Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"pilarka tarczowa używana" w Biznes i Przemysł

Kategorie
  • Wszystkie kategorie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: pilarka tarczowa używana wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Piłarka piła ukośnica ze stołem DeWalt DW708-QS

      Obserwuj

    • Piłarka piła ukośnica ze stołem DeWalt DW708-QS

      Używana pilarka tarczowa DeWalt DW708-QS do precyzyjnego cięcia drewna. Urządzenie posiada funkcję przechylania i…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piłarka piła ukośnica ze stołem DeWalt DW708-QS

      Obserwuj

    • Piłarka piła ukośnica ze stołem DeWalt DW708-QS

      Używana pilarka tarczowa DeWalt DW708-QS do precyzyjnego cięcia drewna. Urządzenie posiada funkcję przechylania i…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pilarka, piła tarczowa Scheppach TS4010 + posuw jednorolkowy

      Obserwuj

    • Pilarka, piła tarczowa Scheppach TS4010 + posuw jednorolkowy

      …Producent: Scheppach Typ: TS 4010 Stan maszyny: Używany b.dobry Lokalizacja: Sucha Beskidzka moc silnika 4.0kW…

      4 900 zł
      FIRMA
    • Piło Frezarka JAROMA DYFE-2 z pochyłem piła tarczowa

      Obserwuj

    • Piło Frezarka JAROMA DYFE-2 z pochyłem piła tarczowa

      … 1100 x 750 mm silnik główny 4 kW PILARKA TARCZOWA: średnia wrzeciona 30 mm max. średnica tarczy 400 mm…

      7 700 zł
    • Piła tarczowa Frezarka JAROMA DYFE-2 ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła tarczowa Frezarka JAROMA DYFE-2 ***StanDrew***

      …mm – silnik główny 4 kW PILARKA TARCZOWA: – średnia wrzeciona 30 mm – max. średnica tarczy 400 mm – regulacja…

      7 700 zł
    • Drążek do przesuwania obrabianego materiału

      Obserwuj

    • Drążek do przesuwania obrabianego materiału

      …elementów na pilarkach stołowych i formatowych Podane ceny są cenami netto. Netto 25 zł Brutto 30,75zł zł Cena…

      80 zł
    • Piła pilarka poprzeczna kapówka tarczowa ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła pilarka poprzeczna kapówka tarczowa ***StanDrew***

      …12 000 zł robimy kredyt na OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny…

      10 900 zł
    • Piła pilarka poprzeczna SIMAB ze stołami jak REMA

      Obserwuj

    • Piła pilarka poprzeczna SIMAB ze stołami jak REMA

      używanych o najwyższym standardzie renomowanych europejskich producentów. Oferujemy: grubościówki, wyrówniarki, piły…

      9 900 zł
    • Klin do pilarek formatowych D=250-315 Gr. 3,5 mm ***StanDrew

      Obserwuj

    • Klin do pilarek formatowych D=250-315 Gr. 3,5 mm ***StanDrew

      …POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż - Zamianę - Skup - RATY…

      320 zł
    • Piła taśmowa JET JWBS- 520

      Obserwuj

    • Piła taśmowa JET JWBS- 520

      …znamionowa silnika 400 V 5.7 KM / S6 40% Gabaryty pilarki: – długość 9000 mm – szerokość 1100 mm – wymiary pilarki 1970 mm…

      8 900 zł
    • Trak pilarka 2-taśmowa pionowa jak Wirex, Lignuma

      Obserwuj

    • Trak pilarka 2-taśmowa pionowa jak Wirex, Lignuma

      …NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne www.standrew.pl Oferujemy sprzedaż…

      13 900 zł
    • Piła Pilarka radialna poprzeczna kapówka 300 ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła Pilarka radialna poprzeczna kapówka 300 ***StanDrew***

      …– dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż…

      7 200 zł
    • Piła pilarka poprzeczna REMA DMDA-50 ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła pilarka poprzeczna REMA DMDA-50 ***StanDrew***

      …! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż - Zamianę - Skup - RATY - Leasing…

      16 500 zł
    • Wieloczynnościowa SCHLEICHER COMPACTOOL PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wieloczynnościowa SCHLEICHER COMPACTOOL

      …wyprowadzający, gładki, ciągnący - 2 rodzaje prędkości posuwu - silnik dla pilarki, wyrówniarki, grubościówki oraz…

      13 900 zł
    • Pilarka formatówka dwupiłowa z magazynkiem Dwu piła do palet

      Obserwuj

    • Pilarka formatówka dwupiłowa z magazynkiem Dwu piła do palet

      …pl Oferujemy sprzedaż - Zamianę - Skup - RATY - Leasing. Posiadamy głównie używane maszyny do obróbki drewna i płyt…

      19 900 zł
    • Wielopiła dwuwałowa WP-165 2W Brodpol 380/165 ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Wielopiła dwuwałowa WP-165 2W Brodpol 380/165 ***StanDrew***

      … – waga 2940 kg Pilarka wielopiłowa przeznaczona jest do wzdłużnego cięcia drewna zespołem pił tarczowych. Służy do…

      84 900 zł
    • Piła stołowa Holzmann TS250 400V pilarka tarczowa tarczówka

      Obserwuj

    • Piła stołowa Holzmann TS250 400V pilarka tarczowa tarczówka

      …NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat specjalizując się sprowadzaniem oraz…

      2 900 zł
    • Piła Frezarka Czopiarka SICAR *** Mar - Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła Frezarka Czopiarka SICAR *** Mar - Masz

      …NR KATALOGOWY 7392 DANE TECHNICZNE Pilarka tarczowa: - max średnica tarczy 300mm - oś wrzeciona 30mm - max…

      12 900 zł
    • Piła tarczowa krajzega pilarka stołowa REMA wózek w blacie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa krajzega pilarka stołowa REMA wózek w blacie

      … – produkcji polskiej – dokumentacja DTR – z wózkiem w blacie – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana

      5 500 zł
    • Piła tarczowa tarczówka pilarka stołowa krajzega REX typ 54K PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa tarczówka pilarka stołowa krajzega REX typ 54K

      … 470kg ATUTY – produkcji niemieckiej – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      4 900 zł
    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMMA-35 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMMA-35

      …polskiej – z wózkiem bocznym – dokumentacja DTR – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna…

      7 500 zł
    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 F3 elektroniczny wyświetlacz

      Obserwuj

    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 F3 elektroniczny wyświetlacz

      Pilarka formatowa REMA to wysokiej klasy produkt zapewniający wydajną, wieloletnią i bezawaryjną pracę…

      22 500 zł
    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 F3

      Obserwuj

    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 F3

      Pilarka formatowa REMA to wysokiej klasy produkt zapewniający wydajną, wieloletnią i bezawaryjną pracę…

      22 500 zł
    • Piła formatowa PERFECT MJ45Y 3200 PLUS – PRĘTY  ** StanDrew

      Obserwuj

    • Piła formatowa PERFECT MJ45Y 3200 PLUS – PRĘTY ** StanDrew

      pilarka w tej cenie. Zadzwoń, a my pomożemy w rozwianiu wątpliwości i zorganizowaniu wyposażenia zakładu…

      21 900 zł
    • Piło Frezarka Stehle PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piło Frezarka Stehle

      …obrotów + prawo/lewo - wymiary blatu 1140x910mm - silnik 4kW Pilarka tarczowa - max średnica tarczy 270mm - oś…

      6 900 zł
    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMMA-35 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMMA-35

      … - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym - oryginalne zdjęcia - film…

      7 500 zł
    • Piła pilarka tarczowa formatowa REMA DMLB-40 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła pilarka tarczowa formatowa REMA DMLB-40

      …– waga 1040kg ATUTY – produkcji polskiej – dokumentacja DTR – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana

      9 900 zł
    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMLA-35 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa z wózkiem pilarka REMA DMLA-35

      … – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym…

      8 900 zł
    • Piło Frezarka JAROMA DYFE-2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piło Frezarka JAROMA DYFE-2

      …1120x750mm - 4 rodzaje prędkości obrotów - silnik 3,8Kw Pilarka tarczowa - max średnica tarczy 350mm - oś…

      6 900 zł
    • Piło Frezarka JAROMA PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piło Frezarka JAROMA

      Pilarka tarczowa - max średnica tarczy 300mm - oś wrzeciona 30mm - max wysokość cięcia 80mm - tarcza regulowana góra/dół…

      6 900 zł
    • Piła tarczowa pilarka tarczówka krajzega Pemal PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa pilarka tarczówka krajzega Pemal

      … – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie: technicznym, elektrycznym…

      7 900 zł
    • Piła tarczowa tarczówka pilarka stołowa REMA DMLS-40 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa tarczówka pilarka stołowa REMA DMLS-40

      … – osłona na tarczę – z przedłużeniem i poszerzeniem – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna…

      14 900 zł
    • Piła tarczowa pilarka poprzeczna Rema typ DMNE PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła tarczowa pilarka poprzeczna Rema typ DMNE

      …/1580mm - waga około 230kg ATUTY – stan bardzo dobry – produkcji polskiej – niemalowana – piła używana - maszyna…

      6 900 zł
    • Piła taśmowa rozdzielcza Centauro R 800

      Obserwuj

    • Piła taśmowa rozdzielcza Centauro R 800

      …produkcji włoskiej trak do lameli niemalowana stan bardzo dobry piła używana Pilarka

      32 900 zł
    • Trak tarczowy BRODPOL TT5/500/320/G z stołem podawczym i odbiorczym

      Obserwuj

    • Trak tarczowy BRODPOL TT5/500/320/G z stołem podawczym i odbiorczym

      …– Polskiej produkcji – DTR – maszyna używana, stan bardzo dobry PARAMETRY TECHNICZNE: max. średnica…

      119 900 zł
    • Piła tarczowa REMA DMLA 35

      Obserwuj

    • Piła tarczowa REMA DMLA 35

      …bardzo dobry, piła używana - max średnica tarczy 400mm - max wysokość cięcia 120mm - max szerokość cięcia przy…

      8 200 zł
    • Pilarka formatowa Jose 2600 tarcza 400 podcinak

      Obserwuj

    • Pilarka formatowa Jose 2600 tarcza 400 podcinak

      …standrew.pl youtu.be/Y59Xh-Ywfi0 MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      7 200 zł
    • Piła pilarka tarczowa formatowa z podcinakiem REMA DMLB-40 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła pilarka tarczowa formatowa z podcinakiem REMA DMLB-40

      … – produkcji polskiej – z podcinakiem – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      12 900 zł
    • Piła pilarka tarczowa formatowa REMA DMLB-40 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piła pilarka tarczowa formatowa REMA DMLB-40

      …podcinakiem – dokumentacja DTR – piła używana, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      11 900 zł
    • Piła tarczowa, poprzeczna REMA DMDK 50C

      Obserwuj

    • Piła tarczowa, poprzeczna REMA DMDK 50C

      …standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      17 900 zł
    • Piła tarczowa Rema poprzeczna DMDK-50C

      Obserwuj

    • Piła tarczowa Rema poprzeczna DMDK-50C

      …CRcplI8?si=8apAqoyJNID_i0oA MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      15 500 zł
    • Pilarka taśmowa pionowa, trak taśmowy WIREX CZP 2 z podajnikiem

      Obserwuj

    • Pilarka taśmowa pionowa, trak taśmowy WIREX CZP 2 z podajnikiem

      …negocjacji Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA…

      39 900 zł
    • Pilarka formatowa HIT MJ12-2000 z podcinakiem

      Obserwuj

    • Pilarka formatowa HIT MJ12-2000 z podcinakiem

      tarczowa, poprzeczna, taśmowa, rozdzielcze, dwu piła, dwupiła, trzy piła, trzypiła, cztero piła czteropiła, pilarka

      7 900 zł
    • Pilarka formatowa Perfect MJ6128 TZ

      Obserwuj

    • Pilarka formatowa Perfect MJ6128 TZ

      UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat specjalizując się sprowadzaniem oraz regeneracją maszyn…

      16 900 zł
    • Pilarka formatowa JAROMA typ DMUB 40

      Obserwuj

    • Pilarka formatowa JAROMA typ DMUB 40

      … Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING…

      14 500 zł
    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 Classic

      Obserwuj

    • Piła Pilarka formatowa REMA DMMS 40/340 Classic

      …obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy…

      22 900 zł
    • Pilarka piła formatowa do brusa WALTER FWR 500/2  *StanDrew

      Obserwuj

    • Pilarka piła formatowa do brusa WALTER FWR 500/2 *StanDrew

      …000 zł robimy kredyt na OŚWIADCZENIE – dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny…

      42 900 zł
    • Pilarka formatowa trzy piłowado deski paletowej obrzynarka

      Obserwuj

    • Pilarka formatowa trzy piłowado deski paletowej obrzynarka

      …Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż – Zamianę – Skup – RATY – Leasing. Na naszej…

      34 900 zł
    • Ostrzałka automatyczan KOFAMA OLNG-7 do noży i pił tarczowych

      Obserwuj

    • Ostrzałka automatyczan KOFAMA OLNG-7 do noży i pił tarczowych

      …do negocjacji Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE

      9 200 zł
    • Piła radialna REMA DMNE/650/35

      Obserwuj

    • Piła radialna REMA DMNE/650/35

      …NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat specjalizując się sprowadzaniem oraz…

      7 300 zł
    • Przekaźnik elektromagnetyczny OMRON G2R-2

      Obserwuj

    • Przekaźnik elektromagnetyczny OMRON G2R-2

      …stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      45 zł
    • Stół rolkowy nr 12

      Obserwuj

    • Stół rolkowy nr 12

      …stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      1 200 zł
    • Kątomierz do piły Altendorf

      Obserwuj

    • Kątomierz do piły Altendorf

      …NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat specjalizując się sprowadzaniem oraz…

      1 000 zł
    • Kątomierz, piła formatowa Altendorf nr 16

      Obserwuj

    • Kątomierz, piła formatowa Altendorf nr 16

      …negocjacji Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA…

      650 zł
    • Kątomierz do piły Altendorf

      Obserwuj

    • Kątomierz do piły Altendorf

      …naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już…

      1 000 zł
    • Piła formatowa, Dwu piła, Pilarka dwupiłowa REMA DMGB-35 podcinaki

      Obserwuj

    • Piła formatowa, Dwu piła, Pilarka dwupiłowa REMA DMGB-35 podcinaki

      …maszyn dostępnych na magazynie. Prezentujemy około 1000 sztuk maszyn stolarskich i tartacznych, nowych i używanych o…

      10 900 zł
    • Ostrzałka do pił tarczowych JMY-870

      Obserwuj

    • Ostrzałka do pił tarczowych JMY-870

      …www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY Działamy na rynku już 30 lat…

      920 zł
    • Wielopiła WD 425/600 KBA jednowałowa 600/150

      Obserwuj

    • Wielopiła WD 425/600 KBA jednowałowa 600/150

      …negocjacji Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.standrew.pl youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA…

      65 900 zł
    • Wielopiła WD 425/600 KBA 600/150 , 30kw

      Obserwuj

    • Wielopiła WD 425/600 KBA 600/150 , 30kw

      …1670mm Więcej zdjęć obejrzeć można na naszej stronie: www.*********** youtu.be/e MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA…

      75 900 zł
    • Odciąg trocin, pyłu jednoworkowy Klimawent EGO - 2/z

      Obserwuj

    • Odciąg trocin, pyłu jednoworkowy Klimawent EGO - 2/z

      …odciąg mobilny - odciąg używany, stan bardzo dobry PARAMETRY TECHNICZNE: silnik 1,1 kW zasilanie 400V…

      1 950 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia