Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"alba kraków" w Książki i Podręczniki

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Kultura i Rozrywka wyłącz filtr
  • Książki i Podręczniki wyłącz filtr
  • Fraza: alba kraków wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Fryderyk Nietzsche Narodziny tragedii albo hellenizm i pesymizm

      Obserwuj

    • Fryderyk Nietzsche Narodziny tragedii albo hellenizm i pesymizm

      … Wydawnictwo Vis-a-Vis Kraków 2024 Książka używana w bardzo dobrym stanie lekko przykurzona od stania na półce…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • (01618) SETNIK PISARZÓW POLSKICH ALBO POCHWAŁY I ŻYWOTY STU

      Obserwuj

    • (01618) SETNIK PISARZÓW POLSKICH ALBO POCHWAŁY I ŻYWOTY STU

      …WYDAWNICTWO LITERACKIE KRAKÓW 1970 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 2 000 EGZ.; STRON 364; OPRAWA TWARDA W OBWOLUCIE; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI…

      27 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fantastyka

      Obserwuj

    • Fantastyka

      …Sprzedam Fantastykę, egzemplarze od 1982 do 1993. Nie wszystkie roczniki są kompletne. Stan dobry albo bardzo dobry. 10zł / 1 egz…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mysteries of the Ancient World - Paul G. Bahn

      Obserwuj

    • Mysteries of the Ancient World - Paul G. Bahn

      …Książeczka prawie nowa. Żadnych uszkodzeń nie posiada. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie lub Tarnowie albo wysyłka ok. 5zł. tel: 737504913…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mysteries of the Ancient World - LEYLINES Nigel Pennick

      Obserwuj

    • Mysteries of the Ancient World - LEYLINES Nigel Pennick

      …Książeczka prawie nowa. Żadnych uszkodzeń nie posiada. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie lub Tarnowie albo wysyłka ok. 5zł. tel: 737504913…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Świadkowie albo nasza mała stabilizacja - Tadeusz Różewicz

      Obserwuj

    • Świadkowie albo nasza mała stabilizacja - Tadeusz Różewicz

      …Wydawnictwo: Literackie Kraków Warszawa Liczba stron: 46 Stan bardzo dobry Wysyłka cała Polska Polecam 2…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Alan Leo - Jupiter: Preserver Samuel Weiser New York 1973

      Obserwuj

    • Alan Leo - Jupiter: Preserver Samuel Weiser New York 1973

      … Możliwy odbiór w Krakowie lub Tarnowie albo wysyłka ok. 8zł tel: 737504913…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Alan Leo - Jupiter: Preserver  Samuel Weiser New York 1973

      Obserwuj

    • Alan Leo - Jupiter: Preserver Samuel Weiser New York 1973

      …odbiór w Krakowie lub Tarnowie albo wysyłka ok. 6zł tel: 737504913…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niewyspani - Marta Kuszewska

      Obserwuj

    • Niewyspani - Marta Kuszewska

      …lepiej przeczytaj opowieść o polskich "Samotnych". Odbiór osobisty Kraków, Os. Piastów. Zapraszam do przejrzenia reszty ogłoszeń…

      4,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • nowa! "Szubienicznik" Jacek Piekara

      Obserwuj

    • nowa! "Szubienicznik" Jacek Piekara

      …książka nowa! wydawnictwo OTWARTE wydanie I, Kraków 2013 miękka okładka ze skrzydełkami, 464 strony Kto i po co…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gabriela Zapolska - Córka Tuśki

      Obserwuj

    • Gabriela Zapolska - Córka Tuśki

      …Gabriela Zapolska - Córka Tuśki Wydawnictwo Literackie Kraków Odbiór osobisty albo wysyłka: list zwykły 4,00 zł…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRZYSŁOWIA SĄ JAK OAZY NA PUSTYNI Ks. St. Szmidt

      Obserwuj

    • PRZYSŁOWIA SĄ JAK OAZY NA PUSTYNI Ks. St. Szmidt

      …PRZYSŁOWIA SĄ JAK OAZY NA PUSTYNI Mądrość ludu krajów misyjnych. ks. Stanisław Szmidt Wydawnictwo: Kraków

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • E. Szemplińska - Sobolewska - Potrójny Ślad, powieść

      Obserwuj

    • E. Szemplińska - Sobolewska - Potrójny Ślad, powieść

      …Elżbieta Szemplińska - Sobolewska - Potrójny Ślad Wydawnictwo Literackie Kraków 1984 Uszkodzenie jak na zdjęciach…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Święci męczennicy salezjańscy w Chinach - Ks. St. Szmidt

      Obserwuj

    • Święci męczennicy salezjańscy w Chinach - Ks. St. Szmidt

      …Szmidt SDB Wydawnictwo Poligrafia Salezjańska, Kraków 2000 Stan bardzo dobry. Odbiór okolice Płocka. Odbiór…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Znad Wilii do Konga / ks Szmidt Mikulewicz

      Obserwuj

    • Znad Wilii do Konga / ks Szmidt Mikulewicz

      …Znad Wilii do Konga / ks. Władysław Mikulewicz SDB, ks. Stanisław Szmidt SDB. Kraków : Wydaw. Poligrafii…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Klątwa Herhora- Piotr Rowicki

      Obserwuj

    • Klątwa Herhora- Piotr Rowicki

      …Jak mam coś dźwignąć albo komuś przyłożyć, to najpierw zbieram myśli. Szkoda, bo chciałem popatrzeć. - To…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jak zostałem Europejczykiem

      Obserwuj

    • Jak zostałem Europejczykiem

      …Jak zostałem Europejczykiem Bernard Guetta TAiWPN UNIVERSITAS Kraków 2014 ISBN: 978-83-242-2374-9 liczba stron…

      11 zł
      FIRMA
    • "Wielka Księga KOSMOS. Podróż wśród gwiazd"

      Obserwuj

    • "Wielka Księga KOSMOS. Podróż wśród gwiazd"

      …powstał wszechświat? Czy Słońce kiedyś zgaśnie? Ile czasu zajmuje astronautom podróż na Księżyc? Albo jak wygląda Ziemia z…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • J. Grębosz: PASJA C++  tom I i II jak nowa!  cena za komplet

      Obserwuj

    • J. Grębosz: PASJA C++ tom I i II jak nowa! cena za komplet

      …Jerzy Grębosz: PASJA C++ tom I i II Kraków 1999 Stan bardzo dobry, jak nowa Mam także na sprzedaż 3…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • nowa! "Czworo dzieci i "coś"" Jacqueline Wilson

      Obserwuj

    • nowa! "Czworo dzieci i "coś"" Jacqueline Wilson

      …spędzać wakacji z nową rodziną swojego taty. Woleliby się w spokoju pobawić albo poczytać, ale przyszywana siostra…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SPADKI DOWIZNY TESTAMENTY Gazeta Wyborcza STAN IDEALNY

      Obserwuj

    • SPADKI DOWIZNY TESTAMENTY Gazeta Wyborcza STAN IDEALNY

      …spadków, darowizn i pożyczek albo - jak nie odziedziczyć długów. - Co z oszczędnościami zmarłego spadkodawcy, których…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Osobnik Marian Pilot

      Obserwuj

    • Osobnik Marian Pilot

      …każda następna przeszkoda rozśmiesza albo przeraża. I nie możesz się zatrzymać, nawet gdybyś chciał. I nie chcesz. Nowa…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Ameryka w pamiętnikach Polaków. Antologia"

      Obserwuj

    • "Ameryka w pamiętnikach Polaków. Antologia"

      albo żyli prawie na dnie, albo dochodzili do wysokich stanowisk, znacznych majątków, fortun. Ale, jak dotąd, ani w…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Po prostu mi to ugotuj!" Pascal Brodnicki

      Obserwuj

    • "Po prostu mi to ugotuj!" Pascal Brodnicki

      …by się zjadło, ale akurat niczego wcześniej nie ugotowałaś. Albo: wpadasz do domu z uczelni, a za godzinę musisz…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Paproch" Eliza Piotrowska

      Obserwuj

    • "Paproch" Eliza Piotrowska

      …drzemiące talenty? Albo spragnioną miłości Piłkę, która zakochała się w Księżycu, bo przypominał jej ją samą? A może…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MATURA biologia - vademecum

      Obserwuj

    • MATURA biologia - vademecum

      …liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał. Książka w…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka"

      Obserwuj

    • "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka"

      Kraków 2020 miękka okładka ze skrzydełkami, 330 stron Można nie kochać futbolu, ale warto wiedzieć, jak wpływa na…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Jedna literka, a zmiana wielka" Agnieszka Frączek

      Obserwuj

    • "Jedna literka, a zmiana wielka" Agnieszka Frączek

      …ale różnią się pisownią i znaczeniem. Tak jak kod i kot, smog i smok albo, za przeproszeniem, gatki i gadki. Trzeba…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mały Naukowiec "Policz owiec stadko. Sen przyjdzie gładko!"

      Obserwuj

    • Mały Naukowiec "Policz owiec stadko. Sen przyjdzie gładko!"

