Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"licytacje syndyka" w Biznes i Przemysł

Kategorie
  • Wszystkie kategorie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Biznes i Przemysł wyłącz filtr
  • Fraza: licytacje syndyka wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Syndyk sprzeda FOX, SOLAREDGE, SUNWAYS różne modele - 40%

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda FOX, SOLAREDGE, SUNWAYS różne modele - 40%

      …więcej niż jednej oferty na zakup danych ruchomości, syndyk przeprowadzi licytację w formie wideokonferencji…

      127 332,96 zł
      FIRMA
    • Części i akcesoria florystyczne - 90%

      Obserwuj

    • Części i akcesoria florystyczne - 90%

      …nabycie należności, syndyk przeprowadzi licytację, w której kwota postąpienia wynosić będzie 5 000,00 zł. Wszelkie…

      318 330 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda wyroby gotowe marki INCANA S.A i zapasy towarów

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda wyroby gotowe marki INCANA S.A i zapasy towarów

      …dwóch lub więcej podobnych ofert syndyk przeprowadzi licytację. ● Wyłącza się wady fizyczne i prawne przedmiotu…

      900 zł
    • Syndyk sprzeda wyroby gotowe marki INCANA S.A i zapasy towarów

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda wyroby gotowe marki INCANA S.A i zapasy towarów

      …otrzymania dwóch lub więcej podobnych ofert, syndyk przeprowadzi licytację. – Wyłącza się wady fizyczne i prawne przedmiotu…

      1 234 zł
    • Ploter laserowy Seron SL 1520

      Obserwuj

    • Ploter laserowy Seron SL 1520

      …wyższą ofertę; c) licytacja odbywa się w ten sposób, iż prowadzący ją syndyk rozpoczyna od ceny wywoławczej, a…

      2 820 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą zaoferowaną cenę

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą zaoferowaną cenę

      …podobnych ofert syndyk przeprowadzi licytację. ● Wyłącza się wady fizyczne i prawne przedmiotu sprzedaży…

      1 234 zł
    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą zaoferowaną cenę

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą zaoferowaną cenę

      …podobnych ofert syndyk przeprowadzi licytację. ● Wyłącza się wady fizyczne i prawne przedmiotu sprzedaży…

      1 234 zł
    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą oferowaną cenę

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda ruchomości za najwyższą oferowaną cenę

      …więcej podobnych ofert, syndyk przeprowadzi licytację. – Wyłącza się wady fizyczne i prawne przedmiotu sprzedaży…

      123 zł
    • Syndyk sprzeda pakiet udziałów w sp. z o.o.

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda pakiet udziałów w sp. z o.o.

      …spełniającej wymogi formalne, Syndyk przeprowadzi aukcję (licytację). DODATKOWE INFORMACJE: 1. Syndyk zastrzega sobie…

      1 900 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda ruchomosci stanowiace sprzet IT elektroniczny i sprzet AGD

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda ruchomosci stanowiace sprzet IT elektroniczny i sprzet AGD

      …Augusta 75 lok. 47 (03-846). Regulamin aukcji oraz wycena ruchomości zamieszczone są na stronie www.syndycy.com w zakładce ‘licytacje

      1 918 zł
      FIRMA
    • Syndyk sprzeda wyposażenie meblowe i biurowe

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda wyposażenie meblowe i biurowe

      syndyka: w Warszawie, przy ul. Stanisława Augusta 75 lok. 47 (03-846). Regulamin aukcji oraz wycena ruchomości zamieszczone są na stronie www.syndycy.com w zakładce ‘licytacje’…

      27 158,40 zł
      FIRMA
    • Syndyk masy upadłości Jugema Sp. z o.o. Sp. k. w upadłości sprzeda mienie

      Obserwuj

    • Syndyk masy upadłości Jugema Sp. z o.o. Sp. k. w upadłości sprzeda mienie

      …konkurs ofert (licytację) w wybranej przez siebie formule (telefonicznie, elektronicznie lub telekonferencyjnie). Syndyk

      398 458,16 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyny urzadzenia poligraficzne - SCANDSTICK - od Syndyka

      Obserwuj

    • Maszyny urzadzenia poligraficzne - SCANDSTICK - od Syndyka

      …odbędzie się licytacja w dniu 10 września 2026 roku o godz. 16:45 w kancelarii syndyka Zawarcie umowy do dnia 18 września…

      317 320 zł
      FIRMA

Ogłoszenia archiwalne

    • Syndyk sprzeda suwnicę Windex
    • Syndyk sprzeda suwnicę Windex

      …dniu otwarcia ofert dodatkowo aukcję (licytację). Dokonując swobodnego wyboru oferty, syndyk weźmie pod uwagę…

      44 880 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedaż udziałów w spółkach. Termin 08.05.2026 r.

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda z wolnej ręki ruchomości Inneger Sp. z o.o. w upadłości

      Obserwuj

    • Syndyk sprzeda maszyny i urządzenia z branży gastronomicznej

      Obserwuj

Wyniki: 1-17
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia