-
Obserwuj
-
Do sprzedaży mieszkanie 92.86m2 4 pokoje Czernica
579 000 złPow.: 93 m² Pokoje: 4 Cena za m²: 6 235 zł/m²
FIRMA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia (1)
Obserwuj
Pow.: 93 m² Pokoje: 4 Cena za m²: 6 235 zł/m²