Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"lokale w galeriach handlowych" w Lokale użytkowe na sprzedaż

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
  • Sprzedaż wyłącz filtr
  • Fraza: lokale w galeriach handlowych wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Lokal Pruszków Mechaników 49.75m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Pruszków Mechaników 49.75m2

      …rozwijającej się części Pruszkowa. Lokal znajduje się nieopodal wejścia do galerii handlowej Nowa Stacja…

      464 900 zł
    • Box handlowy w centrum Mariny - Ustka PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Box handlowy w centrum Mariny - Ustka

      …Oferuję na sprzedaż atrakcyjny box zlokalizowany w galerii handlowej Marina w Ustce jednej z najchętniej…

      480 000 zł
    • Lokal Biłgoraj

      Obserwuj

    • Lokal Biłgoraj

      …Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy o pow ok. 60 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji naprzeciwko biłgorajskiego ratusza…

      1 700 zł
    • Lokal inwestycyjny 8,5% ROI w Galerii Mazurskiej PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal inwestycyjny 8,5% ROI w Galerii Mazurskiej

      …², położony na parterze w Galeria Mazurska w ścisłym centrum Ostróda. To gotowy produkt inwestycyjny lokal jest wynajmowany…

      439 000 zł
    • Lokal sprzedam  Radom Kazimierza Kelles-Krauza PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal sprzedam Radom Kazimierza Kelles-Krauza

      …centrum miasta w pobliżu Galerii Słonecznej. Budynek składa się z lokalu handlowo-usługowego mieszczącego się na…

      1 800 000 zł
    • Lokal 331m2 Biłgoraj

      Obserwuj

    • Lokal 331m2 Biłgoraj

      Lokal handlowo-usługowy z ogromnym potencjałem w znakomitej lokalizacji powierzchnia 331,19 m 2 , parter Biłgoraj…

      1 550 000 zł
    • Budynek usługowo handlowy . Nowy Sącz ul. Prażmowskiego

      Obserwuj

    • Budynek usługowo handlowy . Nowy Sącz ul. Prażmowskiego

      …ar . Lokalizacja: Nowy Sącz ul. Prażmowskiego, na przeciwko stacji BP i galerii handlowej Gołąbkowice. Budynek…

      8 000 000 zł
      do negocjacji
    • Lokal 130m2 Katowice

      Obserwuj

    • Lokal 130m2 Katowice

      …wejścia do Galerii Katowickiej. Lokal: - ok 130m2 - 4 pokoje do każdego osobne wejście z korytarza + jeden pokój jest…

      4 550 zł
    • Lokal na sprzedaż Kwidzyn Braterstwa Narodów 645m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal na sprzedaż Kwidzyn Braterstwa Narodów 645m2

      …) Szukasz nieruchomości, której nie trzeba reklamować? Przedstawiamy ofertę sprzedaży kompleksu lokali handlowo-usługowych…

      2 099 000 zł
    • Lokal na sprzedaż Wadowice al. Sadowa 430m2

      Obserwuj

    • Lokal na sprzedaż Wadowice al. Sadowa 430m2

      …WADOWICE . Lokal na PARTERZE przystosowany dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH , własny duży PARKING .Pod MINI GALERIE LUB…