Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"montaż okien ceny" w Domy

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Dom modulowy caloroczny 35m2 lub letniskowy,wykończony środek,szkielet stal

      Obserwuj

…100 km od Nysy ✔ powyżej 100 km: 5–7 zł/km (kilometr ładowny) ✔ bez okien ✔ bez montażu Wersja z oknami

      84 000 zł
    • Domy Premium pod Ślężą Sobótka Wrocław PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Domy Premium pod Ślężą Sobótka Wrocław

      …Wisławy Szymborskiej zaledwie 1500m od szlaku na Ślężę oraz 800m od Rynku w Sobótce. Ceny domów uzależnione są od…

      1 150 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka Koźmice Wielkie 160m

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka Koźmice Wielkie 160m

      … ściany z pustaka silikatowego , ocieplenie 20 cm , energooszczędne okna trzyszybowe z ciepłym montażem, dach…

      950 000 zł
    • Dom wolnostojący 149.1m2 Raciborowice

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 149.1m2 Raciborowice

      …16 m2. (dokładny metraż na rzucie, pokoje bez balkonów, z dużymi oknami, bez okien dachowych); - łazienka 6,59/7,87…

      1 420 000 zł
    • Dom 69.6 metrów Białystok

      Obserwuj

    • Dom 69.6 metrów Białystok

      …oferty. Rozsądna cena. Mieszkanie bezczynszowe, ponadto niskie koszty ogrzewania- budynek dobrze ocieplony, okna

      579 000 zł
    • Dom wolnostojący 108m2 Rydułtowy

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 108m2 Rydułtowy

      montażu klasycznych grzejników. Zainstalowano także systemowy komin, przystosowany zarówno do kominka, jak i do montażu

      580 000 zł
    • Dom bliźniak 151.51m2 Kobylniki Brzozowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 151.51m2 Kobylniki Brzozowa

      …zielonej, spokojnej okolicy z ładnym widokiem + funkcjonalne, dobrze doświetlone wnętrza, łazienki z oknami

      950 000 zł
    • Na sprzedaż dom Sługocinek

      Obserwuj

    • Na sprzedaż dom Sługocinek

      …Nowy dom w stylu dworkowym | 120 m² | 22 ary | Sługocinek, gmina Golina Cena: 1 300 000 zł – do negocjacji Na…

      1 300 000 zł
      do negocjacji
    • Dom bliźniak 92.86m2 Czernica Ogrodowa

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 92.86m2 Czernica Ogrodowa

      …elewacją zewnętrzną, stolarką ( okna trzy szybowe profil - salamanter, drzwi wejściowe) tył i boki ogrodzenie, wew. tynki…

      579 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka 92.86m2 Czernica

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka 92.86m2 Czernica

579 000 zł
    • Dom wolnostojący 92.86m2 Czernica Ogrodowa

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 92.86m2 Czernica Ogrodowa

640 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 92.86m2 Czernica Ogrodowa

      Obserwuj

…elewacją zewnętrzną, stolarką ( okna trzy szybowe profil - salamanter, drzwi wejściowe) tył i boki ogrodzenie, wew…

      640 000 zł
    • Dom wolnostojący Wojnowice Ogrodowa 92.86m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Wojnowice Ogrodowa 92.86m2

660 000 zł
    • Dom wolnostojący 92.86m2 Wojnowice Ogrodowa

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 92.86m2 Wojnowice Ogrodowa

640 000 zł
    • Dom wolnostojący 92.86m2 Wojnowice

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 92.86m2 Wojnowice

699 000 zł
    • Dom wolnostojący Wojnowice Ogrodowa 92.86m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Wojnowice Ogrodowa 92.86m2

699 000 zł
    • Dom bliźniak Czernica Ogrodowa 92.86 metrów

      Obserwuj

    • Dom bliźniak Czernica Ogrodowa 92.86 metrów

      …ocieplone ( grafit 18cm) z dwoma miejscami parkingowymi, elewacją zewnętrzną, stolarką ( okna trzy szybowe profil…

      599 000 zł
    • Szarów nowy dom z garażem, działka 587m2

      Obserwuj

    • Szarów nowy dom z garażem, działka 587m2

      …in. montaż balustrady na balkonie, wyrównanie oraz ogrodzenie działki, kostka brukowa.Planowane zakończenie prac…

      1 070 000 zł
    • DOM WAŁCZ NADJEZIORNA PARK

      Obserwuj

    • DOM WAŁCZ NADJEZIORNA PARK

      …Dom z działką w cenie mieszkania ! Dom w stanie deweloperskim z działką w prestiżowej lokalizacji Wałcza przy ulicy…

      510 000 zł
    • Dom bliźniak Kraków Kocmyrzowska 120m2

      Obserwuj

    • Dom bliźniak Kraków Kocmyrzowska 120m2

      …wykończony regipsem p/poż. W domu zamontowane są: duże okna 3-szybowe wraz z roletami zewnętrznymi sterowanymi z…

      1 250 000 zł
    • Dom szeregowy Supraśl Aleja Spacerowa 86.32m2

      Obserwuj

    • Dom szeregowy Supraśl Aleja Spacerowa 86.32m2

      …na poddasze, które również można zagospodarować Lokale środkowe z działką 133m2 oferowane są w cenie 559 000 zł…

      559 000 zł
    • Sprzedam dom szeregowy 80m2 Wrząsowice Kraśnik

      Obserwuj

    • Sprzedam dom szeregowy 80m2 Wrząsowice Kraśnik

      …woda, prąd, gaz Okna: PCV 3 szyby, ciepły montaż Instalacje: ELEKTRYCZNA, GAZOWA, TELEFONICZNA, INTERNETOWA Tarasy…

      754 000 zł
    • Dom bliźniak 155m2 Kraków

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 155m2 Kraków

      …(Ruukki). Zastosowano energooszczędne, trzyszybowe okna z ciepłym montażem (system Gealan), przesuwne drzwi tarasowe…

      1 125 000 zł
    • Sprzedam dom wolnostojący 140m2 Kocmyrzów

      Obserwuj

    • Sprzedam dom wolnostojący 140m2 Kocmyrzów

      …przestrzeń i wysoki standard Powierzchnia użytkowa : 115,08 m2 + strych Działka : 300m2 Cena: 899 000zł Dostępne: 2 domy…

      899 000 zł
    • Energooszczędny dom 130 m2 / Borowa Góra / Jezioro Zegrzyńskie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Energooszczędny dom 130 m2 / Borowa Góra / Jezioro Zegrzyńskie

      … - ponadstandardowe duże przeszklenia, - okna trzyszybowe, - ogrzewanie podłogowe w cenie, - piec na gaz w cenie, - możliwość…

      740 000 zł
    • Dom mieszkalny całoroczny letniskowy z płyty PIR 100 kontener pawilon

      Obserwuj

… → Transport i montaż na terenie całej Europy, → Realizujemy indywidualne projekty o różnych wymiarach 3x3, 3x6, 3x7, 3x10…

      22 600 zł
    • Dom wolnostojący sprzedam Mystków 135m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący sprzedam Mystków 135m2

      …styropianem gr. 15cm. Obecnie trwa montaż płyt g-k na poddaszu. Przewidywany termin zakończenia robót budowlanych i…

      825 000 zł
    • Dom z ogrodem w trakcie remontu - Ul. Zygmuntówka

      Obserwuj

    • Dom z ogrodem w trakcie remontu - Ul. Zygmuntówka

      …wyłożono płytami GK i przygotowano pod montaż armatury, - dojazd do posesji został ulepszony - położono nową…

      169 000 zł
    • Dom bliźniak 145.75 metrów Wrocław

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 145.75 metrów Wrocław

      …przestronny taras . Domy charakteryzują się podwyższonym standardem wykonania , w cenie między innymi: - Rekuperacja…

      1 430 000 zł
    • Dom bliźniak Trzek Śliwkowa 115 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom bliźniak Trzek Śliwkowa 115 metrów

      …elewacja, tynki, sufity. W cenie stelaż pod schody, gniazdka, włączniki i oprawki żarówek (montaż i materiał…

      599 000 zł
    • WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ Z DWOMA STAWAMI | DRĄŻEŃ, GM. KRZYMÓW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ Z DWOMA STAWAMI | DRĄŻEŃ, GM. KRZYMÓW

      …dom – to styl życia. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Lokalizacja: Drążeń 15A, gm. Krzymów (tylko 2 km od Krzymowa) Cena

      1 999 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka 177 metrów Banino Pilotów

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu bliźniaka 177 metrów Banino Pilotów

      … Ogrzewanie gazowe: piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe w całym domu Okna PCV trzyszybowe z nawiewnikami Drzwi…

