-
Obserwuj
-
Dwupak Łowcy Głów i Karaluchy Jo Nesbo
…Rodzaj okładki: Miękka Autor: Jo Nesbo Stan: jak nowa Wymiar: 13cm x 19cm x 1.6cm Ilość stron: 218 Jo Nesbo Karaluchy Stan jak nowa…
17 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Rodzaj okładki: Miękka Autor: Jo Nesbo Stan: jak nowa Wymiar: 13cm x 19cm x 1.6cm Ilość stron: 218 Jo Nesbo Karaluchy Stan jak nowa…
Obserwuj
…(6796) „Z” - JAK ZITADELLE (POLACY W SZTURMIE BERLINA) – STANISŁAW KOMORNICKI; WYDAWNICTWO MINISTERSTWA OBRONY…
Obserwuj
…Mistrzowskie spotkania przy stole czyli jak łączyć wódkę z jedzeniem Książka promująca markę Wyborowa od Mistrza…
Obserwuj
…Rok wydania: 1984 Rodzaj okładki: Miękka Autor: Roman Waliłko Stan: dobry Wymiar: 14cm x 20cm x 1.8cm Ilość stron: 272 Waga: 0.36 kg TIN: T05378788…
Obserwuj
… Zarówno podręcznik jak i ćwiczenia są praktycznie NOWE - zostały kiedyś zakupione i właściwie cały czas przeleżały…
Obserwuj
…Stan używany, jak na załączonych zdjęciach. Odbiór osobisty (Trójmiasto) lub wysyłka na koszt odbiorcy (13zł…
Obserwuj
… Rozmiar 27,5 x 25 2. A jak anakonda - Strzałkoska Ilustrowała Beata Batorska Hachette 2007, stron 26, stan bardzo…
Obserwuj
…dobry - jak nowa. Wymiary (wysokość x szerokość x grubość): 20,5 x 14,5 x 0,9 cm. Maria Valtorta "Koniec czasów. Walka…
Obserwuj
…Stan dobry, jak na załączonych zdjęciach. Cena za oba tomy. W przypadku wyboru jednego z tomów - cena 35zł. Odbiór…
Obserwuj
…Księga X, wydanie I, 1975 rok. Stan jak na załączonych zdjęciach luźna okładka! Odbiór osobisty na terenie…
Obserwuj
…Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach (więcej szczegółowych fotek na życzenie kupującego). Odbiór…
Obserwuj
…bardzo dobry Rozmiar 16 x 20 3. Jak szyć - Hanus Wydanie pierwsze Watra 1984, stron 160, stan bardzo dobry…
Obserwuj
…Tytus Romek i A'Tomek - księga X, wyd.II (zmienione i rozszerzone), 1991 rok. Stan jak na załączonych zdjęciach…
Obserwuj
…Trading card included. Marvel. Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach (więcej szczegółowych fotek na…
Obserwuj
…terapię psychologiczną czy farmakologiczną dziecka. U dzieci z ADHD, podobnie jak u dzieci autystycznych, często…
Obserwuj
…od nowości „w jednych rękach” pierwszego właściciela, jak na swój wiek, jest w stanie bardzo dobrym, bez zagnieceń…
Obserwuj
…nowości „w jednych rękach”, jak na swój wiek, jest w stanie bardzo dobrym, bez zagnieceń, zapisków, podkreśleń…
Obserwuj
…Rozkładana okładka komiksu X-Men (samego komiksu brak!) z autografem Mike'a Careya. Stan jak na załączonych…
Obserwuj
…Witam, Mam na sprzedaż katalog części do Krone BigX 1000 BigX 800 sieczkarnia j.angielski W katalogu pokazane jak…
Obserwuj
…Cieślak Krzysztof – Samolot myśliwski Jak-1, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1983, seria „Typy…
Obserwuj
…Bartoszewski Piotr – Samolot myśliwski Jak-23, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1986. seria…
Obserwuj
…Zestaw zawiera 2 książki Jak zyskać przyjaciół / Jak stracić przyjaciół Hanna Bakuła Wydawnictwo: Twój Styl Rok…
Obserwuj
…Stan jak na zdjęciach. Ilość stron 32. Format 17 x 25 cm. Możliwa wysyłka na koszt kupującego…
Obserwuj
…Tytuł: Jak pisać pracę magisterską Autor: Maria Węglińska Format: 15cm x 20cm Stron: 116 Odbiór osobisty lub możliwa wysyłka: list zwykły 7zł, list polecony 9zł…
Obserwuj
…Zestaw 8 oryginalnych komiksów Marvel Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach (więcej szczegółowych…
Obserwuj
…4 komiksy. Możliwość zakupu wybranych tytułów - zapytaj o cenę. Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach…
Obserwuj
…Komiks Marvel z dwoma kartami. 1995 rok. Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach (więcej szczegółowych…
Obserwuj
…zagadnienie związków oficerów MO w swych książkach i nie inaczej jest także w przypadku tego kryminału. A jak wiadomo…
Obserwuj
…samodzielnego zapobiegania codziennym problemom zdrowotnym dziecka – chorobom, jak i wzmocnieniu odporności. W…
Obserwuj
…Jak zapewnić sobie awans Podręcznik rozwoju kariery - John Lees Format 17 x 24 cm, stron 196. Wyd. Kraków 2008 r. Stan bardzo dobry…
