Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"obręcz" w Rowery Górskie, MTB

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Sport i Wypoczynek wyłącz filtr
  • Rowery i akcesoria wyłącz filtr
  • Rowery wyłącz filtr
  • Górskie, MTB wyłącz filtr
  • Fraza: obręcz wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Rower Author

      Obserwuj

    • Rower Author

      …Ładnie utrzymany rower MTB Author Profile SX, na kołach 26", nowe opony Schwalbe, nowe obręcze aluminiowe, wszystko sprawne…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower do lekkiego remontu

      Obserwuj

    • Sprzedam rower do lekkiego remontu

      …Mam na sprzedaż rower Romet CTB ECO na obręczach 24- calowy do lekkiego remontu. Garażowany. Możliwość obejrzenia w Krakowie przy ul. Białoruskiej…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dartmoor two6player short 2019

      Obserwuj

    • Dartmoor two6player short 2019

      …przednie: Piasta - novatec Szprychy - dartmoor Obręcz - dartmoor rider 26 Opona - Continental Cross King Koło tył…

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Nakxus Shedow 26 cali

      Obserwuj

    • Rower Nakxus Shedow 26 cali

      …Rower Nakxus Shedow na obręczach 26 cali rama 18 ...rower w bardzo dobrym stanie..dla mężczyzny lub chłopca o wzroście 170cm…

      459 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower na 26 kołach na Deore Giant

      Obserwuj

    • Rower na 26 kołach na Deore Giant

      …Rower Giant Cadex alu po serwisie. Stan jak fabryczny. Wszystko na Deore. Obręcze nitowane. Opony nowe. Amortyzacja przod i tył. Własny odbiór…

      550 zł
      FIRMA
    • Rower enduro Ibis Mojo HD

      Obserwuj

    • Rower enduro Ibis Mojo HD

      …Rozmiar M. Rama, obręcze kół i kierownica z włókna węglowego. Zawieszenie Fox 36 / damper Cane Creek. Bardzo mało używany.. Napęd 1x11. Lokalizacja Nysa woj. Opolskie…

      6 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • sprzedam rower górski Giant w dobrym stanie

      Obserwuj

    • sprzedam rower górski Giant w dobrym stanie

      …oraz torpedo Rower posiada aluminiową ramę i stożkowe obręcze Zapraszam do zakupu…

      799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower ITEK Shimano Zoom 26"

      Obserwuj

    • Rower ITEK Shimano Zoom 26"

      …Witam, mam na sprzedaż rower górski. Stan bardzo dobry, 24 przełożenia. Aluminiowe obręcze kół oczkowo-stożkowe 26…

      999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BOP Dh mtb rower do skakania

      Obserwuj

    • BOP Dh mtb rower do skakania

      … Przerzutka avea shimano Piasta tył BOP bikes Obręcz tył robi downhil Hamulce tektro AQUILA Amortyzator Suntour Duro (Po…

      1 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rowery Arkus Delta Clasic

      Obserwuj

    • Rowery Arkus Delta Clasic

      …", koła 26", obręcze aluminiowe, przerzutki Shimano sprawne. Odbiór osobisty. Cena za dwa rowery…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kross A6, 19'

      Obserwuj

    • Kross A6, 19'

      …regulacją skoku. Nowy napęd "9" Shimano. Korby: TruVativ Firex Obręcze Simano. Normalne ślady użytkowania…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower full

      Obserwuj

    • Sprzedam rower full

      … Opoby maxxis Hamulec shimano mt 501 Przezutka shimano alivio Siodełko specialized Obręcze QUAD…

      2 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower KANDS SPENCER stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Sprzedam rower KANDS SPENCER stan bardzo dobry

      …koła obręcze wzmacniane aluminium, hamulce tarczowe mechaniczne. Okazja! Obiór - osobisty…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ROWER GÓRSKI MTB KOŁO 27,5 CALA WYTRZYMAŁA RAMA STALOWA 17" LEKKI 160-175cm

      Obserwuj

    • ROWER GÓRSKI MTB KOŁO 27,5 CALA WYTRZYMAŁA RAMA STALOWA 17" LEKKI 160-175cm

      … Rozmiar kół: 27,5" Obręcze: podwójne ścianki, aluminiowa obręcz odporna na wstrząsy Piasta przód i tył: aluminiowa…

      949 zł
      FIRMA
    • Sprzedam rower dartmoor two6player long

      Obserwuj

    • Sprzedam rower dartmoor two6player long

      …dartmoor beetle Gripy:Odi Hamulec:magura Mt spotr (trzeba będzie odpowietrzyć) Tylne koło: Obręcz dartmor snajper…

      4 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ghost Sl Amr 4.7

      Obserwuj

    • Ghost Sl Amr 4.7

      …Disc Manetka Sram NX Siodełko: SDG Fly Mountain Sztyca regulowana manetką przy kierownicy Obręcz tylna: WTB STP i29…

