Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"prasy do drewna używane" w Biznes i Przemysł

Kategorie
  • Wszystkie kategorie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: prasy do drewna używane wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Prasa Pneumatyczna do Klejenia Drewna

      Obserwuj

    • Prasa Pneumatyczna do Klejenia Drewna

      Używana prasa pneumatyczna do klejenia drewna. Więcej informacji telefonicznie, możliwaość obejrzenia po…

      13 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • prasa do klejenia drewna na długośc 6 metrów hydrauliczna

      Obserwuj

    • prasa do klejenia drewna na długośc 6 metrów hydrauliczna

      …lignum Używane 2022 Robić: Prasa hydrauliczna 6 sześć metrów automat do łączenia linii lignum Model: Prasa hydrauliczna…

      70 000 zł
    • Prasa membranowa półkowa ITALPRESSE TRANS FORMER PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa membranowa półkowa ITALPRESSE TRANS FORMER

      …membrany – półki nagrzewane elektrycznie – niemalowana – stan bardzo dobry – prasa używana Cechy produktu…

      66 000 zł
    • Maszyny / Czopiarka / Frezarka / CNC / Ostrzarka / Sprężarka PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Maszyny / Czopiarka / Frezarka / CNC / Ostrzarka / Sprężarka

      …Na sprzedaż oferujemy używane maszyny do przemysłu drzewnego, poniżej lista: - SPRĘŻARKA S100 - SPRĘŻARKA BOGES…

      350 000 zł
      do negocjacji
    • Prasa montażowa hydrauliczna do klejenia drewna COMPOSER BHT 1-6200 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa montażowa hydrauliczna do klejenia drewna COMPOSER BHT 1-6200

      …bardzo dobry – prasa używana – niemalowana – przeznaczona do profesjonalnego użytku - maszyna używana - maszyna…

      69 900 zł
    • Prasa montażowa hydrauliczna do klejenia drewna FAMAD typ HSKG PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa montażowa hydrauliczna do klejenia drewna FAMAD typ HSKG

      … – oryginalna dokumentacja DTR – prasa używana – niemalowana – przeznaczona do profesjonalnego użytku - maszyna używana

      72 900 zł
    • Prasa montażowa do klejenia drewna JORDEX MS72B *** Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa montażowa do klejenia drewna JORDEX MS72B *** Mar-Masz

      … – prasa używana – niemalowana – przeznaczona do profesjonalnego użytku Podane ceny są cenami netto. Cena netto podana dla…

      13 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa TECH-FA PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa TECH-FA

      … – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      23 900 zł
    • Prasa półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 115 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 115

      …elektrycznie – niemalowana – stan idealny – prasa używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      48 900 zł
    • Prasa próżniowa membranowa ARTEX VP 300 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa próżniowa membranowa ARTEX VP 300

      …3060x1400x1400mm - waga 360kg ATUTY – dokumentacja DTR – niemalowana – stan bardzo dobry – prasa używana - maszyna…

      21 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna TECH-FA PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna TECH-FA

      … – długość klejenia 3000mm – niemalowana – mobilna – na kółkach – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana

      12 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa

      … – długość klejenia 3300mm – pneumatyczne siłowniki – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      10 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa

      … – długość klejenia 3300mm – pneumatyczne siłowniki – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      10 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna  Tech-Fa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna Tech-Fa

      …cienkich elementów – niemalowana – mobilna – na kółkach – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      13 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna  jak Tech-Fa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa

      …cienkich elementów – niemalowana – mobilna – na kółkach – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      14 900 zł
    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa pneumatyczna – trapezowa dwustronna jak Tech-Fa

      … – długość klejenia 3300mm – pneumatyczne siłowniki – prasa używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      10 900 zł
    • Prasa półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 65 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 65

      … – niemalowana – stan bardzo dobry – prasa używana - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym…

      15 900 zł
    • Prasa dwu półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 100 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Prasa dwu półkowa hydrauliczna do forniru JOOS typ HP 100

      … ATUTY – produkcji niemieckiej – półki nagrzewane elektrycznie – niemalowana – stan bardzo dobry – prasa używana

      28 900 zł
    • Nylonowa szczotka szlifierska ø132 x 565 mm

      Obserwuj

    • Nylonowa szczotka szlifierska ø132 x 565 mm

      …około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o najwyższym standardzie renomowanych europejskich…

      1 400 zł
    • Zestaw 24 frezów *** StanDrew

      Obserwuj

    • Zestaw 24 frezów *** StanDrew

      …stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak…

      185 zł
    • Druciana szczotka szlifierska mosiądż ø132 x 565 mm

      Obserwuj

    • Druciana szczotka szlifierska mosiądż ø132 x 565 mm

      …dostępnych na magazynie. Prezentujemy około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o…

      1 500 zł
    • Brykieciarka prasa do brykietu maszyna do obróbki trocin ATOS typ ASM-75 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Brykieciarka prasa do brykietu maszyna do obróbki trocin ATOS typ ASM-75

      …/szer/wys 1300x1500x1270mm - waga 736kg ATUTY – średnica brykietu 60mm – brykieciarka używana – stan bardzo dobry…

      23 900 zł
    • Prasa do tapicerowania krzeseł pneumatyczna

      Obserwuj

    • Prasa do tapicerowania krzeseł pneumatyczna

      …obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY…

      4 300 zł
    • Frez FABA *** StanDrew

      Obserwuj

    • Frez FABA *** StanDrew

      …profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i…

      150 zł
    • Prasa do klejenia drewna z podajnikiem STETON PLA 2500x1300

      Obserwuj

    • Prasa do klejenia drewna z podajnikiem STETON PLA 2500x1300

      …– dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż…

      135 000 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz MAWERA RMO PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz MAWERA RMO

      … ATUTY – szuflada dociskowa – stan bardzo dobry – rębak używany - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      33 900 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz KOHLBACH THW-30/30***Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz KOHLBACH THW-30/30***Mar-Masz

      … - waga 720kg ATUTY – stan bardzo dobry – rębak używany - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      19 900 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz MAWERA TZ 30/30 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz MAWERA TZ 30/30 *** Mar - Masz

      … – stan bardzo dobry – rębak używany - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie - oryginalne zdjęcia i…

      23 900 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz do drewna bębnowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz do drewna bębnowy

      …wentylator do wydmuchu zrębki – stan bardzo dobry – rębak używany - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      23 900 zł
    • Piła łańcuchowa do kapowania pakietów i drewna okrągłego PRINZ ecoSTAR PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła łańcuchowa do kapowania pakietów i drewna okrągłego PRINZ ecoSTAR

      …pakietów lub drewna okrągłego – niemalowana – mobilna, na kółkach – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna…

      28 900 zł
    • Rura, redukcja Przyłącze nr 7 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Rura, redukcja Przyłącze nr 7 *** StanDrew

      drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki…

      450 zł
    • Nóż do rębaka 30 mm x 30 mm *** StanDrew

      Obserwuj

    • Nóż do rębaka 30 mm x 30 mm *** StanDrew

      …obrabiarki do drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      88 zł
    • Noże do rębaka 35 mm x 35 mm koronkowe *** StanDrew

      Obserwuj

    • Noże do rębaka 35 mm x 35 mm koronkowe *** StanDrew

      …obrabiarki do drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      80 zł
    • Noże do rębaka 30 mm x 30 mm koronkowe *** StanDrew

      Obserwuj

    • Noże do rębaka 30 mm x 30 mm koronkowe *** StanDrew

      drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      88 zł
    • Rolki do okleiniarki *** StanDrew

      Obserwuj

    • Rolki do okleiniarki *** StanDrew

      …naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy…

      250 zł
    • Frez Faba *** StanDrew

      Obserwuj

    • Frez Faba *** StanDrew

      …profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny…

      250 zł
    • Rura redukcja przyłącze nr 1 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Rura redukcja przyłącze nr 1 *** StanDrew

      drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      190 zł
    • Rura, redukcja Przyłacze nr 8 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Rura, redukcja Przyłacze nr 8 *** StanDrew

      …do drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      295 zł
    • Rębak Rozdrabniacz szarpak do zrzyn drewna Bruks 1300M PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak Rozdrabniacz szarpak do zrzyn drewna Bruks 1300M

      …Numer katalogowy 7432 Rębak używany Stan: dobry Silnik: 55kW - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      14 500 zł
    • Koła do posuwu strugarek grubość 12,5 mm *** StanDrew

      Obserwuj

    • Koła do posuwu strugarek grubość 12,5 mm *** StanDrew

      …jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak : JAROMA, Gomad…

      180 zł
    • Wyrówniarka 60 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wyrówniarka 60 *** Mar - Masz

      …1800x540x1070mm - waga 627kg ATUTY – wyrówniarka używana – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      4 600 zł
    • Elektryczny podajnik taśmowy 2,2kW *** Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Elektryczny podajnik taśmowy 2,2kW *** Mar-Masz

      … - wymiary całkowite dł/szer/wys 7100x630x400mm - waga 320kg - podajnik używany - stan bardzo dobry - maszyna używana

      7 900 zł
    • Podajnik drewna *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Podajnik drewna *** Mar - Masz

      …do drewna dla profesjonalistów w*************l Nasza oferta to głównie używane maszyny stolarskie i tartaczne…

      32 900 zł
    • Odciąg spawalniczy NEDERMAN 535 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg spawalniczy NEDERMAN 535

      nieużywana ok. 10 lat) Od 2006r zajmujemy się sprzedażą maszyn do obróbki drewna pochodzących głównie z Europy…

      1 100 zł
    • Wyrówniarka strugarka heblarka do drewna REX 40 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wyrówniarka strugarka heblarka do drewna REX 40

      … ATUTY – produkcji niemieckiej – wyrówniarka używana – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      6 900 zł
    • Szlifierka bębnowa do drewna PROCHERA DSB PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Szlifierka bębnowa do drewna PROCHERA DSB

      … 143kg ATUTY – niemalowana – układ pracy poziomy – stan bardzo dobry – szlifierka używana - maszyna używana - maszyna…

      6 900 zł
    • Noże do rębaka 35 mm x 35 mm *** StanDrew

      Obserwuj

    • Noże do rębaka 35 mm x 35 mm *** StanDrew

      …stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak…

      88 zł
    • Rura, redukcja , przyłacze nr 6 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Rura, redukcja , przyłacze nr 6 *** StanDrew

      …jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak : JAROMA, Gomad, Safo…

      650 zł
    • Prasa półkowa śrubowa elektryczna ITALPRESSE 2500x1200 mm (1529)

      Obserwuj

    • Prasa półkowa śrubowa elektryczna ITALPRESSE 2500x1200 mm (1529)

      Prasa półkowa śrubowa elektryczna ITALPRESSE 2500x1200 mm Specyfikacja: • stan - używany • producent - ITALPRESSE…

      6 500 zł
    • Opaska z klamrą do mocowania worków oraz filtrów * StanDrew

      Obserwuj

    • Opaska z klamrą do mocowania worków oraz filtrów * StanDrew

      …do drewna dla profesjonalistów www.standrew.pl W naszą ofertę wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane

      82 zł
    • Rolka przedłużająca, podtrzymująca stół ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Rolka przedłużająca, podtrzymująca stół ***StanDrew***

      …wchodzą maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich…

      120 zł
    • Głowica strugarska 4 nożowa NOWA *** StanDrew

      Obserwuj

    • Głowica strugarska 4 nożowa NOWA *** StanDrew

      …nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak : JAROMA, Gomad…

      900 zł
    • Głowica strugarska 4 nożowa NOWA *** StanDrew

      Obserwuj

    • Głowica strugarska 4 nożowa NOWA *** StanDrew

      …maszyny stolarskie nowe jak i używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak…

      1 000 zł
    • Głowica strugarska 130/120/4  NOWA *** StanDrew

      Obserwuj

    • Głowica strugarska 130/120/4 NOWA *** StanDrew

      używane, obrabiarki do drewna i maszyny tartaczne. Oferujemy maszyny polskich firm jak : JAROMA, Gomad, Safo, Rema…

      750 zł
    • Stół warsztatowy 200×90 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy 200×90 *** Mar - Masz

      …do drewna dla profesjonalistów w*************l Nasza oferta to głównie używane maszyny stolarskie i tartaczne…

      500 zł
    • Stół warsztatowy 220×110 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy 220×110 *** Mar - Masz

      …obrabiarki do drewna dla profesjonalistów w*************l Nasza oferta to głównie używane maszyny stolarskie i tartaczne…

      1 200 zł
    • Stół warsztatowy 250×110 *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stół warsztatowy 250×110 *** Mar - Masz

      …do drewna dla profesjonalistów w*************l Nasza oferta to głównie używane maszyny stolarskie i tartaczne…

      800 zł
    • Ścisk warsztatowy *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ścisk warsztatowy *** Mar - Masz

      … - szerokość ścisku 300mm - wysokość ścisku 800mm - waga około 40kg - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      500 zł
    • Rębak / Rozdrabniacz RAPID 3026-KB *** Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rębak / Rozdrabniacz RAPID 3026-KB *** Mar-Masz

      …machinery - obrabiarki do drewna dla profesjonalistów w*************l Nasza oferta to głównie używane maszyny…

      22 900 zł
    • Ścisk warsztatowy *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ścisk warsztatowy *** Mar - Masz

      … - szerokość ścisku 300mm - wysokość ścisku 800mm - waga około 30kg - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      500 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia