0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Jakie gry na move? Ranking gier z kontrolerem ruchu na Play Station

Jakie gry na move? Ranking gier z kontrolerem ruchu na Play Station

Wszyscy posiadacze konsoli Play Station 3 mają to szczęście, że mogą do niej dokupić kontroler Move, albo najlepiej dwa, a to daje zupełnie nowe możliwości rozrywki. Poniżej przedstawiamy 10 najlepszych gier na Move.

 

 

Just Dance

Celem graczy jest jak najdokładniejsze odtworzenie ruchów profesjonalnych tancerzy, którzy prezentują na ekranie układy choreograficzne. Wybierać można spośród kilkudziesięciu najpopularniejszych utworów muzyki popularnej. To doskonała zabawa, która zmusza do ruszenia się z kanapy. Gra idealna dla graczy w różnym wieku.

 

Sports Champions

Jest to gra, która najlepiej się sprawdza w większym gronie. Wszystko ze względu na jej sportowy charakter. Rywalizujemy ze sobą w wielu różnorodnych konkurencjach sportowych. Przykładowe konkurencje to: pojedynek na miecze, strzelanie z łuku, siatkówka plażowa, bocce, rzut dyskiem, gra w ping-ponga i wiele, wiele innych. Gra doskonale odzwierciedla ruchy zawodników, właśnie dlatego sprawdzi się także u osób, które dotychczas nie grały w gry wideo. Bowiem nie trzeba opanowywać pada.

gra na move

 

The Fight

To przykład gry idealnej dla osób, które lubią bijatyki, gdyż jest to symulator ulicznych walk bokserskich. W nich jak wiadomo - nie ma żadnych zasad . Podobnie do Sports Champions sprawi, że nasza kondycja będzie znacznie lepsza. Wcielając się w postać ulicznego wojownika musimy likwidować przeciwników, oczywiście pięściami. Właśnie dlatego przydają się dwa kontrolery, by móc boksować obiema rękami. Kamera dokładnie odzwierciedla nasze ruchy, a grafika prezentuje się doskonale. Zdecydowanie jednak nie jest to gra dla dzieci.

 

Heavy Rain

Gra Heavy Rain to thriller. Jej fabuła nie jest liniowa, więc bardzo intryguje. Zasadza się głównie na poszukiwaniach seryjnego mordercy. Wcielać się możemy w różne postacie, a podejmowane w czasie gry decyzje mają wpływ na jej przebieg. Dzięki temu nigdy nie wiadomo, jaki będzie koniec rozgrywki. Takie gry wciągają na bardzo długo.

 

Assassin's Creed

Ta gra akcji jest w dużej mierze oparta na skradaniu. Fabuła przenosi graczy do okresu trzeciej wyprawy krzyżowej, dowodzonej przez angielskiego króla Ryszarda Lwie Serce. To doskonały pretekst do nauki historii i poznania wydarzeń, które działy się na Ziemi Świętej. W czasie rozgrywki wcielić się możemy w rolę Altaira, który był członkiem tajemniczego klanu zabójców, który nie należał do żadnej strony konfliktu. Naszym zadaniem jest dokonywanie zlecanych mordów zarówno na jednej, jak i drugiej frakcji konfliktu.

 

Beyond: Two Souls

To kolejna gra, która utrzymana jest w konwencji thrillera. Fabuła przedstawia 15 lat życia głównej bohaterki, która ma dar kontaktu z zaświatami. Zadanie gracza jest to, by pomóc bohaterce przetrwać i zaakceptować swoją odmienność. Muszą sterować jej poczynaniami, a także podejmować decyzje kluczowe dla całej akcji.

gra na konsolę

 

The Shoot

Gra ta jest pierwszą strzelanką, w którą można grać przy użyciu kontrolerów. Zadaniem gracza jest celne strzelanie do nagle pojawiających się postaci, ale nie tylko. Musi robić uniki przed nadlatującymi kulami, a także szukać jak najbardziej dogodnego miejsca dla siebie do oddania strzału. W grze jest aż pięć różnych scenerii, by się nie znudzić. Można także odkryć jej inną twarz, grając w dwie osoby.

 

Wonderbook: Księga czarów

To doskonała gra dla wszystkich miłośników przygód Harry’ego Pottera. W trakcie rozgrywki można uczyć się zaklęć, wykonując ruchy za pomocą różdżki i brać udział w różnych zadaniach i mini grach, a także poznawać historie czarodziejów.

 

EyePet

To gra doskonała dla najmłodszych. Dzięki kontrolerem ruchu i kamerze PlayStation Eye, dzieci mogą opiekować się wirtualnym zwierzakiem. Oczywiście można je dowolnie modyfikować. Co ważne, zwierzak reaguje na to, co znajduje się w pomieszczeniu w którym się gra, a także na dźwięki. Dzieci z pewnością zainteresuje to, że do świata gry można wprowadzić własne rysunki.

 

TV Superstars

Gra TV Superstars to doskonała propozycja na towarzyską rozgrywkę. Osadza się na zasadzie teleturnieju telewizyjnego. Jednakże graczom nie są zadawane pytania, a zadania do wykonania. Muszą ze sobą konkurować w konkurencji na refleks, koordynację ruchową, czy też sprawność manualną.

Może Cię również zainteresować

 • O nas

 • Bezpieczenstwo

 • Pomoc

 • Poradnik kupującego

 • Blog

 • Mapa kategorii

 • Ogłoszenia archiwalne

 • Media

 • Reklama

 • Praca

 • Kontakt

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Przewiń do góry