Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"sprowadzone" w Maszyny uprawowe

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Maszyny uprawowe wyłącz filtr
  • Fraza: sprowadzone wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Glebogryzarka Agrator 2m Sprowadzona

      Obserwuj

    • Glebogryzarka Agrator 2m Sprowadzona

      …Glebogryzarka 2m Noze w BDB stanie Sprowadzona WOM Więcej informacji kontakt tel…

      6 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4-skibowy kverneland sprowadzony zabezpieczenia resorowe orginalny

      Obserwuj

    • Pług 4-skibowy kverneland sprowadzony zabezpieczenia resorowe orginalny

      …Pług wagonowy kverneland Zabezpieczenia resorowe Sprowadzony z Dani Możliwość transportu…

      12 900 zł
    • Pług  4-skibowy lekki vogel & noot obrotowy sprowadzony kompletny

      Obserwuj

    • Pług 4-skibowy lekki vogel & noot obrotowy sprowadzony kompletny

      …Pług 4-skibowy vogel& noot Sprowadzony Możliwość transportu…

      9 900 zł
    • Brona talerzowa talerzówka 10X10 sprowadzona

      Obserwuj

    • Brona talerzowa talerzówka 10X10 sprowadzona

      …Witam sprzedam talerzowe 10x10 sprowadzona z regulacją ustawienia w oryginale talerze jak nowe cena do negocjacji Możliwość transportu 666 313 105…

      4 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 rok 2006 sprowadzona cena 75000 zł

      Obserwuj

    • Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 rok 2006 sprowadzona cena 75000 zł

      …Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 rok 2006 sprowadzona cena 75000 zł…

      75 000 zł
    • Chwastownik 3 sztuki 12 i 15m sprowadzone cena od 23000 tys zł za sztukę.

      Obserwuj

    • Chwastownik 3 sztuki 12 i 15m sprowadzone cena od 23000 tys zł za sztukę.

      …Chwastownik 3 sztuki 12 i 15m sprowadzone cena od 23000 tys zł za sztukę…

      23 000 zł
    • Plug Obrotowy 4 Lemken Opal 110  sprowadzony

      Obserwuj

    • Plug Obrotowy 4 Lemken Opal 110 sprowadzony

      …Witam sprzedam pług Obrotowy 4 skibowy Lemken Opal 110 sprowadzony obrót na dwa wierzę koło podporowe rama prosta…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 KUA rok pro 2017. Sprowadzony z Niemiec

      Obserwuj

    • Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 KUA rok pro 2017. Sprowadzony z Niemiec

      …Brona talerzowa Lemken Rubin 9/600 KUA rok pro 2017. Sprowadzony z Niemiec szerokość robocza 6m .Cena 107 000 zł…

      107 000 zł
    • Pług obrotowy Overum 3 skibowy 3x40 cm sprowadzony

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Overum 3 skibowy 3x40 cm sprowadzony

      …Witam sprzedam pług obrotowy 3 skibowy firmy Overum w oryginale świeżo sprowadzony pług posiada przedłużki kroje…

      12 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 Kverneland sprowadzony 4x40 kuhn lemken rabe

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 Kverneland sprowadzony 4x40 kuhn lemken rabe

      …Witam sprzedam Pług obrotowy 4 skibowy Kverneland w oryginale świeżo sprowadzony 4X40 cm na skibę zabezpieczenie…

      19 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat przedsiewny kverneland  szerokość 5.4 m rozkładany z wałkami z tyłu

      Obserwuj

    • Agregat przedsiewny kverneland szerokość 5.4 m rozkładany z wałkami z tyłu

      …Agregat przedsiewny kverneland z wałkami i włóka Sprowadzony z Dani Szerokość 5.4 W super stanie nowe zeby Belka…

      11 200 zł
    • Kultywator

      Obserwuj

    • Kultywator

      …Vaderstad 3,80m,sprowadzony z Niemiec…

      8 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bezorkowiec

      Obserwuj

    • Bezorkowiec

      …Bezorkowiec solidny nie spawany sprowadzony z Holandii…

      9 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi kverneland

      Obserwuj

    • Pługi kverneland

      …Sprzedam pługi widoczne ,sprowadzone 691 czterysta pięć 936…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Gregoire Besson 5 skib

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Gregoire Besson 5 skib

      …stan db, sprowadzony

      17 000 zł
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy sprowadzony stan dobry…

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług lemken

      Obserwuj

    • Pług lemken

      Sprowadzony w oryginalnym stanie lemken c 9900 517x749x978…

      9 900 zł
      FIRMA
    • Pług 4skibowy lemken obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 4skibowy lemken obrotowy

      …Pług lemken 4 skibowy obrotowy Sprowadzony Transport…

      18 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Niemayer  5 skibowy, 45cm

      Obserwuj

    • Pługi Niemayer 5 skibowy, 45cm

      …Pługi Niemayer 5 Skibowy Sprowadzony z Niemiec…

      25 000 zł
      FIRMA
    • Pług 2  skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy obrotowy

      …Pług 2 skibowy obrotowy na dwa weże Sprowadzony Transport…

      6 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Kverneland 6 skibowe VARIO połzawieszane obrotowe

      Obserwuj

    • Pługi Kverneland 6 skibowe VARIO połzawieszane obrotowe

      …jeszcze nie sprowadzone stan bdb…

      24 500 zł
      FIRMA
    • Agregat uprawowy

      Obserwuj

    • Agregat uprawowy

      …Witam sprzedam kultywator sprowadzony ze Szwecji firmy Vibergs 860 sprawny cena 6000…

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług  niemayer

      Obserwuj

    • Pług niemayer

      Sprowadzony 3obrotowy w oryginalnym stanie Niemayer 3 skibowy 10500 517749978…

      10 500 zł
      FIRMA
    • Pługi

      Obserwuj

    • Pługi

      …Sprzedam plugin 4 skibowe obrotowe krone sprowadzone z Niemiec cena 12000 tys do uzgodnienia zapraszam…

      12 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług kverneland 3 skibowy obrotowy

      …Pług kverneland 3 skibowy obrotowy Sprowadzony

      9 900 zł
    • Agregat Brona Wirowa Amazone Ke 303 Kg Kx 3000 Zirkon 7 8 10 Ad - p

      Obserwuj

    • Agregat Brona Wirowa Amazone Ke 303 Kg Kx 3000 Zirkon 7 8 10 Ad - p

      …Brona Wirowa Agregat Amazone Ke 303. Sprowadzona, 2007r, posiada wałek przekaźnika mocy, 10 wirników, długość zęba…

      24 999 zł
      FIRMA
    • Kverneland obracany pług

      Obserwuj

    • Kverneland obracany pług

      …SPRZEDAM SPROWADZONY OBRACANY PŁUG 5-PIĘCIO SKIBOWY MARKI KVERNELAND . CENA 21.000…

      21 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 2 skibowy obrotowy Frost . lemken

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy obrotowy Frost . lemken

      …Pług 2 skibowy obrotowy Na dwa węże Sprowadzony

      5 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat ścierniskowy rabewerk 2.2m

      Obserwuj

    • Agregat ścierniskowy rabewerk 2.2m

      …Sprzedam agregat ścierniskowy rabewerk sprowadzony z Niemiec do małych poprawek…

      3 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gruber agregat ścieraniskowy Schmotzer

      Obserwuj

    • Gruber agregat ścieraniskowy Schmotzer

      …Gruber Schmotzer, 4 rzędy, szer 2,5m. Sprowadzony

      4 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 2 obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 2 obrotowy

      Sprowadzona w oryginalnym stanie Zabezpieczenie hydrauliczne Części bardzo ładne 517xxx749xxx978…

      4 500 zł
      FIRMA
    • Zestaw uprawowo siewny agregat

      Obserwuj

    • Zestaw uprawowo siewny agregat

      …Witam sprzedam zestaw uprawowo siewny szer 3m sprowadzony z Danii zapraszam…

      13 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał uprawowy

      Obserwuj

    • Wał uprawowy

      …Sprzedam wał uprawowy, szerokość 1,10m, średnica pierścieni 70 cm, sprawny, sprowadzony

      1 950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat uprawny 5m

      Obserwuj

    • Agregat uprawny 5m

      …Sprzedam agregat uprawny szerokość 5m rok budowy 2005 sprowadzony z niemiec…

      6 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług fraugde 4-skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług fraugde 4-skibowy obrotowy

      …Pług fraugde 4-skibowy obrotowy Sprowadzony Możliwość transportu…

      11 900 zł
    • Mulczer 3 metry szerokość

      Obserwuj

    • Mulczer 3 metry szerokość

      …Sprzedam mulczer o szerokości 3 metry sprowadzony z Szwecji polecam…

      6 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Naud 7 skibowy APN 62 40  w bdb stanie na  zabezpieczeniu non stop

      Obserwuj

    • Pług Naud 7 skibowy APN 62 40 w bdb stanie na zabezpieczeniu non stop

      …Na sprzedaż świeżo sprowadzony pług 7skibowy Naud APN 6240 . Pług na mechanicznym zabezpieczeniu non stop . Maszyna…

      22 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 2 skibowy obrotowy Goudland

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy obrotowy Goudland

      …Pług 2 skibowy obrotowy Goudland Sprowadzony Więcej informacji kontakt tel…

      5 850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Włóka Łąkowa wuka 6m

      Obserwuj

    • Włóka Łąkowa wuka 6m

      …Sprzedam włóka Łąkowa 6m. Prosta kompletna gotowa do pracy. Sprowadzona Info pod tel…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi

      Obserwuj

    • Pługi

      …Witam sprzedam plugi 3 skibowe obrotowe lenkmen sprowadzone z Niemiec cena 6500 do uzgodnienia zapraszam 501 873 351…

      6 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Głebosz kverneland 3 łapy zabezpieczenia resorowe

      Obserwuj

    • Głebosz kverneland 3 łapy zabezpieczenia resorowe

      …Głebosz kverneland 3 łapy Sprowadzony z Dyni Możliwość transportu…

      8 900 zł
    • Bednar Terreland 3 m

      Obserwuj

    • Bednar Terreland 3 m

      …Witam. Maszyna sprowadzona z Niemiec. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny. Zapraszam…

      72 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat bezorkowy. Pościerniskowy

      Obserwuj

    • Agregat bezorkowy. Pościerniskowy

      …Sprzedam agregat pościerniskowy, bezorkowy, 2.5 metra w dobrym stanie. Sprowadzony nie używany w kraju…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług ażurowy 5 Vogel Noot

      Obserwuj

    • Pług ażurowy 5 Vogel Noot

      …Pług ażurowy 5 skibowy vogel noot Sprowadzony, stan bardzo dobry…

      27 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat uprawowy bierny siewny hydropak sprowadzony wał pryzmatyczny REHO

      Obserwuj

    • Agregat uprawowy bierny siewny hydropak sprowadzony wał pryzmatyczny REHO

      8 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał CROSSKILL

      Obserwuj

    • Wał CROSSKILL

      …Wał Crosskill 6- metrowy rozkładany hydraulicznie. Można zastosować na przedni podnośnik ciągnika. Sprowadzony z Niemiec…

      20 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług landsberg pottinger

      Obserwuj

    • Sprzedam pług landsberg pottinger

      …Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy Sprowadzony .Obrót płynnie działa nie ma luzu elementy robocze dobre…

      12 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brony 3 polowe

      Obserwuj

    • Brony 3 polowe

      …Sprzedam brony 3 polowe szerokość 3 m masywna konstrukcja sprowadzone z Niemiec. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      690 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lemken opal 4+1 pług

      Obserwuj

    • Lemken opal 4+1 pług

      …Pług sprowadzony na zabezpieczeniu sprężynowym w oryginale bez spawów koło po środku cena netto…

      33 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług obrotowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług obrotowy

      …Sprzedam pług obrotowy 4 skiby na resorze kverlanda, sprowadzona, wypróbowany w polu na jesieni. Nie spawany. Więcej informacji na telefon…

      14 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat aktywny nadbudowany brona wirowa

      Obserwuj

    • Agregat aktywny nadbudowany brona wirowa

      …Agregat sprowadzony nie eksploatowany w kraju w zestawie części zamienne - zęby do brony leje…

      26 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Brona aktywna wirowa 3 m

      Obserwuj

    • Brona aktywna wirowa 3 m

      …Sprzedam bronę aktywna wirowa 3m sprawną sprowadzoną więcej informacji po nr tel 604x393x251…

      11 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Glebogryzarka 3m

      Obserwuj

    • Glebogryzarka 3m

      …Sprzedam glebogryzarke 3m bardzo dobrym stanie rok 1997 maszyna sprowadzona austri uzywana była do uprawy pod ziemniaki…

      7 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Chwastownik Hatzenbichler Air 16 12m

      Obserwuj

    • Chwastownik Hatzenbichler Air 16 12m

      …Chwastownik z siewnikiem Air 16 12 m stan bardzo dobry sprowadzony z Niemiec…

      60 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy

      …Sprzedam pług 4 skarbowy firmy vogel not Widoczne na zdjeciach Sprowadzony więcej pod.888zero cztery zero 359…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gruber agregaty ścierniskowe

      Obserwuj

    • Gruber agregaty ścierniskowe

      …Sprzedam dwa agregaty ścierniskowe sprowadzone z Niemiec więcej informacji pod numerem telefonu cena do uzgodnienia nie odpowiadam na wiadomości…

      2 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam brony ciężkie

      Obserwuj

    • Sprzedam brony ciężkie

      …Sprzedam brony 3 połowę składane ciężkie w ładnym stanie ,mam też z wałkiem i 4 połowę sprowadzone dociskane ramą,polecam…

      1 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Formownica Baselier

      Obserwuj

    • Formownica Baselier

      …Sprzedam formownice Baselier. Sprowadzona w bardzo dobrym stanie, pełen wał noży, naprowadzanie na redliny. tel 880416156 cena 59900zł…

      59 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 4 skibiwy

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 4 skibiwy

      …Pług świeżo sprowadzony stan dobry, elementy w dobrym stanie,jedna odkładania peknieta, możliwość transportu…

      10 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Agregat uprawowy 4 m i 2,8m

      Obserwuj

    • Agregat uprawowy 4 m i 2,8m

      Sprowadzony acord 4 m c 5400 Kongilde 2,8m c3300 517xxx749xxx978xxx…

      5 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia