Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"kverneland vario" w Maszyny rolnicze

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Fraza: kverneland vario wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pługi Kverneland 16 cali Vario

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland 16 cali Vario

      …Sprzedam pługi Kverneland AB 85 vario I AB 100 vario

      15 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland EG100 vario

      Obserwuj

    • Pług kverneland EG100 vario

      …Pług kverneland EG100 vario zabezpieczenia resorowe…

      14 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland LD 100 vario  ..

      Obserwuj

    • Pług kverneland LD 100 vario ..

      …Pług kverneland LD 100 vario

      16 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug obrotowy Kverneland 5 skibowy vario

      Obserwuj

    • Plug obrotowy Kverneland 5 skibowy vario

      …Sprzedam plug 5 skibowy kverneland Vario

      35 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland LD  100 vario

      Obserwuj

    • Pług kverneland LD 100 vario

      …Pług kverneland LD 100 vario zabezpieczenia śrubowe…

      14 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług kverneland 5obrotowy vario

      Obserwuj

    • pług kverneland 5obrotowy vario

      …pługi kverneland różne . cena za 5 skibowy obrotowy vario więcej na tel.605429486…

      38 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 5 skibowy kverneland vario overum kuhn gregorie

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 5 skibowy kverneland vario overum kuhn gregorie

      …Witam Sprzedam pług 5 skibowy obrotowy kverneland vario - wszystkie elementy robocze nowe - liniowanie - kostka pamięci - vario - koło podporowe i transportowe…

      32 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland vario obrotowy 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland vario obrotowy 4 skibowy

      …Pług Kverneland vario obrotowy 4 skibowy. Sa dostępne jeszcze nowe dłuta…

      30 000 zł
      FIRMA
    • Pług Kverneland LB 85 6-skibowy vario

      Obserwuj

    • Pług Kverneland LB 85 6-skibowy vario

      …Sprzedam pług Sprowadzony Kverneland LB85 Vario liniowy kostka pamięci vario 6-skibowy rok 2003 koło…

      23 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plugi kverneland vario 4

      Obserwuj

    • Plugi kverneland vario 4

      …Sprzedam plugi kverneland 4 vario plugi w dobrym stanie elementy robocze też kółko jest tylko zdjęte…

      17 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 5 Vario

      Obserwuj

    • Pług kverneland 5 Vario

      …Sprzedam pług kverneland 5 skibowy vario, regulowana pierwsza skiba stan bardzo dobry nowe dłuta i lemiesze Możliwy transport…

      22 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 4-skibowy obrotowy kverneland vario

      Obserwuj

    • pług 4-skibowy obrotowy kverneland vario

      …pług 4-skibowy obrotowy kverneland vario,orginalny stan,hydraulika,elementy robocze dobre.kontakt telefoniczny!…

      16 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 3 skibowy Vario

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 3 skibowy Vario

      …Witam Posiadam na sprzedaż pług 3 skibowy kverneland Vario na zabezpieczeniach sprężynowych. Stan bardzo dobry. Lemierze 40 %…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland LB 100 Vario 4-skibowy

      Obserwuj

    • Kverneland LB 100 Vario 4-skibowy

      …Sprzedam plug kverneland lb 100 vario 4 skibowy Sprawny Stan widoczny na zdjęciach Więcej informacji na telefon…

      17 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 4 skibowy Vario ciągany super stan

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 4 skibowy Vario ciągany super stan

      …Sprzedam pług Kverneland 4 skibowy Vario ciągany regulacja szerokości orki 30 -50cm na Skibę…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług pięcioskibowy Kverneland ES 100 Vario, r. 2013

      Obserwuj

    • Sprzedam pług pięcioskibowy Kverneland ES 100 Vario, r. 2013

      …Sprzedam pług pięcioskibowy obracalny Kverneland ES 100 Vario, rok 2013, cena 50000, sprawny, gotowy do pracy…

      50 000 zł
      FIRMA
    • Pług Kverneland LB 85 Vario

      Obserwuj

    • Pług Kverneland LB 85 Vario

      …Sprzedam pług kverneland LB 85 Vario 5-skibowy Nowe odkładnie Głowica 300 Z packomatem lub bez Więcej informacji na telefon…

      32 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług kverneland vario 6 skibowy

      Obserwuj

    • pług kverneland vario 6 skibowy

      …oferuje pługi kverneland vario pólzawieszane 5-6 skibowe na zabezpieczeniu resorowym. w ładnym stanie. 6 skibowy…

      15 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland ED 85 VARIO 3+1

      Obserwuj

    • Kverneland ED 85 VARIO 3+1

      Kverneland ED 85 VARIO 4+1…

      12 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland LD100 vario 4-skibowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland LD100 vario 4-skibowy

      …Pług 4-skibowy obrotowy Kverneland Vario od12 do20 cali. Nie spawany bez luzów. Stan bdb. Możliwość transportu…

      26 900 zł
      FIRMA
    • Sprzedam pług sześcioskibowy obracalny Kverneland VarioPB100

      Obserwuj

    • Sprzedam pług sześcioskibowy obracalny Kverneland VarioPB100

      …Sprzedam pług sześcioskibowy obracalny Kverneland Vario PB100, rok 2011, cena 28000 zł, sprawny, gotowy do pracy, miejsce postoju: Włoszakowice koło Leszna…

      28 000 zł
      FIRMA
    • Kverneland EG100 vario liniowanie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland EG100 vario liniowanie

      …Pług Kverneland EG100, 4 skibowy, vario z liniowaniem, nie spawany, przedpłużki, stan bardzo dobry możliwość transportu. Cena 40500zl Tel 575300152 Suwałki (woj. Podlaskie)…

      40 500 zł
    • Sprzedam pługi Kverneland 4 skibowe vario

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi Kverneland 4 skibowe vario

      …Sprzedam pługi kverneland 4 skibowe obrotowe, Vario. 16 cali, wysoki maszt.Aktualnie zdjęta jedna skiba. Więcej informacji tel 783 713 234…

      18 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zgrabiarka Kverneland 9071 S Vario

      Obserwuj

    • Zgrabiarka Kverneland 9071 S Vario

      …Witam. Sprzedam zgrabiarkę Kverneland 9071 S Vario. Rok produkcji 2011. Stan bardzo dobry. Posiada kółko kopiujące. Brak plandeki. Umowa kupna sprzedaży…

      29 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 vario kverneland

      Obserwuj

    • Pług 4 vario kverneland

      …Witam sprzedam pług 4 skibowy vario zmienna szerokość orki od 12 do 20"…

      18 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 3+1 vario AD-85

      Obserwuj

    • Pług kverneland 3+1 vario AD-85

      …Pługi kverneland ad-85 vario szerokości robocza od 12 do 21 cali z hydrauliczna regulacja szerokości roboczej…

      18 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Korpus pługa Kverneland eg 85 vario

      Obserwuj

    • Korpus pługa Kverneland eg 85 vario

      …Sprzedam korpus dodatkową skibę do pluga Kverneland eg 85 vario Korpus lezal nie używany gdyż ciągnik nie radził sobie w 4 skibach Płozy nowe odkladnie ok…

      4 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland BB 100 Vario 7 , 8 - skibowy Zagonowy resor 4m Kuhn Rabe

      Obserwuj

    • Pług Kverneland BB 100 Vario 7 , 8 - skibowy Zagonowy resor 4m Kuhn Rabe

      …Na sprzedaż: Pług Kverneland BB 100 Vario 8-skibowy, zabezpieczenie resorowe na kamienie, koło balonowe…

      12 999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland LS 95 Vario z wałem

      Obserwuj

    • Kverneland LS 95 Vario z wałem

      …Sprzedam kverneland LS 95 Pług Vario od 31-51 cm na korpus Liniowanie, przedpłuzki, pogłębiacze, krój talerzowy…

      36 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 7 Skib PL100 OnLand Vario z wałami parkomat

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 7 Skib PL100 OnLand Vario z wałami parkomat

      Kverneland PL 100 7 skibowy OnLand do orki po caliznie i w bruździe przedpluzek Vario wały packomat nowe lemiesze i dzioby ze spiekami sprowadzony z Niemiec stan bardzo dobry…

      79 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 5-cio skibowy obrotowy kverneland vario lub zamienię

      Obserwuj

    • pług 5-cio skibowy obrotowy kverneland vario lub zamienię

      …pług 5-cio skibowy obrotowy firmy kverneland,vario liniowanie stan pługa bdb.orginalny w pełni sprawny,szerokie…

      28 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług Kverneland eg 100 Vario 5 skib ażurowy 2011 r

      Obserwuj

    • Sprzedam pług Kverneland eg 100 Vario 5 skib ażurowy 2011 r

      …Sprzedam Pług 5 + kverneland eg 100 5 skib plus możliwość dołożenia 6 skiby. Ażurowy przedłużki najwieksza wieża…

      69 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland LS95 VARIO 5 korpusów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland LS95 VARIO 5 korpusów

      …Pług Kverneland 5 korpusów VARIO na zabezpieczeniu śruby ścinanej. Rama 150x150 mnm. Rozstaw korpusów 95 cm. Korpus…

      34 000 zł
    • Ovlac kverneland vario

      Obserwuj

    • Ovlac kverneland vario

      …Sprzedam pług ovlac Vario to samo co kverneland bardzo mocny pług nowe elementy robocze więcej informacji przez telefon…

      14 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland Vario ES80 Pług 4 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Kverneland Vario ES80 Pług 4 skibowy obrotowy

      …Do sprzedania bardzo ładny pług kverneland model es 80 Vario Wszystkie części robocze w bardzo dobrym stanie Brak…

      31 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario 4 resor 100 jak nowy

      …Do sprzedania posiadam pług Kverneland 3 skibowy AB 85 vario. Regulowana szerokość orki od 12 do 20 cali. Pług w…

      16 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland eg85 vario

      Obserwuj

    • Pług kverneland eg85 vario

      …Pług obrotowy kverneland eg85 el robocze w bdb stanie masz pytania dzwoń…

      30 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 3 Vario 85 zagonowy

      Obserwuj

    • Pług kverneland 3 Vario 85 zagonowy

      …Oferujemy pług kverneland. 3Vario zagonowy Więcej informacji na telefon.605429486…

      11 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4skibowy obrotowy kverneland

      Obserwuj

    • Pług 4skibowy obrotowy kverneland

      …Sprzedam pług kverneland EG 85 Vario , elementy robocze w ładnym stanie, nigdzie nie spawane…

      28 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Kverneland EG 100 5 skibowy vario

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Kverneland EG 100 5 skibowy vario

      …Pług obrotowy Kverneland EG 100 5 skibowy vario, zabezpieczenia resorowe, elementy robocze w dobrym stanie…

      37 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy KVERNELAND EG 85 vario 4 skiby

      Obserwuj

    • Pług obrotowy KVERNELAND EG 85 vario 4 skiby

      …Sprzedam przywieziony z Niemiec od pierwszego właściciela pług obrotowy KVERNELAND EG 85 4 skiby Vario

      27 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      …Sprzedam 5 skibowy pług Kverneland AD na zabezpieczeniu resorowym, z hydraulicznie regulowana szerokością orki, pospawana wieżyczka…

      16 500 zł
      FIRMA
    • Pług obrotowy kverneland 5  LB100 vario

      Obserwuj

    • Pług obrotowy kverneland 5 LB100 vario

      …Sprzedam pług obrotowy firmy kverneland LB100 pełne vario z liniowaniem,ażurowe. (Nowa kostka pamięci,siłowniki po…

      36 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Kverneland 6 skibowe VARIO połzawieszane obrotowe

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland 6 skibowe VARIO połzawieszane obrotowe

      24 500 zł
      FIRMA
    • Kverneland ES100 4 skibowy 2015rok PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kverneland ES100 4 skibowy 2015rok

      Kverneland ES100 vario, 4 skibowy, rok produkcji 2015, stan bardzo dobry. Więcej informacji pod tel. Cena 62000zl…

      62 000 zł
    • Pług Obrotowy Kverneland EG 100 VARIO Zabezpieczenie NonStop resorowe

      Obserwuj

    • Pług Obrotowy Kverneland EG 100 VARIO Zabezpieczenie NonStop resorowe

      …Sprzedam pług obrotowy Kverneland Zabezpieczenie NonStop resorowe Pług na Vario do 50 cm na Skibę Pług posiada…

      24 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario 3 AB 100

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario 3 AB 100

      …Do sprzedania posiadam pług obrotowy Kverneland 4 skibowy LD 85 Vario od 12 do 18 cali. Pług w bardzo dobrym stanie…

      26 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Vario  5 skibowe  2016 rok

      Obserwuj

    • Pługi Vario 5 skibowe 2016 rok

      …Pługi Vario 5 skibowe XXL super stan…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB  85 resorowe jak Nowy vario od 12 do 20 cali skiba

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB 85 resorowe jak Nowy vario od 12 do 20 cali skiba

      …Pług 4skibowy resorowy AB 85 vario Od 35 cm do 52cm na skiby Stan jak Nowy elementy robocze Nowe Bez luzów pekniec i spawów OGLOSZENIE GRZECZNOSCIOWE Sprzedaje jako używany…

      17 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland AB85 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AB85

      …Sprzedam pług Kverneland AB85, rok 2005, vario na siłowniku, 12-20cali, komplet kroji, kółko gumowe, stan bardzo…

      19 500 zł
    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skibowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skibowy

      Kverneland ES80, hydrauliczna regulacja szerokości orki oraz pierwszej skiby, nie spawany, elementy robocze w…

      36 000 zł
    • Plug kverneland 4 es85 vario overum gruber

      Obserwuj

    • Plug kverneland 4 es85 vario overum gruber

      …4 obrotowa es85 vario 10-20cali / kolo transportowe/wieza160/ ogólnie sprawny do uzytku// do kosmetyki optycznej…

      24 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skiby resor non stop

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 vario 4 skiby resor non stop

      …Pług Kverneland 4 skiby Vario ES 80 Szerokość skiby regulowana hydrauliczne od 12 (30cm) do 20 cali (50cm) na…

      40 000 zł
    • PŁUG 4 SKIBOWY OBROTOWY KVERNELAND VD100 VARIO LINIOWANIE

      Obserwuj

    • PŁUG 4 SKIBOWY OBROTOWY KVERNELAND VD100 VARIO LINIOWANIE

      …sprzedam pług Kverneland VD100, 16'', regulowana szerokość orki 30-50cm , liniowanie, duze odkładnie xxl, nie spawany, nowe lemiesze + dłuta…

      23 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Obrotowy Krone Mustang Vario do 48 cm na Skibę jak kverneland

      Obserwuj

    • Pług Obrotowy Krone Mustang Vario do 48 cm na Skibę jak kverneland

      …Sprzedam pług obrotowy KRONE Mustang, 5 skibowy Vario od 32 do 48 cm na skibe . Pług posiada : * Płynny obrót z…

      23 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland ES80 5x5 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 5x5

      …Sprzedam pług Kverneland ES80, 5 skibowy, vario z liniowaniem, elementy robocze w dobrym stanie, wieża 200…

      38 500 zł
    • Pługi Kverneland ES85-200 5 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland ES85-200 5 skibowe

      …Sprzedam Kverneland ES85-200 2014 rok produkcji Pełne Vario z Liniowaniem Pierwsza skiba regulowana hydraulicznie…

      49 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Kverneland EG85 6 skibowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland EG85 6 skibowe

      …Pługi Kverneland EG85 6 skibowe, vario z liniowaniem, wieża 300, elementy robocze w bardzo dobrym stanie, możliwość…

      72 000 zł
    • Pług Kverneland ES80 3x3 ładny stan PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług Kverneland ES80 3x3 ładny stan

      …Sprzedam pług Kverneland ES80, 3x3 vario, rok produkcji 2005, wieża 200, elementy robocze w bardzo dobrym stanie…

      39 500 zł
    • Kverneland ls95 5 skib

      Obserwuj

    • Kverneland ls95 5 skib

      …Przedpłorzki w komplecie (zdjęte) Równe nie połamane nie spawne Pełne vario, linkowanie Więcej zdjęć na pv (nie mogę ich tutaj przesłać)…

      37 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia