-
Obserwuj
-
Społeczna funkcja filozofii - Horkheimer
…Horkheimer M. - Społeczna funkcja filozofii PIW 1987 16d 456s.opr.kart. wgniecenie now…
14 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Horkheimer M. - Społeczna funkcja filozofii PIW 1987 16d 456s.opr.kart. wgniecenie now…
Obserwuj
…Gloriana -stan dobry+,drobne wgniecenia na okładce Śniące miasto-stan bdb-10 zł ,może być na wymianę…
Obserwuj
…Orły polskie rzeźby w drewnie 1222-1993 Henryk Zięba Stan DOBRY+ (Wgniecenia na tylnej części okładki) Stron 120…
Obserwuj
…Czwarta część z serii Basic Illustration wydanej przez wydawnictwo AVA Academica. Stan bardzo dobry - niewielkie wgniecenie narożnika na tyle okładki…
Obserwuj
…264 strony, stan bardzo dobry, minus za małe wgniecenie w prawym dolnym narożniku (do strony 90tej) oraz zagięcie na górze okładki - widoczne na zdjęciach. Język angielski…
Obserwuj
…angielska. stan wizualny widoczny na ośmiu zdjęciach. krawędzie delikatne wgniecenia. 144 strony. kartki całe nie zniszczone…
Obserwuj
…Znajomita pozycja dla osób uczacych się rysować. Stan bardzo dobry. Minimalne wgniecenia twardej oprawie ksiażki…
Obserwuj
…siedmiu krasnoludków. Kartki kartonowe. Ilość stron 31. Format 16 x 20 cm. Stan kartek b. dobry. Wgniecenie na tylnej stronie oprawy. Możliwa wysyłka na koszt kupującego…
Obserwuj
…całości. Wybierałem każdy tom w sklepie, żeby nie było wgnieceń czy zarysowań. Stan zbliżony do ideału. Dwie teczki z…
Obserwuj
…małych wgnieceń na tylnej części okładki) 3. Słynne samoloty - Boeing B-17 4. Modern attack aircraft Stan ogólny…
Obserwuj
…dobry (przybrudzenia na okładkach, małe wgniecenia na okładce przedniej). Koszty wysyłki według cennika Poczty…
Obserwuj
…ślady niewielkie ślady wilgoci. Ostatnia kartka przybrudzona, z wgnieceniem na obrzeżu. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny…
Obserwuj
…wgnieceń na okładce. Wada techniczna składu: blok ksiażki zwarty, ale obrzeża kartek lekko nierówne - część kartek wystaje o ok. 1-2 mm…
Obserwuj
… Produkt posiada delikatne przybrudzenia i wgniecenia na okładce, które nie wpływają na funkcjonalność produktu. Dostępna 1 sztuka…
Obserwuj
…stron - 146. Stan - idealny- (niewielkie wgniecenie na okładce tylnej), pieczątki biblioteczne. Koszty wysyłki według…
Obserwuj
…304. Stan - idealny- (małe wgniecenie grzbietu w części górnej i dolnej). Koszty wysyłki według cennika Poczty…
Obserwuj
… Rok wydania - 1981, wydanie I, stron - 528. Stan - bardzo dobry- (niewielkie zagięcia i wgniecenia na okładkach…
Obserwuj
…zmienione, rok wydania - 1974, stron - 472. Stan - bardzo dobry+ (niewielkie wgniecenie na dole okładki przedniej…
Obserwuj
…idealny- (nieznaczne wgniecenie w górnej części grzbietu). Koszty wysyłki według cennika Poczty Polskiej z…
Obserwuj
…248. Stan - bardzo dobry (nieznaczne przybrudzenia i wgniecenia na okładkach). Koszty wysyłki według cennika Poczty…
Obserwuj
… * Egzemplarz nowy, nieotwierany. Z tyłu okładki wgniecenia (widać na zdj.2) Okładka: miękka Rok wydania: 1997…
Obserwuj
…krawędzie kartek. W lewym górnym rogu bardzo niewielkie wgniecenie okładki. Cena książki 12zł Cena nie obejmuje kosztów wysyłki…
Obserwuj
…zachowania: bardzo dobry, bez śladów używania, nie licząc pięciu punktowych delikatnych wgnieceń na tylnej okładce…
Obserwuj
…Zapraszam do zakupu ksiazki autorstwa Jerzy Kłoczowski Lidia Müllerowa Jan Skarbek Pt.Zarys dziejow kościoła katolickiego w Polsce Dwa rogi lekko wgniecione jak na zdjeciu…
Obserwuj
…znajdują się rysy i wgniecenia. *** MOŻNA ZNALEŹĆ NA: - ALLEGRO LOKALNIE i/lub OLX i/lub VINTED…
Obserwuj
…znajdują się małe rysy i wgniecenia. *** MOŻNA ZNALEŹĆ NA: - ALLEGRO LOKALNIE i/lub OLX i/lub VINTED…
Obserwuj
…wgnieceń, rys. * Wydawnictwo: * Wydawnictwo Bellona 2003 * Stron 479 * Okładka miękka Dostawa Przesyłka kurierska…
Obserwuj
…staną. Poznaj nowe hobby Mii i znaczenie prawdziwej przyjaźni ! Produkt posiada delikatne przybrudzenia i wgniecenia…
Obserwuj
…stan idealny - niewielkie, ledwo widoczne wgniecenie przedniej okładki. Książka o wielkim polskim kompozytorze…
Obserwuj
…wgniecenie na dolnej części grzbietu opis: The Three-Body Problem is the first chance for English-speaking readers…