Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"po z" w Pługi

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Maszyny uprawowe wyłącz filtr
  • Pługi wyłącz filtr
  • Fraza: po z wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Narzędzia konne pługi, radło

      Obserwuj

    • Narzędzia konne pługi, radło

      …Starocie , po 500 zł . Dwuskibowy 600 zł radła po 500…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 2 skibowy Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy Grudziądz

      …Pług 2 skibowy Grudziądz. Stan dobry. Od roku nie używany. Sprzedam również oryginalne odkładnice (4szt) po 100zł/szt, piersi i ścinacze skiby po 2 szt, 40zł/szt…

      850 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług Lemken Juwel 8 OF VT 5 L100 OnLand do pracy po caliźnie

      Obserwuj

    • pług Lemken Juwel 8 OF VT 5 L100 OnLand do pracy po caliźnie

      …Sprzedam pług Lemken Juwel 8 OF umożliwia pracę zarówno w bruździe jak i po caliźnie. Stan bardzo dobry, Więcej informacji telefonicznie…

      119 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Opal Lemken 3skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług Opal Lemken 3skibowy obrotowy

      …Na sprzedaż pług obrotowy Lemken Opal 3 skibowy z przedpłużkami widocznymi na zdjeciach. Elementy orne po wymianie…

      8 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy zagonowy Janpol.

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy zagonowy Janpol.

      …Pług zagonowy 3 skibowy B-25 firmy Janpol. Możliwość dołożenia dodatkowej odkładnicy w razie potrzeby. Pług po

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 2 skibowy Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 2 skibowy Grudziądz

      …Witam. Sprzedam pług 2 skibowy z lat 90 typu Unia Grudziądz na grubej ramię, po renowacji. Stan bardzo dobry…

      1 050 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy, po remoncie.

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy, po remoncie.

      …Sprzedam pług obrotowy 4 skiby,małe zapotrzebowanie na moc ciągnika w bardzo dobrym stanie, po remoncie nowe…

      13 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4-skibowy zagonowy – wysokie słupice, odkładnice półśrubowe, po remonc

      Obserwuj

    • Pług 4-skibowy zagonowy – wysokie słupice, odkładnice półśrubowe, po remonc

      …Na sprzedaż pług 4-skibowy zagonowy z odkładnicami półśrubowymi i wysokimi słupicami. Sprzęt w bardzo dobrym stanie…

      2 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dłuta do pługa

      Obserwuj

    • Dłuta do pługa

      …Sprzedam dłuta do pługa, po więcej informacji dzwoń…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Huard 3+1 zab. non stop kuhn

      Obserwuj

    • Huard 3+1 zab. non stop kuhn

      …Witam, posiadam na sprzedaż pług obracany Huard 275 3+1 Pług posiadam od paru lat, zaraz po kupnie zostały…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 4 obrotowe Niemeyer

      Obserwuj

    • Pługi 4 obrotowe Niemeyer

      …Zapraszam po informacje pod tel…

      11 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug

      Obserwuj

    • Plug

      …Sprzedam plug widoczny na zdjęciu . Po więcej informacji zapraszam…

      1 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług konny jednoskibowy

      Obserwuj

    • Pług konny jednoskibowy

      …Do sprzedania pług konny jednoskibowy, po renowacji…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług 5 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług 5 skibowy

      Po więcej informacji zapraszam priv…

      2 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług

      Obserwuj

    • Pług

      …Dzień dobry sprzedam pług. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny…

      6 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi Obrotowe 3 Skibowe Czeskiej firmy Agrozet PH1-441, 1987 rp, 670kg

      Obserwuj

    • Pługi Obrotowe 3 Skibowe Czeskiej firmy Agrozet PH1-441, 1987 rp, 670kg

      …Sprzedam pługi obrotowe 3 skibowe, Czeskiej firmy Agrozet PH1-441. Obrót na siłownik z dwoma wężami. Stan bardzo…

      9 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy grudziąc nowego typu po remoncie…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy czteroskibowy

      Obserwuj

    • Pług zagonowy czteroskibowy

      …Pług po wymianie wszystkich elementów roboczych, gotowy do pracy…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług trzyskibowy

      Obserwuj

    • Pług trzyskibowy

      …Pług trzyskibowy sprawny gotowy do pracy Więcej informacji po nr tel…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 2 i 3 Grudziądzkie

      Obserwuj

    • Pługi 2 i 3 Grudziądzkie

      …Sprzedam pługi grudziądzkie dwu- i trzyskibowe, każdy po 700 zł…

      700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług 4 skibowy

      Obserwuj

    • pług 4 skibowy

      …Sprzedam pług 4 skibowy, po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3 skibowy

      …i dłuta po jednym sezonie , odkładnie w idealnym stanie nie powycierane nie spawane , koło podporowe na siłowniku z

      9 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug obrotowy 3 skibowy

      Obserwuj

    • Plug obrotowy 3 skibowy

      …Witam sprzedam pług ze zdjęć. Po więcej informacji proszę pisać…

      3 999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 zagon

      Obserwuj

    • Pług 4 zagon

      …Sprzedam pług 4 zagonowy na wysokiej słupnicy po więcej informacji proszę dzwonić…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług

      Obserwuj

    • Sprzedam pług

      …Sprzedam pług 5 skibowy na wysokich słupicach w oryginale fabrycznym. , gotowy do orki. Kontakt po godzinie 18…

      4 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług dwuskibowy

      Obserwuj

    • Pług dwuskibowy

      …Pług dwuskibowy Unia Grudziądz sprawny gotowy do pracy Więcej inf po nr tel…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług dwuskibowy

      Obserwuj

    • Pług dwuskibowy

      …Sprzedam pług dwuskibowy do ciągnika pług w stanie dobrym po więcej informacji proszę dzwonić…

      850 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług do granic dwuskibowy

      Obserwuj

    • Pług do granic dwuskibowy

      …Sprzedam pług do granic dwuskibowy. Po więcej informacji zapraszam pod nr telefonu 505474475…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 pługi 5 podorywkowy pięcioskibowe

      Obserwuj

    • Pług 5 pługi 5 podorywkowy pięcioskibowe

      …Stan bardzo dobry, po odnowieniu. Zapraszam do kontakt…

      1 299 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy rabewerk

      Obserwuj

    • Pług obrotowy rabewerk

      …Sprzedam pług obrotowy marki rabewerk. Odkładnie lemiesze i piersi zaorały po wyminie 15 ha…

      7 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia