Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"m 23" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Nieruchomości wyłącz filtr
  • Fraza: m 23 wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Oferta sprzedaży działki 8100m2 Świerczyńsko

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 8100m2 Świerczyńsko

      … Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnych działek. Większa ma powierzchnię 0,59 ha (23 m x 261), mniejsza 0,22 ha (23 m x…

      75 000 zł
    • Nowoczesne domy pod Warszawą, 130m2, 5 pokoi, działka 600m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Nowoczesne domy pod Warszawą, 130m2, 5 pokoi, działka 600m2

      … Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia wygodę i prywatność dla wszystkich domowników. Parter – 66,23 m

      1 145 000 zł
    • Gorlice, działka budowlana 23 a, 1067S/2022

      Obserwuj

    • Gorlice, działka budowlana 23 a, 1067S/2022

      …Działka budowlana w Gorlicach o powierzchni ok. 23 a. Dojazd drogą utwardzoną, ok. 40 m od drogi asfaltowej. Media…

      110 000 zł
    • Działka Radlin 2171m2

      Obserwuj

    • Działka Radlin 2171m2

      …Działka budowlana w Radlinie - Głożyny Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2171 m² i wymiarach 23 m x 86 m

      120 000 zł
    • Atrakcyjny dom pod Warszawą w stanie deweloperskim, 130m, na działce 600m,… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Atrakcyjny dom pod Warszawą w stanie deweloperskim, 130m, na działce 600m,…

      …w Wiązownie – ul. Spokojna. Został ostatni dom o powierzchni 130 m² na działce 600 m². Parter (66,23 m

      1 145 000 zł
    • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP

      …(meble w zabudowie, lodówka, zmywarka, piekarnik), pokój – 23,5 m², p/pokój – 23 m², łazienka – 5,5 m² (wanna…

      600 000 zł
    • Grunt Zagrody 2400m2

      Obserwuj

    • Grunt Zagrody 2400m2

      …wymiarach około 33 m x 78 m x 23 m x 10 m x 68 m (szerokość od frontu 33 m). Dojazd do działki drogą gruntową…

      190 000 zł
    • Lokal 430.36m Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 430.36m Warszawa

      …parking naziemny Koszty NETTO/mc: Czynsz: 47 PLN/m² = 20 227 PLN Opłaty eksploatacyjne: 23 PLN/m² = 9898 PLN…

      30 425 zł
    • Do sprzedaży działka 1223 metry Nowa Wieś

      Obserwuj

    • Do sprzedaży działka 1223 metry Nowa Wieś

      …Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1223 ha (12,23 ar) położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Czudec…

      79 000 zł
    • Działka Targowiska 2309m2

      Obserwuj

    • Działka Targowiska 2309m2

      …Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 990 o powierzchni 23,09 ar, położona w miejscowości Targowiska, przy ul…

      119 000 zł
    • Oferta sprzedaży lokalu Bielsko-Biała 1918 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży lokalu Bielsko-Biała 1918 metrów

      …². 2. **Rozbudowa magazynu** - Planowany parking kryty (23 miejsca) i 600 m² nowej powierzchni. 3. **Koncepcja na…

      6 890 000 zł
    • Działka budowlana ze stawem PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana ze stawem

      …sąsiedztwie doliny rzeki Ner, przy drodze asfaltowej. Łatwy dojazd do węzła 23 na A1 i do Trasy Górnej. Prąd, woda, gaz w…

      950 000 zł
    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa

      … Wykładzina Koszty NETTO/mc: Czynsz: 13,50 EUR/m² = ~34 560 PLN Opłaty serwisowe: 23,80 PLN/m² = 14 350 PLN RAZEM…

      34 560 zł
    • Ogłoszenie dom Koszyce Małe Nowa 336.67m2

      Obserwuj

    • Ogłoszenie dom Koszyce Małe Nowa 336.67m2

      …się przestronny salon ( 38,42 m 2 ), połączony z jadalnią o pow.: 12,32 m 2 , osobna duża kuchnia o pow. 11,23 m 2…

      2 050 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki Krosno 2398m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Krosno 2398m2

      …221/12 Łączna powierzchnia: 23,98 ar (ok. 0,2398 ha) Przybliżone wymiary działek: od 20 m do 23m szerokości i od…

      383 680 zł
    • Siołkowa, działka budowlana, 1066S/2022

      Obserwuj

    • Siołkowa, działka budowlana, 1066S/2022

      …Działka budowlana w Siołkowej o powierzchni około 17 a. Działka w kształcie prostokąta o bokach 23 m x 80 m. Dojazd…

      148 000 zł
    • działka 4900m2 Ćmielów

      Obserwuj

    • działka 4900m2 Ćmielów

      …Nieruchomości Twoje-M oferują do sprzedania działkę nr ew. 148 w Grójcu, gm. Ćmielów. Pow. działki 4900m 2 , szer…

      110 000 zł
    • Apartament w SolMarina. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Apartament w SolMarina.

      …lokalizację z dostępem do prywatnej mariny. Rozkład pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym – 14,02 m² Sypialnia – 8,23 m

      687 000 zł
    • Mieszkanie 23.1m2 1 pokój Kraków Widok

      Obserwuj

    • Mieszkanie 23.1m2 1 pokój Kraków Widok

      …Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m

      2 200 zł
    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2

      …wykładziny, drzwi i oświetlenia na nowe. Koszty NETTO/mc: Czynsz: 47 PLN/m² = 12 325 PLN Opłaty eksploatacyjne: 23

      18 640 zł
    • Hala Stalowa 810m2 – Nowa Konstrukcja 18x45

      Obserwuj

    • Hala Stalowa 810m2 – Nowa Konstrukcja 18x45

      …Oferujemy solidną konstrukcję stalową o wymiarach 18 m x 45 m, idealną pod halę magazynową, produkcyjną lub…

      262 236 zł
    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa

      …² = 3517 EUR (~14 950 PLN) Opłaty serwisowe: 23,63 PLN/m² = 6155 PLN RAZEM: ~21 100 PLN Parking: naziemny 50 EUR | podziemny 75 EUR Umowa: 5 lat Zapraszam do kontaktu…

      14 950 zł
    • Ogłoszenie dom 220m2 Wieliczka

      Obserwuj

    • Ogłoszenie dom 220m2 Wieliczka

      …można sprawdzić na dołączonych rzutach. Parter: - Pokój 1: ok. 23,14 m² - Kuchnia: ok. 12,48 m² - Łazienka: ok. 5,79 m

      1 995 000 zł
    • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki

      Obserwuj

…Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120…

      265 000 zł
      do negocjacji
    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów

      …/kontrola dostępu winda wykładzina czujniki dymu Koszty NETTO/mc: Czynsz: 69 PLN/m² = 195 340 PLN Opłaty: 23 PLN/m

      195 340 zł
    • Lokal 395m2 Warszawa Domaniewska PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 395m2 Warszawa Domaniewska

      …koszt miesięczny ok. (przy kursie 4,25 PLN za EUR): 375 m² wynosi około 35 765 zł netto + 23% VAT Do dyspozycji parking podziemny. Zapraszamy do kontaktu…

      24 705 zł
    • Lokal Warszawa 376.87m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 376.87m2

      …+ VAT Opłaty serwisowe: 23,63 PLN/m² = 8 900 PLN (+ VAT) Energia: wg licznika + internet Parking: naziemny 50 EUR…

      21 625 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania Kraków 23.1m2 1 pokojowe