Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"po z" w Inne maszyny rolnicze

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Pozostałe wyłącz filtr
  • Fraza: po z wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Kosa husqvarna

      Obserwuj

    • Kosa husqvarna

      …Kosa husqvarna 545 ato tune , wiadomości po telefonem po 15…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka po oleju napędowym.

      Obserwuj

    • Beczka po oleju napędowym.

      …Witam Mam do sprzedania beczkę po oleju napędowym o pojemności 2700l…

      3 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT

      Obserwuj

    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT

      …Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT…

      1 500 zł
    • Rozrzutnik obornika jednoosiowy po remoncie

      Obserwuj

    • Rozrzutnik obornika jednoosiowy po remoncie

      …Na sprzedaż rozrzutnik obornika po generalnym remoncie. Wymieniane łańcuchy. Kontakt telefoniczny…

      6 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dmuchawa do czyszczenia wiśni po otrząsarce

      Obserwuj

    • Dmuchawa do czyszczenia wiśni po otrząsarce

      …Do sprzedania dmuchawa do czyszczenia wiśni po otrząsarce, sprawna. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT 3I

      Obserwuj

    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT 3I

      …Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT 3I…

      1 500 zł
    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT-32

      Obserwuj

    • Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT-32

      …Konwerter prądnica przetwornica prądu PO-1500 WT-32…

      1 500 zł
    • Rozrzutnik obornika

      Obserwuj

    • Rozrzutnik obornika

      …Rozrzutnik po kapitalnym remoncie tylko nie umalowany , garażowany. Po remoncie bardzo mało używany. Więcej informacji pod numerem tel 517907638…

      4 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przystawka do kukurydzy Geringhoff 6 rzędowa.

      Obserwuj

    • Przystawka do kukurydzy Geringhoff 6 rzędowa.

      …wymianie noży,walki po regeneracji, po całym przeglądzie regulowanie szczeliny hydraulicznie,przystawka pracowała z

      67 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • New Holland LM 415A, LM425A, LM435A, LM445A serwisówka po Po

      Obserwuj

    • New Holland LM 415A, LM425A, LM435A, LM445A serwisówka po Po

      …zaoszczędzisz tysiące złotych na serwisie maszyny. Bogato i dokładnie ilustrowana, pokazane krok po kroku jak…

      200 zł
    • Osie do wozu + pozostałości po wozie

      Obserwuj

    • Osie do wozu + pozostałości po wozie

      …Sprzedam osie z kołami do wozu rolniczego razem z pozostałością po wozie, koła 6.50 r20 w dobrym stanie odnowione wóz zakonserwowany…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silowniki rozdzielacze UNHZ 500 Cyklop nowe lub po regeneracji

      Obserwuj

    • Silowniki rozdzielacze UNHZ 500 Cyklop nowe lub po regeneracji

      …Wszystkie części do cyklop Czeski UNHZ 500 że starych zapasów Silowniki nowe lub po regeneracji Wyprzedaż Możliwość wysyłki…

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam silnik Ursus C-360 po remoncie kapitalnym z gwarancją

      Obserwuj

    • Sprzedam silnik Ursus C-360 po remoncie kapitalnym z gwarancją

      …Sprzedam silnik Ursus C-360 po remoncie kapitalnym z roczna gwarancja pisemna. Silnik sprawdzony, glowice pompa…

      6 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • wyprzedaz po gospodarstwie rolnym

      Obserwuj

    • wyprzedaz po gospodarstwie rolnym

      …karmniki dla warchlakow i tucznikow po zlikwidowanej chodowli przyczepy rolnicze sanok d-47 2szt. siewnik…

      1 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kółka podporowe, ucho zaczepu, suka, radełka

      Obserwuj

    • Kółka podporowe, ucho zaczepu, suka, radełka

      …Koła "suka" i ucho zaczepu po 25 zł .sztuka . Radełka 5 sztuk po 5 zł sztuka. Wszystko od sprzętu konnego. Reszta cena złomowa…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Suszarnia do zboża i kukurydzy Pedrotti 14 ton

      Obserwuj

    • Suszarnia do zboża i kukurydzy Pedrotti 14 ton

      …Sprzedam suszarnie po remoncie i odnowie , likwidacja gospodarstwa , Suszarnia jeszcze ma dwa wysuwy do góry jeden…

      69 700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Deszczownia Rurowa

      Obserwuj

    • Deszczownia Rurowa

      …Sprzedam deszczownie rurową. Zestaw 6 rur po 10 m długich, średnica 100, w zestawie 8 kół i 6 zraszaczy. Można…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • zbiorniki 1000l

      Obserwuj

    • zbiorniki 1000l

      …podana cena 200 za zbiornik brudny foto bo zakopania 3 i 4 zbiorniki czyste od 280 głównie po alkoholu posiadam…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Pług dwuskibowy, zielony

      Obserwuj

    • Sprzedam Pług dwuskibowy, zielony

      …osobisty, ale istnieje także możliwość pomocy w transporcie, po ówczesnych uzgodnieniach. Dzwonić po godzinie 15 w tygodniu lub SMS. Lokalizacja okolice Puław…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa

      Obserwuj

    • Brona talerzowa

      …Witam sprzedam talerzówke szerokość 160 centymetrów i po 8 talerzu po obu stronach wszystko sprawne do ciągnika…

      2 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pozostałości po przyczepie rolniczej AUTOSAN SANOK D43 D44 D35 D45 D46

      Obserwuj

    • Pozostałości po przyczepie rolniczej AUTOSAN SANOK D43 D44 D35 D45 D46

      …Pozostałości po przyczepie ciężarowa rolnicza kwity AUTOSAN SANOK Piława Górna D-43 D-44 D-35 D-45 D-46…

      3 899 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ładowarko - koparka mikrus-1 T350

      Obserwuj

    • Ładowarko - koparka mikrus-1 T350

      …nie mam papierów. Udźwig to 250kg. W zestawie dostępna jest także łyżka. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego codziennie po godzinie 15.00…

      11 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Śrutownik bąk z silnikiem

      Obserwuj

    • Śrutownik bąk z silnikiem

      …Witam sprzedam śrutownik bąk, chodził do końca lecz jest on aktualnie po postoju. Sprzedaję w zestawie z silnikiem…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pompa do wody o dużej wydajności

      Obserwuj

    • Pompa do wody o dużej wydajności

      …Sprzedam pompę do wody o dużej wydajności po wyżej 200 sześciennych na godzinę fi200 silnik chłodzony powietrzem…

      13 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rozgarniacz do pryzm SONAROL RDP równarka, rozbijak jak  Holaras

      Obserwuj

    • Rozgarniacz do pryzm SONAROL RDP równarka, rozbijak jak Holaras

      …Rozgarniacz do pryzm SONAROL RDP - szerokość max. po rozłożeniu 4,6m - szerokość min. po złożeniu 3,0m - masa…

      38 000 zł
      do negocjacji
    • Balkon, podest, pomost sadowniczy

      Obserwuj

    • Balkon, podest, pomost sadowniczy

      …205 cm. Po wysunięciu boków, dodatkowo po 80 cm z każdej strony. Wysokość zabezpieczonego barierkami podestu 110 cm. Szerokość konstrukcji 80cm. Rozstaw wideł około 80cm…

      1 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • rozrzutnik obornika jednosiowy 2,5t

      Obserwuj

    • rozrzutnik obornika jednosiowy 2,5t

      …właścicielem u mnie pracował rocznie na około 2 hektarach rozrzutnik zawsze po sezonie konserwowany i regularnie smarowany…

      4 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Cyklop ładowacz

      Obserwuj

    • Cyklop ładowacz

      …Sprzedam cyklopa po remoncie…

      5 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam solidny wóz konny gospodarczy – sprawny i gotowy do pracy

      Obserwuj

    • Sprzedam solidny wóz konny gospodarczy – sprawny i gotowy do pracy

      …opony na wymianę takie jak po po lewej stronie z przodu. Dyszel prosty i stabilny, bez luzów i poważnych uszkodzeń…

      999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Likwidacja Gospodastwa Sprzedam Maszyny Rolnicze

      Obserwuj

    • Likwidacja Gospodastwa Sprzedam Maszyny Rolnicze

      …Sprzedam Maszyny Rolnicze: Ursus C330 po odswieżeniu 25000zł Zetor 6945 stan dobry 45000zł Ładowarka International…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Turbina do lnu i konopi

      Obserwuj

    • Turbina do lnu i konopi

      …Sprzedam turbine do lnu z międlarką. Po dziadkach…

      24 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa ALFA  TYP V 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.2 / 2.4 / 2.

      Obserwuj

    • Brona talerzowa ALFA TYP V 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.2 / 2.4 / 2.

      … rozrywania i kruszenia zadarnionych skib po orce mieszania z glebą wysianych nawozów mineralnych i wapna wykonania…

      4 650 zł
      FIRMA
    • CASE OPTUM stage V 250, 270, 300 CVX instrukcja napraw PO PO

      Obserwuj

    • CASE OPTUM stage V 250, 270, 300 CVX instrukcja napraw PO PO

      …kody błędów, momenty dokręceń, sposoby przeprowadzania danych interwencji wraz z dokładnymi rysunkami i zdjęciami…

      250 zł
      do negocjacji
    • opryskiwacz evrard

      Obserwuj

    • opryskiwacz evrard

      …Likwidacja gospodarstwa,proszę dzwonić po więcej informacji…

      2 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pryzmownik taśmociąg do warzyw

      Obserwuj

    • Pryzmownik taśmociąg do warzyw

      …Sprzedam pryzmownik 9metrów w pełni sprawny po przeglądzie…

      6 700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyny rolnicze

      Obserwuj

    • Maszyny rolnicze

      …Sprzedam radła i brony konne. Po resztę informacji zapraszam telefoniczne…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług do śniegu obrotowy 1,8m 2,0m 2,2m na TUZ I oraz II PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług do śniegu obrotowy 1,8m 2,0m 2,2m na TUZ I oraz II

      …Pług do śniegu Mocowanie I i II kategorii. Regulacją kąta za pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej…

      2 200 zł
    • Maszyna do młucenia Warmianka

      Obserwuj

    • Maszyna do młucenia Warmianka

      …Sprzedam maszynę Warmiankę, po więcej infromacji proszę dzwonić…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam

      Obserwuj

    • Sprzedam

      …Sprzedam czyszczenie do mięty i nie tylko po zmianie sit można czyścić różne zboża…

      3 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyna do chmielu

      Obserwuj

    • Maszyna do chmielu

      …Maszyna do zrywania chmielu Allaeys pozostała po likwidacji plantacji, sprawna…

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zbiornik na wodę

      Obserwuj

    • Zbiornik na wodę

      …Zbiornik na wodę beczka z podstawą po spożywce,,wino,, masz pytania dzwoń…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Automat jednorzędowy do rwania tytoniu

      Obserwuj

    • Automat jednorzędowy do rwania tytoniu

      …rok produkcji to 2009 po więcej informacji proszę dzwonić…

      20 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyny

      Obserwuj

    • Maszyny

      …Sprzedam maszyny widoczne na zdjęciach pojedynczo lub razem ceny do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym…

      123 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sieczkarnia PFMŻ z350/2

      Obserwuj

    • Sieczkarnia PFMŻ z350/2

      …Sprzedam pozostałości po sieczkarni. Zainteresowanym więcej informacji udzielę telefonicznie…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Regulator napięcia do agregatu 125Kw A2D-PO

      Obserwuj

    • Regulator napięcia do agregatu 125Kw A2D-PO

      300 zł
    • Pług do śniegu obrotowy 1,8 - 2,2m na TUZ I i II PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług do śniegu obrotowy 1,8 - 2,2m na TUZ I i II

      …Pług do śniegu Mocowanie I i II kategorii. Regulacją kąta za pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej…

      2 200 zł
    • pług do odśnieżania 2,0 obrotowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do odśnieżania 2,0 obrotowy

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 200 zł
    • pług do odśnieżania 1,8 obrotowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do odśnieżania 1,8 obrotowy

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 000 zł
    • pług do odśnieżania 2,0 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do odśnieżania 2,0

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 200 zł
    • pług do odśnieżania 2,0 obrotowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do odśnieżania 2,0 obrotowy

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 200 zł
    • pług do odśnieżania 1,8 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do odśnieżania 1,8

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 000 zł
    • pług do śniegu 2,5m obrotowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług do śniegu 2,5m obrotowy

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 500 zł
    • pług 2,2 obrotowy do śniegu PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług 2,2 obrotowy do śniegu

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 350 zł
    • pług obrotowy 1,5 m. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • pług obrotowy 1,5 m.

      …pomocą 4 pozycji po lewej stronie jak i po prawej stronie. W standardzie płynna mechaniczna regulacja położenia skosu…

      2 000 zł
    • Pompa wtryskowa rotacyjna MF3 255,235 URSUS 2812,3512 Wsk Po

      Obserwuj

    • Pompa wtryskowa rotacyjna MF3 255,235 URSUS 2812,3512 Wsk Po

      …Płatność kurierowi po odebraniu paczki. 3. Możliwość odbioru osobistego w Krakowie GWARANCJA na każdy produkt…

      2 800 zł
      FIRMA
    • Dojarka Polanes alfa laval wydajność 500l 2 konwie po 30l

      Obserwuj

    • Dojarka Polanes alfa laval wydajność 500l 2 konwie po 30l

      4 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dmuchawa do siana

      Obserwuj

    • Dmuchawa do siana

      …Sprzedam sprawą dmuchawę do siana. Stan bardzo dobry. Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zwijarka drutu

      Obserwuj

    • Zwijarka drutu

      …Zwijarka do drutu, u mnie był zwijany po fasoli tyczkowej, możliwy transport…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rozrzutnik obornika

      Obserwuj

    • Rozrzutnik obornika

      …Sprzedam rozrzutnik obornika stan dobry. 4 nowe opony. Blacha na spodzie po wymianie…

      4 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Śrutownik do zboża na kamienie

      Obserwuj

    • Śrutownik do zboża na kamienie

      …Sprzedam śrutownik do zboż na kamienie. Stan bardzo dobry. Po dziadku mało używany…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia