Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"cena gazu rynek" w Działki i grunty

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Grunt Zalesie Zalesie 3510m2

      Obserwuj

    • Grunt Zalesie Zalesie 3510m2

      Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera…

      690 000 zł
    • Działka Kielce 8059m2

      Obserwuj

    • Działka Kielce 8059m2

      …znajdują się w ulicy przy działce, woda oraz gaz około 60 m od działki. Atutem działki jest jej położenie i widok na…

      7 000 000 zł
    • Grunt 4960m2 Siepraw

      Obserwuj

    • Grunt 4960m2 Siepraw

      …AGENTA Marek Popiela +48 518-967-677 marek@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081…

      1 298 000 zł
    • Działkę sprzedam Krosno 1086m2

      Obserwuj

    • Działkę sprzedam Krosno 1086m2

      … - Park Miejski tylko 700 m Rynek ok. 1,5 km - Cicha, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum miasta…

      130 000 zł
    • Działka Kielce 16871m2

      Obserwuj

    • Działka Kielce 16871m2

      …). Działka posiada dostęp do następujących mediów: prąd, woda , gaz, kanalizacja. Dojazd do działki drogą gminna…

      379 980 zł
    • Oferta sprzedaży działki Prusy Zachodnia 1188m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Prusy Zachodnia 1188m2

      …313301 ::KONTAKT DO AGENTA Marek Popiela +48 518-967-677 marek@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny…

      598 000 zł
    • Grunt 1000m2 Górki Wielkie

      Obserwuj

    • Grunt 1000m2 Górki Wielkie

      …działki o takiej lokalizacji i metrażu rzadko trafiają na rynek! Zapraszam do kontaktu - chętnie udzielę dodatkowych…

      270 000 zł
    • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

      Obserwuj

    • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

      …Systematycznie oczyszczana, w kształcie prostokąta. Media przy samej działce - woda, gaz, prąd, kanalizacja…

      99 000 zł
    • Działka 1309m2 Kraków

      Obserwuj

    • Działka 1309m2 Kraków

      …BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie…

      4 900 000 zł
    • Działka 15876m2 Jasło

      Obserwuj

    • Działka 15876m2 Jasło

      …terenu prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja znajdują się maksymalnie 15 metrów od granicy działki. Dodatkowym atutem jest…

      149 000 zł
    • DZIAŁKA BUDOWLANA- GORZÓW WLKP., OBRĘB KARNIN

      Obserwuj

    • DZIAŁKA BUDOWLANA- GORZÓW WLKP., OBRĘB KARNIN

      …! Szanowni Państwo przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności…

      185 000 zł
    • DZIAŁKA BUDOWLANA JENIN, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ

      Obserwuj

    • DZIAŁKA BUDOWLANA JENIN, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ

150 000 zł
    • DZIAŁKA BUDOWLANA -OSIEDLE POZNAŃSKIE

      Obserwuj

    • DZIAŁKA BUDOWLANA -OSIEDLE POZNAŃSKIE

      rynku wtórnym do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt…

      119 000 zł
    • Atrakcyjna lokalizacja!

      Obserwuj

    • Atrakcyjna lokalizacja!

      …nieruchomości na rynku wtórnym do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy…

      170 000 zł
    • BARDZO DUŻA DZIAŁKA- CIECIERZYCE

      Obserwuj

    • BARDZO DUŻA DZIAŁKA- CIECIERZYCE

      … Serdecznie zapraszamy! Szanowni Państwo przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym do ceny należy doliczyć kwotę…

      499 000 zł
    • Grunt 1200m Bibice

      Obserwuj

    • Grunt 1200m Bibice

      …943 patrycja@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45…

      950 000 zł
    • Działka 1360m2 Dobranowice

      Obserwuj

    • Działka 1360m2 Dobranowice

      …Zemła +48 518-706-552 arek@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90…

      128 000 zł
    • Działka Piekary 1100m2

      Obserwuj

    • Działka Piekary 1100m2

      …Zemła +48 518-706-552 arek@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45…

      250 000 zł
    • Grunt Brzesko 5453m2

      Obserwuj

    • Grunt Brzesko 5453m2

      …BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy…

      660 000 zł
    • Sprzedam działka Gaj 7500m2

      Obserwuj

    • Sprzedam działka Gaj 7500m2

      …967-677 marek@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45…

      1 480 000 zł
    • GRUNT Z WZ W KŁODAWIE!

      Obserwuj

    • GRUNT Z WZ W KŁODAWIE!

      …lokalizacja! W okolicy znajduje się wiele firm i przedsiębiorstw. Media: prąd, gaz, kanalizacja, woda - w drodze…

      450 000 zł
    • Grunt 794m2 Wodzisław Śląski

      Obserwuj

    • Grunt 794m2 Wodzisław Śląski

      …zaledwie 10 minut spacerem od Rynku . Powierzchnia: 794 m² - wymiary 25x32 Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa…

      159 000 zł
    • Grunt 3050m2 Stanisław Dolny

      Obserwuj

    • Grunt 3050m2 Stanisław Dolny

      …BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30-081 Kraków 12 630-90-45 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja…

      280 000 zł
    • Działka budowlana - Koszalin Raduszka

      Obserwuj

    • Działka budowlana - Koszalin Raduszka

      …Kaczeńców) jest dostęp do energii elektrycznej, wody, kanalizacji miejskiej i gazu. Od strony południowo-zachodniej…

      1 000 000 zł
    • Grunt Rudawa 1900m2

      Obserwuj

    • Grunt Rudawa 1900m2

450 000 zł
    • Grunt 1586m2 Rudnik nad Sanem

      Obserwuj

    • Grunt 1586m2 Rudnik nad Sanem

      …usługowe, szkoły, przedszkola, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości ok 1 km rynek. Działka: nr ewid…

      199 000 zł
    • Grunt inwestycyjny nad jeziorem Barlineckim!

      Obserwuj

    • Grunt inwestycyjny nad jeziorem Barlineckim!

2 650 000 zł
    • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ- GRALEWO!

      Obserwuj

    • DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ- GRALEWO!

      …na rynku wtórnym do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz…

      87 040 zł
    • Działka budowlana w Rybarzowicach PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Rybarzowicach

      …Żywca czy Bielska-Białej. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, miejski rynek, kościół, ośrodek zdrowia…

      175 000 zł
    • Grunt 7900m2 Podstolice

      Obserwuj

    • Grunt 7900m2 Podstolice

      … Dariusz Zieliński +48 503-112-787 darek.zielinski@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny Przewóz 47 30…

      1 200 000 zł
    • Sprzedam działka Kraków Jana Karcza 704m2

      Obserwuj

    • Sprzedam działka Kraków Jana Karcza 704m2

      …DO AGENTA Patrycja Rubinkiewicz +48 505-236-943 patrycja@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek Pierwotny…

      700 000 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu Kraków Jana Karcza 704m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu Kraków Jana Karcza 704m2

700 000 zł
    • Ściejowice gm. Liszki - działka 12-arowa budowlana

      Obserwuj

    • Ściejowice gm. Liszki - działka 12-arowa budowlana

      …spożywczy Lewiatan – ok.1km - port lotniczy w Balicach ok.10 km - Rynek Główny w Krakowie ok.17 km Bezpłatnie pomagamy…

      420 000 zł
      do negocjacji
    • Ziemia Kraków Prądnik Czerwony 4000m2

      Obserwuj

    • Ziemia Kraków Prądnik Czerwony 4000m2

      … ::KONTAKT DO AGENTA Dariusz Zieliński +48 503-112-787 darek.zielinski@sadurscy.pl ::DANE BIURA Oddział BS2, Rynek

      4 200 000 zł
    • DUŻA DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ- PEŁCZYCE

      Obserwuj

    • DUŻA DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ- PEŁCZYCE

849 000 zł
    • Działka 5808m2 Cieszyn

      Obserwuj

    • Działka 5808m2 Cieszyn

      …min do trasy S52 . Cena: 80 zł/m² - prawdziwa okazja na rynku nieruchomości w Cieszynie! Skontaktuj się i umów na…

      470 000 zł
    • Ściejowice gm. Liszki - kształtna działka budowlana 877m2

      Obserwuj

    • Ściejowice gm. Liszki - kształtna działka budowlana 877m2

      …Balicach ok.11 km - Rynek Główny w Krakowie ok.18 km Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego…

      310 000 zł
      do negocjacji
    • Działka do sprzedania Rzepiennik Strzyżewski 5800m2

      Obserwuj

    • Działka do sprzedania Rzepiennik Strzyżewski 5800m2

      …(45/55 m) 34 ar (45/80 m) Na działce: prąd / woda W pobliżu: gaz Ważne informacje: 1. Cała działka objęta MPZP…

      299 000 zł
    • Grunt 3032 metry Paszyn

      Obserwuj

    • Grunt 3032 metry Paszyn

      …Do sprzedania działka o pow. 30,32ar położona w Paszynie (gm. Chełmiec)- 10km od sądeckiego rynku. Działka płaska…

      269 000 zł
    • Działka 2100m2 Biczyce Górne

      Obserwuj

    • Działka 2100m2 Biczyce Górne

      …od sądeckiego rynku. Działka widokowa o lekkim nachyleniu w kierunku południowo- wschodnim, o kształcie…

      230 000 zł
    • Atrakcyjna działka budowlana w Nowym Sączu

      Obserwuj

    • Atrakcyjna działka budowlana w Nowym Sączu

      …centrum miasta ok 3km do Rynku. Posiada wszystkie media; prąd, wodę, gaz, kanalizację. Dojazd na działkę drogą asfaltową…

      240 000 zł
    • Działka Biłgoraj Stefana Batorego 3478m2

      Obserwuj

    • Działka Biłgoraj Stefana Batorego 3478m2

      …posiada dostęp do gruntowej drogi publicznej , uzbrojenie: gaz po przeciwnej stronie ulicy, telefon, zgodnie z…