Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wieżyczka" w Rolnictwo

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Fraza: wieżyczka wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wieżyczka brony wirowej Amazone kg niemeyer kr

      Obserwuj

    • Wieżyczka brony wirowej Amazone kg niemeyer kr

      …Witam posiadam na sprzedaż wieżyczkę brony wirowej Amazone kg oraz niemeyer kr. Wieżyczka masywna nie spawana…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieżyczka do zgrabiarki Deuz-Fahr

      Obserwuj

    • Wieżyczka do zgrabiarki Deuz-Fahr

      Wieżyczka ruchoma od zgrabiarki Deutz-Fahr, stan bardzo dobry…

      550 zł
      FIRMA
    • Rama pługa HUARD 3 skibowy z wieżyczka i siłownikiem

      Obserwuj

    • Rama pługa HUARD 3 skibowy z wieżyczka i siłownikiem

      …Sprzedam ramę pługa HUARD z wieżyczka i siłownikiem. Więc informacji można uzyskać telefonicznie…

      2 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam koparkę do ziemniaków – jednorzędowa z wieżyczką, do traktora

      Obserwuj

    • Sprzedam koparkę do ziemniaków – jednorzędowa z wieżyczką, do traktora

      …Sprzedam koparkę do ziemniaków jednorzędową z wieżyczką do traktora. Stan dobry, maszyna w pełni sprawna, gotowa do…

      550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieżyczka Rabe Werk Mke 300 zaczep mocowanie Brona wirnikowa

      Obserwuj

    • Wieżyczka Rabe Werk Mke 300 zaczep mocowanie Brona wirnikowa

      …Witam sprzedam wieżyczkę do brony wirnikowej Rabe Werk Mke 300 więcej info pod nr tel 504 # 920 # 618…

      800 zł
    • Hydropak z wieżyczka brona wirnikowa agregat

      Obserwuj

    • Hydropak z wieżyczka brona wirnikowa agregat

      …Hydropak z wieżyczka,siłownik nie cieknie Rozkłada się i opuszcza,w komplecie z podporami i przednia belką. Pospawany tak jak na foto. Możliwy transport Zapraszam…

      1 700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieżyczka, obrotnica pługa rabewerk taube 60 k60 55 k55 65 k64

      Obserwuj

    • Wieżyczka, obrotnica pługa rabewerk taube 60 k60 55 k55 65 k64

      …Sprzedam widoczna na zdjęciach kompletna wieżyczkę z obrotnica do pługa rabewerk taube 60. Stan bardzo dobry. Obrót sprawny, bez luzów . Cena do negocjacji. Odbiór osobisty…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przetrząsarka na części Deutz Fahr Kh 2.52 Piasta tryby obudowa wieżyczka

      Obserwuj

    • Przetrząsarka na części Deutz Fahr Kh 2.52 Piasta tryby obudowa wieżyczka

      …Witam sprzedam przetrząsarkę na części Deutz Fahr Kh 2.52 hydro piasty tryby obudowy wieżyczka itp więcej informacji pod nr tel 504 # 920 # 618…

      300 zł
    • Wał na przedni TUZ Campbella, Cambella, Cambridge

      Obserwuj

    • Wał na przedni TUZ Campbella, Cambella, Cambridge

      …pierścieni: 18 sztuk - Łańcuchy czyszczące - Skrętna wieżyczka - Blokada wieżyczki do pracy na tylnym układzie TUZ - Waga…

      19 000 zł
    • PŁUG Unia Grudziądz PZ3Z antyk, CZĘŚCI

      Obserwuj

    • PŁUG Unia Grudziądz PZ3Z antyk, CZĘŚCI

      …Sprzedam pług na części. Została jedna słupica z odkładnią oraz rama i wieżyczka. Brak oryginalnego koła oraz…

      80 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Brony 5polne 3 polne brony ciężki wieżyczka rama brony

      Obserwuj

    • Brony 5polne 3 polne brony ciężki wieżyczka rama brony

      wieżyczkę na której brony są mocowane do ciągnika. Jestem otwarty na negocjacje. Odbiór własny…

      900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Cześci kosiarki Mesko Kr165 skrzynia,ślizg

      Obserwuj

    • Cześci kosiarki Mesko Kr165 skrzynia,ślizg

      …główna 150zł Wieżyczka 150zł Mocowanie wieżyczki 100zł O więcej części proszę pytać Niektóre części mogą pasować do niektórych modeli Vicona,PZ Możliwa wysyłka mniejszych części…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zgrabiarka karuzelowa

      Obserwuj

    • Zgrabiarka karuzelowa

      …Sprzedam zgrabiarkę karuzelowa 330 szerokość, wieżyczką skretna…

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • wieża kuhn huard master 120

      Obserwuj

    • wieża kuhn huard master 120

      …sprzedam wieżyczkę huard kuhn master 120…

      2 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług podorywkowy 7

      Obserwuj

    • Pług podorywkowy 7

      …Sprzedam pług podorywkowy 7 skibowy na niskiej wieżyczce

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przedszasarka

      Obserwuj

    • Przedszasarka

      …Sprzedam szesciogwiazdowa, po sześć ramion, skrętna wieżyczka, wałek w komplecie…

      5 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Łuparka do ciągnika na wałek WOM  -Szeroka wzmacniana wieżyczka -Świder o

      Obserwuj

    • Łuparka do ciągnika na wałek WOM -Szeroka wzmacniana wieżyczka -Świder o

      …Łuparka do ciągnika na wałek WOM -Szeroka wzmacniana wieżyczka -Świder o średnicy fi 100mm -Świder z wymienną…

      999 zł
      FIRMA
    • Zgrabiarka karuzelowa

      Obserwuj

    • Zgrabiarka karuzelowa

      …Witam sprzedam zgrabiarke niemeyer 3,40 szer koła balonowe ruchoma wieżyczka

      3 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obciążniki New holland

      Obserwuj

    • Obciążniki New holland

      …Sprzedam komplet obciązników do new holland z wieżyczka. Waga całości około 600kg…

      2 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieżyczka do ciągnika , Radlina do wyciągania rządków

      Obserwuj

    • Wieżyczka do ciągnika , Radlina do wyciągania rządków

      150 zł
      FIRMA
    • Zgrabiarka Fella Tandem

      Obserwuj

    • Zgrabiarka Fella Tandem

      …Witam sprzedam zgrabiarkę firmy Fella Szerokość robocza około 4 metry Tandem ruchomą wieżyczka Uszkodzona bieżnia…

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Łożysko zmiany biegów Ursus 1634 1734 1934 M 87

      Obserwuj

    • Łożysko zmiany biegów Ursus 1634 1734 1934 M 87

      …Łożysko wieżyczka obudowa zmiany biegów Proszę dzwonić lub pisać SMS…

      500 zł
      FIRMA
    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      Obserwuj

    • Pług Kverneland AD 5 skib Vario hydrauliczne

      …Sprzedam 5 skibowy pług Kverneland AD na zabezpieczeniu resorowym, z hydraulicznie regulowana szerokością orki, pospawana wieżyczka

      16 500 zł
      FIRMA
    • Pług obrotowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy

      …Pług obrotowy kverneland ed100 wieżyczka 300 bardzo dobry stan elementy robocze liniowanie do obrotu zabezpieczenia resortowe kółko transportowe…

      45 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy solidne wykonanie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy solidne wykonanie

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Solidny  Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Solidny Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy na raty PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy na raty

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Nowy Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Nowy Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy dostawa raty PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy dostawa raty

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Z dostawą Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Z dostawą Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Na raty Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Na raty Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Nowy Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy z dowozem PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Nowy Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy z dowozem

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • HIT Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • HIT Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Mocny Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mocny Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Wytrzymały Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wytrzymały Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15 -Główna rura średnica…

      5 000 zł
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy solidny PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy solidny

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy wytrzymały sprzet PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy wytrzymały sprzet

      …rozdrobnienia struktury gleby i wstępnemu zagęszczeniu i wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. Wał z wieżyczka i…

      5 000 zł
    • Wycinak do kiszonki tur tuz

      Obserwuj

    • Wycinak do kiszonki tur tuz

      …Wycinak do kiszonki wraz z wieżyczką– zamontowanie na tył traktora lub możliwość przerobienia na tura / tuza Więcej informacji pod numerem telefonu…

      2 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy

      …Witam posiadam na sprzedaż pług 3 skibowy. Elementy robocze w bardzo dobrym stanie. Brak możliwości regulacji wieżyczki. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wał podwójny kolczatkowy kolczaty palcowy

      …wyrównaniu. Cena za wał 2,0m bez wieżyczki. wieżyczka 1500zl Opis techniczny : -Zęby wału wykonane z blachy FI 15…

      5 000 zł
    • Kosiarko rozdrabniacz, rozdrabniacz sadowniczy, kosiarka

      Obserwuj

    • Kosiarko rozdrabniacz, rozdrabniacz sadowniczy, kosiarka

      …wymiaru -4 noże ruchome -oryginalna przekładnia -przesuwana wieżyczka -noże ze stali HARDOX 450 - przedłużka z przegubem…

      3 499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przetrząsaczo - zgrabiarka Deutz-fahr

      Obserwuj

    • Przetrząsaczo - zgrabiarka Deutz-fahr

      …Przewracarko-zgrabiarka Deutz-fahr o szerokości roboczej 280cm. Maszyna posiada ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry, w komplecie wałek przekaźnika…

      2 100 zł
      FIRMA
    • Wał strunowy uzębiony do ciągnika pojedyńczy

      Obserwuj

    • Wał strunowy uzębiony do ciągnika pojedyńczy

      …Wał pojedyńczy do ciągnika Strunowy uzębiony wzmocniona wieżyczka Dostępne szerokości 1,2 m-3,2 m Zapraszamy do kontaktu telefonicznego…

      999 zł
    • Zgrabiarka Fella

      Obserwuj

    • Zgrabiarka Fella

      …Witam sprzedam zgrabiarkę firmy Fella Szerokość około 3 metra Wyciągane ramiona Możliwość grabienia ja przednim tuzie Możliwość sprzedaży bez wieżyczki na przedni tuz…

      4 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zgrabiarka LELY HIBISCUS

      Obserwuj

    • Zgrabiarka LELY HIBISCUS

      …4,5 metra szerokości Ruchoma wieżyczka Kółko kopiujące Mało używana Cena 17500 6*9*6*2*2*5*1*4*1*…

      17 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pająk pottinger stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Pająk pottinger stan bardzo dobry

      …Pająk pottinger na 4 gwiazdy w stanie bardzo dobrym, wieżyczka skrętna, odgrabianie od granicy. Posiadam jeszcze jednego na części…

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy agrozet

      Obserwuj

    • Pług obrotowy agrozet

      …Sprzedam pług obrotowy agrozet 2+1+ w stanie dobrym nigdzie nie spawany obrót płynny na dwa węże zero luzów na wieżyczce cena do negocjacji więcej informacji telefonicznie…

      8 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zgrabiarka karuzelowa KUHN GA 300 M

      Obserwuj

    • Zgrabiarka karuzelowa KUHN GA 300 M

      …Zgrabiarka karuzelowa KUHN GA 300 M o szerokości roboczej ok. 2,7m. Maszyna posiada ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry…

      3 900 zł
      FIRMA
    • Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN

      Obserwuj

    • Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN

      …Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN o szerokości roboczej 2,5m. Maszyna posiada ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry. W komplecie wałek przekaźnika…

      4 100 zł
      FIRMA
    • Pług 4 skibowy niemeyer

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy niemeyer

      Wieżyczka sztywna bez żadnych luzów. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      9 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Kuhn GF 5000M

      Obserwuj

    • Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Kuhn GF 5000M

      …Przetrząsacz karuzelowy Kuhn GF 5000M o szerokości roboczej 5m. Maszyna posiada obrotowe i szerokie koła oraz ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry…

      4 900 zł
      FIRMA
    • Brona Maschio DM 300

      Obserwuj

    • Brona Maschio DM 300

      …Sprzedam części po bronię wirowej Maschio DM 300 nadbudowanej siewnikiem Fiona. Mam skrzynkę, wieżyczkę, wom, wał packiera, koła zębate, wirniki. Cena od 10 zł…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet Zawiasów Górnych Tylnej Burty WIEŻYCZKI FI 20 [8082]

      Obserwuj

    • Komplet Zawiasów Górnych Tylnej Burty WIEŻYCZKI FI 20 [8082]

      …KOMPLET ZAWIASÓW WAHLIWYCH GÓRNYCH/TYLNYCH/BOCZNYCH WIEŻYCZKI FI20 KOD SKRAW-MET: [8082] Stosowany w burtach jako…

      85 zł
      FIRMA
    • Zgrabiarka karuzelowa na tandemie

      Obserwuj

    • Zgrabiarka karuzelowa na tandemie

      wieżyczka. Bez wkładu finansowego Przetrząsarka KRONE kw6.70 - 10do neg…

      9 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rama lemken wał cambella

      Obserwuj

    • Rama lemken wał cambella

      …Mam do sprzedania rama lemken wał cambella 110 . W całości widoczna na zdjeciach procz piercieni. Stan dobry brak wieżyczki I uchwytow. Wiecej informacji pod tel…

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Agregat uprawowy Rau 3 m z wałkiem

      Obserwuj

    • Agregat uprawowy Rau 3 m z wałkiem

      …Agregat uprawowy Rau Szerokość robocza ok 3 m Wąskie rapy Wał strunowy Włóka wyrównująca Wieżyczka była kiedyś wzmacniana Sprowadzony z Niemiec…

      2 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Pottinger ZK 441

      Obserwuj

    • Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Pottinger ZK 441

      …Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Pottinger ZK 441 o szerokości roboczej 5,4m. Maszyna posiada szerokie i obrotowe koła oraz ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry…

      4 600 zł
      FIRMA
    • Przetrzasarka Deutz Fahr KH500DN

      Obserwuj

    • Przetrzasarka Deutz Fahr KH500DN

      …Sprzedam przetrzasarkę deutz fahr KH500DN Sprawne szerokie koła skrętną wieżyczka odgarnianie od granicy brakuje…

      4 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 5 skibowe

      Obserwuj

    • Pługi 5 skibowe

      …Witam posiadam do sprzedania pługi 5 skibowe przesuwane niską wieżyczką szerokość orki 1.80. Pługi są firmy MET…

      2 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia