Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"czynsze białystok" w Lokale użytkowe na wynajem

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Lokal Białystok 14m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 14m2

      … Cena najmu: 200zł + opłaty (czynsz do administracji: 50zł). Wynajem na minimum 6 miesięcy. Opiekun oferty: Iza…

      200 zł
    • Lokal wynajmę 1000m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal wynajmę 1000m2 Białystok

      …nie ogrzewany (można zrobić w razie potrzeby). Dwie rampy TIR oraz 3 bramy zero. Czynsz najmu 15zł/m2/m-c netto, w…

      15 000 zł
    • Lokal 3100 metrów Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 3100 metrów Białystok

      …(można zrobić w razie potrzeby). Dwie rampy TIR oraz 3 bramy zero. Czynsz najmu 15zł/m2/m-c netto, w razie oczekiwań…

      46 500 zł
    • Lokal 100m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 100m2 Białystok

      …lokalizacja z największym natężeniem ruchu. Miesięczny czynsz w kwocie 8000zł netto plus media i czynsz adm. ( 1000zł…

      8 000 zł
    • Lokal Białystok 157m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 157m2

      …przeszklenia, otwarta przestrzeń Miesięczny czynsz wynosi około 40 zł/m2 plus media, oraz czynsz administracyjny…

      6 300 zł
    • Wynajem lokalu 490 metrów Białystok

      Obserwuj

    • Wynajem lokalu 490 metrów Białystok

      …/wykończenia. Może pełnić różnorakie funkcje: biuro, sala sprzedaży, sala fitness, rehabilitacja. W obecnym stanie czynsz

      14 700 zł
    • Lokal Białystok 51m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 51m2

      …wyposażenia. Dostępny od października. Czynsz najmu 3.500zł netto / miesiąc Dodatkowe opłaty- zużycie mediów. Jeśli ta…

      3 500 zł
    • Lokal na wynajem 90m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal na wynajem 90m2 Białystok

      Czynsz najmy lokalu wynosi 2490 zł + opłaty za media w/g zużycia. Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich…

      2 490 zł
    • Ogłoszenie lokal Białystok 45m2

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal Białystok 45m2

      … Dostępne od zaraz. Czynsz najmu 3.100zł netto / miesiąc. Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań…

      3 100 zł
    • Lokal 35m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 35m2 Białystok

      … Idealna oferta pod handel, usługi, biuro, magazyn. Opłaty: - czynsz najmu wynosi 1500,00 + VAT - ogrzewanie (ok. 150…

      1 500 zł
    • Lokal 100m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 100m2 Białystok

      czynsz najmu wynosi 3000 zł netto plus opłaty licznikowe ( ogrzewanie, prąd, woda). Polecamy i zapraszamy do…

      3 000 zł
    • Lokal 19m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 19m2 Białystok

      czynsz wynajmu 1200 zł netto plus media. Wszelkie szczegóły do indywidualnych ustaleń. Zapraszamy , Nieruchomości…

      1 200 zł
    • Lokal Białystok 37.5m

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 37.5m

      …budynku biurowo - handlowym. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 37,5 m2 . Czynsz ofertowy wynosi 1800,00 zł W tej…

      1 800 zł
    • Lokal Białystok Elewatorska 150m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok Elewatorska 150m2

      …całkowitej ok. 150 m2, usytuowany w przemysłowej części Białegostoku, niedaleko drogi ekspresowej Białystok -Warszawa…

      3 700 zł
    • Lokal 65m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 65m2 Białystok

      …aranżacji i wystroju wnętrz. Miesięczny czynsz wynosi 4250 zł netto plus opłaty administracyjno-licznikowe Wszelkie…

      4 250 zł
    • Wynajem lokalu Białystok 220m2

      Obserwuj

    • Wynajem lokalu Białystok 220m2

      … Bardzo dobra cena! Oferta cenowa 25 zł/m2 plus media. Cena całkowita zawierająca w sobie czynsz i wszystkie koszty…

      5 000 zł
    • Lokal Białystok 370m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 370m2

      … - dostęp do sanitariatów - plac manewrowy Miesięczna kwota czynszu wynosi 23 zł/m2 + 2 zł/m2 ogrzewanie lokalu (stawka…

      9 250 zł
    • Wynajmę lokal 80m2 Białystok

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal 80m2 Białystok

      …rehabilitacyjny, czy też punkt handlowy. Miesięczny czynsz najmu wynosi 4000 zł plus opłaty. Nieruchomości Komercyjne, oferty…

      4 000 zł
    • Lokal Białystok Sybiraków 30m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok Sybiraków 30m2

      …(brak Vat), czynsz adm. 330 zł plus prąd. Wszelkie szczegółowe warunki najmu do indywidualnych ustaleń. Zapraszamy…

      3 000 zł
    • Lokal Białystok 208m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 208m2

      …tu stolarnia. Obiekt zostanie uprzątnięty. Dostępne od zaraz. Brak czynszu administracyjnego. 4.000zł / miesiąc…

      4 000 zł
    • Lokal 180 metrów Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 180 metrów Białystok

      … Miesięczny czynsz wynosi 8990 zł netto (50 zł/m2) plus opłaty administracyjno-licznikowe. Wszelkie szczegóły do…

      8 990 zł
    • Lokal na wynajem Białystok 36 metrów

      Obserwuj

    • Lokal na wynajem Białystok 36 metrów

      …daje większe możliwości aranżacyjne i organizacyjne. Warunki najmu: Czynsz miesięczny: 2600 zł - możliwa negocjacja…

      2 500 zł
    • Do wynajęcia lokal 220 metrów Białystok

      Obserwuj

    • Do wynajęcia lokal 220 metrów Białystok

      …  Miesięczny czynsz wynosi 9990 zł plus opłaty.  Wszelkie szczegóły do bezpośrednich ustaleń. Nieruchomości…

      9 990 zł
    • Lokal Białystok 220m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 220m2

      …miasta. Przy budynku ogólnodostępne parkingi, oraz możliwość miejsc garażowych. Cena wynajmu 48 zł/m2 plus czynsz

      10 500 zł
    • Lokal 570m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 570m2 Białystok

      … - ogrodzony, monitorowany, bezpieczny teren - wszystkie media (prąd, woda, internet, siła ) Czynsz najmu wynosi 27…

      27 000 zł
    • Lokal na wynajem Białystok 28m2

      Obserwuj

    • Lokal na wynajem Białystok 28m2

      … - parter Czynsz najmu wynosi 1300,00 zł. W cenę wliczone są opłaty za wodę i ogrzewanie. Prąd płatny w/g zużycia…

      1 300 zł
    • Lokal Białystok 170m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 170m2

      …przy budynku Przeznaczenie: handel i usługi, sklep internetowy, hurtownia, siedziba firmy, itp. Miesięczny czynsz

      6 500 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 45m2

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 45m2

      …biura, usług, itp. Możliwość doboru innych lokali na I lub II piętrze. Cena miesięcznego czynszu wraz z opłatami…

      3 300 zł
    • Lokal Białystok 300m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 300m2

      …jest wyrównywana i zostanie pokryta żywicą. Cena wynajmu: 5000zł netto + VAT/miesiąc; Brak czynszu

      5 000 zł
    • Lokal Białystok 400m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 400m2

      …produkcja, usługi Czynsz najmu wynosi 9690 zł + opłaty w/g liczników Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich…

      9 690 zł
    • Do wynajęcia lokal Białystok 318m2

      Obserwuj

    • Do wynajęcia lokal Białystok 318m2

      …niezależnych dostawców. Gaz w działce do ewentualnego wykorzystania. Miesięczny czynsz najmu hali wynosi 8000 zł netto…

      7 950 zł
    • Lokal Białystok 800m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 800m2

      czynszu 52 zł/m2 netto plus media. Lokal wymaga dostosowania powierzchni przez najemcę wedle własnych potrzeb. Wszelkie…

      41 600 zł
    • Lokal 250m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 250m2 Białystok

      …REGAŁY widoczne na zdjęciach są również dostępne do przejęcia.  Miesięczny czynsz wynajmu wynosi 55 zł/m2 netto zł…

      13 400 zł
    • Lokal Białystok 290m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 290m2

      …) Istnieje możliwość wydzielenia części socjalnej/sanitarnej - wg. potrzeb Czynsz najmu wynosi 27 000,00 + VAT…

      13 700 zł
    • Lokal wynajmę Białystok 360m2

      Obserwuj

    • Lokal wynajmę Białystok 360m2

      …nieogrzewana - Miejsce na podjazd Tir - Parking bezpłatny przy budynku Miesięczny czynsz wynosi 30 zl/m2 netto…

      10 700 zł
    • Lokal 227m2 Białystok

      Obserwuj

    • Lokal 227m2 Białystok

      …w kosztach remontu po stronie właściciela. Miesięczny czynsz najmu 12.135zł netto plus VAT 23% oraz koszty…

      12 135 zł
    • Lokal Białystok 94m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 94m2

      …obiekcie handlowym usytuowanym na dużym osiedlu mieszkaniowym liczącym ponad 1200 lokali. Warunki najmu: Czynsz: 70 zł…

      6 580 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 72m2

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 72m2

      …obiekcie handlowym usytuowanym na dużym osiedlu mieszkaniowym liczącym ponad 1200 lokali. Warunki najmu: Czynsz: 60 zł/m2…

      4 320 zł
    • Lokal Białystok 50m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 50m2

      …( około 50 m2). Preferowany wynajem całości. Cena wynajmu 65 zł/m2 netto plus czynsz administracyjny i prąd. Szczegóły…

      3 250 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 515m2 Białystok Sienkiewicza

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 515m2 Białystok Sienkiewicza

      …punkty usługowe i instytucje publiczne. Czynsz oraz warunki współpracy ustalane indywidualnie - w zależności od…

      38 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 55m2

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Białystok 55m2

      …obrotów z tendencją wzrostową z bardzo niskim czynszem - 3500zł. Restauracja jest w pełni wyposażona, gotowa i…

      3 500 zł
    • Lokal Białystok 255m2

      Obserwuj

    • Lokal Białystok 255m2

      …ograniczone miejsce )   - Parking bezpłatny przy budynku Miesięczny czynsz wynosi: - 35 zl/m2 netto - części BUROWE…

      6 900 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 150m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 150m2 Warszawa

      …(możliwość wynajęcia jednej kondygnacji) Piętro: 1 Czynsz: 10 500 zł (tylko 67 zł/m2) Standard: Premium (gotowe do…

      11 500 zł
    • Lokal 20m2 Białystok Lipowa

      Obserwuj

    • Lokal 20m2 Białystok Lipowa

      czynsz 500zl, kaucja 500zł, jednorazowa prowizjja biura 500zł. Nie czekaj! To rzadko spotykana oferta na rynku…

      500 zł
    • Ogłoszenie lokal Białystok 6650m2

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal Białystok 6650m2

      …zapis dotyczący kaucji w wysokości: 3- krotności kwoty czynszu brutto przy 12 miesięcznym okresie najmu, 1 czynszu

      18 zł
Wyniki: 1-46
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?