      …masz 5 lat albo więcej, ta książka będzie dla ciebie wspaniałą przygodą z nauką na wesoło! Dowiesz się, jak…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lekcja stylu dla mężczyzn, Jolanta Kwaśniewska - poradnik

      Obserwuj

    • Lekcja stylu dla mężczyzn, Jolanta Kwaśniewska - poradnik

      … Możliwy odbiór osobisty na terenie Kurdwanowa w Krakowie albo wysyłka paczkomatem lub kurierem (proszę pytać o…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Moje nadprzyrodzone wesele - Leslie Banks, Jim Butche i inni

      Obserwuj

    • Moje nadprzyrodzone wesele - Leslie Banks, Jim Butche i inni

      …Cóż mogłoby pójść nie tak (albo tak jak trzeba) na nadprzyrodzonym weselu? Wszystko! Te niepoprawnie zachwycające…

      2,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Postkolonialna Europa. Etnoobrazy współczesnego kina

      Obserwuj

    • Postkolonialna Europa. Etnoobrazy współczesnego kina

      …Postkolonialna Europa. Etnoobrazy współczesnego kina Krzysztof Loska TAiWPN UNIVERSITAS Kraków 2016 ISBN: 978…

      17 zł
      FIRMA
    • Perły Pomorza The Pearls of Pomerania Die Perlen Pommerns

      Obserwuj

    • Perły Pomorza The Pearls of Pomerania Die Perlen Pommerns

      …witraży itp. O większości z nich pisano dotąd bardzo niewiele albo w ogóle, mimo, że stanowią unikalny i dobrze zachowany…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Tajemnicze sprawy" Maria Ewa Letki

      Obserwuj

    • "Tajemnicze sprawy" Maria Ewa Letki

      …tresującego latawiec albo psa, który pewnego razu wymyślił sobie… staruszkę do towarzystwa. Choć to akurat nie było aż…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Co jest w jajku?" Becky Baines

      Obserwuj

    • "Co jest w jajku?" Becky Baines

      …są przezroczyste i można zobaczyć, co jest w środku. Mogą być twarde lub miękkie, małe albo duże, a każde z nich jest…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niedzielna cisza - Gina B. Nahai

      Obserwuj

    • Niedzielna cisza - Gina B. Nahai

      …niszczy albo zbawia... Rok wydania 2006. Wydawnictwo Książnica Sp. z o.o. Książka w stanie bardzo dobrym. Koszt…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MATURA język polski - vademecum

      Obserwuj

    • MATURA język polski - vademecum

      …przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał. Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Korespondent Witkacy

      Obserwuj

    • Korespondent Witkacy

      …Korespondent Witkacy Olga Szmidt Kraków 2014 TAiWPN UNIVERSITAS ISBN: 978-83-242-2616-0 liczba stron: 214…

      24 zł
      FIRMA
    • "Potwór Dyzio i Kraina Zabawy" Elżbieta Pałasz

      Obserwuj

    • "Potwór Dyzio i Kraina Zabawy" Elżbieta Pałasz

      …chowa się za mamę albo udaje, że go nie ma… Bo Dyzio jest bardzo nieśmiałym potworkiem. I pewnie pozostałby taki…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Syndykat kobiet - Gwen Davis

      Obserwuj

    • Syndykat kobiet - Gwen Davis

      …namiętność - dochodzą do swoich granic.Ludzie mają tylko tyle czasu, aby zbić fortuny, zakochać się i uciec...albo

      2 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych ZamKor cz. 1 J. SALACH

      Obserwuj

    • Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych ZamKor cz. 1 J. SALACH

      …Część 1. Autor: Salach Jadwiga. Wydawca: ZAMKOR. Kraków, 2010 Podręcznik jest przeznaczony dla klas…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zbrodnie fast foodów Joel Fuhrman, Phillips Robert

      Obserwuj

    • Zbrodnie fast foodów Joel Fuhrman, Phillips Robert

      …ustach. Przepyszne glutaminian sodu, aspartam albo biały cukier skutecznie zagłuszają apetyt na zdrowe jedzenie. Żart…

      14,49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MATURA matematyka - vademecum

      Obserwuj

    • MATURA matematyka - vademecum

      …którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał. Znaczek pewniak na…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Antyporadnik jak stracić męża, żonę i inne ważne osoby - Mika Dunin

      Obserwuj

    • Antyporadnik jak stracić męża, żonę i inne ważne osoby - Mika Dunin

      …obserwacje i uwagi autentycznie bolą. Albo irytują. I prowokują. Nie chodzi tu jednak o pustą prowokację. Bo ten…

      9,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Magazyn Studio 1/1973 Fajny prezent na urodziny

      Obserwuj

    • Magazyn Studio 1/1973 Fajny prezent na urodziny

      …Elżbieta Smoleń-Wasilewska) FESTIWALE, PRZEGLĄDY 45 O dokumencie z nadzieją (KRAKÓW-73) 48 Dokument jeszcze nie wszystko…

      95,55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Trop innego głosu w angielskiej poezji religijnej epok dawny

      Obserwuj

    • Trop innego głosu w angielskiej poezji religijnej epok dawny

      Kraków 2011 ISBN: 97883-242-1341-2 liczba stron: 252 oprawa miękka ze skrzydełkami . Spis treści . Podziękowania…

