Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"używać po niemiecku" w Biznes i Przemysł

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: używać po niemiecku wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wentylator bocznokanałowy, pompa próżniowa 5,5 kW Niemiecka Używana

      Obserwuj

    • Wentylator bocznokanałowy, pompa próżniowa 5,5 kW Niemiecka Używana

      …Do sprzedaży Wentylator bocznokanałowy, pompa próżniowa 5,5 kW Niemiecka Urządzenie w pełni sprawne w stanie jak na zdjęciach. Kontakt 792103004…

      2 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Rozwiertak 44 mm

      Obserwuj

    • Rozwiertak 44 mm

      …Pochodzenie niemieckie - chyba nie używany

      160 zł
      FIRMA
    • Ściągacze okrągłe. Niemieckie.

      Obserwuj

    • Ściągacze okrągłe. Niemieckie.

      …Nowe. Nie używane. Cena za 3 sztuki. Wszystkie wymiary na zdjęciach…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pompka chłodziwa...

      Obserwuj

    • Pompka chłodziwa...

      …Pompki chłodziwa używane niemieckie. Mam też większe pompy tego typu…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Opaska metalowa do węży z końcówką niemiecką lub strażacka

      Obserwuj

    • Opaska metalowa do węży z końcówką niemiecką lub strażacka

      …Mam do sprzedania opaskę metalową na końcówki 100mm. Używana stan dobry…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krajalnica gastronomiczna sklepowa

      Obserwuj

    • Krajalnica gastronomiczna sklepowa

      …Duża solidna używana niemiecka krajalnica do wędlin gastronomiczna sklepowa bardzo ciężka sprawna wymaga odświeżenia regulacji…

      288 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szlifierka trzpieniowa Homag Arminius, niemiecka.

      Obserwuj

    • Szlifierka trzpieniowa Homag Arminius, niemiecka.

      …Szlifierka trzpieniowa Homag Arminius ST-10, niemiecka. Wymiary stołu - 80x100 cm. Wysokość stołu - 88 cm. Silnik…

      3 500 zł
      FIRMA
    • Wałkownica Walcarka Fritsch Rollfix 30/650

      Obserwuj

    • Wałkownica Walcarka Fritsch Rollfix 30/650

      …Wałkownica niemieckiej firmy Fritsch Rollfix 30/650 . Maszyna sterowana manualnie i przeznaczona do rozwałkowania…

      25 800 zł
      do negocjacji
    • Mikrometr 100-200 Suhl niemcy

      Obserwuj

    • Mikrometr 100-200 Suhl niemcy

      …Witam mikrometr analogowy zewnętrzny niemieckiej firmy Suhl z wymiennymi wkładkami zakres po.iarowy 100-200mm nie używany cena brutto z vat 23%…

      660 zł
      FIRMA
    • Sprzedam zbiornik 1600L

      Obserwuj

    • Sprzedam zbiornik 1600L

      …Witam, Mam na sprzedaż zbiornik niemieckiej firmy ma 1600L. Był używany do przetrzymywania oleju opałowego . Odbiór osobisty, często jestem w Warszawie ,Łomży oraz Białymstoku…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Buty robocze Niemieckie S-2 UVEX 41 (7) 27 cm skóra

      Obserwuj

    • Buty robocze Niemieckie S-2 UVEX 41 (7) 27 cm skóra

      …Jeden dzień noszone.Używane,stan bardzo dobry.Trzy rzeczy wysyłka za darmo…

      110 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mieszałka miesiarka do ciasta Diosna SP 120

      Obserwuj

    • Mieszałka miesiarka do ciasta Diosna SP 120

      …Oferujemy do sprzedaży niemiecką, używaną, sprawną miesiarkę do ciasta marki Diosna. Dodatkowe informacje uzyskają państwo pod naszym numerem telefonu. Cena 2500 pln netto…

      3 075 zł
    • Automat do wkręcania śrub Weber Schraubautomaten GmbH

      Obserwuj

    • Automat do wkręcania śrub Weber Schraubautomaten GmbH

      Używany automat do wkręcania śrub renomowanej niemieckiej firmy WEBER Schraubautomaten GmbH. Urządzenie jest sprawne technicznie, zdemontowane z robota KUKA SCARA…

      5 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pakowaczka piekarnicza Hartmann

      Obserwuj

    • Pakowaczka piekarnicza Hartmann

      …Do sprzedania używana pakowaczka z datownikiem piekarnicza niemieckiej firmy Hartmann. Dodatkowe informacje pod…

      1 zł
      do negocjacji
    • Mieszałka Miesiarka spiralna ze stałą dzieżą

      Obserwuj

    • Mieszałka Miesiarka spiralna ze stałą dzieżą

      …Oferujemy do sprzedaży używana mieszałkę spiralną produkcji niemieckiej. Dwa biegi, sprawna. Kocioł nierdzewny…

      1 760 zł
    • Palnik Weishaupt G3/1-E ZD (90-630 kW) – Używany, Gazowy, Dwustopniowy

      Obserwuj

    • Palnik Weishaupt G3/1-E ZD (90-630 kW) – Używany, Gazowy, Dwustopniowy

      …Sprzedam używany palnik gazowy Weishaupt G3/1-E w wersji ZD – niezawodną jednostkę monoblokową renomowanej…

      8 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Tarcza AKE QUALITY *** StanDrew

      Obserwuj

    • Tarcza AKE QUALITY *** StanDrew

      …– używananiemieckiej firmy Parametry tarczy: - 14 200 60 - 200×3,2/2,2×60 - Z 36 = T 17,45 - n max. 9000 - 0902-1022552 HW -H- Podana cena jest ceną netto…

      100 zł
    • Patelnia gastronomiczna   3 - palnikowa.

      Obserwuj

    • Patelnia gastronomiczna 3 - palnikowa.

      niemieckiej. Bardzo mało używana ( co widać po palnikach ) , z uwagi na inny rodzaj jadłospisu niż planowano . Możliwość wysyłki po wpłacie…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stacja hydrauliczna Niemiecka Agregat Diesel

      Obserwuj

    • Stacja hydrauliczna Niemiecka Agregat Diesel

      …Sprzedam stację hydrauliczna. Silnik Hatz Diesel. Sprzęt wiekowy bo z 1971r. Bardzo zadbany. Mało używany

      3 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Prasa hydrauliczna Bürkle JP4

      Obserwuj

    • Prasa hydrauliczna Bürkle JP4

      niemieckiej firmy Bürkle, model JP4. Maszyna w bardzo solidnej konstrukcji, w pełni sprawna i gotowa do pracy. Prasa…

      12 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młynek do mielenia tworzyw sztucznych WANNER

      Obserwuj

    • Młynek do mielenia tworzyw sztucznych WANNER

      …Mam do sprzedania młynek do mielenia tworzyw sztucznych niemieckiej firmy WANNER typ:c13.20sv z roku 2006. Młynek…

      4 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • oprzyrządowanie suszarni drewna

      Obserwuj

    • oprzyrządowanie suszarni drewna

      …Sprzedam akcesoria do suszarni drewna a są to 3 motory rewersyjne produkcji niemieckiej obu stronnego nawiewu…

      47 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół VS trójkąt na kółkach, meble biurowe używane Frontline

      Obserwuj

    • Stół VS trójkąt na kółkach, meble biurowe używane Frontline

      …Opis STÓŁ TRÓJKĄTNY NA KÓŁKACH NIEMIECKIEJ FIRMY VS: kolor blatu: biel kolor wykończeń blatu: BIEL kolor nóg…

      290 zł
      FIRMA
    • Krzesło obrotowe DRABERT , meble biurowe używane Frontline

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe DRABERT , meble biurowe używane Frontline

      …Opis BIUROWE KRZESŁO OBROTOWE PRODUKCJI NIEMIECKIEJ DRABERT: kolor siedziska: granatowy kolor oparcia: granatowy…

      390 zł
      FIRMA
    • Oprawka WTE TC40x20x65-AH z frezem monolitycznym VHM

      Obserwuj

    • Oprawka WTE TC40x20x65-AH z frezem monolitycznym VHM

      …• Profesjonalna oprawka narzędziowa renomowanej niemieckiej firmy WTE • Typ: TC40x20x65-AH • Stożek SK40…

      200 zł
    • Prasa hydrauliczna ramowa marki HESS w idealnym stanie

      Obserwuj

    • Prasa hydrauliczna ramowa marki HESS w idealnym stanie

      …Prasa hydrauliczna ramowa, o bardzo dużym i precyzyjnym nacisku, produkcji niemieckiej marki HESS. Powierzchnia…

      15 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Odzież używana sortowana MIX – hurt Niemcy, ceny od 2,00 €/kg

      Obserwuj

    • Odzież używana sortowana MIX – hurt Niemcy, ceny od 2,00 €/kg

      …Zapraszamy po odzież używaną sortowaną – oferujemy Mix (damska, męska, dziecięca, buty) z niemieckiego Zagłębia…

      10 zł
      FIRMA
    • Wąskokorytarzowy Hubtex Gazowy boczny wielokierunkowy 4.5 T UDT Osprzęt DTR

      Obserwuj

    • Wąskokorytarzowy Hubtex Gazowy boczny wielokierunkowy 4.5 T UDT Osprzęt DTR

      Używany wózek widłowy wielokierunkowy boczny niemiecki Hubtex z napędem na LPG, - 4,5 t udźwig - maszt Triplex…

      100 zł
      FIRMA
    • Regały sklepowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Regały sklepowe

      …Oferujemy nowe i używane regały sklepowe renomowanych firm niemieckich LINDE, Tegometall, Storebest, Hansa…

      249 zł
    • Frezarka narzędziowa do metalu wiertarka wysuwana pinola Wiertarko Fnb 26

      Obserwuj

    • Frezarka narzędziowa do metalu wiertarka wysuwana pinola Wiertarko Fnb 26

      …Sprzedam frezarkę produkcji niemieckiej firmy knuth model WF 1 . Maszyna używana sprowadzona z Niemiec…

      16 500 zł
      FIRMA
    • OKAZJA! Używany Palnik Gazowy Weishaupt G7/1-D (250-1550 kW)

      Obserwuj

    • OKAZJA! Używany Palnik Gazowy Weishaupt G7/1-D (250-1550 kW)

      …Sprzedam używany, w pełni sprawny palnik gazowy Weishaupt G7/1-D w wersji ZMD-NA, o imponującym zakresie mocy do…

      12 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Krzesło biurowe SEDUS Netwin szary, meble biurowe używane

      Obserwuj

    • Krzesło biurowe SEDUS Netwin szary, meble biurowe używane

      …BIUROWE KRZESŁO OBROTOWE PRODUKCJI NIEMIECKIEJ SEDUS NETWIN NW-100 : kolor siedziska: szary kolor oparcia: szary…

      390 zł
      FIRMA
    • Wózek HUBTEX widłowy boczny używany Platformowy 5 ton UDT z pantografem

      Obserwuj

    • Wózek HUBTEX widłowy boczny używany Platformowy 5 ton UDT z pantografem

      …boczne wózki widłowe platformowe do dłużycy i długich elementach - marka niemiecka HUBTEX boczny wózek widłowy…

      12 900 zł
      FIRMA
    • Prasa hydrauliczna 15 Ton masywna sprawna niemiecka

      Obserwuj

    • Prasa hydrauliczna 15 Ton masywna sprawna niemiecka

      …Witam. Na sprzedaż prasa o nacisku do 15ton, sprawna trzyma ciśnienie. Używana sporadycznie w gospodarstwie. Rok…

      8 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piła poprzeczna niemiecka

      Obserwuj

    • Piła poprzeczna niemiecka

      …produkcji niemieckiej - pneumatyczny docisk materiału PARAMETRY TECHICZNE: szerokość cięcia max 600 mm…

      16 500 zł
    • Biurko VS 180/90 + organizer WERNDL, meble biurowe używane

      Obserwuj

    • Biurko VS 180/90 + organizer WERNDL, meble biurowe używane

      …Biurko VS 180/90 + organizer WERNDL + maskownica na przewody BIURKO NIEMIECKIEJ FIRMY VS: kolor blatu: biel…

      949 zł
      FIRMA
    • Nastrzykiwarka do peklowania mięsa - M-T-Plus  Niemiecka

      Obserwuj

    • Nastrzykiwarka do peklowania mięsa - M-T-Plus Niemiecka

      …Nastrzykiwarka do peklowania mięsa - M-T-Plus Niemiecka Na sprzedaż profesjonalna nastrzykiwarka do peklowania…

      2 500 zł
    • Gilotyna ręczna Ideal 1058 obcinarka Solingen Germany

      Obserwuj

    • Gilotyna ręczna Ideal 1058 obcinarka Solingen Germany

      …Witam. Wystawiam fakturę bez Vat. Mam do sprzedania gilotynę niemieckiej produkcji Ideal 1058. Posiada ona: Ostrze…

      1 400 zł
      FIRMA
    • regały sklepowe gondole PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • regały sklepowe gondole

      …Oferujemy nowe i używane regały sklepowe renomowanych firm niemieckich LINDE, Tegometall, Storebest, Hansa…

      390 zł
    • Blok powietrza, mobilny.MULTIFIX

      Obserwuj

    • Blok powietrza, mobilny.MULTIFIX

      …Pneumatyczna stacja przygotowania powietrza Multifix /niemiecki/, wydajność 4000 l/min w zestawie - osuszacz…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motoreduktor kątowy 6.4kw. 30obr./min. z hamulcem.

      Obserwuj

    • Motoreduktor kątowy 6.4kw. 30obr./min. z hamulcem.

      …SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Grzegorz Karman Mam do sprzedania używany motoreduktor kątowy z hamulcem…

      4 920 zł
      FIRMA
    • Frezarka dolnowrzecionowa NIEMIECKA*** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Frezarka dolnowrzecionowa NIEMIECKA*** Mar - Masz

      … – produkcji niemieckiej – stan bardzo dobry – frezarka używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      6 500 zł
    • Wiertarka pozioma NIEMIECKA***Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wiertarka pozioma NIEMIECKA***Mar-Masz

      … – produkcji niemieckiej – stan bardzo dobry – wiertarka używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      3 500 zł
    • Grubościówka NIEMIECKA 60 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grubościówka NIEMIECKA 60 *** Mar - Masz

      …/wys 1170x1420x1000mm - waga 750kg ATUTY – produkcji niemieckiej – grubościówka używana, stan bardzo dobry…

      9 500 zł
    • Wiertarka pozioma NIEMIECKA *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wiertarka pozioma NIEMIECKA *** Mar - Masz

      … ATUTY – produkcji niemieckiej – stan bardzo dobry – wiertarka używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      3 500 zł
    • Sprzedaż używanych części zamiennych do maszyn budowlanych

      Obserwuj

    • Sprzedaż używanych części zamiennych do maszyn budowlanych

      …Firma Wengrzyn Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą nowych oraz używanych części oraz podzespołów do wszelkiego typu…

      50 zł
      FIRMA
    • Piła poprzeczna kapówka tarczowa Niemiecka

      Obserwuj

    • Piła poprzeczna kapówka tarczowa Niemiecka

      …– produkcji niemieckiej – docisk pneumatyczny – skok tarczy pneumatyczny PARAMETRY TECHNICZNE: max…

      10 900 zł
    • hoker obrotowy VS czarny meble biurowe używane Frontline

      Obserwuj

    • hoker obrotowy VS czarny meble biurowe używane Frontline

      …KRZESŁO HOKER OBROTOWY MARKI VS: Obrotowe krzesło hoker niemieckiego producenta VS wykonane jest z wysokiej…

      749 zł
      FIRMA
    • 120 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady , 240 L, 660 L, 1100 L

      Obserwuj

    • 120 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady , 240 L, 660 L, 1100 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      54 zł
      FIRMA
    • 120 L, 240 L, 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady

      Obserwuj

    • 120 L, 240 L, 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      54 zł
      FIRMA
    • 240 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L,660 L,  1100 L

      Obserwuj

    • 240 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L,660 L, 1100 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      67 zł
      FIRMA
    • 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L, 660 L, 240 L

      Obserwuj

    • 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L, 660 L, 240 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      430 zł
      FIRMA
    • 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L, 660 L, 1100 L

      Obserwuj

    • 1100 L cena już z dostawą,używane pojemniki na odpady, 120 L, 660 L, 1100 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      430 zł
      FIRMA
    • 140 L ,używane pojemniki na odpady komunalne, 240 L, 660 L, 1100 L

      Obserwuj

    • 140 L ,używane pojemniki na odpady komunalne, 240 L, 660 L, 1100 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      52 zł
      FIRMA
    • 1100 L używane pojemniki na odpady  120 L, 140 L, 240 L , 660 L , śmietniki

      Obserwuj

    • 1100 L używane pojemniki na odpady 120 L, 140 L, 240 L , 660 L , śmietniki

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      430 zł
      FIRMA
    • 240 L używane pojemniki na odpady. 120 L, 660 L, 1100 L, TRANSPORT GRATIS

      Obserwuj

    • 240 L używane pojemniki na odpady. 120 L, 660 L, 1100 L, TRANSPORT GRATIS

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      67 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • 120 L używane pojemniki na odpady 140 L, 240 L , 660 L , 1100 L kosze

      Obserwuj

    • 120 L używane pojemniki na odpady 140 L, 240 L , 660 L , 1100 L kosze

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      54 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • 240 L używane pojemniki na odpady  120 L, 140 L , 660 L ,1100 L kosze

      Obserwuj

    • 240 L używane pojemniki na odpady 120 L, 140 L , 660 L ,1100 L kosze

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      67 zł
      FIRMA
    • używane pojemniki na odpady  120 L, 140 L, 240 L , 660 L , 1100 L kosze

      Obserwuj

    • używane pojemniki na odpady 120 L, 140 L, 240 L , 660 L , 1100 L kosze

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      52 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • 240 L używane pojemniki na odpady komunalne, 120 L, 1100 L

      Obserwuj

    • 240 L używane pojemniki na odpady komunalne, 120 L, 1100 L

      …Firma KARAMANSKI Używane pojemniki na odpady komunalne. Ponad 20 lat doświadczenia. UWAGA : * transport GRATIS…

      67 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia