Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"parania" w Biznes i Przemysł

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: parania wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wapazon Ciepła Para ozon.

      Obserwuj

    • Wapazon Ciepła Para ozon.

      …Sprzedam ważony, dezynfekcja para oxon…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rekawice spawalnicze tig 10 par

      Obserwuj

    • Rekawice spawalnicze tig 10 par

      …Rekawice spawalnicze TIG Weldas Soft Touch 4 pary Rozmiar 9 . 1 para Gazela roz 10. 4 pary Granberg rozmiar 10 . 1…

      170 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Głowica obrotowa Girol - olej termalny / para PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Głowica obrotowa Girol - olej termalny / para

      …Złącze dwudrogowe do oleju / pary Girol 3/4" Kod NFD077-GF3KX medium: para / olej termalny wielkość zewn. rurki…

      1 107 zł
    • Złącze obrotowe Girol olej termalny para PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe Girol olej termalny para

      …Złącze obrotowe Girol Kod NB0500-10003 medium: para / olej termalny przyłącze: kołnierz obroty: do 30 obr/min…

      19 000 zł
    • kątownik do wytaczarki przykładnica kątowa 880x1500x610

      Obserwuj

    • kątownik do wytaczarki przykładnica kątowa 880x1500x610

      …do sprowadzenia z EU ok. 1200km, 5800eu para

      25 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Regały paletowe używane NEDCON duże ilości. Okazja!

      Obserwuj

    • Regały paletowe używane NEDCON duże ilości. Okazja!

      …konfiguracja: rama 9000x1100 mm Trawers 3020/90 mm (nośność max. 1400kg/para) Trawers 3600/110 mm (nośność max…

      2 804,40 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe NBD para 1" nie Maier Deublin Turian PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe NBD para 1" nie Maier Deublin Turian

      …Złącze obrotowe Girol Kod NFD102-GF3KX medium: para przyłącze: 1" BSP RH rurka syfonowa stała 3/8" BSP RH…

      1 597,77 zł
    • Rękawice robocze

      Obserwuj

    • Rękawice robocze

      …Witam mam do zaoferowania rękawice robocze bardzo dobrej jakości oraz trwałości rozmiary od 9-11 ! Zapraszam do kontaktu cena 3zl para !!…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • LALKA / MANEKIN DO PRASOWANIA PAROWEGO ROTONDI $

      Obserwuj

    • LALKA / MANEKIN DO PRASOWANIA PAROWEGO ROTONDI $

      …czasowe (para, nadmuch powietrza, para-powietrze, super gorąca para) gwarantujące najwyższą jakość operacji końcowych…

      16 900 zł
      FIRMA
    • MANEKIN PAROWY Z PAROWNICĄ ROTONDI QAD-60 $

      Obserwuj

    • MANEKIN PAROWY Z PAROWNICĄ ROTONDI QAD-60 $

      …czasowe (para, nadmuch powietrza, para-powietrze, super gorąca para) gwarantujące najwyższą jakość operacji końcowych…

      16 900 zł
      FIRMA
    • Rękawice Bluestar Rękawice BLUESTAR PERFORMER III rozmiar 10-L 1 par

      Obserwuj

    • Rękawice Bluestar Rękawice BLUESTAR PERFORMER III rozmiar 10-L 1 par

      …Opis produktu: Typ: Rękawice technika Rozmiar: 10 Materiał: Skóra owcza/bawełna Jednostka sprzedaży: PARA Wielkość paczki: 1…

      18,99 zł
      FIRMA
    • Zawór zaporowy staliwo 215 PN40 DN65 woda, para, spręzone powietrze, olej

      Obserwuj

    • Zawór zaporowy staliwo 215 PN40 DN65 woda, para, spręzone powietrze, olej

      …chłodnictwo i klimatyzacje, glikol, woda przemysłowa, olej diatermiczny, para, sprężone powietrze, czynniki neutralne…

      1 680 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • kremowa kartka na ślub, młoda para kartka bez życzeń, ślub kartka ecru

      Obserwuj

    • kremowa kartka na ślub, młoda para kartka bez życzeń, ślub kartka ecru

      8 zł
      FIRMA
    • Wózek transportowy, magazynowy ze ściankami

      Obserwuj

    • Wózek transportowy, magazynowy ze ściankami

      …Na sprzedaż wózek transportowy z bocznymi ściankami. Jedna para kółek skrętnych. Boki ściągane. Wymiary podstawy…

      589 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół warsztatowy na kółkach

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy na kółkach

      …Witam, Posiadam do sprzedania stół warsztatowy, monterski na kółkach. Jedna para kółek sztywna, druga skrętna oraz…

      2 000 zł
      FIRMA
    • Zawór zaporowy grzybkowy kołnierzowy 50PN16

      Obserwuj

    • Zawór zaporowy grzybkowy kołnierzowy 50PN16

      …zimna i gorąca, para (do 10 bar) - doszczelnianie regulowaną dławnicą - waga zaworu 11,4kg…

      260 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przedłużki wideł 2m/100x50 (2,5T) wózek widłowy para

      Obserwuj

    • Przedłużki wideł 2m/100x50 (2,5T) wózek widłowy para

      …Przedłużki wideł 2m/100x50 (2,5T) wózek widłowy para 1 760,00 zł netto Dostawa przy przedpłacie 250 zł netto…

      1 760 zł
      FIRMA
    • Autoklaw Scholz, 21.000 l, 150 st. C, ciśnienie 7.5 Bar

      Obserwuj

    • Autoklaw Scholz, 21.000 l, 150 st. C, ciśnienie 7.5 Bar

      …Jest dokumentacja DTR oraz dozorowa, autoklaw wraz z tablicą rozdzielczą (zasilanie - para). Autoklaw użytkowany tylko…

      92 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRALNIA PRALNICA PRALNICOWIRÓWKA GIRBAU HS 4055

      Obserwuj

    • PRALNIA PRALNICA PRALNICOWIRÓWKA GIRBAU HS 4055

      …57 kg Podgrzew: gorąca woda/para Obroty wirowania: 800 obr/min G-Force: 387 Pojemność bębna: 569 litrów Szerokość: 1550 mm Głębokość: 1450 mm Wysokość: 1900 mm Ciężar: 1805 kg…

      38 700 zł
      FIRMA
    • Złącze dwudrogowe do oleju pary Girol 1" PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze dwudrogowe do oleju pary Girol 1"

      …Złącze obrotowe Girol Kod NFD102-GF3KX medium: para / olej termiczny przyłącze: 1" BSP RH stała rurka syfonowa: G…

      1 573,17 zł
    • STÓŁ CHŁODNICZY 2 DRZWIOWY AGR BOCZNY FAGOR 1342x700

      Obserwuj

    • STÓŁ CHŁODNICZY 2 DRZWIOWY AGR BOCZNY FAGOR 1342x700

      …samoczynnie zamykające się. W wyposażeniu 1 para prowadnic rozmiaru GN 1/1 oraz 1 półka Zasilanie: 230 V. kod sklepu: 859/22…

      3 075 zł
      FIRMA
    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA PRIMUS FS-22

      Obserwuj

    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA PRIMUS FS-22

      …22 kg Podgrzew: gorąca woda / para Obroty wirowania: 915 obr/min Współczynnik odwirowania G: 350 G Średnica zaworu…

      25 400 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe  NBD 1" BSP olej termalny para PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe NBD 1" BSP olej termalny para

      1 597,77 zł
    • Odkurzacz pioracy parowy pranie tapicerki para samoobsługowy self service

      Obserwuj

    • Odkurzacz pioracy parowy pranie tapicerki para samoobsługowy self service

      …korzystanie z samochodu bezpośrednio po użyciu urządzenia Dezynfekuje i eliminuje zapachy Para o temperaturze powyżej…

      29 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rękawice wampirki niebieskie x600par

      Obserwuj

    • Rękawice wampirki niebieskie x600par

      …Rękawice wampirki x 600par 0,9840 zł brutto /para 0,80 zł netto / para Informacje o wysyłce Koszt dostawy…

      480 zł
      FIRMA
    • Piec konwekcyjno-parowy ANGELO PO FX61E1

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy ANGELO PO FX61E1

      Para niskotemperaturowa Para przegrzana Stan temperatury PTM Stopień szczelności IPX5 Wyświetlanie ustawionych i…

      15 900 zł
    • Piec konwekcyjno-parowy Convoterm OES 6.06 GN 2/3 z podstawą

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy Convoterm OES 6.06 GN 2/3 z podstawą

      …kW Urządzenie natryskowe Drzwi prawostronne Rodzaje przyrządzania: Para, tryb konwekcyjno-parowy, gorące…

      12 177 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe do freonu pneumatyczne hydrauliczne specjaln PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe do freonu pneumatyczne hydrauliczne specjaln

      …rodzaju mediów - woda, para, olej grzewczy, hydrauliczny, chłodziwo, powietrze, klej, freon... Nasze złącza to doskonała…

      1 414 zł
    • Zawory kulowe z nierdzewki Titan 140bar 1/2

      Obserwuj

    • Zawory kulowe z nierdzewki Titan 140bar 1/2

      … przeznaczenie : wodne, chem, para, tlen gwint 1/2 cala cena nowego 318,00 zapas magazynowy możliwość negocjacji przy zakupie całości dostępne 6 szt…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Formowarka czubka cholewki Schafer Cali G2 maszyny obuwnicze

      Obserwuj

    • Formowarka czubka cholewki Schafer Cali G2 maszyny obuwnicze

      …późniejsze ćwiekowanie. Maszyna wyposażona w dwa stanowiska aktywacyjne ( ciepłe + para wodna ) i dwa stanowiska…

      34 000 zł
      FIRMA
    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA IPSO HD-305

      Obserwuj

    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA IPSO HD-305

      …30,4 kg Podgrzew: gorąca woda/para Obroty wirowania: 1000 obr/min G-factor: 474 G Średnica bębna: 850 mm Głębokość…

      30 850 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe do freonu alt. MAIER DEUBLIN TURIAN ROTOFLUX PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe do freonu alt. MAIER DEUBLIN TURIAN ROTOFLUX

      …rodzaju mediów - woda, para, olej grzewczy, hydrauliczny, chłodziwo, powietrze, klej, freon... Nasze złącza to…

      2 109 zł
    • Złącze obrotowe do wody 300 Bar do pneumatyki hydrauliki PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe do wody 300 Bar do pneumatyki hydrauliki

      para, olej grzewczy, hydrauliczny, chłodziwo, powietrze, klej, freon... Nasze złącza to doskonała alternatywa dla…

      337,02 zł
    • PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL ICOMBI PRO 10x GN 1/1 CD1ERRA NOWY

      Obserwuj

    • PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL ICOMBI PRO 10x GN 1/1 CD1ERRA NOWY

      …sterowanie ➜ wygodna obsługa nawet w stresie kuchennym ✅ Tryby pracy: para, konwekcja, kombinacja ➜ uniwersalność…

      61 985 zł
    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne 8 kanałów

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne 8 kanałów

      …Złącze obrotowe pneumatyczne/hydrauliczne Ilość kanałów - 8 Media - płyn, olej, powietrze, para Max prędkość…

      2 200 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne 6 torów

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne 6 torów

      …Złącze obrotowe pneumatyczne/hydrauliczne Ilość kanałów - 6 Media - płyn, olej, powietrze, para Max prędkość…

      1 800 zł
      FIRMA
    • PRALKA PRALNIA PRALNICOWIRÓWKA WOLNOSTOJĄCA IPSO HF-575

      Obserwuj

    • PRALKA PRALNIA PRALNICOWIRÓWKA WOLNOSTOJĄCA IPSO HF-575

      …wirowania: 800 obr/min Podgrzew: gorąca woda/para Moc podgrzewu: 36 kW G-factor: 350 G Sterowanie: mikroprocesorowe…

      58 800 zł
      FIRMA
    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA  IPSO HF-575

      Obserwuj

    • PRALNIA PRALNICA PRALKA PRALNICOWIRÓWKA IPSO HF-575

      …57,5 kg Podgrzew: gorąca woda / para Moc podgrzewu: 36 kW Obroty wirowania: 800 obr/min G-factor: 350 G Średnica…

      33 000 zł
      FIRMA
    • Sprzedam suszarnię polskiej produkcji

      Obserwuj

    • Sprzedam suszarnię polskiej produkcji

      …talerza do osi 43 cm+ oś którą idzie para 0,50cm= 43cm talerz) grubość talerza u góry 3 cm u dołu przy osi 12cm Długość…

      300 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Polska masywna poziomica wodna 20m RÓŻNE RODZAJE !

      Obserwuj

    • Polska masywna poziomica wodna 20m RÓŻNE RODZAJE !

      … Zapraszamy do współpracy sklepy,hurtownie,oraz osoby prywatne. Doradzimy, DO KAŻDEGO ZAKUPU PARA REKAWICZEK GRATIS! WWW.EXPRESMET.PL 8-20,00 695 705 872 601 32 86 86…

      50 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne + elektryczne

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe pneumatyczne / hydrauliczne + elektryczne

      …płyn, olej, powietrze, para Max prędkość obrotowa - 250obr/min Gwint - G3/8 Max ciśnienie pracy - 1MPa Max temp…

      1 000 zł
      FIRMA
    • Rational SCC 61WE 2017 Rok PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rational SCC 61WE 2017 Rok

      …sieci: 3NAC 400 V Moc dla trybu pracy “Gorące powietrze”: 9 kW Moc dla trybu pracy “Para”: 9 kW Cena Netto!!!…

      17 900 zł
      do negocjacji
    • Kontenery morskie / magazynowe / budowlane 20DV/HC Double Door-SZARE PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kontenery morskie / magazynowe / budowlane 20DV/HC Double Door-SZARE

      …Cechą charakterystyczną takiego kontenera jest dodatkowa para drzwi. Kolor ral 7031 Wymiary 20 DV DD: zewnętrzne…

      15 900 zł
      do negocjacji
    • Rational SCC WE 61E PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rational SCC WE 61E

      … Zabezpieczenie: 3 x 16 A Przyłącze do sieci: 3NAC 400 V Moc dla trybu pracy “Gorące powietrze”: 9 kW Moc dla trybu pracy “Para”: 9 kW Cena netto!…

      17 500 zł
    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI Armonia Smart Lm

      Obserwuj

    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI Armonia Smart Lm

      …angielski,niemiecki lub włoski brak polskiego 8 przycisków x 2 poziomy = 16 możliwości produktowe + gorąca woda i para

      3 690 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI Armonia Smart Lm

      Obserwuj

    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI Armonia Smart Lm

      …angielski,niemiecki lub włoski brak polskiego 8 przycisków x 2 poziomy = 16 możliwości produktowe + gorąca woda i para

      3 690 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI MX3

      Obserwuj

    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI MX3

      …woda i para. Możliwość edycji i wprowadzania własnych receptur (zmiana ilości wody,mleka,czekolady,pianki,mocy kawy…

      2 990 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI MX3

      Obserwuj

    • EKSPRES AUTOMATYCZNY CARIMALI MX3

      …niemiecki, angielski, włoski) 8 przycisków x 2 poziomy = 16 możliwości produktowe + gorąca woda i para. Możliwość…

      2 990 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat pompowy kondensatu, wytwornica pary.

      Obserwuj

    • Agregat pompowy kondensatu, wytwornica pary.

      …Rubikon 2 /woda / Para - Oddzielacz Spirax Sarco - Siłownik pneumatyczny Spirax Sarco - Moduł zasilający Aplisens…

      1 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku ze sznurkiem SmartFit®

      Obserwuj

    • Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku ze sznurkiem SmartFit®

      …użytkownika, aby dopasować się do dokładnego kształtu kanału słuchowego • Każda para w zamykanym pudełku „HearPack…

      5,30 zł
      FIRMA
    • LINIA do produkcji pelletu opałowego, pelletu paszowego

      Obserwuj

    • LINIA do produkcji pelletu opałowego, pelletu paszowego

      …kondycjoner (woda, para) , mieszalnik, separator magnetyczny 3. MŁYN BIJAKOWY ssąco-tłoczący 11kW 4. PODAJNIK ŚLIMAKOWY…

      48 000 zł
      FIRMA
    • Profesjonalny Stół chłodniczy 3-drzwiowy 368L S903 SS TOP

      Obserwuj

    • Profesjonalny Stół chłodniczy 3-drzwiowy 368L S903 SS TOP

      …Pochylone otwory panelu przedniego dla lepszej cyrkulacji powietrza. Opis 1 para prowadnic oraz 1 półka rusztowa o wym…

      5 006 zł
      do negocjacji
    • Piec konwekcyjno-parowy elektryczny | automatyczny system myjący | 10xGN1/1

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy elektryczny | automatyczny system myjący | 10xGN1/1

      …gotowania: Konwekcja (od 30 °C do 260 °C)/Mieszany: konwekcja + para (od 30 °C do 260 °C)/ Para wodna nasycona (od 30 °C…

      25 900 zł
    • Piec konwekcyjno-parowy Zanussi 6×GN 1/1 - 7,7 kW - stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy Zanussi 6×GN 1/1 - 7,7 kW - stan bardzo dobry

      …trwałość. Komora na 6×GN 1/1 Zasilanie 400 V / 3N / 50 Hz Moc całkowita 7,7 kW Tryby pracy: konwekcja, para, kombinacje…

      7 800 zł
    • Piec konwekcyjno-parowy Zanussi 6×GN 1/1 - 7,7 kW stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy Zanussi 6×GN 1/1 - 7,7 kW stan bardzo dobry

      … Komora na 6×GN 1/1 Zasilanie 400 V / 3N / 50 Hz Moc całkowita 7,7 kW Tryby pracy: konwekcja, para, kombinacje…

      7 800 zł
    • Piec konwekcyjno-parowy Rational CMP 61

      Obserwuj

    • Piec konwekcyjno-parowy Rational CMP 61

      … Tryby pracy: Tryb pracy "Para": od 30°C do 130°C Tryb pracy "Gorące powietrze": od 30°C do 300°C Tryb pracy…

      12 500 zł
    • Rękawice typu recodrag 12par 1,46zł/para netto Białystok

      Obserwuj

    • Rękawice typu recodrag 12par 1,46zł/para netto Białystok

      21,60 zł
      FIRMA
    • Rękawice PP-003 12par 1,46zł/para netto

      Obserwuj

    • Rękawice PP-003 12par 1,46zł/para netto

      21,60 zł
      FIRMA
    • Złącze obrotowe osiowe pneumatyczne - hydrauliczne specjalne PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Złącze obrotowe osiowe pneumatyczne - hydrauliczne specjalne

      …hydrauliczne dla różnego rodzaju mediów - woda, para, olej grzewczy, hydrauliczny, chłodziwo, powietrze, klej, freon…

      735 zł
    • Stojak kablowy z podnoszeniem 7 ton – C141.70.1

      Obserwuj

    • Stojak kablowy z podnoszeniem 7 ton – C141.70.1

      … Zestaw zawiera: 2 podnośniki hydrauliczne Uchwyt łożyskowany lub opcjonalnie oś łożyskowaną Para ograniczników…

      4 420 zł
      do negocjacji
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia