Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"5 cena" w Pługi

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Maszyny rolnicze wyłącz filtr
  • Maszyny uprawowe wyłącz filtr
  • Pługi wyłącz filtr
  • Fraza: 5 cena wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Rok produkcji: rosnąco
Rok produkcji: malejąco
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pług Kverneland 5 Skib sprzedam

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 5 Skib sprzedam

      …Sprzedam pług 5 skibowy Kverneland na kwadratowej ramie. Więcej informacji udzielę telefonicznie 6.0.0.5.0.5.7.5.3…

      8 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • PŁUG DŁUTOWY JUNIOR Z WAŁEM KOLCZATKOWYM

      Obserwuj

    • PŁUG DŁUTOWY JUNIOR Z WAŁEM KOLCZATKOWYM

      …zabezpieczenie kołkowe malowanie proszkowo Lp. Liczba ŁAP Cena Brutto 1,3/3 3…

      17 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pług Lemken 5-cio skibowy, vario, obrotowy,

      Obserwuj

    • pług Lemken 5-cio skibowy, vario, obrotowy,

      …pług lemken, 5 - cio skibowy ażurowy, zabezpieczenie srężynowe przed kamieniami, plus dużo nowych części, i inne maszyny cena 45000 zł. tel. 5.0.0.1.5.3.5.0.0…

      45 000 zł
      FIRMA
    • Pług Lemken Europal 7, 8, 5, Euroopal, opal 110, 140

      Obserwuj

    • Pług Lemken Europal 7, 8, 5, Euroopal, opal 110, 140

      …Sprzedam pługi Lemken Europal 7, 8,5. Po więcej informacji zapraszam. 6.6.7.6.5.5.2.1.0…

      34 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5

      Obserwuj

    • Pług 5

      …Sprzedam pług 5 szerokość 5 x 35 cm rama prosta , nie Unia…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług unia grudziąc 5 skibowy

      Obserwuj

    • Pług unia grudziąc 5 skibowy

      …Sprzedam pług unia grudziąc 5 skibowy. Brak 5 skiby. 885x538x301…

      1 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług staltech 5 skibowy

      Obserwuj

    • Pług staltech 5 skibowy

      …Do sprzedania pług 5 skibowy Staltech 5 x 40 Od nowości w gospodarstwie…

      4 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 Fraugde

      Obserwuj

    • Pługi 3 Fraugde

      …Pługi Fraugde Stan dobry 5*3*1*2*7*5*3*5*2…

      2 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy zagonowy

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy

      5 skibowy stan jak na zdjęciach Więcej informacji pod numerem 5.3.4.4.2.9.8.8.4…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pottinger servo nova 35

      Obserwuj

    • Pottinger servo nova 35

      …Pług pottinger servo nova 35 z kołem transportowym zapraszam do kontaktu 5*7*2 8*5*2 2*7*5

      37 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi zagonowe 5 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi zagonowe 5 skibowe

      …Witam sprzedam pługi zagonowe 5 skibowe nowe lemiesze elementy robocze w bardzo dobrym stanie. Posiadam 5 skibe Tel.667x969x250…

      3 250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy obrotowy

      …Do sprzedania pług 5 skibowy obrotowy pół zawieszany. Pług w bardzo dobrym stanie, zabezpieczenia śrubowe. W zestawie przedpłużki. Cena 14,5 tyś do negocjacji…

      14 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług do ciągnika

      Obserwuj

    • Pług do ciągnika

      …Pług dwuskibowy gotowy do pracy Marka Unia Grudziądz Rok produkcji 1978 Kontakt telefoniczny 5 0 5 6 3 5 4 6 9…

      800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi 5 skibowe

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi 5 skibowe

      …Sprzedam plugi 5 skibowe w stanie bardzo dobrym. Proste, nie spawane więcej informacji udziele telefonicznie 7 8 2 2 9 6 0 5 2…

      2 550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Witam mam na sprzedanie pług 3 skibowy Grudziądz W dobrym stanie Więcej informacji udzielę telefonicznie 5,3,1,9,1,9,5,2,5

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy Unia Grudziądz

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy Unia Grudziądz

      …Sprzedam Pług 5 skibowy Unia Grudziądz. Rama prosta nie spawana . Więcej info na tel 6.6.0.5.4.8.9.4.2…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług unia Grudziądz 4 skib

      Obserwuj

    • pług unia Grudziądz 4 skib

      …sprzedam pług unia grudziądz 4 skib stan bardzo dobry więcej informacji udzielam tel 6 9 5 5 5 4 7 8 9…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług 4 skibowy.

      Obserwuj

    • Sprzedam pług 4 skibowy.

      …Sprzedam pług 4 skibowy mało używany jak nowy. Duży prześwit. Więcej informacji pod numerem telefonu 6 6 5 4 5 7 5 2 2…

      4 999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Obrotowy Huard 5 Hydrauliczny

      Obserwuj

    • Pług Obrotowy Huard 5 Hydrauliczny

      …Pług obrotowy 5 skibowy Howard Kuhn zabezpieczenia hydrauliczne przesuw hydrauliczny do 2,5 metra stan bardzo dobry wiecej info 603-748-066…

      12 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 5 skibowy Demarol. PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 5 skibowy Demarol.

      …Pług 5 skibowy Witam! Mam do zaoferowania pług 5 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      5 300 zł
    • Pług 5 skibowy zagonowy 2025 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy 2025

      …Pług 5 skibowy Witam! Mam do zaoferowania pług 5 skibowy fabrycznie nowe z gwarancją. Pługi prosto od producenta…

      5 800 zł
    • Pług 5 skibowy Grygory besson  na nom stop

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy Grygory besson na nom stop

      …są jak nowe , możliwość odkręcenia 5 skiby 4+1 , 5+1 głowica 300 cena 36000…

      31 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy zagonowy  (unia,Grudziądz, agro masz )

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy (unia,Grudziądz, agro masz )

      …Plug 5 skibowy zagonowy , stan jak na zdjęciach więcej informacji pond numerem 5.3.4.4.2.9.8.8.4…

      2 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług Awemak 4 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług Awemak 4 skibowy

      …Sprzedam pług czteroskibowy firmy Awemak 4x40 stan dobry. Rok produkcji 2016 Zabezpieczenie kołkowe Numer telefonu 6.9.1.3.5.5.2.4.5

      3 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Demblon 5 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług Demblon 5 skibowy obrotowy

      …DEMBLON 5-skibowy , obrotowy Demblon Sprzedam pług Demblon 5-skibowy, obrotowy , ktory posiada nowe odkladnie…

      16 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug Unia Tur 3+1

      Obserwuj

    • Plug Unia Tur 3+1

      …Sprzedam pług Unia Tur 3+1, zabezpieczenia resorowe, nowe elementy robocze. Więcej informacji udzielę telefonicznie 6.0.0.5.0.5.7.5.3…

      6 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług, pługi firmy Skjold 5 x 35 cm

      Obserwuj

    • Pług, pługi firmy Skjold 5 x 35 cm

      …Witam, Sprzedam pług zagonowy firmy Skjold. Ilość skib: 5 Szerokość orki: 5 x 35 cm Koło podporowe stalowe Śrubowe zabezpieczenie od kamieni…

      4 999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 5

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 5

      …Pług 5 skibowy podorywkowy…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy

      …Sprzedam pług 5 skibowy grudziac…

      2 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • pługi 5 skibowe

      Obserwuj

    • pługi 5 skibowe

      …pługi 5 skibowe Lekkie…

      1 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia