Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wadium w licytacji" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Sprzedam udział w mieszkaniu, 2 pokoje, Kielce PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam udział w mieszkaniu, 2 pokoje, Kielce

      …jest wpłacenie wadium. Wysokość wadium jakie licytant przystępujący do licytacji powinien złożyć wynosi 1/10 części…

      149 625 zł
    • Sprzedam udział w nieruchomości PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam udział w nieruchomości

      …Cegielskiego nr 2, w pomieszczeniu nr 007 (parter), odbędzie się druga publiczna licytacja nieruchomości położonej w…

      208 600 zł
    • Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej, Koby… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej, Koby…

      wadium w wysokości 14 800 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 21 1050 1025 1000 0097 4886 9378, tytułem…

      148 000 zł
    • Syndyk sprzeda udział 194/828 części w prawie użytkowania wieczystego i pr… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 194/828 części w prawie użytkowania wieczystego i pr…

      … Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 1 100,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 21 1050…

      11 000 zł
    • Syndyk sprzeda udziały 3/16 oraz 3/16 - Sadek - 10% PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udziały 3/16 oraz 3/16 - Sadek - 10%

      …Wieczystych. Cena wywoławcza wynosi 5 000 zł i stanowi 10% wartości oszacowania. Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w…

      5 000 zł
    • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu m… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu m…

      … Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 10 710,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 22…

      107 100 zł
    • BIUROWIEC „ZASTAL” NA SPRZEDAŻ

      Obserwuj

    • BIUROWIEC „ZASTAL” NA SPRZEDAŻ

      licytacją, którego przedmiotem jest biurowiec „ZASTAL” w Zielonej Górze, składający się z: 1. nieruchomość lokalowa…

      5 265 000 zł
    • Syndyk sprzeda udział 6/273 części w prawie własności nieruchomości grunto… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 6/273 części w prawie własności nieruchomości grunto…

      …wywoławcza wynosi 20 200,00 zł. Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 2 020,00 zł na rachunek bankowy masy…

      20 200 zł
    • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa niezabudowana - Jarosławiec PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa niezabudowana - Jarosławiec

      wadium w wysokości 4 128,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 48 1050 1054 1000 0097 0347 3034 (ING Bank…

      41 280 zł
    • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40% PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40%

      wadium w wysokości 14 420,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 48 1050 1054 1000 0097 0347 3034 (ING…

      144 200 zł
    • Syndyk sprzeda udział 1/20 w prawie własności gruntowej zabudowanej - Kozł… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 1/20 w prawie własności gruntowej zabudowanej - Kozł…

      …stanowi 50% wartości oszacowania. Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 762,50 zł na rachunek bankowy…

      7 625 zł
    • Działka zabudowana budynkiem wielorodzinnym z lokalem usługowym, stan suro… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka zabudowana budynkiem wielorodzinnym z lokalem usługowym, stan suro…

      …„Oferta przetargowa, sygn. akt LE1L/GUp/14/2025 - nie otwierać” i do 18 maja 2026 r. wpłacić wadium w wysokości 5…

      2 713 000 zł
    • Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska

      …Istnieje możliwość nabycia drugiego tożsamego udziału w przedmiotowej nieruchomości w drodze licytacji w postępowaniu…

      584 712 zł
    • Syndyk: Działka w miejscowości Ligota Woźnicka, miasto Woźniki PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk: Działka w miejscowości Ligota Woźnicka, miasto Woźniki

      …) Uprzednia wpłata wadium w kwocie 16 830,00 PLN na rachunek bankowy masy upadłości Pawła Maciejskiego o numerze: 52 8436…

      168 330 zł
    • Sprzedam 2 działki. Jedna zabudowana PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam 2 działki. Jedna zabudowana

      …nie otwierać” i do 18 maja 2026 r. wpłacić wadium w wysokości 5 % ceny wywoławczej. Otwarcia ofert i…

      1 329 000 zł
    • Działka 175/52 w miejscowości Sulmin PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka 175/52 w miejscowości Sulmin

      …przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie przetargu, na rachunek bankowy Spółki, o…

      427 385 zł
    • Działka w Częstochowie PARTNER PREMIUM