Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"lata 80 te" w Antykwariat

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Antykwariat wyłącz filtr
  • Fraza: lata 80 te wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Zestaw folderów i katalogów z meblami lata 70 i 80. Meblarstwo, stolarstwo.

      Obserwuj

    • Zestaw folderów i katalogów z meblami lata 70 i 80. Meblarstwo, stolarstwo.

      …Zestaw ok. 20 folderów i ulotek z meblami z lat 80 ubiegłego wieku. Do tego specjalistyczne periodyki meblarskie z…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gorlitz - zestaw małych pocztówek z lat 80 tych .

      Obserwuj

    • Gorlitz - zestaw małych pocztówek z lat 80 tych .

      …Małe widokówki czarno białe w opakowaniu ukazujące niemiecką część miasta Gorlitz z lat 80 tych . 10 sztuk o…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miesięcznik popularno-naukowy Problemy z lat 80 i  90-tych

      Obserwuj

    • Miesięcznik popularno-naukowy Problemy z lat 80 i 90-tych

      …Mam do sprzedania pojedyncze numery miesięcznika popularno-naukowego Problemy z lat 80 i 90-tych. Rok 1985- nr 4…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Prospekty broszury Zastawa 750 Zastawa 1100 Zastawa 1300 Yugo

      Obserwuj

    • Prospekty broszury Zastawa 750 Zastawa 1100 Zastawa 1300 Yugo

      …Sprzedam zestaw prospektów eksportowych , broszur, ulotek, cennik+lista dealerów samochodu Zastawa. Język niderlandzki. Lata 70-te i 80-te. Modele 750 1100 1300 Yugo…

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog Części Silnika UTB Tractorul Brasov – Oryginał Lata 70/80 – Unikat

      Obserwuj

    • Katalog Części Silnika UTB Tractorul Brasov – Oryginał Lata 70/80 – Unikat

      …silnika UTB (Uzina Tractorul Brasov) z lat 70./80. To absolutny „biały kruk” dla kolekcjonerów oraz praktyczna pomoc…

      220 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Poznań - Plan miasta kolekcjonerski PRL, niski nakład, lata 70/80

      Obserwuj

    • Poznań - Plan miasta kolekcjonerski PRL, niski nakład, lata 70/80

      … Oryginalny plan Poznania, lata 70/80 Stan kolekcjonerski, bez poważnych śladów użytkowania Unikatowe wzornictwo i…

      121 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja PRL - Instrukcje BHP lat 70/80 - Unikatowy Zestaw Kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Kolekcja PRL - Instrukcje BHP lat 70/80 - Unikatowy Zestaw Kolekcjonerski

      …„Zasady Bezpiecznej Pracy”). - **Okres:** Lata 70. i 80. XX wieku. - **Stan zachowania:** 6/10 (oryginalne, używane, z…

      1 499 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare gazety: "Gazeta Polska", "Kulisy", "Głos Nauczycielski

      Obserwuj

    • Stare gazety: "Gazeta Polska", "Kulisy", "Głos Nauczycielski

      lata 1949 i 1950, łącznie 30 sztuk ( każda gazeta składa sie z 2/3 kartek/stron i są kompletne) Łącznie: 80

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja Biblioteczka Pracownicza PRL – 7 unikatowych wydań (Służba Wojskow

      Obserwuj

    • Kolekcja Biblioteczka Pracownicza PRL – 7 unikatowych wydań (Służba Wojskow

      … ### Specyfikacja: * **Zawartość:** 7 egzemplarzy (w tym tom „Pracownik a służba wojskowa”). * **Okres:** Lata 80./90…

      180 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog wyrobów przemysłu motoryzacyjnego SWW 102 – Środki transportu samoc

      Obserwuj

    • Katalog wyrobów przemysłu motoryzacyjnego SWW 102 – Środki transportu samoc

      …ciężarowych, autobusów oraz pojazdów specjalistycznych produkowanych w Polsce początku lat 80-tych. Stan zachowania…

      151 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ORYGINALNY plakat z lat 80' CHEŁMNO

      Obserwuj

    • ORYGINALNY plakat z lat 80' CHEŁMNO

      …chcesz kupić z przesyłką to zapraszam na olx wpisując tytuł tego ogłoszenia pojawią się te same ogłoszenia…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy Plan Miasta Poznań PRL – Kolekcjonerski Rarytas z Targami Poznańs

      Obserwuj

    • Unikatowy Plan Miasta Poznań PRL – Kolekcjonerski Rarytas z Targami Poznańs

      …Oferuję wyjątkowy, kolekcjonerski plan miasta Poznania z okresu PRL (lata 70/80). To prawdziwa gratka dla…

      110 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Góry Bystrzyckie. Mapa turystyczna 1:60 000

      Obserwuj

    • Góry Bystrzyckie. Mapa turystyczna 1:60 000

      …pasjonatów regionalnych wydawnictw. - Wydawnictwo: PPWK im. Eugeniusza Romera - Rok wydania: lata 80. XX w. - Skala: 1…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz ze skóry kwiaty PRL

      Obserwuj

    • Obraz ze skóry kwiaty PRL

      …Obraz 3-wymiarowy z lat 80-tych. PRL. Kwiaty modelowane z prawdziwej skóry. W kolorach brązu, beżu, czerwieni i…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Pełny zestaw Tygodnika Solidarność nr 1–37 (lata 80)

      Obserwuj

    • Unikat! Pełny zestaw Tygodnika Solidarność nr 1–37 (lata 80)

      …Sprzedam wyjątkowy komplet 37 oryginalnych egzemplarzy „Tygodnika Solidarność” z lat 80. To absolutnie rzadko…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dokumentacja Techniczna DTR113-305 STRABAG – Kolejowy Unikat PRL

      Obserwuj

    • Dokumentacja Techniczna DTR113-305 STRABAG – Kolejowy Unikat PRL

      …Warszawa - Okres: Lata 70./80. XX wieku - Stan: Bardzo dobry (minimalne ślady użytkowania na okładce) - Oprawa…

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 17 reprodukcji malarstwa na przestrzeni wieków .

      Obserwuj

    • 17 reprodukcji malarstwa na przestrzeni wieków .

      …17 druków jak sądzę z lat 70 - 80 tych , ubiegłego wieku , druk na papierze kredowym . Wymiary - 29,5 x 22 cm…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beskid Makowski (Beskid Średni) Mapa Turystyczna PPWK - z lat .80 tych

      Obserwuj

    • Beskid Makowski (Beskid Średni) Mapa Turystyczna PPWK - z lat .80 tych

      …najbardziej odbiór osobisty. Możliwość wysyłki kurierskiej za pobraniem lub przesyłka listem poleconym w cenie 8,5 zł , w tym celu proszę o wiadomość…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zatrudnianie absolwentów

      Obserwuj

    • Zatrudnianie absolwentów

      …kolekcjonerska rzadkość - Wydanie: lata 80-te, pierwsze - Autor: Stanisław Bernat - Liczba stron: 95 - Wymiary: 20 x 14 cm…

      63 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Jak wynagradzać za wynalazczość i racjonalizację

      Obserwuj

    • Jak wynagradzać za wynalazczość i racjonalizację

      …zbioru publikacji o wynalazczości, ruchu racjonalizatorskim czy zarządzaniu w zakładach polskich lat 80. Książka…

      93 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Basic dla wszystkich - WNT 1987 r. | Książka programowanie retro | Kolekcjo

      Obserwuj

    • Basic dla wszystkich - WNT 1987 r. | Książka programowanie retro | Kolekcjo

      …klimat: Kultowa okładka z lat 80. w stylu pixel-art. - Wartość historyczna: Doskonały dowód na to, jak uczono…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mlecznik 150 ml Chodzież B013 IWONA róża

      Obserwuj

    • Mlecznik 150 ml Chodzież B013 IWONA róża

      …Sprzedam Mlecznik 150 ml Chodzież B013 IWONA Porcelana Chodzież Mlecznik z lat 80. Mlecznik ma delikatne…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pałac w Pszczynie , Wilanowie , Warszawskie Łazienki + Kraków gratis

      Obserwuj

    • Pałac w Pszczynie , Wilanowie , Warszawskie Łazienki + Kraków gratis

      …Zestaw widokówek w postaci ,leporello '' ( złączone ze sobą i złożone w ,,harmonijkę '' ) z końca lat 70 tych

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zabytki Gdańska , Gdańsk - Oliwa - małe widokówki w postaci ,,leporello ''

      Obserwuj

    • Zabytki Gdańska , Gdańsk - Oliwa - małe widokówki w postaci ,,leporello ''

      …Małe widokówki w postaci ,,leporello '' ( złączone ze sobą i złożone w ,,harmonijkę '' ) z lat 80 - 90 tych . Stan…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kompleksowa ocena BHP 1983 – Unikatowy Podręcznik PRL Kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Kompleksowa ocena BHP 1983 – Unikatowy Podręcznik PRL Kolekcjonerski

      …PRL, miłośników wzornictwa lat 80. oraz osób szukających oryginalnych dekoracji w stylu retro. Dlaczego warto…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze 14 sztuk

      Obserwuj

    • Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze 14 sztuk

      …Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze zdjęcia z lat 80-tych ubiegłego stulecia sygnowane znanymi nazwiskami P…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Instrukcje obsługi silników wysokoprężnych Andoria S231, S231ER, 1HC102, 1H

      Obserwuj

    • Instrukcje obsługi silników wysokoprężnych Andoria S231, S231ER, 1HC102, 1H

      …Andrychowie, Polska. Publikacje pochodzą z lat 70. i 80., posiadają od 56 do około ~80 stron, zawierają liczne szczegółowe…

      279 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Statut SITK – Rzadki dokument PRL, Unikat kolekcjonerski, Stan BDB

      Obserwuj

    • Statut SITK – Rzadki dokument PRL, Unikat kolekcjonerski, Stan BDB

      …podkreśleń, notatek, pieczęci czy dedykacji – wnętrze w doskonałej kondycji. ### Specyfikacja: * Wydanie: PRL (lata 70/80

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1. wydanie 1987, bardzo niski nakład – umowy licencyjne PRL, WETIR

      Obserwuj

    • 1. wydanie 1987, bardzo niski nakład – umowy licencyjne PRL, WETIR

      …oraz rozliczeń wynalazczych w polskich przedsiębiorstwach lat 80-tych. Egzemplarz zachował się w stanie bardzo…

      192 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy katalog części Walec K12 (Kombinationswalze) – Oryginał NRD

      Obserwuj

    • Unikatowy katalog części Walec K12 (Kombinationswalze) – Oryginał NRD

      …Kombinationswalze K12 (Teil 2) - Wydawca: VEB Baumaschinen Geraetewerk - Okres: Lata 70./80. XX wieku - Liczba…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ocena stanu zdrowia załogi - Piotr Krasucki - Unikat medycyny pracy (lata 8

      Obserwuj

    • Ocena stanu zdrowia załogi - Piotr Krasucki - Unikat medycyny pracy (lata 8

      … • Okres wydania: lata 70./80. • Oprawa: miękka • Wymiary: ok. 20 x 14 cm • Stan: dobry (7/10) – naturalne ślady…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja „Biblioteczka Pracownicza” – Służba Wojskowa! Cały zestaw rarytasó

      Obserwuj

    • Kolekcja „Biblioteczka Pracownicza” – Służba Wojskowa! Cały zestaw rarytasó

      …Karłowskiego. Wydawnictwo: prawdopodobnie lata 80./90., typowy druk masowy zakładów pracy z tamtych lat – ale dziś…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Narzędzia tom 2. Przyrządy i Pomoce Warsztatowe oraz Uchwyty Pneumatyczne.

      Obserwuj

    • Narzędzia tom 2. Przyrządy i Pomoce Warsztatowe oraz Uchwyty Pneumatyczne.

      lat 80. Katalog wydany przez renomowane Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego WEMA, Warszawa 1983, zawiera szczegółowe…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pierwsze wydanie – Zwiedzamy Kraków Michał Rożek 1989, ilustrowany przewodn

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie – Zwiedzamy Kraków Michał Rożek 1989, ilustrowany przewodn

      …) – widoczne naturalne pożółknięcia papieru, typowe dla książek z lat 80., miękka okładka z minimalnymi śladami…

      99 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Od sztuki do igrzysk olimpijskich .

      Obserwuj

    • Od sztuki do igrzysk olimpijskich .

      …Album z lat 80 tych , w stanie bardzo dobrym , poza przetarciami na okładce tytułowej . Solidnie wydana metodą…

      27 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy Plan Miasta Kołobrzeg 1980 r. | PPWK | Stan Kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Unikatowy Plan Miasta Kołobrzeg 1980 r. | PPWK | Stan Kolekcjonerski

      …barw. • Dokument historyczny: Szczegółowe odwzorowanie topografii Kołobrzegu i układu komunikacyjnego z lat 80

      35 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • „Systematyczny Wykaz Wyrobów GUS, Tom III, wydanie z epoki PRL – kolekcjone

      Obserwuj

    • „Systematyczny Wykaz Wyrobów GUS, Tom III, wydanie z epoki PRL – kolekcjone

      …ambitny kolekcjoner dokumentów i książek branżowych lat 80-90. Książka liczy blisko 300 stron, pełna tabel…

      132 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pierwsze wydanie 1987 – Istota projektu racjonalizatorskiego Szczecin, nisk

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie 1987 – Istota projektu racjonalizatorskiego Szczecin, nisk

      …projektach usprawniających w realiach lat 80., analizując zarówno przepisy prawne, jak i orzecznictwo związane z tematyką…

      231 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat: Spis Absolwentów Inżynierii Lądowej Politechnika Poznańska 1985 – P

      Obserwuj

    • Unikat: Spis Absolwentów Inżynierii Lądowej Politechnika Poznańska 1985 – P

      …antykwarycznym. - Wartość historyczna: Dokumentuje środowisko akademickie Politechniki Poznańskiej w połowie lat 80. - Źródło…

      129 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • II wydanie botaniczno - entomologiczne PWWP 1987, nakład 1300

      Obserwuj

    • II wydanie botaniczno - entomologiczne PWWP 1987, nakład 1300

      …zasięgów, które doskonale odzwierciedlają polski dorobek badawczy lat 80. i stanowią cenny materiał do archiwaliów…

      132 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Statut SITK – unikat PRL, stan bdb, kolekcjonerski rarytas

      Obserwuj

    • Statut SITK – unikat PRL, stan bdb, kolekcjonerski rarytas

      …zachowania: bardzo dobry – 8/10 Rok wydania: brak daty na okładce, prawdopodobnie lata 70/80-te Oprawa: miękka Wymiary: ok…

      141 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dobre obyczaje

      Obserwuj

    • Dobre obyczaje

      … Dlaczego warto mieć ten egzemplarz? Rzadkie, kolekcjonerskie wydanie z lat 80., coraz trudniej dostępne na rynku…

      57 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1. wydanie! Józef Zych – Wypadki w drodze do pracy i z pracy – niski nakład

      Obserwuj

    • 1. wydanie! Józef Zych – Wypadki w drodze do pracy i z pracy – niski nakład

      …na okładce, lekko pożółkły papier typowy dla lat 80., brak podkreśleń, wpisów, dedykacji czy pieczęci. Narożniki i…

      319 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Poradnik Mechanika

      Obserwuj

    • Poradnik Mechanika

      …wydania: prawdopodobnie lata 80. Liczba stron: około 600 Wymiary: ok. 14,5 x 20,5 cm ISBN: brak danych Dlaczego…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Trójmiasto Franciszek Mamuszka 1988 – Unikatowy przewodnik PRL

      Obserwuj

    • Trójmiasto Franciszek Mamuszka 1988 – Unikatowy przewodnik PRL

      …Trójmiasta końca lat 80. - Wartość kolekcjonerska: Nakład ograniczony do 30 350 egzemplarzy sprawia, że pozycja ta jest…

      149 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcjonerski zestaw broszur BHP PRL – komplet retro, rzadkość!

      Obserwuj

    • Kolekcjonerski zestaw broszur BHP PRL – komplet retro, rzadkość!

      …Wyjątkowy komplet oryginalnych broszur „Mała Monografia BHP” z lat 70. i 80., wydanych przez PZWL, autorstwa m.in…

      308 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dieselmotor 4 VD 14,5/12-1SRW. REPARATURHANDBUCH (VEB IFA Motorenwerke Nord

      Obserwuj

    • Dieselmotor 4 VD 14,5/12-1SRW. REPARATURHANDBUCH (VEB IFA Motorenwerke Nord

      …fabrykę VEB IFA Motorenwerke Nordhausen (Niemcy). Książka to oryginalny podręcznik serwisowy z lat 70./80

      154 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mały poradnik drogowca

      Obserwuj

    • Mały poradnik drogowca

      … Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Rok wydania: brak dokładnej daty, wydanie z lat 70./80. Oprawa: twarda…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog Wagi. Urządzenia do pomiaru masy. Wema

      Obserwuj

    • Katalog Wagi. Urządzenia do pomiaru masy. Wema

      …wag oraz urządzeń służących do pomiaru masy wykorzystywanych w polskim przemyśle i laboratoriach lat 80. Publikacja…

      172 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1. wydanie, niski nakład! Warsztat napraw sprzętu elektronicznego Sosinski

      Obserwuj

    • 1. wydanie, niski nakład! Warsztat napraw sprzętu elektronicznego Sosinski

      …nienaruszona, rogówka lekko podgięta, niewielkie przebarwienia typowe dla książek z lat 80. Strony kompletne, bez…

      324 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Praca na wysokości - Jerzy Winnicki (1986) - Unikat BHP 1. wydanie

      Obserwuj

    • Praca na wysokości - Jerzy Winnicki (1986) - Unikat BHP 1. wydanie

      … - Kolekcjonerski potencjał: Publikacje z lat 80. o tej tematyce stale zyskują na wartości wśród kolekcjonerów…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zamek Królewski w Warszawie - Apele z 1971-74 ,3 książki, dodatek,pocztówka

      Obserwuj

    • Zamek Królewski w Warszawie - Apele z 1971-74 ,3 książki, dodatek,pocztówka

      …stan idealny . Dwie książki z końca lat 70 tych . ,, Apartamenty '' stan NIEUŻYWANE , stan idealny . Pocztówka z lat

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zwiedzamy Kraków - Michał Rożek (1989) - Pierwsze Wydanie, Stan Kolekcjoner

      Obserwuj

    • Zwiedzamy Kraków - Michał Rożek (1989) - Pierwsze Wydanie, Stan Kolekcjoner

      …5 × 19,5 cm • Stan: Bardzo dobry (8/10), naturalne pożółknięcie papieru typowe dla wydawnictw z lat 80. Zapraszam…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Nagrody w dziedzinie wynalazczości i racjonalizacji, Poznań 1988 –

      Obserwuj

    • Unikat! Nagrody w dziedzinie wynalazczości i racjonalizacji, Poznań 1988 –

      …innowacyjnych lat 80. ### Dlaczego warto? * **Unikatowość:** Wydawnictwo o charakterze wewnętrznym, limitowany nakład…

      199 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Umowy w zakresie wynalazczości, III wydanie, 1986, stan zadowalający

      Obserwuj

    • Umowy w zakresie wynalazczości, III wydanie, 1986, stan zadowalający

      …szukających trwałego i rzadkiego egzemplarza z polskiej literatury specjalistycznej lat 80-tych. Cena ustalona na…

      60 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Instrukcja Obsługi Silnik D2500 Diesel 1988 – Unikat, Kolekcjonerski Raryta

      Obserwuj

    • Instrukcja Obsługi Silnik D2500 Diesel 1988 – Unikat, Kolekcjonerski Raryta

      …Autentyczny dokument techniczny z końcówki lat 80., niezbędny przy renowacji maszyn i wózków widłowych. Specyfikacja…

      165 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kształtowniki stalowe gięte. Poradnik

      Obserwuj

    • Kształtowniki stalowe gięte. Poradnik

      …wydania: lata 70./80. XX w. Liczba stron: ok. 200 Wymiary: ok. 24 x 17 cm ISBN: brak Publikacja w tym stanie i…

      114 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pierwsze wydanie "Przebudowa i wzmacnianie mostów" - klasyka inżynierii mos

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie "Przebudowa i wzmacnianie mostów" - klasyka inżynierii mos

      …się w niszę literatury technicznej z lat 80. Na rynku wtórnym jest to książka rzadka, co czyni ją wartą każdej…

      253 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy zapis ewolucji satyry z okresu PRL. Maszynopis z korektą 1979/80.

      Obserwuj

    • Unikatowy zapis ewolucji satyry z okresu PRL. Maszynopis z korektą 1979/80.

      …przełom lat 1979/1980. Jest to autentyczny egzemplarz roboczy na papierze maszynowym, składający się z dwóch…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mapa kraj-samochodowa PRL 1989 – niski nakład, stan kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Mapa kraj-samochodowa PRL 1989 – niski nakład, stan kolekcjonerski

      …nostalgiczną podróż do lat 80., ale z powodzeniem nadaje się jako źródło dla rekonstrukcji tras i lokalizacji…

      127 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia