Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"stół cena" w Maszyny rolnicze

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Fraza: stół cena wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Stół selekcyjny stoły przebieralnia warzyw Remprodex

      Obserwuj

    • Stół selekcyjny stoły przebieralnia warzyw Remprodex

      … - wydajność 3t/h Stół Selekcyjny R200/85 dł. stołu 2000mm waga 203 kg CENA 17300 zł Stół Selekcyjny R250/85 dł. stołu 2500mm…

      15 200 zł
      FIRMA
    • Stół przebierczy 2m, stół selekcyny, stoły selekcyjne

      Obserwuj

    • Stół przebierczy 2m, stół selekcyny, stoły selekcyjne

      Stół przebierczy Różne wymiary: 2 m- 7 500,00 zł 3 m- 8 500,00 zł 4 m- 9 500,00 zł 5 m-11 000,00 zł *Na zamówienie wykonamy każdy wymiar stołu. Wystawiamy oferty do ARiMR…

      7 500 zł
      FIRMA
    • Stół Rolkowy Selekcyjny PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół Rolkowy Selekcyjny

      …Długość całkowita stołu 2500mm -Szerokość robocza 550mm -Burty o wysokości 100mm -Zamontowana lampa na stelażu nad…

      8 500 zł
    • Stół obrotowy buforowy do pakowania producent Empro PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół obrotowy buforowy do pakowania producent Empro

      …Sprzedam stół obrotowy o średnicy 1200mm jest to stół służący do pakowania małych elementów stół z regulacją…

      6 400 zł
    • Stół obrotowy fi 1500 do pakowania bufor producent Empro PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół obrotowy fi 1500 do pakowania bufor producent Empro

      …Sprzedam stół obrotowy o średnicy 1500mm jest to stół służący do pakowania małych elementów stół z regulacją…

      6 900 zł
    • Wagoworkownica  do ziemniaków, cebuli, ze stołem przebierczym

      Obserwuj

    • Wagoworkownica do ziemniaków, cebuli, ze stołem przebierczym

      …Mam na sprzedaż wagoworkownice ze stołem przebierczym, stół jest na rolkach sterowany falownikiem, można kupić oddzielnie…

      8 950 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół Rolkowy Selekcyjny Taśmociąg Przenośnik PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół Rolkowy Selekcyjny Taśmociąg Przenośnik

      …Wykonujemy stoły w różnych rozmiarach i wydajnościach w zależności od zapotrzebowania klienta. Dane przedstawianego…

      8 500 zł
    • Stół do rzepaku BIZON Z-056 SUPER/Z-058/Z050 Wągrowiec MMiUR

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku BIZON Z-056 SUPER/Z-058/Z050 Wągrowiec MMiUR

      …Sprzedam stół do zbioru rzepaku do kombajnu zbożowego BIZON Z-056 Super , Z-058 Rekord i Z-050 prod. MMiUR…

      11 600 zł
      FIRMA
    • Obserwuj

    • Stół rolkowy przebierczy ze szczotkami czyszczącymi

      …regulowana -Zasilanie 1x230V -Falowniki do regulacji prędkości rolek oraz szczotek -Oświetlenie LED Cena dotyczy stołu o wymiarach 2000x800mm…

      20 000 zł
    • Stół do rzepaku najazd progowy Bizon Z-056/58 Super Rekord

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku najazd progowy Bizon Z-056/58 Super Rekord

      …Witam. Oferowane dzisiaj stoły do rzepaku posiadają blachę progową czyli zabezpieczają straty ziarna praktycznie do…

      10 600 zł
      FIRMA
    • AMT, Stoły selekcyjne taśmowe, stoły przebiercze

      Obserwuj

    • AMT, Stoły selekcyjne taśmowe, stoły przebiercze

      …konstrukcje: - malowana proszkowo - konstrukcja kwasoodporna Dostępne opcje w cenie stołu - solidne taśmy PCV 2x…

      8 500 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku Heder John Deere 1188 2264

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Heder John Deere 1188 2264

      …John Deere. Więcej szczegółowych informacji pod nr tel. Cena dotyczy stołu do rzepaku z kosami bocznymi…

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przyjęciowy obrotowy 150cm

      Obserwuj

    • Stół przyjęciowy obrotowy 150cm

      Stół przyjęciowy obrotowy -średnica stołu: 150cm -wysokość: 70cm -prędkość: 1obr/min -zasilanie: 3f Inne wymiary…

      6 000 zł
    • Podajnik rolkowy stół, taśmociąg

      Obserwuj

    • Podajnik rolkowy stół, taśmociąg

      …zewnątrz 95cm,szerokość rolki 8cm Wszystkie stoły 140metrów.Cena za kilogram…

      2 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kombajn Bizon Zo56

      Obserwuj

    • Kombajn Bizon Zo56

      …sezony po remoncie. Cena bez stołu, że stołem 22900, zapraszam do kontaktu…

      21 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku Bizon Z-056 Super Z-058 Rekord Wągrowiec Z50

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Bizon Z-056 Super Z-058 Rekord Wągrowiec Z50

      …Sprzedam stół do rzepaku do kombajnu Bizon Super Z-056 , Rekord Z-058 , Z-050 prod. MMiUR WĄGROWIEC. Rok prod…

      11 600 zł
      FIRMA
    • Stół aparaty wiążace Sipma z 224 | Supłacz prasa sipma

      Obserwuj

    • Stół aparaty wiążace Sipma z 224 | Supłacz prasa sipma

      …Na sprzedaż posiadam stół aparaty wiążace Sipma z 224 | Supłacz prasa sipma Stół kompletny, sprawny. Możliwa wysyłka.. Więcej informacji pod numerem 503.. .987.., .148…

      2 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • AMT , Stół selekcyjny rolkowy, stół przebierczy

      Obserwuj

    • AMT , Stół selekcyjny rolkowy, stół przebierczy

      … silnik 0,36kw wykonujemy stoły o dowolnych wymiarach długosci i szerokosci PODANA CENA DOTYCZY STOŁU SELEKCYJNEGO…

      7 500 zł
      FIRMA
    • Stół przystawka do rzepaku CLAAS oryginał Tucano Lexion

      Obserwuj

    • Stół przystawka do rzepaku CLAAS oryginał Tucano Lexion

      …Sprzedam stół -przystawkę do rzepaku do hedera CLAAS oryginał CLAAS Turingen. Jeśli potrzba wymiar pod Tucano lub…

      20 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół rolkowy

      Obserwuj

    • Stół rolkowy

      …Sprzedam stół rolkowy Płynna regulacja prędkości…

      9 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • AGRO-WELD Stoły selekcyjne taśmowe, stoły przebiercze

      Obserwuj

    • AGRO-WELD Stoły selekcyjne taśmowe, stoły przebiercze

      … - malowana proszkowo - konstrukcja kwasoodporna Dostępne opcje w cenie stołu - solidne taśmy PCV 2x płótno i 2x guma…

      9 900 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • AGRO-WELD Stół selekcyjny rolkowy do cebuli ziemniaków warz

      Obserwuj

    • AGRO-WELD Stół selekcyjny rolkowy do cebuli ziemniaków warz

      …z rurami kwasoodpornymi Dostępne opcje w cenie stołu - solidne rury PCV o grubości ścianki 2,5 mm - lampa…

      10 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Stół do rzepaku ,, płocki,, do bizona z056

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku ,, płocki,, do bizona z056

      …Sprzedam stół do rzepaku do bizona widoczny na zdjęciu, cena 950zl…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przebierczy

      Obserwuj

    • Stół przebierczy

      …Sprzedam stół przebierczy, rolkowy, oryginalny, stan bardzo dobry możliwość transportu, cena 5000 zł…

      5 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół selekcyjny, rolkowy, przebierczy

      Obserwuj

    • Stół selekcyjny, rolkowy, przebierczy

      …Sprzedam stół selekcyjny na obrotowych rolkach, kółka podporowe, oświetlenie, rolki zapasowe, cena do negocjacji…

      6 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku

      Stół do rzepaku Claas dominator 3m w dobrym stanie, jedna kosa napęd mechaniczny, druga elektryczny, polecam…

      5 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku MF 240

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku MF 240

      …Witam , mam do sprzedania stół do rzepaku do MF 240. Tel 728 343 913…

      3 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stoły do rzepaku Deutz fahr 3.6

      Obserwuj

    • Stoły do rzepaku Deutz fahr 3.6

      …Sprzedam 3 stoły do rzepaku 3.6 m Stoły z 2 kosami hydraulicznymi i przekładniami schumachera wraz z kosa glowna…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przystawka do rzepaku bizon

      Obserwuj

    • Stół przystawka do rzepaku bizon

      …Przystawka, stół do rzepaku.Szybki montaż 2018 rok Stan bardzo dobry, pasuje do Bizona. Mało używany, kompletny…

      7 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam stół do rzepaku wagrowiec (Bizon)

      Obserwuj

    • Sprzedam stół do rzepaku wagrowiec (Bizon)

      …Sprzedam stół do repaku do bizona wagrowiec malo uzywany stan bdb, wiecej info tel…

      8 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku Kombajn Bizon

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Kombajn Bizon

      …Sprzedam stół do rzepaku, stan bardzo dobry, mało używany firmy Wągrowiec tel 723#527#883…

      5 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przebierczy, sortownik, podajniki do ziemniaków

      Obserwuj

    • Stół przebierczy, sortownik, podajniki do ziemniaków

      Stoły sortowniki podajniki wiele maszyn do ziemniaków--więcej info na telefon-transport po uzgodnieniu…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku orginalny Claas 3.90 przystawka 4.20

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku orginalny Claas 3.90 przystawka 4.20

      …Sprzedam stół do rzepaku oryginalny Claas z kosą boczną hydrauliczną , naped Schumacher…

      13 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku Biso Laverda 4, 2  new Holland 4,5

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Biso Laverda 4, 2 new Holland 4,5

      …Sprzedam stoły biso do kombajnów laverda oraz new Holland…

      8 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obserwuj

    • Deutz fahr stół do rzepaku 3.6

      …Sprzedam stół do rzepaku 3.6 Kosy hydrauliczne pompa i napęd w komplecie Orginal Deutz fahr…

      9 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Prasa aparat stół aparatów welger Ap 41 45

      Obserwuj

    • Prasa aparat stół aparatów welger Ap 41 45

      …Sprzedam kompletny stół aparatów prasy welger. Aparaty całe nie spawane…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku Bizon Z-056/058/050 Super Rekord Wągrowiec

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Bizon Z-056/058/050 Super Rekord Wągrowiec

      …Drodzy Państwo dzisiaj pragnę zaoferować stół do rzepaku produkcji MMiUR Wągrowiec . Przystawkę można podłączyć do…

      11 599 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku BIZON SUPER Z-056/58 REKORD MMiUR Wągrowiec

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku BIZON SUPER Z-056/58 REKORD MMiUR Wągrowiec

      …Drodzy Państwo dzisiaj pragnę zaoferować stół do rzepaku produkcji MMiUR Wągrowiec . Przystawkę UNIWERSALNĄ można…

      11 599 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku BIZON SUPER REKORD Z-056/058 MMiUR Wągrowiec

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku BIZON SUPER REKORD Z-056/058 MMiUR Wągrowiec

      …Drodzy Państwo dzisiaj pragnę zaoferować stół do rzepaku (przystawkę ) produkcji MMiUR Wągrowiec . Przystawkę można…

      11 600 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku BIZON SUPER Z-056/58 REKORD MMiUR Wągrowiec

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku BIZON SUPER Z-056/58 REKORD MMiUR Wągrowiec

      …Drodzy Państwo dzisiaj pragnę zaoferować stół do rzepaku produkcji MMiUR Wągrowiec . Przystawkę można podłączyć do…

      11 600 zł
      FIRMA
    • Stół przebierczy

      Obserwuj

    • Stół przebierczy

      Stół przebierczy, rolkowy, długość 2.50 m, szerokość 120 cm, mało używany, fabryczny, możliwość transportu, cena 8000 zł…

      8 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heder ze stołem do rzepaku

      Obserwuj

    • Heder ze stołem do rzepaku

      …Witam, sprzedam heder ze stołem do rzepaku. Szerokość robocza 4,20m, dwie kosy, napęd schumacher, pasuje Class DEUTZ-FAHR…

      8 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku Claas dominator 3.9 kosa elektryczna

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Claas dominator 3.9 kosa elektryczna

      …Sprzedam stół do rzepaku. Pracował przy Claas Dominator. Zapinany na klamry. Szer rob 3.9 m Kosa boczna elektryczna…

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku deutz, 4,2 m

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku deutz, 4,2 m

      …Sprzedam stół do rzepaku, pasuje między innymi do deutz fahr 35.80, szerokość 4,2 m. Zapraszam do kontaktu…

      8 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sieczkarnia i heder że stołem do rzepaku

      Obserwuj

    • Sieczkarnia i heder że stołem do rzepaku

      …Sprzedam sieczkarnie oraz heder że stołem do rzepaku. Szerokość 367 cm. Do Droningborg 1600 ale pasuje też do innych modeli…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przebierczy selekcyjny rolkowy taśmowy

      Obserwuj

    • Stół przebierczy selekcyjny rolkowy taśmowy

      …Posiadamy w ofercie stoły przebiercze taśmowe i rolkowe, różne wielkości. cena modelu ze zdjęcia. Kontakt 669 868 238…

      11 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy stół rolkowy selekcyjny S-250 - producent

      Obserwuj

    • Nowy stół rolkowy selekcyjny S-250 - producent

      … Napięcie zasilania: ~400 V Moc silnika: 0,75 kW Regulator obrotów: wariator Cena stołu rolkowego S-250 z wyposażeniem…

      15 375 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku Claas

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku Claas

      …Sprzedam stół do rzepaku 100%sprawny Claas dominator 3.6m z dwoma kosami bocznymi, które są napędzane mechanicznie Cena 4.5ys do negocjacji…

      4 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kombajn Claas dominator 76,stół do rzepaku

      Obserwuj

    • Kombajn Claas dominator 76,stół do rzepaku

      …Claas Dominator 76 Silnik Perkins 6 cylindrów,sieczkarnia do słomy,stół do rzepaku 3.6m Nowe opony, wały wytrząsaczy. Cena do negocjacji…

      59 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku bizon

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku bizon

      Stół do rzepaku do bizona z jedną kosą mechaniczną prawą prosty nie pogięty, kompletny stan bdb pracował 4sezony od kilku lat leży nieużywany (sprzedany kombajn)…

      3 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Witam sprzedam stół do koszenia rzepaku do kombajnu Claas o szerokości 4.2

      Obserwuj

    • Witam sprzedam stół do koszenia rzepaku do kombajnu Claas o szerokości 4.2

      Stół do koszenia rzepaku do kombajnu Claas o szerokości 4.2 m bardzo dobry stan przepracowane około 200 ha…

      22 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heder Bizon rekord nowy typ  ze stołem do rzepaku

      Obserwuj

    • Heder Bizon rekord nowy typ ze stołem do rzepaku

      …Heder Bizon rekord nowy typ wraz ze stołem do rzepaku, stan bardzo dobry, mało używany, kosa boczna, napęd hydrauliczny…

      10 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Bizon Z056 plus stół do rzepaku.

      Obserwuj

    • Sprzedam Bizon Z056 plus stół do rzepaku.

      …Witam. Mam do sprzedania kombajn zbożowy Bizon Z056 w całości lub na części wraz ze stołem do rzepaku. Więcej info pod telefonem. KONTAKT preferowany telefoniczny…

      14 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sortownik do ziemniaków + stół do przebierania

      Obserwuj

    • Sortownik do ziemniaków + stół do przebierania

      …Witam, mam do sprzedania sortownik do ziemniaków napędzany sinikiem elektrycznym w stanie dobrym + stół do przebierania. Tel. 6.9.5.6.5.6.8.9.0…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku fortschritt 514

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku fortschritt 514

      Stół do rzepaku wągrowiec w bardzo dobrym stanie, używany 4 lata. Pierwszy właściciel szerokość 4.2 m. Posiada dwie kosy mechaniczne. Napęd na pasek…

      6 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku New Holland

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku New Holland

      …Sprzedam stół do rzepaku do kombajnów New Holland szerokość wjazdu 3.95cm, pasuje do modeli serii 15xx i 80xx. Kosa boczna elektryczna. Nie odpisuje na SMS…

      5 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół do rzepaku BIZON Z-056 SUPER/Z-058/Z050 MMiUR Wągrowiec

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku BIZON Z-056 SUPER/Z-058/Z050 MMiUR Wągrowiec

      …Sprzedam stół do zbioru rzepaku do kombajnu zbożowego BIZON Z-056 Super , Z-058 Rekord i Z-050 prod. MMiUR…

      11 600 zł
      FIRMA
    • Stół do rzepaku tucholski 4.9m przystawka claas

      Obserwuj

    • Stół do rzepaku tucholski 4.9m przystawka claas

      …Witam mam do sprzedania stół do rzepaku tucholski 4.9m. Maszyna w bardzo dobrym stanie. Rok produkcji 2013r. Dwie…

      19 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół przystawka do rzepaku Tucholski

      Obserwuj

    • Stół przystawka do rzepaku Tucholski

      …Sprzedam stół do rzepaku Tucholski do kombajnu claas 4.3m rok produkcji 2022 uruchomiony w 2024r przez dwa lata…

      25 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heder Claas c600 2014r że stołem do rzepaku

      Obserwuj

    • Heder Claas c600 2014r że stołem do rzepaku

      …Witam Do sprzedania heder Claas c600 że stołem do rzepaku z dwoma kosami hydraulicznymi oraz wózkiem transportowym. Stan bardzo dobry. Więcej informacji pod nr 796-585-836…

      85 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia