Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"odciąg trocin używany" w Biznes i Przemysł

Kategorie
  • Wszystkie kategorie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: odciąg trocin używany wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • odciąg trocin KLIMAWENT

      Obserwuj

    • odciąg trocin KLIMAWENT

      Używany odciąg trocin Średnica worka na wióry: 440mm Wysokość worka na wióry: 90 cm można przyłączyć wąż 100 i 130…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wentylator do odciągu wiórów i trocin. Moc silnika 11 kW. 10000 m3/godz.

      Obserwuj

    • Wentylator do odciągu wiórów i trocin. Moc silnika 11 kW. 10000 m3/godz.

      …Wentylator do odciągu wiórów i trocin. Moc silnika 11 kW Wydajność wentylatora około 10000 m3/godzinę Używany w…

      2 500 zł
      FIRMA
    • Wyciąg do trocin 2 workowy

      Obserwuj

    • Wyciąg do trocin 2 workowy

      …Cena dotyczy wciągu 2 workowego W ofercie również odciągo 1-workowe,2-workowe,3-workowe,4-workowe i inne Odciągi do trocin używane

      1 350 zł
      FIRMA
    • Odciąg

      Obserwuj

    • Odciąg

      Odciąg do pyłów, trocin. Używany. Odbiór na miejscu. 550 W. 2820 obr. 240/400 v. Wirnik fi. ok 350mm. Obudowa fi. 500mm. Otwór wlot /wylot 125mm. Podstawa 150x250…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Odciąg do trocin pyłów wyciąg wentylator transportowy Turbina 2,2 kW

      Obserwuj

    • Odciąg do trocin pyłów wyciąg wentylator transportowy Turbina 2,2 kW

      …Sprzedam Wentylator do transportu tworzyw, trocin itd. Praktycznie nie używany. Moc silnika [kW] 2.2 Zasilanie…

      3 750 zł
      FIRMA
    • Odciąg do pyłu trocin wiór filtr wyciąg odkurzacz AM131v32

      Obserwuj

    • Odciąg do pyłu trocin wiór filtr wyciąg odkurzacz AM131v32

      …Sprzedam używany odciąg filtrujący podciśnieniowy. Stan bardzo dobry. PARAMETRY TECHNICZNE: moc silnika głównego 1…

      6 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Używany  Odciąg do wiórów i trocin marki Holzmann model ABS 3880  używany s

      Obserwuj

    • Używany Odciąg do wiórów i trocin marki Holzmann model ABS 3880 używany s

      Używany Odciąg do wiórów i trocin marki Holzmann model ABS 3880 to wytrzymałe i solidne urządzenie, którego…

      2 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Piła formatowa REMA DMMD 40/410 używana sprawna

      Obserwuj

    • Piła formatowa REMA DMMD 40/410 używana sprawna

      …Piła formatowa REMA DMMD 40/410 używana sprawna + odciąg trocin FM 300SA/400 Na sprzedaż Piła formatowa Rema o…

      16 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • ODCIĄG WENTYLATOR POCHŁANIACZ DO TROCIN FM230DBK

      Obserwuj

    • ODCIĄG WENTYLATOR POCHŁANIACZ DO TROCIN FM230DBK

      …jest używana w stałej lokalizacji, czy wymaga częstego przemieszczania, odciąg z pewnością spełni oczekiwania pod…

      660 zł
    • Odciąg wiór trocin Holzkraft Asa 4303 22r Praktycznie nowy!

      Obserwuj

    • Odciąg wiór trocin Holzkraft Asa 4303 22r Praktycznie nowy!

      …Sprzedam odciąg wiór Holzkraft ASA 4303 z 2022 roku. Urządzenie jest praktycznie nowe – używane zaledwie kilka razy…

      2 550 zł
    • Mobilny odkurzacz AL-KO Mobil Jet 100

      Obserwuj

    • Mobilny odkurzacz AL-KO Mobil Jet 100

      …Dzień dobry, mam do sprzedania mobilny odkurzacz (odciąg trocin) AL-KO Mobil Jet 100. Urządzenie było używane

      4 990 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Odciąg trocin pyłu wyciąg filtr Nestro NE 160 bardzo mocny polecam

      Obserwuj

    • Odciąg trocin pyłu wyciąg filtr Nestro NE 160 bardzo mocny polecam

      …Sprzedam używany odciąg filtrujący podciśnieniowy Nestro NE160 Stan bardzo dobry. PARAMETRY TECHNICZNE…

      8 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Odciąg trocin Holzmann ABS5000SE II workowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin Holzmann ABS5000SE II workowy

      …dł/szer/wys 1540x570x2500mm(1520mm) - waga 63kg ATUTY – produkcji austriackiej – maszyna mobilna – odciąg używany

      2 000 zł
    • Odciąg trocin REMA OWK-2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin REMA OWK-2

      …920x580x2100mm - waga 44kg ATUTY – produkcji polskiej – maszyna mobilna – odciąg używany, niemalowany – stan bardzo…

      1 600 zł
    • Odciąg trocin REMA OWK-2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin REMA OWK-2

      …1000x600x2200mm - waga 45kg ATUTY – produkcji polskiej – maszyna mobilna – odciąg używany, niemalowany – stan bardzo…

      2 200 zł
    • Odciąg trocin REMA OWK-4/2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin REMA OWK-4/2

      …polskiej – maszyna mobilna – odciąg używany, niemalowany – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      3 300 zł
    • Odciąg trocin dwuworkowy Maktek PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin dwuworkowy Maktek

      … – maszyna mobilna – niemalowana – odciąg używany – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      1 300 zł
    • Odciąg trocin I workowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin I workowy

      … ATUTY – mobilny – odciąg używany, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      2 200 zł
    • Odciąg trocin wentylator jednoworkowy z filtrem SCHUKO PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin wentylator jednoworkowy z filtrem SCHUKO

      …filtrem – maszyna mobilna – odciąg używany, niemalowany – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna…

      1 500 zł
    • Odciąg trocin II workowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin II workowy

      …(1700mm) - waga 75kg ATUTY – produkcji polskiej – maszyna mobilna – odciąg używany – stan bardzo dobry - maszyna…

      2 000 zł
    • Brykieciarka COMAFER DINAMIC 70-60 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Brykieciarka COMAFER DINAMIC 70-60

      odciągu trocin – brykieciarka używana – dokumentacja DTR – stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna…

      29 900 zł
    • Odciąg trocin KLIMAWENT 1,5kW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg trocin KLIMAWENT 1,5kW

      …120kg ATUTY – mobilny – niemalowana – odciąg używany, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po…

      2 500 zł
    • Producent	GOMAD 	FP  1800 	Frezarka i czopiarka  używana  sprawna

      Obserwuj

    • Producent GOMAD FP 1800 Frezarka i czopiarka używana sprawna

      …Producent GOMAD FP 1800 Frezarka i czopiarka używana sprawna ,liczba silników (szt.) 3 Liczba wrzecion (szt…

      18 000 zł
      FIRMA
    • Odciąg trocin, pyłu jednoworkowy Klimawent EGO - 2/z

      Obserwuj

    • Odciąg trocin, pyłu jednoworkowy Klimawent EGO - 2/z

      odciąg mobilny - odciąg używany, stan bardzo dobry PARAMETRY TECHNICZNE: silnik 1,1 kW zasilanie 400V…

      1 950 zł
    • Korpus do wielopiły

      Obserwuj

    • Korpus do wielopiły

      …Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż - Zamianę - Skup - RATY - Leasing. Na naszej…

      5 900 zł
    • Nóż do rębaka 40 mm x 40 mm koronkowe *** StanDrew

      Obserwuj

    • Nóż do rębaka 40 mm x 40 mm koronkowe *** StanDrew

      … - Wymiar noża 40 mm x 400 mm Możliwość doposażenia maszyny w : – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe…

      88 zł
    • TERMOWENTYLATOR PRZEMYSŁOWY ODCIĄG DO TROCIN DMUCHAWA 3kw

      Obserwuj

    • TERMOWENTYLATOR PRZEMYSŁOWY ODCIĄG DO TROCIN DMUCHAWA 3kw

      …transportowe przeznaczone są do transportu pneumatycznego trocin, wiórów, płatków, granulatów, ścinków papieru, suszu…

      2 499 zł
      FIRMA
    • PODAJNIK POWIETRZNY wentylator promieniowy ODCIĄG DO TROCIN

      Obserwuj

    • PODAJNIK POWIETRZNY wentylator promieniowy ODCIĄG DO TROCIN

      …styropianowego, -transport odciągów miejscowych, do osuszaczy i układów suszenia. Wentylatora nie można używać w…

      2 499 zł
      FIRMA
    • Odciąg do trocin RLA S 200 6500 m3h *** Mar-Masz PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg do trocin RLA S 200 6500 m3h *** Mar-Masz

      …NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY (0,5% /msc) Jesteśmy dealerem nowych maszyn do obróbki drewna i płyt m.in…

      10 800 zł
    • Odciąg trocin 1 workowy 1,5 kW (1486)

      Obserwuj

    • Odciąg trocin 1 workowy 1,5 kW (1486)

      Odciąg trocin 1 workowy 1,5 kW Specyfikacja: • stan - używane • moc silnika turbiny - 1,5 kW ( 3fazy ) • wlot…

      1 500 zł
    • Odciąg do trocin i wiórów RLA S 160 5200 m3h PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg do trocin i wiórów RLA S 160 5200 m3h

      …NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY (0,5% /msc) Jesteśmy dealerem nowych maszyn do obróbki drewna i płyt m.in…

      8 950 zł
    • Odciąg do trocin RLA 300 VIBER Power PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg do trocin RLA 300 VIBER Power

      …potwierdzić dostępność i aktualną cenę. MASZYNY NOWE I UŻYWANE GOTÓWKA - LEASING – RATY (0,5% /msc) Jesteśmy…

      18 500 zł
    • Szlifierka szerokotaśmowa CB typ KRT1N 630

      Obserwuj

    • Szlifierka szerokotaśmowa CB typ KRT1N 630

      …produkcji włoskiej - szlifierka używana, stan bardzo dobry PARAMETRY TECHNICZNE: max szerokość obrabianego…

      21 900 zł
    • Odciąg - Wyciąg trocin pyłu wiór 3 workowy  *** StanDrew

      Obserwuj

    • Odciąg - Wyciąg trocin pyłu wiór 3 workowy *** StanDrew

      Odciąg do trocin – 3 workowy FM300 S PLUS model: FM300S PLUS marka: PERFECT , POLSKA * BEZPOŚREDNI IMPORTER…

      4 200 zł
    • Worki filtracyjne do odciągu 605x1200 mm

      Obserwuj

    • Worki filtracyjne do odciągu 605x1200 mm

      …Firma MDD to znany i ceniony dystrybutor nowych i używanych maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna i nie tylko. W…

      179 zł
    • Rębak UNTHA RS 30 4S, nie Weima , 2x11 kw

      Obserwuj

    • Rębak UNTHA RS 30 4S, nie Weima , 2x11 kw

      … Możliwość doposażenia maszyny w: – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe – różne średnice – turbiny…

      65 900 zł
    • Ostrzałka automatyczna KOFAMA do noży strugarskich, rębaków

      Obserwuj

    • Ostrzałka automatyczna KOFAMA do noży strugarskich, rębaków

      …/wys.) 160 / 100 / 130 cm - waga 300 kg Możliwość doposażenia maszyny w: – odciągi trocin – różne rodzaje – węże…

      7 800 zł
    • Odciąg trocin Nestro NE 160 *** StanDrew***

      Obserwuj

    • Odciąg trocin Nestro NE 160 *** StanDrew***

      …– dokumenty NIE SĄ POTRZEBNE ! Nasza oferta to Nowe i Używane Maszyny Stolarskie, Tartaczne. Oferujemy sprzedaż…

      8 900 zł
    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 3kW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 3kW

      … ATUTY – produkcji polskiej – wentylator używany, stan bardzo dobry - maszyna używana - maszyna sprawna, po przeglądzie…

      2 000 zł
    • Worek zbiorczy do odciągu REMA z uchwytami 640x1200mm

      Obserwuj

    • Worek zbiorczy do odciągu REMA z uchwytami 640x1200mm

      …zbieranie trocin. – Zastosowanie: odciągi trocin, pyłów, powietrza. – Wysoka odporność na uszkodzenia. – Odporność na…

      135 zł
    • Wentylator PERFECT – 7,5 kW / 8800 m3/h *** StanDrew

      Obserwuj

    • Wentylator PERFECT – 7,5 kW / 8800 m3/h *** StanDrew

      …blach: – wirnik 5,4 mm – boki obudowy 4 mm – płaszcz obudowy 3 mm Zastosowanie: Wentylator do odciągu trocin

      5 600 zł
    • Wentylator PERFECT – 5,5 kW / 6500 m3/h ***StanDrew

      Obserwuj

    • Wentylator PERFECT – 5,5 kW / 6500 m3/h ***StanDrew

      …4 mm – boki obudowy 4 mm – płaszcz obudowy 3 mm Zastosowanie: Wentylator do odciągu trocin, pyłów i…

      4 850 zł
    • Wyrówniarka Strugarka heblarka SCM F 520 Tersa ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Wyrówniarka Strugarka heblarka SCM F 520 Tersa ***StanDrew***

      … – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe – różne średnice – turbiny – różne moce – możliwość…

      18 900 zł
    • Odciąg spawalniczy NEDERMAN 535 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Odciąg spawalniczy NEDERMAN 535

      …grubościówka, gilotyna, spajarka, rębak, brykieciarka, odciąg, odciąg trocin, ściana lakiernicza, dłutarka, wyrówniarko…

      1 100 zł
    • Wentylator TYWENT do odciągu trocin, wyciąg 7,5kW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wentylator TYWENT do odciągu trocin, wyciąg 7,5kW

      … 180kg ATUTY – produkcji polskiej – w zestawie króciec wylotu – wentylator używany, stan bardzo dobry - maszyna…

      4 500 zł
    • Odciąg trocin 2 workowy ALFA RIMINI 3,0 kW (1479)

      Obserwuj

    • Odciąg trocin 2 workowy ALFA RIMINI 3,0 kW (1479)

      Odciąg trocin 2 workowy ALFA RIMINI 3,0 kW - po przeglądzie technicznym, gotowy do pracy Specyfikacja: • stan…

      4 000 zł
    • Odciąg trocin 2 workowy 4,0 kW (1502)

      Obserwuj

    • Odciąg trocin 2 workowy 4,0 kW (1502)

      Odciąg trocin 2 workowy 4,0 kW - po przeglądzie technicznym, gotowy do pracy Specyfikacja: • stan - używane • moc…

      3 500 zł
    • Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW (1504)

      Obserwuj

    • Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW (1504)

      Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW - po przeglądzie technicznym, gotowy do pracy Specyfikacja: • stan…

      2 000 zł
    • Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW (1503)

      Obserwuj

    • Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW (1503)

      Odciąg trocin 1 workowy SELECTA 2,2 kW - po przeglądzie technicznym, gotowy do pracy Specyfikacja: • stan…

      2 000 zł
    • Piła tarczowa stołowa krajzega do drewna ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła tarczowa stołowa krajzega do drewna ***StanDrew***

      … - odciągi trocin – różne rodzaje - węże odciągowe - różne średnice - tarcze - możliwość sprawdzenia na miejscu…

      1 500 zł
    • Ostrzałka automatyczna KOFAMA OLNG-7 do noży strugarskich, rębaków i tarcz

      Obserwuj

    • Ostrzałka automatyczna KOFAMA OLNG-7 do noży strugarskich, rębaków i tarcz

      … - wysokość110 cm - waga 283 kg Możliwość doposażenia maszyny w : – odciągi trocin – różne rodzaje – węże…

      8 900 zł
    • Piła poprzeczna MADREW poprzeczna wahadłowa GKTF45 *** StanDrew

      Obserwuj

    • Piła poprzeczna MADREW poprzeczna wahadłowa GKTF45 *** StanDrew

      …doposażenia maszyny w : – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe – różne średnice – turbiny – różne moce – frezy…

      4 400 zł
    • Piła poprzeczna Esterer HKS/U ***StanDrew***

      Obserwuj

    • Piła poprzeczna Esterer HKS/U ***StanDrew***

      …90 x 150 cm - waga 400 kg Możliwość doposażenia maszyny w : – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe…

      15 900 zł
    • ODCIĄG POCHŁANIACZ DO PYŁÓW I WIÓRÓW DRZEWNYCH CORMAK DCV4500 ECO

      Obserwuj

    • ODCIĄG POCHŁANIACZ DO PYŁÓW I WIÓRÓW DRZEWNYCH CORMAK DCV4500 ECO

      …krok w produkcji wydajnych odciągów trocin, których celem jest stałe zapewnianie tych samych parametrów odciągania…

      5 890 zł
    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 4kW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 4kW

      …polskiej – w zestawie króciec wylotu – wentylator używany, stan bardzo dobry - maszyna nowa, gwarancja…

      2 600 zł
    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 11/5,5kW PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wentylator do odciągu trocin, wyciąg 11/5,5kW

      … – produkcji polskiej – w zestawie króciec wylotu – wentylator używany, stan bardzo dobry - maszyna nowa, gwarancja…

      1 700 zł
    • Piła REMA DMMA 35 z wózkiem

      Obserwuj

    • Piła REMA DMMA 35 z wózkiem

      …– produkcji polskiej – stan bardzo dobry, piła używana PARAMETRY TECHNICZNE max…

      8 200 zł
    • Piła poprzeczna kapówka tarczowa Niemiecka

      Obserwuj

    • Piła poprzeczna kapówka tarczowa Niemiecka

      …/ 150 / 150 cm waga 400 kg – odciągi trocin – różne rodzaje – węże odciągowe – różne średnice - możliwość…

      10 900 zł
    • Wentylator PERFECT – 4 kW / 4800 m3/h *** StanDrew

      Obserwuj

    • Wentylator PERFECT – 4 kW / 4800 m3/h *** StanDrew

      odciągu trocin, pyłów i zanieczyszczeń pochodzących z obróbki drewna i materiałów drewno-podobnych. Instalacja…

      3 700 zł
    • Wentylator PERFECT – 22 kW / 20000 m3/h *** StanDrew

      Obserwuj

    • Wentylator PERFECT – 22 kW / 20000 m3/h *** StanDrew

      … Wentylator przystosowany do odciągu trocin, pyłów i zanieczyszczeń pochodzących z obróbki drewna i materiałów drewno…

      14 300 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia