Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"ok parking" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Czyżyny: biuro 200m2, duży parking

      Obserwuj

    • Czyżyny: biuro 200m2, duży parking

      …)     Powierzchnia do wynajęcia 200 m2, w tym: - powierzchnia biurowa z wydzielonymi boksami ok. 160 m2 - osobny gabinet ok 12 m2…

      10 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Korczyna 244m2

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Korczyna 244m2

      …powierzchni użytkowej ok. 240 m, położony na działce o powierzchni 0,075 ha. Obiekt znajduje się przy głównej…

      3 300 zł
    • Grunt 500m2 Białystok

      Obserwuj

    • Grunt 500m2 Białystok

      …1500 + VAT, dodatkowo płatne: prąd, wywóz śmieci, korzystanie z parkingu. Całość kosztów najmu ok. 2200,00 brutto…

      1 500 zł
    • Lokal 116m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 116m2 Warszawa

      …WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE oferuje do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni ok. 107 m² netto (116,73 m…

      6 960 zł
    • Wynajem lokalu 96.5m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajem lokalu 96.5m2 Warszawa

      …WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE oferuje do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni ok. 96,5 m², zlokalizowane w…

      8 270 zł
    • Lokal  Piastów

      Obserwuj

    • Lokal Piastów

      …Lokal użytkowy 240 m2 w centrum Piastowa. piwnica ok 80 m2 parter 80 m2 piętro 80 m2 Przygotowany pod gastronomię…

      10 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 197.55m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 197.55m2 Warszawa

      … prąd z podlicznika według zużycia; ciepło/ klimatyzacja proporcjonalnie od powierzchni całego budynku Łącznie ok 14 816 PLN…

      14 816 zł
    • Przestronne 2 pokoje 49 m² | Balkon | Garaż | W pełni wyposażone PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Przestronne 2 pokoje 49 m² | Balkon | Garaż | W pełni wyposażone

      …balkonem i oknami na zachód zapewnią wygodę i komfort mieszkania. Mieszkanie składa się z: - Salon z jadalnią ok. 26…

      517 000 zł
    • Lokal 430.36m Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 430.36m Warszawa

      … RAZEM: ok. 30 425 PLN Prąd: wg podlicznika Parking: 280 PLN/msc (komfortowa ilość miejsc) Idealne dla rosnącej firmy!…

      30 425 zł
    • Kamienica inwestycyjna + parking 8 aut - centrum PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kamienica inwestycyjna + parking 8 aut - centrum

      …lokatę kapitału pod wynajem mieszkań. Podstawowe informacje: – powierzchnia mieszkań ok. 271 m² – strych ok. 140 m…

      900 000 zł
    • Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Do wynajęcia biura ok 300 m na samodzielnym 1 p. Spokojna okolica, obok…

      13 500 zł
    • Hala magazynowo - biurowa 83 m2 + parking

      Obserwuj

    • Hala magazynowo - biurowa 83 m2 + parking

      …Polecam na wynajem budynek magazynowo biurowy, o powierzchni użytkowej ok 83 m2 zlokalizowany pod Gorzowem w…

      4 000 zł
    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2

      …PLN/m² = 6032 PLN. Prąd: wg podlicznika RAZEM: ok. 18 637 PLN Parking: 280 PLN/msc (dużo wolnych miejsc!) Zapraszam do kontaktu…

      18 640 zł
    • 78,65m2 os. Złocień PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • 78,65m2 os. Złocień

      …pomieszczeń: 3 niezależne pokoje salon z aneksem kuchennym łazienka z toaletą osobna toaleta balkon ok. 2 m…

      960 000 zł
    • wynajem lokal użytk. 33m2.biurowiec Opole Zakrzów

      Obserwuj

    • wynajem lokal użytk. 33m2.biurowiec Opole Zakrzów

      …głównego. Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na…

      1 815 zł
    • Lokal 1025m2 Mysłowice

      Obserwuj

    • Lokal 1025m2 Mysłowice

      …użytkowy o pow. użytkowej 1025 m 2 usytuowany na działce o pow. 1315 m 2 . Przy budynku wygodny parking na ok. 30 miejsc…

      900 000 zł
    • Mieszkanie inwestycyjne z lokatorami na umowie Katowice ul. Panewnicka. Za… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie inwestycyjne z lokatorami na umowie Katowice ul. Panewnicka. Za…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Lokal w dobrym stanie, odświeżony ok. rok temu. Obecnie wynajmowany…

      480 000 zł
    • Lokal Białystok 400m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 400m2

      …dyspozycji najemcy jest przestronny parking, oraz plac o powierzchni ok. 1500 m2. Niewątpliwą zaletą obiektu jest…

      9 690 zł
    • Lokal 35m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 35m2 Białystok

      … Idealna oferta pod handel, usługi, biuro, magazyn. Opłaty: - czynsz najmu wynosi 1500,00 + VAT - ogrzewanie (ok. 150…

      1 500 zł
    • Lokal Warszawa 96.5m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 96.5m

      …(kurs 1 EUR = 4,3 PLN) 70 m²: ok. 6 020 PLN 59 m²: ok. 5 080 PLN 158 m²: ok. 13 560 PLN 50 m²: ok. 4 300 PLN 96 m²: ok

      9 500 zł
    • sprzedaż działka inwest. 2.1ha Zawada 3km.od Opola

      Obserwuj

    • sprzedaż działka inwest. 2.1ha Zawada 3km.od Opola

      …Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 2.1000 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa…

      3 150 000 zł
    • Działka Inwestycyjna sprzedaż 3ha Zawada, Opolskie

      Obserwuj

    • Działka Inwestycyjna sprzedaż 3ha Zawada, Opolskie

      …Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 3.0250 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa…

      4 500 000 zł
    • wynajem lokal użytk. 60m2.biurowiec Opole Zakrzów

      Obserwuj

    • wynajem lokal użytk. 60m2.biurowiec Opole Zakrzów

      …do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na dwóch kondygnacjach…

      3 000 zł
    • Lokal do wynajęcia 246.78m2 Warszawa Aleje Jerozolimskie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal do wynajęcia 246.78m2 Warszawa Aleje Jerozolimskie

      …) Opłaty serwisowe: 25 PLN/m² (~6170 PLN) Razem ok. 19 280 zł. Parking: naziemny 50 EUR | podziemny 75 EUR Umowa: 5…

      13 110 zł
    • Działka Warszawa Wawer 644m Sprzedam bezpośrednio PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka Warszawa Wawer 644m Sprzedam bezpośrednio

      … Ulica Strzygłowska jest asfaltowa - dojazd do działki drogą utwardzoną ok 80m. Prąd, woda i gaz w granicy działki…

      660 000 zł
    • wynajem lokal użytk. 24m2.biurowiec Opole Zakrzów

      Obserwuj

    • wynajem lokal użytk. 24m2.biurowiec Opole Zakrzów

      … Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na dwóch kondygnacjach…

      1 440 zł
    • wynajem lokal użytk. 12m2.biurowiec Opole Zakrzów

      Obserwuj

    • wynajem lokal użytk. 12m2.biurowiec Opole Zakrzów

      …od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na dwóch kondygnacjach reprezentacyjnego biurowca, zlokalizowanego w rejonie ul…

      750 zł
    • Lokal na wynajem Radom Władysława Beliny-Prażmowskiego PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal na wynajem Radom Władysława Beliny-Prażmowskiego

      …Do wynajęcia powierzchnia ok. 65 m2 na pierwszym piętrze budynku usytuowanego w sąsiedztwie dworca PKS i PKP. Lokal…

      1 999 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?