Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"obręcz" w Rowery

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Sport i Wypoczynek wyłącz filtr
  • Rowery i akcesoria wyłącz filtr
  • Rowery wyłącz filtr
  • Fraza: obręcz wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Rower BTWIN rockrider500 24cale

      Obserwuj

    • Rower BTWIN rockrider500 24cale

      …Rower BTWIN rockrider 500 używany Przednia obręcz BTWIN Tylna obręcz Swift Arriv (wytrzymała) Przednia opona DURO…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Jubilat 2,Romet-1981r.

      Obserwuj

    • Rower Jubilat 2,Romet-1981r.

      …został przez kogoś przemalowany ,oryginalny kolor to Limonka -są zrobione fotki ,koła 24 cale,obręcze starego typu…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • składak niemiecki victoria

      Obserwuj

    • składak niemiecki victoria

      obręcz tył -france, luxtorpeda, jeżdzi, hamuje ,skręca ,stan wizualny ,słaby ,jezdny -idealny ,składak niemiecki victoria…

      110 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SPRZEDAM  ROWER TURYSTYCZNY

      Obserwuj

    • SPRZEDAM ROWER TURYSTYCZNY

      …AT SPECIAL WERSJA LIMITOWANA , OBRĘCZE ALUMINIOWE PRZERZUTKA TYLNA ELYSEE , OŚWIETLENIE LEDOWE, LICZNIK KILOMETRÓW STAN TECHNICZNY BARDZO DOBRY…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Author

      Obserwuj

    • Rower Author

      …Ładnie utrzymany rower MTB Author Profile SX, na kołach 26", nowe opony Schwalbe, nowe obręcze aluminiowe, wszystko sprawne…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jednokołowiec

      Obserwuj

    • Jednokołowiec

      …Rower jednokołowy (jak na zdjęciu), rama metalowa, kolor niebieski, koło 20’ obręcz twardy plastik, siodełko wyprofilowane obustronnie, wysokość siodełka regulowana…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Miejski rower trekkingowy

      Obserwuj

    • Miejski rower trekkingowy

      …Zadbany rower w dobrym stanie. -koła 28 -obręcze aluminiowe -rama aluminiowa -dwa koszyki -wysokość ramy Rozmiar M -przerzutki Shimano…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower do lekkiego remontu

      Obserwuj

    • Sprzedam rower do lekkiego remontu

      …Mam na sprzedaż rower Romet CTB ECO na obręczach 24- calowy do lekkiego remontu. Garażowany. Możliwość obejrzenia w Krakowie przy ul. Białoruskiej…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower MAJDLER 16'

      Obserwuj

    • Rower MAJDLER 16'

      …Rower MAJDLER koła rozmiar 16. Aluminiowe obręcze, nowe rączki, nóżka boczna, koszyczek,stan bardzo dobry . Rower był używany jeden sezon…

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dartmoor two6player short 2019

      Obserwuj

    • Dartmoor two6player short 2019

      …przednie: Piasta - novatec Szprychy - dartmoor Obręcz - dartmoor rider 26 Opona - Continental Cross King Koło tył…

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Nakxus Shedow 26 cali

      Obserwuj

    • Rower Nakxus Shedow 26 cali

      …Rower Nakxus Shedow na obręczach 26 cali rama 18 ...rower w bardzo dobrym stanie..dla mężczyzny lub chłopca o wzroście 170cm…

      459 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower miejski

      Obserwuj

    • Rower miejski

      …torpedo. Dedykowany dla osoby powyżej 175 cm. Obręcze aluminiowe. Przechowywany w garażu…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower na 26 kołach na Deore Giant

      Obserwuj

    • Rower na 26 kołach na Deore Giant

      …Rower Giant Cadex alu po serwisie. Stan jak fabryczny. Wszystko na Deore. Obręcze nitowane. Opony nowe. Amortyzacja przod i tył. Własny odbiór…

      550 zł
      FIRMA
    • Rower Karbon z bocznymi kółkami 12 cali (31 cm obręcz koła)

      Obserwuj

    • Rower Karbon z bocznymi kółkami 12 cali (31 cm obręcz koła)

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Author a-matrix 20 cali (51 cm obręcz koła)

      Obserwuj

    • Rower Author a-matrix 20 cali (51 cm obręcz koła)

      390 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower enduro Ibis Mojo HD

      Obserwuj

    • Rower enduro Ibis Mojo HD

      …Rozmiar M. Rama, obręcze kół i kierownica z włókna węglowego. Zawieszenie Fox 36 / damper Cane Creek. Bardzo mało używany.. Napęd 1x11. Lokalizacja Nysa woj. Opolskie…

      6 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • sprzedam rower górski Giant w dobrym stanie

      Obserwuj

    • sprzedam rower górski Giant w dobrym stanie

      …oraz torpedo Rower posiada aluminiową ramę i stożkowe obręcze Zapraszam do zakupu…

      799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower męski Kalkhoff 28 cali

      Obserwuj

    • Rower męski Kalkhoff 28 cali

      …przedniej piaście Amortyzator przedniego widelca oraz siodelka wzmacniane obręcze kol opony Schwalbe…

      1 290 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower ITEK Shimano Zoom 26"

      Obserwuj

    • Rower ITEK Shimano Zoom 26"

      …Witam, mam na sprzedaż rower górski. Stan bardzo dobry, 24 przełożenia. Aluminiowe obręcze kół oczkowo-stożkowe 26…

      999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower elektryczny Tour de Suise Traveler RATY PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rower elektryczny Tour de Suise Traveler RATY

      …ze Szwajcarii. Aluminiowa rama o wysokości 48 cm. Koła 27.5x2.4 ", obręcze stożkowe. Opony Schwalbe Super Moto-x…

      5 700 zł
    • BMX Cult Oddyssey 20,75 Dobre części

      Obserwuj

    • BMX Cult Oddyssey 20,75 Dobre części

      … Przednie Koło piasta colony wasp chrome obręcz eclat polar Siodełko wtp pivotal seat Sztyca random Platformy wtp logic…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • BOP Dh mtb rower do skakania

      Obserwuj

    • BOP Dh mtb rower do skakania

      … Przerzutka avea shimano Piasta tył BOP bikes Obręcz tył robi downhil Hamulce tektro AQUILA Amortyzator Suntour Duro (Po…

      1 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rowery Arkus Delta Clasic

      Obserwuj

    • Rowery Arkus Delta Clasic

      …", koła 26", obręcze aluminiowe, przerzutki Shimano sprawne. Odbiór osobisty. Cena za dwa rowery…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower szosowy Concorde Giro

      Obserwuj

    • Sprzedam rower szosowy Concorde Giro

      …3x9 Hamulce Shimano 600 Obręcze firmy FIR Długość ramy od suportu do sztycy 59 cm…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Rixe

      Obserwuj

    • Rower Rixe

      obręcze dwukomorowe, dynamo w piaście, kierownica z mostkiem, rower dla osoby od 140 do 160cm wzrostu co w tej konfiguracji jest rzadkością…

      299 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Turing Luksus -1982r.

      Obserwuj

    • Rower Turing Luksus -1982r.

      …Sprzedam rower Turing Luksus ,Romet z 1982 roku , nie na chodzie ,stan tak jak na zdjęciach ,koła 26 cali ,obręcze

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower turystyczny koła 28" - rama węgierska

      Obserwuj

    • Rower turystyczny koła 28" - rama węgierska

      …Rower na ramie węgierskiej z lat 60-tych. Koła 28" obręcze nowe jak większość osprzętu. Przerzutka w piaście Sachs…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kross A6, 19'

      Obserwuj

    • Kross A6, 19'

      …regulacją skoku. Nowy napęd "9" Shimano. Korby: TruVativ Firex Obręcze Simano. Normalne ślady użytkowania…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower full

      Obserwuj

    • Sprzedam rower full

      … Opoby maxxis Hamulec shimano mt 501 Przezutka shimano alivio Siodełko specialized Obręcze QUAD…

      2 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower KANDS SPENCER stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Sprzedam rower KANDS SPENCER stan bardzo dobry

      …koła obręcze wzmacniane aluminium, hamulce tarczowe mechaniczne. Okazja! Obiór - osobisty…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia