Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"plug 4 skibowy" w Rolnictwo

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Fraza: plug 4 skibowy wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Plug zagonowy 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug zagonowy 4 skibowy

      Plug zagonowy 4 skibowy szerokość orkisz 48 cm na skibowy Wysokie Odkładnie lakowe…

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam plug skjold 4 skibowy

      Obserwuj

    • Sprzedam plug skjold 4 skibowy

      …Sprzedam plug 4 skibowy skjold nowe odkladnice szerokość 35…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • plug 4 skibowy lemken obrotowy

      Obserwuj

    • plug 4 skibowy lemken obrotowy

      …witam sprzedam plug 4 skibowy obrotowy lemken nr tel 603703192…

      13 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug zagonowy 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug zagonowy 4 skibowy

      …Sprzedam plug zagonowy 4 skibowy w stanie bardzo dobrym, nie pokrzywiony. Wszelkich dodatkowych informacji udzielam wyłącznie telefonicznie…

      2 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy Ruski

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy Ruski

      …Witam Mam do sprzedania plug 4 skibowy Ruski Więcej informacji pod telefonu 600-722-372…

      1 699 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug grudziadz 4 skibowy zagonowy

      Obserwuj

    • Plug grudziadz 4 skibowy zagonowy

      …Do sprzedania plug Grudziądz 4 skibowy zagonowy do głębokiej orki wysoki korpus koło szerokie stan bdb…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • plug 3 skibowy grudziadzki nowy typ, nie 4, 5, 7, 2

      Obserwuj

    • plug 3 skibowy grudziadzki nowy typ, nie 4, 5, 7, 2

      Plug 3 skibowy nowy typ…

      1 190 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy

      …Pług 4 skibowy

      1 800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug kverneland 4 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Plug kverneland 4 skibowy obrotowy

      …Sprzedam plug obrotowy kvernelanda 4 skibowy obrotowy pług posiada przedłużki regulowana przednia skibie…

      27 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy Rabewerk

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy Rabewerk

      …Sprzedam pług 4 skibowy Rabe…

      6 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 2 skibowy grudziadz

      Obserwuj

    • Plug 2 skibowy grudziadz

      …Witam plug 2 skibowy grudzidzki stan jak na zdieciach 5.3.3.4.0.0.7.0.6…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • plug vario pottinger 4 skibowy

      Obserwuj

    • plug vario pottinger 4 skibowy

      …witam posiadam na sprzedaż plug obrotowy 4 skibowy w bdb stanie z prywatnego gospodarstwa gotowy do dalszej pracy…

      27 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug agro masz 4 skibowy obracany

      Obserwuj

    • Plug agro masz 4 skibowy obracany

      …Pług 4 skibowy stan dobry .666319056…

      18 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug duży Grudziądz 4

      Obserwuj

    • Plug duży Grudziądz 4

      …Witam, sprzedam plug 4 skibowy duży , Unia Grudziądz . Więcej informacji pod nr telefonu…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 skibowy unia grudziąc

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy unia grudziąc

      …Witam sprzedam plug 4 skibowy unia grudziac w bardzo dobrym stanie. Plug jest prosty nie pokrzywiony ani nie…

      4 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy KVERNELAND

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy KVERNELAND

      …Na sprzedaż sprawny obrotowy plug 4 skibowy z pełnym osprzętem marki KVERNELAND…

      12 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy Lechia

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy Lechia

      …Sprzedam pług zagonowy 4 skibowy Lechia Puchaczów, elementy robocze w bardzo dobrym stanie, nie spawany w pełni sprawny…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • plug unia grudziądz 4 skiby

      Obserwuj

    • plug unia grudziądz 4 skiby

      …sprzedam plug unia grudziądz 4-skibowy -w pelni sprawny bez dodatkowego wkladu finansowego-cena 1900 do negocjacji…

      1 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy Wirax

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy Wirax

      Plug jest prawie nowy jeden sezon użytkowany wiecej informacji udziele telefonicznie…

      5 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kverneland LB 100 Vario 4-skibowy

      Obserwuj

    • Kverneland LB 100 Vario 4-skibowy

      …Sprzedam plug kverneland lb 100 vario 4 skibowy Sprawny Stan widoczny na zdjęciach Więcej informacji na telefon…

      17 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam plug

      Obserwuj

    • Sprzedam plug

      …Sprzedam plug 4 skibowy ,plug w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji pod numerem 7-2-6-3-5-3-8-7-7…

      1 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy

      …Witam sprzedam plug 4 skibowy obrotowy, stan dobry. Nr tel : 5/0/3/8/3/0/7/1/4 Firma Thieme…

      8 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4 skibowy zagonowy Wirax

      Obserwuj

    • Plug 4 skibowy zagonowy Wirax

      Plug w stanie bardzo dobrym Garażowany, bez korozji Odkładnice szerokość 35cm Dodatkowe koło pompowane - widoczne…