      970 000 zł
    • Dom wolnostojący  Znamirowice

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Znamirowice

      …blachą okna: plastikowe ogrzewanie: pompa ciepła Bardzo dobra niska cena ! Dla porównania: podobne oferty domów w…

      416 600 zł
    • Dom bliźniak 136.05m2 Nowy Sącz

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 136.05m2 Nowy Sącz

      … Tynki / Wylewki : Tradycyjne. Stolarka zewnętrzna: Ciepłe okna PCV, profil 6-cio komorowy oraz zestaw 3 szyb. Od…

      639 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu 110m2 Cianowice

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu 110m2 Cianowice

      … Budynki skrajne cena od 745 tys.zł +udział w drodze dojazdowej 15 tys. zł wpłata 50/50 Powierzchnia całkowita…

      710 000 zł
    • Dom 125.65m2 Wrząsowice

      Obserwuj

    • Dom 125.65m2 Wrząsowice

      …ocieplenie grafitowym styropianem lub wełną mineralną, płaski dach pokryty membraną PCV z ociepleniem, okna 3-szybowe PCV w…

      1 900 000 zł
    • Dom Wrząsowice 125.72m2

      Obserwuj

    • Dom Wrząsowice 125.72m2

1 900 000 zł
    • Dom Wrząsowice 125.91m

      Obserwuj

    • Dom Wrząsowice 125.91m

1 900 000 zł
    • Dom 126.11 metrów Wrząsowice

      Obserwuj

    • Dom 126.11 metrów Wrząsowice

1 650 000 zł
    • Dom 125.37m2 Wrząsowice Wrzosowa

      Obserwuj

    • Dom 125.37m2 Wrząsowice Wrzosowa

1 750 000 zł
    • Dom bliźniak 227.08m2 Wejherowo Otylii Szczukowskiej

      Obserwuj

    • Dom bliźniak 227.08m2 Wejherowo Otylii Szczukowskiej

      …przywrócono stan deweloperski do własnej aranżacji, wymieniono wszystkie okna i drzwi wejściowe zewnętrzne i…

      1 090 000 zł
    • Na sprzedaż budynek-4 mieszkania Słupca

      Obserwuj

    • Na sprzedaż budynek-4 mieszkania Słupca

      …– 7 500 zł miesięcznie co daje około: ? 84 000 – 90 000 zł rocznie Przy cenie nieruchomości 1 250 000 zł oznacza to…

      899 000 zł
      do negocjacji
    • Dom 115m Daleszyce PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom 115m Daleszyce

      Okna PCV 3 szybowe - ciepły montaż. Dach pokryty blachotrapezówką. Furtka na elektrozaczep, brama automatyczne…

      749 000 zł
    • Malbork - dom idealny pod pensjonat/inwestycję

      Obserwuj

    • Malbork - dom idealny pod pensjonat/inwestycję

      …oraz miejsce przygotowane pod montaż sauny. Nieruchomość wyposażona jest w ogrzewanie centralne oraz ciepłą wodę z…

      979 000 zł
    • Oferta sprzedaży domu 130m2 Busko-Zdrój PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu 130m2 Busko-Zdrój

      …na wannę. Hol Sypialnia Sypialnia Duża łazienka Standard wykończenia: Tynki wewnętrzne, elektryka, wylewki Okna

      379 000 zł
    • Ogłoszenie dom wolnostojący 173m2 Spytkowice

      Obserwuj

    • Ogłoszenie dom wolnostojący 173m2 Spytkowice

      …piętrem. Nowe okna PCV ( 2023r), na podłogach parkiet, płytki ceramiczne a na parterze w hallu lastriko. Nowe drzwi…

      699 000 zł
    • Dom z potencjałem I Kaszuby I gm. Chmielno

      Obserwuj

    • Dom z potencjałem I Kaszuby I gm. Chmielno

      …Każdy pokój jest dobrze doświetlony dzięki dużym oknom, a istnieje możliwość montażu balkonów francuskich, co doda…

      880 000 zł
    • Nowoczesny dom pasywny, Jezioro (k. Parczewa)

      Obserwuj

    • Nowoczesny dom pasywny, Jezioro (k. Parczewa)

      montażu grzejników naściennych. Okna plastikowe trzyszybowe, we wszystkich oknach i drzwiach tarasowych zamontowane…