      4 950 zł
      FIRMA
    • Rower MTB KS Cycling Topeka szary rama 19 cali

      Obserwuj

    • Rower MTB KS Cycling Topeka szary rama 19 cali

      …w salonie stacjonarnym; Ślady jazd testowych na oponach i obręczach oraz ryski, obicia na ramie i elementach roweru…

      1 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Canyon Pro team koła 26" osprzęt Deore używany

      Obserwuj

    • Rower Canyon Pro team koła 26" osprzęt Deore używany

      …rozmiar S 17" z amortyzatorem z przodu, koła 26 cali obręcze aluminiowe , hamulce v-brake, napęd Shimano 3x9 . Osprzet…

      690 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nukeproof Scalp 2014 L

      Obserwuj

    • Nukeproof Scalp 2014 L

      …użytkowania. Specyfikacja: Amortyzator przód: Rockshox Boxxer RC 2014 Amortyzator tył: Rockshox Kage RC Koło przód: obręcz

      5 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kellys swag 30

      Obserwuj

    • Kellys swag 30

      …cieknie Amortyzatory powietrzne przód i tył z bokadami Pedały platformy Opony schwable Obręcze 27,5 Przerzutka sram Korby race face Po więcej info prosze dzwonić…

      4 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Transition patrol 3 2018 M 27,5 enduro

      Obserwuj

    • Transition patrol 3 2018 M 27,5 enduro

      … -Łancuch kmc -Piasta tył sram MTH 746 -Piasta przód sram MTH 716 -Nowe klocki hamulcowe przód i tył -Obręcz tyl…

      7 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower FELT /Rama XS/Koła 26/Hamulce tarczowe/Acera/ Junior

      Obserwuj

    • Rower FELT /Rama XS/Koła 26/Hamulce tarczowe/Acera/ Junior

      …aluminiowa Amortyzatory przednie Hamulce tarczowe mechaniczne Mostek,sztyca aluminiowa Obręcze aluminiowe wzmacniane…

      1 000 zł
      FIRMA
    • HAIBIKE End carbon

      Obserwuj

    • HAIBIKE End carbon

      …siodło fizik,opony continental race king,obręcze dt swiss,rodi.stan bardzo dobry…

      2 950 zł
      FIRMA
    • KROSS KOŁO TYŁ ROWEROWE 29" REAR ALUMINIUM

      Obserwuj

    • KROSS KOŁO TYŁ ROWEROWE 29" REAR ALUMINIUM

      …zawodach, to koło nigdy cię nie zawiedzie. Czarna obręcz doda twojemu rowerowi zadziornego charakteru. Sztywna oś 10…

      100 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Rower Full Mtb Rockrider XC 900S Rama L

      Obserwuj

    • Rower Full Mtb Rockrider XC 900S Rama L

      …GX EAGLE KLAMKO MANETKI: SRAM Korby : SRAM Turativ STYLO 175 TARCZA: 34 Kaseta: SRAM XG1275 EAGLE Obręcz Koła…

      5 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Merida Matts Viper Premium, rama aluminiowa

      Obserwuj

    • Rower Merida Matts Viper Premium, rama aluminiowa

      obręcze, szybkozamykacze, amortyzatory, metalowe pedały i klamki hamulca. Stan bardzo dobry, rzadko używany, zadbany…

      680 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Kross Grand 19,5'', pełny osprzęt Shimano

      Obserwuj

    • Rower Kross Grand 19,5'', pełny osprzęt Shimano

      …Rower Kross Grand, koło 26 cali, rama o rozmiarze 19.5 cali. Pełny osprzęt Shimano, stożkowe obręcze

      580 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kellys whip 30

      Obserwuj

    • Kellys whip 30

      obręcze i mostek posiada on kilka małych rysek i piękny wygląd Specyfikację: Amortyzator Santur spreżynowo olejowy…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Gazella ultimate męski

      Obserwuj

    • Rower Gazella ultimate męski

      …idealnym, bardzo lekka aluminiowa rama. Osprzęt firmy Shimano. Biegi 3x8. Rama 54 cm. Koła 28, obręcze wzmacniane…

      1 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dartmoor Hornet dh/freeride

      Obserwuj

    • Dartmoor Hornet dh/freeride

      …support shimano deore -Pedały cloud perform -Łańcuch shimano deore -Napinacz reverse colab -Koła: Tył -obręcz dartmoor…

      4 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 30-letni klasyk Retro MTB - Giant Terrago 17" CR-MO - obręcze ARAYA Japan

      Obserwuj

    • 30-letni klasyk Retro MTB - Giant Terrago 17" CR-MO - obręcze ARAYA Japan

      …ze stali CR-MO 4130 - koła 26" na japońskich obręczach ARAYA VP-20 - warte tyle co moja cena całego roweru (można…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam dartmoor two6player dirt/street short custom

      Obserwuj

    • Sprzedam dartmoor two6player dirt/street short custom

      …): Burgtec Gripy: Dartmoor Koło przód: Piasta: Hasns Pro 7 Obręcz: NS Fundamental Szprychy + nyple: Sapim Opona…

      4 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Aluminiowy Giant Terrago Ten Tusscher 26 - sprzedam

      Obserwuj

    • Aluminiowy Giant Terrago Ten Tusscher 26 - sprzedam

      …nie ta klasa sprzętu. Koła 26", czarne obręcze, osprzęt Shimano Decore LX, siodełko SPECIALIZED lekko nacięte Rower…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obserwuj

    • Rower MTB górski 29" aluminiowa rama

      …21",koła 29" wzmacniane obręcze. Hamulce tarczowe . Osprzęt shimano 3/7 . Podpórka , odblaski…

      1 200 zł
    • Rower górski scrapper ar1

      Obserwuj

    • Rower górski scrapper ar1

      …175cm Rower na aluminiowej ramie Koła 26 Wzmacniane aluminiowe obręcze Kross Opony Schwalbe 26x2.1 Amortyzator…

      450 zł
      FIRMA
    • Scott Gambler 730 rozmiar S – DH / Enduro

      Obserwuj

    • Scott Gambler 730 rozmiar S – DH / Enduro

      …względem seryjnej specyfikacji: obręcze DARTMOOR Raptor Normalne ślady użytkowania widoczne na ramie i osprzęcie…

      7 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam rower dirt

      Obserwuj

    • Sprzedam rower dirt

      obręcze dt swiss x450 rama Leader fox cocaine podajże z 2001 roku rama jest poobijana na swoj wiek nic nie bylo spawane i nie pęknięta w razie pytań prosze pisać bądź dzwonić…

      1 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower 26" górski.MTB Shimano

      Obserwuj

    • Rower 26" górski.MTB Shimano

      …Rower górski 26" osprzęt shimano Amortyzator przedni . Obręcze wzmacniane stożkowe aluminiowe. przerzutka tylna…

      650 zł
    • Rower dla dziewczynki 24" lekki alu .MTB

      Obserwuj

    • Rower dla dziewczynki 24" lekki alu .MTB

      …24" kołach, renomowanej firmy polskiej Rama aluminiowa Obręcze i piasty kół aluminiowe Kierownica i mostek…

      1 350 zł
    • Rower górski MTB Centurion Backfire 450 46 (M), koła 26' Deore XT AL-7005

      Obserwuj

    • Rower górski MTB Centurion Backfire 450 46 (M), koła 26' Deore XT AL-7005

      …Rower MTB Centurion Backfire 450 -rama aluminium (AL-7005 T6), rozmiar 46 -koła 26" – obręcze Alexrims 559x18 (6061…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rower górski CORRATEC Cr-Mo,26", przerzutki STX, mega stan !

      Obserwuj

    • rower górski CORRATEC Cr-Mo,26", przerzutki STX, mega stan !

      …włoskie obręcze 26" GALLI DRC -NOWE opony 26" -NOWE dętki -NOWE wygodne siodło BLACK COMP -mocowanie na bidon -nóżka -aluminiowe pedały -dzwonek…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower górski GIANT TERRAGO Okazja

      Obserwuj

    • Rower górski GIANT TERRAGO Okazja

      …robotę jest czuły na każdą nierówność, posiada hydrauliczne hamulce magory hs11 osprzęt deore lx kółka obręcze

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ROWER GÓRSKI MTB MĘSKI 29 CALI STALOWA RAMA 18" 170-180 CM HAMULCE TARCZOWE

      Obserwuj

    • ROWER GÓRSKI MTB MĘSKI 29 CALI STALOWA RAMA 18" 170-180 CM HAMULCE TARCZOWE

      …tył: Shimming, 7 biegów. Przerzutka przód: Shimming, 3 biegi Manetki: Shimming Rozmiar kół: 29" Obręcze: podwójne…

      899 zł
      FIRMA
    • Trek x-caliber 9 xl super stan

      Obserwuj

    • Trek x-caliber 9 xl super stan

      …wymianie obręczy na oryginalne bontragera plus wzmocnione szprychy 2.3 mm. Na wiosnę wymieniona kaseta 12rz. plus nowy…

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Rockrider ST540 gwarancja na rame dożywotnia

      Obserwuj

    • Rower Rockrider ST540 gwarancja na rame dożywotnia

      obręcz tył. Oświetlenie przód tył. Rower sprawny. Koła 27.5 Pedały do zmiany opona tył powoli do zmiany Gripy…

      1 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Trek 3500 koła 26" używany

      Obserwuj

    • Rower Trek 3500 koła 26" używany

      …rozmiar 21" 53,5cm z amortyzatorem z przodu, koła 26 cali obręcze aluminiowe , hamulce v-brake, napęd Shimano 3x7…

      370 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dartmoot hornet pro

      Obserwuj

    • Dartmoot hornet pro

      …stream pro Obręcze od dartmoor Jedyną wadą jest za krótki lańcuch w da się tylko jezdzić na nizszych biegach Mogę…

      4 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Marin Rift Zone Jr 26 2021 XS – full MTB, Deore 1x11, tubeless, upgrade

      Obserwuj

    • Marin Rift Zone Jr 26 2021 XS – full MTB, Deore 1x11, tubeless, upgrade

      …i opony: Obręcze: Marin przód, Dartmoor Tomcat tył (wzmocniona) Opony: Schwalbe Rocket Ron, bezdętkowe, zalane…

      4 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Merida Yankees MTB 26"

      Obserwuj

    • Merida Yankees MTB 26"

      …prawie nowa stan bdb -100PLN komplet 2.Koło przód obręcz MAVIC 238, piasta ? kręci b.dobrze -50pln 3.Koło tył obręcz

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Rower GIANT Cold Rock

      Obserwuj

    • Sprzedam Rower GIANT Cold Rock

      …Sprzedam rower marki GIANT Cold Rock w pełni sprawny Opis: - rama 17,5 " aluminium T6 6061 - koła 26 " obręcze

      860 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • rower stunt castom

      Obserwuj

    • rower stunt castom

      …dartmoor stream Siodełko Dartmoor Sztyca ktoss Tarcze przód tył magura 180mm Opony cst 26x2.4 Obręcze alexrims dm 24 Piasty joytech Manetka sram x5 Przerzutka sram x5…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower MTB 26" hydraulika

      Obserwuj

    • Rower MTB 26" hydraulika

      …Witam. Sprzedam rower gorski MTB na 26 " kolach . Mocne stozkowe obręcze, opony Schwalbe tył jak nowa, przednia w…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower elektryczny Corratec City 26. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rower elektryczny Corratec City 26.

      …aluminiowa rama o wysokości 39cm. Koła 26 ", obręcze stożkowe. Przerzutka Nexus 8 Rower posiada czterostopniowe…

      3 999 zł
      do negocjacji
    • Rower MTB górski  29" aluminiowa rama

      Obserwuj

    • Rower MTB górski 29" aluminiowa rama

      …Zoom z blokadą skoku Opony: 29×2,20 Obręcze: Disc (aluminium, 29" podwójna scianka) Przerzutka przód: Shimano Turney…

      1 350 zł
    • Ns bikes fuzz 2017 fox cane creek STAN IDEALNY

      Obserwuj

    • Ns bikes fuzz 2017 fox cane creek STAN IDEALNY

      … Zawias przód: Fox 36 (po wymianie zestawu uszczelniającego) Zawias tył: Cane creek double barrel (po serwisie) Obręcze

      4 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dartmoor two6player pike dj

      Obserwuj

    • Dartmoor two6player pike dj

      …Rama dartmoor 26p long Amor rock shox pike dj Korba race face affect 2 Pedały ht Łancuch dartmoor core Obręcze

      3 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower mtb canyon stiched 360 dirt

      Obserwuj

    • Rower mtb canyon stiched 360 dirt

      …) +Obręcze canyona + Piasty shimano +Dętki continettal +Driver dartmoor +Hamulec magura mt sport (nowy) +siodełko…

      3 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Kross Black Edition 4 BOGATE WYPOSAŻENIE

      Obserwuj

    • Rower Kross Black Edition 4 BOGATE WYPOSAŻENIE

      …". Opony : schwalbe Smart Sam 27,5"/29"X2,1". Obręcze Kross. Widelec: Sr Suntour XCM Przednia piasta: Guli GL-B43F…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rower Rowery  GÓRSKI MTB 29 SHIMANO HURT

      Obserwuj

    • Rower Rowery GÓRSKI MTB 29 SHIMANO HURT

      …kierownicy: 1 1/8 Średnica koła: 29 Obręcze kół: aluminiowa obręcz, wzmacniana, odporna na wstrząsy Rama: aluminium Korba…

      500 zł
      FIRMA
    • ROWER GÓRSKI MĘSKI MTB 27,5 AMORTYZACJA 21B TARCZE HAMULCOWE 160-175cm

      Obserwuj

    • ROWER GÓRSKI MĘSKI MTB 27,5 AMORTYZACJA 21B TARCZE HAMULCOWE 160-175cm

      …Shimming Rozmiar kół: 27,5" Obręcze: podwójne ścianki, aluminiowa obręcz odporna na wstrząsy Piasta przód i tył…

      949 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia