Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wadium w licytacji" w Mieszkania

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Sprzedam udział w mieszkaniu, 2 pokoje, Kielce PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam udział w mieszkaniu, 2 pokoje, Kielce

      …jest wpłacenie wadium. Wysokość wadium jakie licytant przystępujący do licytacji powinien złożyć wynosi 1/10 części…

      149 625 zł
    • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu m… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu m…

      … Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 10 710,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 22…

      107 100 zł
    • Mieszkanie w Legnicy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie w Legnicy

      …uczestnictwa w przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie przetargu, na rachunek bankowy…

      328 300 zł
    • Mieszkanie w Warszawie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie w Warszawie

      …uczestnictwa w przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie przetargu, na rachunek bankowy Spółki…

      954 000 zł
    • Mieszkanie w Warszawie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie w Warszawie

1 005 000 zł
    • Mieszkania w Gnieźnie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkania w Gnieźnie

      …przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie przetargu, na rachunek bankowy Spółki, o numerze…

      1 682 501 zł
    • Mieszkanie w Starej Iwicznej PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie w Starej Iwicznej

      …przetargu. 4. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie…

      580 000 zł
Wyniki: 1-12
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?