Obserwuj
…World Cup Guide 1994 TDK Stron: 140 Format: 10,5cm x 19cm Stan: jak nowa Odbiór osobisty lub możliwa wysyłka: list polecony 8zł…
Obserwuj
…przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych majsterkowiczów, którzy sami chcą remontować i…
Obserwuj
… Książka z prywatnych zbiorów, od nowości „w jednych rękach” pierwszego właściciela, jak na swój wiek, jest w stanie…
Obserwuj
…(223) L JAK LUCY - JANUSZ MEISSNER WYDAWNICTWO ISKRY WARSZAWA 1956; STRON 174; FORMAT 20,5 X 14,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY. DRUGA CZĘŚĆ OPOWIEŚCI "ŻĄDŁO GENOWEFY"…
Obserwuj
…Tytuł: Skoda Program + Skoda Favorit 2 x Folder promocyjny. Wersja językowa: polski Stan jak na zdjęciu, egzemplarz używany…
Obserwuj
…Zestaw 2 oryginalnych komiksów Marvel. Lata 80te! Język angielski. Stan jak na załączonych zdjęciach (więcej…
Obserwuj
…Zestaw 6 oryginalnych komiksów amerykańskich z wydawnictwa Marvel. Język angielski. Stan jak na załączonych…
Obserwuj
…Zestaw 10 oryginalnych komiksów amerykańskich z wydawnictwa Marvel Język angielski. Stan jak na załączonych…
Obserwuj
…(3201) CO I JAK... - WADIM FROŁOW; WYDAWNICTWO ISKRY WARSZAWA 1968 ROK; NAKŁAD 30 000 EGZ.; WYDANIE I; STRON 232…
Obserwuj
…Pierwszy Prospekt prezentuje motorowery o pojemności 50 ccm takie jak: Atlantis GP1 Senda x-race Senda x-treme Senda…
Obserwuj
…Do sprzedania książka, będąca oryginalnym scenariuszem do filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć…
Obserwuj
…Książka jest nowa, okładka miękka. Ilość stron 72. Wymiary 18 x 26 cm. Dwie przygody. Dowiesz się jak rodzina…
Obserwuj
… Stron: 176 Stan: Jak nowa Odbiór osobisty lub możliwa wysyłka: list polecony 7zł, list zwykły 5zł…
Obserwuj
…(3253) JAK MIESZKAĆ WYGODNIE – DANUTA WILL; WYDAWNICTWO WATRA WARSZAWA 1974; WYDANIE I; NAKŁAD 30 000 EGZ.; FORMAT…
Obserwuj
…(3311) L - JAK LUCY - JANUSZ MEISSNER; PAŃSTWOWE WYDAWNICTWO ISKRY WARSZAWA 1973; WYDANIE VI; NAKŁAD 100 000 EGZ…
Obserwuj
…(01961) JAK POWSTAŁ WSZECHŚWIAT I CZŁOWIEK (PRZYRODNICZY POGLĄD NA ŚWIAT) – WITOLD WYSPIAŃSKI; NAKŁADEM TOWARZYSTWA…
Obserwuj
…(5269) CO I JAK… - WADIM FROŁOW; WYDAWNICTWO ISKRY WARSZAWA 1974 ROK; WYDANIE II; NAKŁAD 30 000 EGZ.; STRON 234…
Obserwuj
…(7162) L – JAK LUCY – JANUSZ MEISSNER; WYDAWNICTWO „ISKRY” WARSZAWA 1973 ROK; WYDANIE VI; NAKŁAD 100 000 EGZ; STRON…
Obserwuj
…(8235) KAMIEŃ JAK KAMIEŃ – JERZY GRZYMKOWSKI; WYDAWNICTWO RADIA I TELEWIZJI WARSZAWA 1978 ROK ; WYDANIE I; NAKŁAD…
Obserwuj
…najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych. Szczegółowe opisy oraz bogata kolekcja…
Obserwuj
…Tytuł: Pinokio Autor: Collodi Ilustracje: Marcin Szancer Format: 14cm x 20cm Stron: 175 Wydawnictwo: Warszawa 1980 Stan: jak nowa…
Obserwuj
…Nana - EMILE ZOLA wydanie niemieckie, stron- 414 wym - 21,2 cm x 13,5 cm, stan jak na zdj…
Obserwuj
…Stan jak na załączonych zdjęciach. Wysyłka przez paczkomaty lub odbiór osobisty (Trójmiasto). Zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi ogłoszeniami…
Obserwuj
…STAN: jak nowy ROK WYDANIA: 2017 JĘZYK: angielski MIEJSCE WYDANIA: USA ILOSĆ STRON: 20 ROZMIAR (cm): 15,5 x 18…
Obserwuj
…technologii mało- i bezodpadowych. Oprawa twarda, lakierowana.Papier kredowy. Format 21 x 30cm, 32 str. Książka jak nowa. Możliwość wysyłki za dodatkową odpłatnością…
Obserwuj
…(8145) JAK SIĘ PAN PAWEŁ ŻENIŁ I JAK SIĘ OŻENIŁ * KLIN KLINEM – JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI; WYDAWNICTWO LITERACKIE…
Obserwuj
…(5000) JAK MNIE URATOWANO – JURIJ SOTNIK; WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA WARSZAWA 1975 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 30 000…
Obserwuj
…(8115) JAK UKRADŁEM DUSZĘ – JERZY LOVELL; WYDAWNICTWO ISKRY WARSZAWA 1985 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 20 000 EGZ; STRON…
Obserwuj
…(7413) SŁAWNA JAK SARAJEWO – LEON BIELAS; WYDAWNICTWO ŚLĄSK KATOWICE 1973 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 10 000 EGZ; STRON…
Obserwuj
…Jak żyły dinozaury Steve Parker Wydawnictwo Polska Oficyna Wydawnicza BGW Rok wydania: 1991 Rodzaj okładki: Twarda…