-
Obserwuj
-
Wynajmę lokal 98.63m2 Kielce
…lokalu obowiązują wakacje czynszowe. Cena: 4 931,50 PLN netto 6 065,75 PLN brutto) + media Kontakt: Szymon Dąbrowski 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
4 931 zł
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
Obserwuj
…światłowodu. Lokal świeżo odmalowany. Cena: 360 zł netto (442,8 zł brutto) + media. Kaucja jednomiesięczna Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…światłowodu. Lokal świeżo odmalowany. Cena: 350 zł netto (430,5 zł brutto) + media. Kaucja jednomiesięczna Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…zaraz. Kaucja jednomiesięczna. Cena: 1092,5 zł netto (1343,78 zł brutto) Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…osobowych i dostawczych. Cena: 9 720 zł netto (11 955,6 zł brutto) + media. Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…brutto. Podana cena jest ceną netto. Do wynajęcia od zaraz i bez pośredników. Serdecznie zapraszam do współpracy…
Obserwuj
…dla samochodów osobowych i dostawczych. Cena: 19000 zł netto (23 370 zł brutto) + media. Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…dostępem dla samochodów typu TIR. Duży parking dla samochodów osobowych i dostawczych. Cena: 6300 zł netto (7 749 zł…
Obserwuj
…postojowych zarówno zewnętrznych jak i w garażu podziemnym budynku. Cena: 1 474 200 zł netto ( 1 813 266 zł brutto). Kontakt: 577 963 452 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…
Obserwuj
…) położona w Straszynie - działka w cenie 510 tys. zł netto doliczyć należy 23% Vat, cena 627 tys. zł brutto.Nieruchomość…
Obserwuj
…). W podanej w ogłoszeniu cenie netto (+ 23% vat), oferujemy Biuro w abonamencie miesięcznym, który obejmuje dostęp…
Obserwuj
…netto (262 236 zł brutto). Wystawiamy fakturę VAT 23%. Posiadamy w ofercie inne szerokości hal – sprawdź nasze pozostałe ogłoszenia! Kontakt: 509_933_861…
Obserwuj
…cena jest ceną netto i będzie powiększona o podatek VAT (2.500.000 zł. netto + 575.000 zł. Vat = 3.075.000 zł. brutto…
Obserwuj
…zł netto, opłaty eksploatacyjne: 3 500 zł brutto, 2 miejsca parkingowe w cenie najmu. Kaucja: do uzgodnienia. . Zapraszam do kontaktu i na prezentację…
Obserwuj
… • Ściągi • Projekt techniczny Cena: 46 900 zł netto + 23% VAT (57 687 zł brutto) Transport na terenie całej Polski…
Obserwuj
…² + taras 58,80 m². Cena netto: to tylko ~ 682 tys. zł Hit - taras prawie 60m2: Twoja prywatna strefa relaksu wielkości…
Obserwuj
…brutto: 680 694,30 Apartamenty inwestycyjne z VAT 23% Możliwe wykończenie pod klucz w cenie 2 500 zł/m2 netto…
Obserwuj
…49 zł/ m2, co daje kwotę netto 3 724 zł netto. Parking: możliwość wynajęcia do 2 miejsc na terenie ogrodzonym w…
Obserwuj
Obserwuj
…działki). Oferowane działki, wyróżniają się również atrakcyjnymi cenami - 98,40 zł/m2 brutto (80 zł/m2 netto…
Obserwuj
…potrzeb najemcy ⸻ WARUNKI NAJMU – CENA Z OGRZEWANIEM Stawka bazowa: 30,00 zł/m² netto ? Wynajem CAŁOŚCI (463,6 m…
Obserwuj
…naszym biurem celem ustalenia szczegółów. Cena wynajmu to kwota 20zł netto/ m2 (4000 zł + VAT) na podstawie faktury…
Obserwuj
…WARSZAWA, WROCŁAW - przy zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie…
Obserwuj
…TARNÓW, WARSZAWA, WROCŁAW - przy zapłacie za min. 6 m-cy z góry - 600 zł brutto (487 zł netto) / m-c, czyli 3600 zł…
Obserwuj
…6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 650 zł brutto / m-c…
Obserwuj
…(487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 650 zł brutto / m-c (528 zł netto) - tel. 5 0 2 5 0 3 1…
Obserwuj
…/ m-c (406,50 zł netto), czyli 3000 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 550 zł brutto / m-c (447,15 zł netto) - tel. 5 0…
Obserwuj
…/ m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 650 zł brutto / m-c (528 zł netto) - tel. 5 0 2 5 0…
Obserwuj
…/ m-c (406,50 zł netto), czyli 3000 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 550 zł brutto / m-c (447,15 zł netto) - tel. 5…
Obserwuj
…zapłacie za min. 6 m-cy z góry - 600 zł brutto (487 zł netto) / m-c , czyli 3600 zł - 1-5 m-cy - 650 zł brutto (528 zł…
Obserwuj
…TARNÓW, WARSZAWA, WROCŁAW - przy zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy…
Obserwuj
…Ryneczek Psiego Pola z restauracjami z ogródkami. CZYNSZ: Ok. 600 zł (w tym woda, ogrzewanie). CENA: * Cena netto: 240 000…
Obserwuj
…wysokości 5 metrów CENA: czynsz: 18,65 złotych netto za 1 m2 opłata serwisowa: 6,53 złotych netto za 1m2 media…
Obserwuj
… SPRZEDAŻ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO I PODATKU PCC 2% Ceny od 7100zł/m2 (brutto). Zapraszamy na oględziny i rezerwację mieszkań w 2026 roku…
Obserwuj
…RZESZÓW, TARNÓW, WARSZAWA, WROCŁAW - przy zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł…
Obserwuj
… - przy zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 650…
Obserwuj
…zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto), czyli 3600 zł - przy zapłacie za 1-5 m-cy - 650 zł…
Obserwuj
…( blisko dworzec) , MPK ( autobusy i tramwaje). Powierzchnia biurowa brutto 673,65 m2, powierzchnia netto 585,30 m2 Cena…
Obserwuj
… UWAGA: DOSTĘPNE SĄ TAKŻE INNE LOKALE O PODOBNYCH METRAŻACH, W TEJ SAMEJ CENIE ZA M² Cena 461 988 zł brutto do…
Obserwuj
…PRZEMYŚL, RADOM, RZESZÓW, TARNÓW, WARSZAWA, WROCŁAW - przy zapłacie za 6 m-cy z góry 600 zł brutto / m-c (487 zł netto…
Obserwuj
…powierzchni ok. 137 m² netto (ok. 144 m² brutto), zlokalizowane na najwyższym piętrze nowoczesnego biurowca w sercu…
Obserwuj
… Czynsz: 1230 zł brutto miesięcznie (w cenie zawarte: ogrzewanie, woda oraz wywóz odpadów biurowych) Dodatkowe opłaty…
Obserwuj
…zamówienia sprzątania lokalu. - Winda. Warunki umowy: - Parkingi - 100,00 zł netto miesięcznie / jedno miejsce parkingowe…
Obserwuj
…Kupujący nie płaci prowizji! Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku VAT 23% po zakupie…
Obserwuj
Obserwuj
…kanalizację. Gaz przebiega przy granicy kompleksu (jesteśmy w trakcie wprowadzania do kompleksu) Cena: od 240 000 zł netto…
Obserwuj
…czynsz brutto - Waloryzacja raz w roku zgodnie ze średniorocznym wskaźnikiem wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych…
Obserwuj
…netto / 1 m2 tj. 10 000 zł netto / miesięcznie + VAT = 12 300 zł brutto Cena najmu zawiera: - czynsz dla właściciela…
Obserwuj
…tuż przy lesie i morzu: Powierzchnia: 32,00 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: I Balkon: 4,5 m² Cena netto lokalu: 454…
Obserwuj
…handlowe Korona Cena Cena zakupu mieszkania brutto: 630 000 zł Gratis do mieszkania (w cenie zakupu) komórka…
Obserwuj
…! To miejsce z dużym potencjałem dla biznesu w świetnej lokalizacji. Cena najmu: 2500 zł netto + VAT (3075 zł brutto…
Obserwuj
…dodatkowym poddaszem (strych) o pow. netto ok. 20 m² (nie wliczonym w cenę). Powierzchnia działki około 189 m² (1…
Obserwuj
…+ 77,48m2 - dwa mieszkania są z dużym tarasem ) . Cena: 5 500 000 zł netto + 23% VAT - 1 265.000 VAT = 6 765 000 zł…
Obserwuj
… Cena najmu hali uzależniona jest od okresu obowiązywania umowy na czas określony oraz wysokości koniecznych…
Obserwuj
… WSZYSTKO W CENIE !!! CENA 569.000 zł netto + 23% VAT - możliwość odzyskania VAT Możliwość odpisania Vat-u 23…
Obserwuj
… Elastyczne warunki sprzedaży: Podana cena jest ceną netto. Cena brutto wynosi 12 463 344,00 PLN. Rozumiemy dynamikę…
Obserwuj
… Bardzo korzystna relacja ceny do wartości. Konkurencyjna cena na tle rynku: 1590000 zł netto (plus VAT 23%) Brutto…
Obserwuj
…ograniczona . cena netto : 16.500 zł 1m2 / cena brutto 20.295 zł 1m2 Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu…
Obserwuj
Obserwuj