      4 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plugi 4 sibowy

      Obserwuj

    • Plugi 4 sibowy

      …Sprzedam plug 4 skibowy z odkrecana 4 skiba. Plug w orginale praktycznie nie uzywany stan jak nowy. Posiadam jeszcze plugi 2,3,4,5 skib i wiele innego sprzetu rolniczego…

      2 zł
      FIRMA
    • Plug obrotowy 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug obrotowy 4 skibowy

      4 skiby brak lemieszy i odkładnic…

      4 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy zagonowy  (unia,Grudziądz, agro masz )

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy zagonowy (unia,Grudziądz, agro masz )

      Plug 5 skibowy zagonowy , stan jak na zdjęciach więcej informacji pond numerem 5.3.4.4.2.9.8.8.4

      2 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug kverneland

      Obserwuj

    • Plug kverneland

      …Pług kverneland 4 skibowy

      15 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug obrotowy Vogel Noot 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug obrotowy Vogel Noot 4 skibowy

      …Pług Vogel Noot , 4 skibowy z możliwością odkręcenia korpusów 3+1, elementy robocze w dobrym stanie, przedpłużki, zabezpieczenie śrubowe, bez koła podporowego…

      10 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug krone mustang

      Obserwuj

    • Plug krone mustang

      …Sprzedam plug 4- skibowy krone mustang w bardzo dobrym stanie , gotowy do pracy. Zapewniam transport Wiecej informacji udziele telefonicznoe na wiadomosci nie odpowiadam…

      17 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Lemken opal 180 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Lemken opal 180 4 skibowy

      …Witammam do sprzedania pług obrotowy Lemken opal 180. 4 skibowy. Szerokość orki 43cm na korpus. Plug posiada ramie…

      20 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy 3+1 gregoire besson na zabezpieczeniu

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy 3+1 gregoire besson na zabezpieczeniu

      …Sprzedam plug 4 skibowy obrotowy na zabezpieczeniu nie, wszystkie nowe elementy robocze, lekko się obraca, lekko orze, nie spawany ani nie pogięty, godny polecenia…

      14 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kuhn huard 4

      Obserwuj

    • Pług kuhn huard 4

      …Sprzedam plug kuhn huard 4 skibowy na zabezpieczeniu hydraulicznym wymienione lemiesze i Dluta…

      19 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug zagonowy Atlas i John Deere 4 skibowy

      Obserwuj

    • Plug zagonowy Atlas i John Deere 4 skibowy

      4 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Regent 4-skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Regent 4-skibowy

      …Sprzedam pług obrotowy Regent 4-skibowy. Skiba 4x 35cm, pług bez przedpłużków w bardzo dobrym stanie. Pług obrotowy…

      13 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług podorywkowy 7 6 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług podorywkowy 7 6 4 skibowy

      …Sprzedam plug produkcji zachodniej, możliwość różnej kombinacji skib od 4 do 7…

      2 350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Rabe Werk

      Obserwuj

    • Pług Rabe Werk

      Plug 4 skibowy zabezpieczenia sprężynowe. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      11 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • lemken opal 120x 4 skibowy

      Obserwuj

    • lemken opal 120x 4 skibowy

      …sprzedam plug lemken na sprezynie, nowe odkladnie i dłuta…

      19 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy zagonowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy zagonowy

      …Witam. Posiadam na sprzedaż plug ruski 3 skibowy z przedpłużkami. Idealny do Ursus c360, c4011 i pochodne. Nr tel 5-1-6-9-7-2-1-4-8…

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy zagonowy.

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy zagonowy.

      …Witam. Posiadam na sprzedaż plug 3 skibowy zagonowy unii Grudziądz. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nr tel: 5-1-6-9-7-2-1-4-8…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 4 obrotowy

      …Sprzedam plug Nemeyer 4 skibowy obrotowy elementy robocze w bardzo dobrym stanie więcej info telefonicznie…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług zagonowy 4 skibowy FMR tanio

      Obserwuj

    • Pług zagonowy 4 skibowy FMR tanio

      …Sprzedam plug zahonowy FMR 4 skiby w dobrym stanie elementy robocze ok cena 1799…

      1 799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług kverneland 4 resor

      Obserwuj

    • Pług kverneland 4 resor

      …Sprzedam plug kverneland 4 skibowy z zabezpieczeniem resorowym w dobrym stanie. Użytkowany przeze mnie. Zapraszam do kontaktu…

      10 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plugi Grudziądz 4 skibowe

      Obserwuj

    • Plugi Grudziądz 4 skibowe

      …Sprzedam plug 4skibowy zagonowy produkcji Grudziądz. Stan dobry…

      1 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Lemken Opal 140 3+1 obrotowy

      Obserwuj

    • Lemken Opal 140 3+1 obrotowy

      …Sprzedam plug Lemken Opal 4 skibowy obracany, plug bez luzów, elementy robocze w dobrym stanie, rama cała niepopękana. Więcej info pod nr tel bądź wiadomość. Pozdrawiam…

      15 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug 4

      Obserwuj

    • Plug 4

      …Sprzedam plugi 4 skibowe na wysokiej słupicy rama prosta nie spawana w ciągłym uzytkowaniu do pługa dodaje wał strunowy cena do uzgod…

      2 550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług i kultywator z wałkami

      Obserwuj

    • Sprzedam pług i kultywator z wałkami

      …Sprzedam plug 4 skibowy Akpil , siewnik Poznaniak , opryskiwacz , kulywator z wałkami, 506 781 533…

      1 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland VD 85 4 skibowy nie Kuhn, agromasz, Unia, lemken

      Obserwuj

    • Pług Kverneland VD 85 4 skibowy nie Kuhn, agromasz, Unia, lemken

      …Na sprzedaż posiadam plug 4 skibowy kverneland vd85. Wszystkie elementy robocze w bardzo dobrym stanie, zmienna…

      15 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug Huard

      Obserwuj

    • Plug Huard

      …Sprzedam pług huard 4 skibowy obrotowy. Obrót na dwa węże Więcej informacji pod nr tel. 698391640…

      8 100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Plugi Kverneland obrotowe 4 skibowe na resorze oryginał huard lemken

      Obserwuj

    • Plugi Kverneland obrotowe 4 skibowe na resorze oryginał huard lemken

      …Witam sprzedam plug 4 skibowy Obrotowy firmy Kverneland elementy robocze w bardzo dobrym stanie płynny obrót na dwa…

      23 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug zagonowy Unia Grudziądz 4x35 Agromasz 3 I 2

      Obserwuj

    • Plug zagonowy Unia Grudziądz 4x35 Agromasz 3 I 2

      …Witam sprzedam plug zagonowy 4 skibowy Unia Grudziądz 4x35 cm na skibe rama prosta nie spawany koło podporowe stan…

      1 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy Gregoire Besson RWB7 Vario przedpłużki Kverneland PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy Gregoire Besson RWB7 Vario przedpłużki Kverneland

      …Sprzedam plug 4 skibowy obrotowy ; Gregoire Besson RW. Vario. Rama obrót oryginał nie malowane. Stan bdb. Świeżo…

      27 900 zł
    • Pług Vogel Noot  m 950 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług Vogel Noot m 950 4 skibowy

      …Witam sprzedam plug vogel noot ms 950 stan idealny elementy robocze:bdb…

      25 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy unia 4 skibowy Pilnie

      Obserwuj

    • Pług obrotowy unia 4 skibowy Pilnie

      …Witam sprzedam plug obrotowy unia ibis stan bardzo dobry orginalne elementy robocze w 90% pilnie sprzedam cena do uzgodnienia…

      20 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug unia ibis lh 3+1, 4, nie kverneland, Kuhn, afro-masz, skupił

      Obserwuj

    • Plug unia ibis lh 3+1, 4, nie kverneland, Kuhn, afro-masz, skupił

      …Sprzedam plug 4 skibowy unia ibis LH 3+1, zabezpieczenia hydrauliczne przeciw kamieniom z możliwością regulacji…

      22 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Krone mustang 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług Krone mustang 4 skibowy

      …Sprzedam plug Krone Mustang 3+1 . regulacja orki na każdej skibie, niespawany, niemalowany, bez luzów na wieży. Więcej informacji pod nr tel…

      12 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plug obrotowy 4 skibowy Kverneland Kuhn J. BAEKE PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Plug obrotowy 4 skibowy Kverneland Kuhn J. BAEKE

      …2005rok Pług obrotowy 4 skibowy Kverneland Kuhn J. BAEKE Rozmawiamy w języku polskim, niemieckim oraz angielskim…

      11 000 zł
    • Plug Obrotowy 4 Lemken Opal 110  sprowadzony

      Obserwuj

    • Plug Obrotowy 4 Lemken Opal 110 sprowadzony

      …Witam sprzedam pług Obrotowy 4 skibowy Lemken Opal 110 sprowadzony obrót na dwa wierzę koło podporowe rama prosta…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Unia Ibis XM4

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Unia Ibis XM4

      Plug obrotowy Unia Ibis XMH4: Rok 2018 Zabezpieczenia hydrauliczne Obroty 4-skibowe Zmienna skokowo szerokość pracy…

      39 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 5 skibowy obrotowy NON-STOP NAUD, gregoire besson 4+1

      Obserwuj

    • Pług 5 skibowy obrotowy NON-STOP NAUD, gregoire besson 4+1

      …Sprzedam pięcio skibowe 4+1 obrotowe plugi marki NAUD / gregoire besson, gruba rama, solidna wieżyczka Plug

      8 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Plug zagonowy

      Obserwuj

    • Sprzedam Plug zagonowy

      …Na sprzedaż mocny i niezawodny pług zagonowy 5-skibowy – aktualnie w konfiguracji 4-skibowej (brakuje jednej skiby…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia