Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"m 23" w Lokale użytkowe

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
  • Lokale użytkowe wyłącz filtr
  • Fraza: m 23 wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Lokal 430.36m Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 430.36m Warszawa

      …parking naziemny Koszty NETTO/mc: Czynsz: 47 PLN/m² = 20 227 PLN Opłaty eksploatacyjne: 23 PLN/m² = 9898 PLN…

      30 425 zł
    • Oferta sprzedaży lokalu Bielsko-Biała 1918 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży lokalu Bielsko-Biała 1918 metrów

      …². 2. **Rozbudowa magazynu** - Planowany parking kryty (23 miejsca) i 600 m² nowej powierzchni. 3. **Koncepcja na…

      6 890 000 zł
    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa

      … Wykładzina Koszty NETTO/mc: Czynsz: 13,50 EUR/m² = ~34 560 PLN Opłaty serwisowe: 23,80 PLN/m² = 14 350 PLN RAZEM…

      34 560 zł
    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2

      …wykładziny, drzwi i oświetlenia na nowe. Koszty NETTO/mc: Czynsz: 47 PLN/m² = 12 325 PLN Opłaty eksploatacyjne: 23

      18 640 zł
    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa

      …² = 3517 EUR (~14 950 PLN) Opłaty serwisowe: 23,63 PLN/m² = 6155 PLN RAZEM: ~21 100 PLN Parking: naziemny 50 EUR | podziemny 75 EUR Umowa: 5 lat Zapraszam do kontaktu…

      14 950 zł
    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów

      …/kontrola dostępu winda wykładzina czujniki dymu Koszty NETTO/mc: Czynsz: 69 PLN/m² = 195 340 PLN Opłaty: 23 PLN/m

      195 340 zł
    • Lokal 395m2 Warszawa Domaniewska PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 395m2 Warszawa Domaniewska

      …koszt miesięczny ok. (przy kursie 4,25 PLN za EUR): 375 m² wynosi około 35 765 zł netto + 23% VAT Do dyspozycji parking podziemny. Zapraszamy do kontaktu…

      24 705 zł
    • Lokal Warszawa 376.87m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 376.87m2

      …+ VAT Opłaty serwisowe: 23,63 PLN/m² = 8 900 PLN (+ VAT) Energia: wg licznika + internet Parking: naziemny 50 EUR…

      21 625 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Prosta 322m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Prosta 322m

      …Całkowita powierzchnia biurowa 322,00 m²  Dostępna od zaraz! Metraż umożliwiający wynajem całego piętra przez…

      32 160 zł
    • Duży Dom wolnostojący w Chwaszczynie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Duży Dom wolnostojący w Chwaszczynie

      …sypialnie (18,7 i 20,3 m²), duża kuchnia (23,4 m²), dwie łazienki, taras 10 m², pomieszczenia gospodarcze…

      1 999 000 zł
    • Lokal Księżpol Biłgorajska 29m2

      Obserwuj

    • Lokal Księżpol Biłgorajska 29m2

      …miejsca parkingowe. Lokal użytkowy: lokal o pow. 23 m 2 wraz z pomieszczeniem socjalnym o pow. 6 m 2 zlokalizowany na…

      900 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 507.5m2 Warszawa Franciszka Groëra PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 507.5m2 Warszawa Franciszka Groëra

      … - Powierzchnia: Całkowita 507,5 m², użytkowa 437 m² - Kondygnacje: 3 poziomy, każdy z toaletami i zapleczem socjalnym Cechy…

      23 000 zł
    • Med-Hub: Wejdź i pracuj - WYNAJEM

      Obserwuj

    • Med-Hub: Wejdź i pracuj - WYNAJEM

      …Do wynajęcia przestronna powierzchnia biurowa o powierzchni 23 m², zlokalizowana w budynku biurowym przy ul…

      1 150 zł
    • Lokal 29m2 Księżpol

      Obserwuj

    • Lokal 29m2 Księżpol

      …parkingowe. Lokal użytkowy: lokal o pow. 23 m 2 wraz z pomieszczeniem socjalnym o pow. 6 m 2 zlokalizowany na I…

      900 zł
    • Hostel na sprzedaż PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Hostel na sprzedaż

      … Parametry obiektu: Powierzchnia budynku: 993,26 m² Powierzchnia działki: 2401 m² Liczba kondygnacji…

      2 200 000 zł
    • Hostel na sprzedaż PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Hostel na sprzedaż

2 200 000 zł
    • Działka z biznesem z potencjałem rozbudowy. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka z biznesem z potencjałem rozbudowy.

      …gm. Kwidzyn zaledwie 500 m od centrum Kwidzyna, przy drodze wojewódzkiej nr 532.  Powierzchnia działki: ponad 46…

      2 800 000 zł
    • Lokal Mysłowice 2465.5m2

      Obserwuj

    • Lokal Mysłowice 2465.5m2

      …Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowy w dobrym stanie technicznym, usytuowany na terenie o pow. 5959 m 2 wraz z…

      4 000 000 zł
    • Obiekt komercyjny 843 m² z dochodem – Braniewo

      Obserwuj

    • Obiekt komercyjny 843 m² z dochodem – Braniewo

      … Pomieszczenie socjalne Dwa WC Hol Sauna Taras zadaszony – 23,37 m² ATUTY NIERUCHOMOŚCI w pełni umeblowana i gotowa do…

      9 500 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 220m2 Warszawa Zwoleńska PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 220m2 Warszawa Zwoleńska

      … Podstawowe informacje: - Powierzchnia: 220,00 m²- Czynsz: 41,00 PLN/m² netto - 8990 PLN- Piętro: 1- VAT: 23%- Koszty…

      9 000 zł
    • Lokal Warszawa Wspólna 165m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Wspólna 165m2

      … Czynsz: 17 500 PLN (106,1 PLN/m²) Opłaty serwisowe: 2100 PLN RAZEM NETTO: 19 600 PLN (+ VAT 23% = 24 108 PLN brutto…

      17 500 zł
    • Wynajmę lokale użytkowe 61 m2 i 64 m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokale użytkowe 61 m2 i 64 m2

      … ? Warunki najmu: czynsz: 50 zł/m² + VAT 23% opłaty administracyjno-eksploatacyjne: 400 zł + prąd zł wymagana kaucja…

      3 050 zł
    • Lokal Warszawa 523m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 523m2

      …konferencyjne + kuchnia + recepcja - h = 2,7 m do sufitu / h = 3,30 m do stropu ATUTY: - lokalizacja 500 m od Mostu…

      31 380 zł
    • Dom na biura, kancelarie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom na biura, kancelarie

      …Dom wolnostojący 520 m² | Stary Grunwald | Wynajem/biura, kancelaria Oferuję na wynajem duży, przestronny dom…

      14 000 zł
    • Lokal 1481m2 Chorzów

      Obserwuj

    • Lokal 1481m2 Chorzów

      …2735 m 2 wraz z udziałami w drogowych działkach dojazdowych. Na terenie znajduje się hala przemysłowa wraz z…

      2 900 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Wał Miedzeszyński 433m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Wał Miedzeszyński 433m2

      …układzie openspace + 4 gabinety + 2 sale konferencyjne + kuchnia + recepcja - wysokość pomieszczeń = 2,7 m do sufitu…

      25 980 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 202m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 202m2 Warszawa

      …+ recepcja - duże otwierane okna i witryny - h = 2,7 m do sufitu / h = 3,30 m do stropu…

      12 120 zł
    • Lokal Warszawa 292m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 292m

      …gabinetów + 2 sale konferencyjne + recepcja - h = 2,7 m do sufitu / h = 3,30 m do stropu…

      17 520 zł
    • Lokal Horyniec-Zdrój 500m2

      Obserwuj

    • Lokal Horyniec-Zdrój 500m2

      …usługowych. Dodatkowo możliwość zakupu dwóch sąsiednich działek: Działka 1. 1501 m 54 x 28 Działka 2. 1585 m 64 x 23