      14 zł
      FIRMA
    • Książka "Bractwo" John Grisham, powieść, sensacja, thriller prawniczy

      Obserwuj

    • Książka "Bractwo" John Grisham, powieść, sensacja, thriller prawniczy

      …ją. I stają przed wyborem: albo snując się po korytarzach więzienia, wspominać swoje stare sprawy sądowe i…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miłosz i rówieśnicy. Domknięcie formacji

      Obserwuj

    • Miłosz i rówieśnicy. Domknięcie formacji

      …Miłosz i rówieśnicy. Domknięcie formacji Marta Wyka TAiWPN UNIVERSITAS Kraków 2013 97883-242-2279-7 liczba…

      15 zł
      FIRMA
    • rafał wicijowski -oczami mężczyzny(nie)idealnego

      Obserwuj

    • rafał wicijowski -oczami mężczyzny(nie)idealnego

      …jest pewne – albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. To drogowskaz, który pomoże uwierzyć i pokochać siebie, pomoże…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Arcydzieła malarstwa Narodowa Galeria Sztuki w Waszyngtonie Arkady

      Obserwuj

    • Arcydzieła malarstwa Narodowa Galeria Sztuki w Waszyngtonie Arkady

      …sprowadzono do Waszyngtonu Madonnę Alba Rafaela, Zwiastowanie Jana van Eycka, Wenus przed lustrem Tycjana oraz arcydzieła…

      999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dziennik łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia (KSIĄŻKA)

      Obserwuj

    • Dziennik łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia (KSIĄŻKA)

      … Miejsce wydania: Kraków Prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! Kręci cię nocna wspinaczka do krateru…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • „”Pistolety” i „Kosyniery”” Janusz Meissner

      Obserwuj

    • „”Pistolety” i „Kosyniery”” Janusz Meissner

      …„”Pistolety” i „Kosyniery”” Janusz Meissner Wydawnictwo Literackie, Kraków 1978 str. 338 „"Pistolety" i…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Znaczenia przemijania: wybrane zagadnienia konserwacji dzieł

      Obserwuj

    • Znaczenia przemijania: wybrane zagadnienia konserwacji dzieł

      …Kabakowa "Szkoła nr 6" Kinga Olesiejuk Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas Kraków 2010 ISBN…

      11 zł
      FIRMA
    • W kręgu teatru. Życie i twórczość Leonii (Jelonki) Jabłonków

      Obserwuj

    • W kręgu teatru. Życie i twórczość Leonii (Jelonki) Jabłonków

      …" na Wybrzeżu „Dom Kobiet" Jadwiga Turowicz Twórca z wewnętrznej konieczności „Dom Bernardy Alba" we Wrocławiu…

      99 zł
      FIRMA
    • Leszek Kołakowski "Czy Pan Bóg jest szczęśliwy i inne pytania"

      Obserwuj

    • Leszek Kołakowski "Czy Pan Bóg jest szczęśliwy i inne pytania"

      …Wydawnictwo Znak wydanie I, Kraków 2009 twarda okładka, 306 stron stan książki bardzo dobry Książka jest zbiorem…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "Langosz w jurcie" Krzysztof Varga

      Obserwuj

    • "Langosz w jurcie" Krzysztof Varga

      …współczesne Węgry to kraj, którego nie ma, ogryzek z dawnego wielkiego państwa, więc Varga nieustannie albo zbliża się do…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Hanna Krall "Wyjątkowo długa linia. Spokojne niedzielne popo

      Obserwuj

    • Hanna Krall "Wyjątkowo długa linia. Spokojne niedzielne popo

      …nastąpił po wybuchu II wojny światowej. Wtedy niemal wszyscy zginęli w komorach gazowych Sobiboru i Majdanka albo

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Konstruktywizm w badaniach literackich. Antologia

      Obserwuj

    • Konstruktywizm w badaniach literackich. Antologia

      …Andrzej Skrendo, Jerzy Madejski TAiWPN UNIVERSITAS Kraków 2006 ISBN: 83-242-0533-0 liczba stron: 470 oprawa…

      27 zł
      FIRMA
    • nowa! KSIĄŻKA - GRA "Św. Paweł - wędrowiec Chrustusa"

      Obserwuj

    • nowa! KSIĄŻKA - GRA "Św. Paweł - wędrowiec Chrustusa"

      …podstawie Listów Apostolskich Wydawnictwo ZNAKemotikon wydanie I, Kraków 2016 miękka okładka, 80 stron To nie jest…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patologie w organizacji. Mechanizmy powstawania

      Obserwuj

    • Patologie w organizacji. Mechanizmy powstawania

      …Profesjonalnej Szkoły Biznesu Kraków 1999 ISBN: 83-7230-002-X liczba stron: 190 Oprawa miękka . Opis wydawcy…

      19 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia