Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"y i do" w Maszyny rolnicze

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Fraza: y i do wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Kosiarki Talex kosiarka bijakowa uniwersalna Leopard Duo

      Obserwuj

    • Kosiarki Talex kosiarka bijakowa uniwersalna Leopard Duo

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      18 600 zł
      FIRMA
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m 2,8m 3,2m

      …Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      14 900 zł
    • Siewnik Poznaniak

      Obserwuj

    • Siewnik Poznaniak

      …Sprzedam siewnik Poznaniak stan bardzo y

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • kosiarka bijakowa EFN 95 "nóż Y" GEOGRASS

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 95 "nóż Y" GEOGRASS

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 30 sztuk, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      4 299 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 95 "nóż Y"

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 95 "nóż Y"

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 30 sztuk, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      3 999 zł
    • mulczer kosiarka bijakowa rozdrabniacz EFN 95 / 105 /125 145

      Obserwuj

    • mulczer kosiarka bijakowa rozdrabniacz EFN 95 / 105 /125 145

      …Przedmiotem sprzedaży jest kosiarka bijakowa EFN 95 "nóż Y" MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. Cena…

      3 900 zł
      FIRMA
    • kosiarka bijakowa EFN 105 "nóż Y"

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 105 "nóż Y"

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 36 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 18, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      4 499 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 105 "nóż Y" GEOGRASS

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 105 "nóż Y" GEOGRASS

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 36 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 18, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      4 699 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 145 "nóż Y"

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 145 "nóż Y"

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 48 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 24, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      5 199 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 125 "nóż Y"

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 125 "nóż Y"

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 42 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 21, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      4 999 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 145 "nóż Y" GEOGRASS

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 145 "nóż Y" GEOGRASS

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 48 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 24, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      5 299 zł
    • kosiarka bijakowa EFN 125 "nóż Y" GEOGRASS

      Obserwuj

    • kosiarka bijakowa EFN 125 "nóż Y" GEOGRASS

      …zakładane na śrubę fi 12 noże „Y” w liczbie 42 sztuk, możliwość dokupienia młotków 400g w liczbie 21, regulowana wysokość koszenia bardzo dobra jakość koszenia…

      5 199 zł
    • Kosiarka bijakowa Mulczer rozdrabniacz Leopard DUO 2,00 m - 2,80 m

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa Mulczer rozdrabniacz Leopard DUO 2,00 m - 2,80 m

      …Kosiarka bijakowa LEOPARD DUO, to rozdrabniacz przeznaczony do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do

      17 300 zł
      FIRMA
    • Lej 300litrow

      Obserwuj

    • Lej 300litrow

      …Sprzedam lej do nawozu 300 litrowy stan bdb proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa FMS 100

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa FMS 100

      …Sprzedarz kosiarek bijakowych Fms 100 Nowe na młotkach lub nożach typu y polecam…

      5 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sadzarka do ziemniaków

      Obserwuj

    • Sadzarka do ziemniaków

      …Sprzedam sadzarka czeska do ziemniaków stan bardzo dobry proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka Bijakowa model Indus Firmy BOMET z wałem

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa model Indus Firmy BOMET z wałem

      …wałem MASZ PYTANIA DZWOŃ ŚMIAŁO POD NUMER : 731_368_652 LUB 534_948_047 TRANSPORT BEZPOŚREDNIO DO KLIENTA SYSTEM…

      11 960 zł
    • Przyczepa sadownicza na 3 skrzyniopalety

      Obserwuj

    • Przyczepa sadownicza na 3 skrzyniopalety

      …Przyczepa na 3 skrzyniopalety, samoróbka, rolki umożliwiające rozładunek NIE ODPOWIADAM NA SMS-Y

      3 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka rozdrabniacz mulczer 120cm fischer hmf

      Obserwuj

    • Kosiarka rozdrabniacz mulczer 120cm fischer hmf

      …Sprzedam Mulczer hmf 280 kg 120cm robocze pracuje jak nowy noze typu y

      4 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kopaczka elewatorowa

      Obserwuj

    • Kopaczka elewatorowa

      …Sprzedam kopaczkę , maszyna działa , wykopałem swoje ziemniaki i czas na zmianę na Bolko.Maszyna od nowości w gospodarstwie. Odpisuję na sms-y

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szyber do zboża

      Obserwuj

    • Szyber do zboża

      …Sprzedam szyber do zboża , montaż do podłogi ,robiony do przyczepy Autosan D-46.Odpisuję na sms-y. Cena dotyczy jednej sztuki…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Siewnik poznaniak 3 m

      Obserwuj

    • Siewnik poznaniak 3 m

      …Sprzedam siewnik poznaniak długość 3 m stan dobry gotowy do pracy proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      2 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług podorywkowy 5 skibowy

      Obserwuj

    • Pług podorywkowy 5 skibowy

      …Sprzedam pług podorywkowy 5 skibowy unia Grudziądz stan bardzo dobry polecam proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Radełko obsypnik

      Obserwuj

    • Radełko obsypnik

      …Posiadam na sprzedaż radło jak na zdjęciach Całe ładne W razie pytań proszę dzwonić nie odpowiadam na żadne wiadomości i SMS-y

      1 850 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa Fms 100,120,140,160

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa Fms 100,120,140,160

      …Sprzedarz kosiarek bijakowych Fms dostępne na młotkach tnacych lub na nożach typu y wszystkie dostępne od ręki…

      5 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa Kuhn

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa Kuhn

      …Sprzedam kosiarka Kuhn czerokosc 2m Noże typu Y Waga 692kg rok prod 2017 kupiona nowa Przepracowała może z 40 mth…

      7 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa Kuhn

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa Kuhn

      …Sprzedam kosiarka Kuhn czerokosc 2m Noże typu Y Waga 692kg rok prod 2017 kupiona nowa Przepracowała może z 40 mth…

      7 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa 1.65m

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa 1.65m

      …Sprzedam kosiarke bijakowa 1.65 ciezkie mlotki nie Y . Wałek przesue pochył. Na 4 weze. Malo uzywana w pelni sprawna…

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona Wirowa EMY  (Maschio) 3m

      Obserwuj

    • Brona Wirowa EMY (Maschio) 3m

      …Brona wirowa EmY właskiej produkcji -1999r -hydropak -wał packera - maszyna w oryginale gotowa do pracy…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka ATV montowana z przodu

      Obserwuj

    • Kosiarka ATV montowana z przodu

      …Kosiarka ATV montowana z przodu Kosiarka ATV montowana z przodu z bocznym przesuwem. Kosiarka z bijakami Y

      6 910 zł
      FIRMA
    • Case 2188

      Obserwuj

    • Case 2188

      …Sprzedam case 2188 z 95 roku umnje 5 sezonuw sprzedaje razem ze stolem do rzepaku i przystawka do kukuryd,y widcei jnformacji 696812770 699672489…

      110 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy  wogel noot

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy wogel noot

      …Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy Wogel Noot 1050 stan bardzo dobry proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      18 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy zagonowy ciężki  Unia grudziadz

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy ciężki Unia grudziadz

      …Sprzedam pług Unia grudziadz 5 skibowy zagonowy ciężki stan bardzo dobry proszę dzwonić nie odpowiadam na SMS-y

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m

      …2 do 8cm) - młotki bijakowe zamiast noży typu Y - wałek WOM ze sprzęgłem - dostępne szerokości robocze: 2m 2,5m 2,8m…

      15 310 zł
      FIRMA
    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m

      Obserwuj

    • Kosiarka Bijakowa Rozdrabniacz Mulczer TALEX Leopard 2m 2,5m

      …klapa Noże tnące typu Y lub młotki bijakowe Ilość noży Y / Młotków bijakowych 64/32 szt. Prędkość obrotowa WOM 540 obr…

      16 000 zł
      FIRMA
    • Kultywator

      Obserwuj

    • Kultywator

      …SMS-y Mam jeszcze radełko wóz do ciągnika przyczepa platforma,prasa do słomy…

      750 zł
      FIRMA
    • Kolczatka wał 1,80m

      Obserwuj

    • Kolczatka wał 1,80m

      …Sprzedam kolczatkę o szerokości roboczej 1,80 , maszyna praktyczne nowa , przepracowała może z 5 ha, stan idealny , cały czas garażowana. Odpisuję na sms-y

      2 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wóz fura przyczepa

      Obserwuj

    • Wóz fura przyczepa

      …wiadomości i SMS-y cena za wóz furę przyczepa też na sprzedaż za 2800…

      650 zł
      FIRMA
    • Kultywator drapacz 3m

      Obserwuj

    • Kultywator drapacz 3m

      …Sprzedam kultywator drapacz 3m. Więcej informacji pod numerem tel 5.1.7. 1x5x1 0,2,9, nie odpowiadam na SMS-y i wiadomości olx. Ogłoszenia grzecznościowe…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Waga inwentarzowa 1000kg

      Obserwuj

    • Waga inwentarzowa 1000kg

      …Sprzedam wagę inwentarzową 1000kg , boki wypełnione blachą , stan bardzo dobry, cały czas pod dachem.Waga dokładna i posłuży jeszcze długie lata. Odpisuję na sms-y

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rozrzotnik obornika 4t

      Obserwuj

    • rozrzotnik obornika 4t

      …informacji udzielę telefonicznie z braku czasu nie odpowiadam na maile i sms y

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przyczepa rolnicza T710/2 METAL-FACH dwuosiowa 8T

      Obserwuj

    • Przyczepa rolnicza T710/2 METAL-FACH dwuosiowa 8T

      …) Dyszel typu Y (2100 mm) Dyszel typu Y wydłużony (2350 mm) – bez homologacji PL Oko zaczepu 50mm do dyszla typu Y

      44 800 zł
      FIRMA
    • Brona agregat Talerzowa/y FARM- STAL KWAS DEXWAL

      Obserwuj

    • Brona agregat Talerzowa/y FARM- STAL KWAS DEXWAL

      …Brona agregat Talerzowa/y FARM- STAL KWAS DEXWAL TOLMET ,KWAS GRAS ROL 1,0m 1,2m 1,4m 1,6m 1,8m 2,0 m 2,2m 2,4m…

      9 999 zł
      FIRMA
    • Przyczepa rolnicza dwuosiowa 2,5T z kiprem

      Obserwuj

    • Przyczepa rolnicza dwuosiowa 2,5T z kiprem

      …całkowita (mm)-2440 (platforma) Wyposażenie-Koło podporowe Wysokość burt (y) (mm)-370 Ładowność (kg)-2 500 Rozmiar opon (y

      10 800 zł
    • Kosiarko rozdrabniacz ( mielarka kosiarka mulczer yanmar Kubota iseki

      Obserwuj

    • Kosiarko rozdrabniacz ( mielarka kosiarka mulczer yanmar Kubota iseki

      …Sprzedam kosiarkę do mini ciągników szerokość 115 solidna fabryczna niemiecka konstrukcja waga około 150kg…

      3 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rozrzutnik obornika jednoosiowy

      Obserwuj

    • Rozrzutnik obornika jednoosiowy

      …stan bdb. Więcej informacji pod numerem telefonu. Nie odpowiadam na wiadomości z Sprzedajemy ani SMS-y. Proszę dzwonić…

      7 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Siewnik kverneland

      Obserwuj

    • Siewnik kverneland

      …nadaje się do agregatowania z mniejszymi traktorami. https://youtu.be/kvv0nvmbdvY?is=2pLhE0hzKSKgYmMb…

      2 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kosiarka bijakowa FMS-100

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa FMS-100

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1…

      5 599 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa FMS-140

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa FMS-140

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1…

      6 199 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa FMS-120

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa FMS-120

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1…

      5 899 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa FMS-160

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa FMS-160

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1…

      6 899 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa F1-180

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa F1-180

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1-3…

      9 199 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa F1-160

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa F1-160

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1-3…

      8 199 zł
      FIRMA
    • Kosiarka bijakowa F1-140

      Obserwuj

    • Kosiarka bijakowa F1-140

      …(przekładnia pasowa) zabezpieczony osłonami. Przekładnia napędowa przenosi moc do 50 KM, zalecany obroty walka WOM (1-3…

      7 199 zł
      FIRMA
    • KM 155 Młotkowa Mulczer kosiarka bijakowa STARK Wałek gratis

      Obserwuj

    • KM 155 Młotkowa Mulczer kosiarka bijakowa STARK Wałek gratis

      …ściętych gałęzi krzewów, a także do mulczowania łąk i pastwisk. Maszyny mogą być wyposażone w noże typu Y lub młotki…

      6 600 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia