Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"orka pługiem obrotowym" w Rolnictwo

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Fraza: orka pługiem obrotowym wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pług overum obrotowy 3 skibowy kverneland

      Obserwuj

    • Pług overum obrotowy 3 skibowy kverneland

      …Oferuję pług overum 3 skibowy obrotowy na hydraulice z regulacją szerokości orki w dobrym stanie gotowym do orki

      13 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy

      Pług obrotowy 4 skibowy euro masz regulowana szerokość orki do 50 cm na skibowy…

      17 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi obrotowe

      Obserwuj

    • Pługi obrotowe

      …Sprzedam pługi obrotowe 4 skibowe Kverneland, zrywalne . .Stan dobry. Regulacja szerokości orki. Możliwa zamiana…

      11 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pługi kverneland 3skibowe  obrotowe

      Obserwuj

    • Sprzedam pługi kverneland 3skibowe obrotowe

      …Sprzedam pługi kverneland 3skibowe obrotowe nie spawanie nie popękane zmienna szerokość orki hydrauliczne…

      12 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3 skibowy obrotowy , brony 5

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy , brony 5

      …Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy w bardzo dobrym stanie , regulowana szerokość orki ,zawija bardzo dobrze i orka

      11 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Gregoire Besson

      Obserwuj

    • Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Gregoire Besson

      …Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Gregoire Besson na zabezpieczeniu hydraulicznym z możliwością regulacji szerokości orki

      16 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Lemken

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Lemken

      Pług obrotowy Lemken 3-skibowy, obrót na dwa węże. Koło podporowe ogumione. Szerokość orki regulowana. Zapraszam 510357351…

      9 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi obrotowe Goizin Naud

      Obserwuj

    • Pługi obrotowe Goizin Naud

      Pługi obrotowe Goizin 4 Zmienna szerokość orki Sprowadzone Mozliwy transport Więcej informacji na telefon 517 025 022…

      15 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Pług obrotowy OVERUM 3 skibowy zabezpieczenie NonStop hydrauliczne!

      Obserwuj

    • Pług obrotowy OVERUM 3 skibowy zabezpieczenie NonStop hydrauliczne!

      …podporowe * Elementy robocze w dobrym stanie , pług gotowy do orki - Tani transport cała Polska w cenie Paliwa . tel : 781-240-741…

      15 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług obrotowy

      Obserwuj

    • Sprzedam pług obrotowy

      …Witam sprzedam pług obrotowy z odkładaniami ażurowymi, pług w dobrym stanie, posiadam do niego 4-tą Skibę oraz…

      12 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 3 skiby

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 3 skiby

      …Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy. Obrót na dwa węże, przedpłużki, zabezpieczenia śrubowe, szerokość orki regulowana. Możliwość zakupu bez brony…

      8 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 4-ro skibowe Huard obrotowe nowe lemiesze

      Obserwuj

    • Pługi 4-ro skibowe Huard obrotowe nowe lemiesze

      …Sprzedam pługi 4-ro skibowe Huard obrotowe. Nowe lemiesze. Stan bardzo dobry. Regulacja szerokości orki

      15 900 zł
      FIRMA
    • Pług 3 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług 3 skibowy obrotowy

      …Sprzedam pług 3 skibowy obrotowy na dwa węże stan dobry, płynne obracanie nie spawany, solidna rama, regulowana szerokość orki

      6 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 5 skibowy BBG, nie Lemken

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 5 skibowy BBG, nie Lemken

      Pług obrotowy 5 skibowy BBG, Vario, liniowanie , hydrauliczna regulacja szerokości orki od 30 do 50 cm na skibę…

      23 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wał cambella do pługa obrotowego.

      Obserwuj

    • Wał cambella do pługa obrotowego.

      …Witam, sprzedam wał do pługa obrotowego trzy lub cztero skibowego zależnie od szerokości orki

      2 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy KVERNELAND VD-85 5-skib

      Obserwuj

    • Pług obrotowy KVERNELAND VD-85 5-skib

      … Kroje na ostatnim korpusie, że stan bardzo dobry, gotowy do orki, TRANSPORT GRATIS ! Zamienię na 4-skibowy obrotowy może być do remontu…

      29 999 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 3skibowy obrotowy HUARD

      Obserwuj

    • Pług 3skibowy obrotowy HUARD

      …Sprzedam pług 3skibowy obrotowy HUARD, zabezpieczenia hydrauliczne, zmienna szerokość orki, przedpłóżki. Stan bardzo dobry…

      11 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • pług obrotowy Kverneland 3 skibowy

      Obserwuj

    • pług obrotowy Kverneland 3 skibowy

      …sprzedam pług 3 skibowy obrotowy kverneland z regulacja szerokosci orki 14''16''18'' regulowana pierwsza skiba koło podporowe lemiesz 16'' obrót na dwa węże…

      7 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy Rumptstad

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy Rumptstad

      …Na sprzedaz pług obrotowy 4 skibowy ,płynny obrót na dwa węże,szerokość orki ustawiana hydraulicznie,oryginalne mocne kółko Wiecej informacji udziele telefonicznie…

      8 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy VOGEL NOOT, 5-skib

      Obserwuj

    • Pług obrotowy VOGEL NOOT, 5-skib

      …części robocze nowe, Pług typowy do orania kukurydzy Wysokość 85cm rozstaw korpusów 95cm stan bardzo dobry, gotowy do orki, TRANSPORT GRATIS !…

      39 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam pług lemken obrotowy 120

      Obserwuj

    • Sprzedam pług lemken obrotowy 120

      …Witam sprzedam pług obrotowy firmy lemken 120,cały w oryginale elementy robocze w dobrym stanie technicznym posiada…

      10 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pługi 3 obrotowe Agrolux

      Obserwuj

    • Pługi 3 obrotowe Agrolux

      …Sprzedam pługi Agrolux 3 obrotowe - obrót na dwa węże - przedpłużki - regulacja mechaniczna pierwszej skiby…

      16 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy 4 skibowy RABE ALBATROS

      Obserwuj

    • Pług obrotowy 4 skibowy RABE ALBATROS

      …Sprzedam pług obrotowy 4 skibowy RABE ALBATROS 120, rok 2018. Szerokość orki jest regulowana 30-50 cm. Elementy…

      46 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Kverneland 4 skibowy obrotowy, ED 100

      Obserwuj

    • Pług Kverneland 4 skibowy obrotowy, ED 100

      …Sprzedam pług Kverneland 4 skibowy obrotowy ED 100 na zabezpieczeniu resortowym zmiana szerokości orki od 30 - 50 cm stan bdb więcej informacji pod numerem telefonu…

      29 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Lemken opal 180 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Lemken opal 180 4 skibowy

      …Witammam do sprzedania pług obrotowy Lemken opal 180. 4 skibowy. Szerokość orki 43cm na korpus. Plug posiada ramie…

      20 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 skibowy obrotowy Vogel Noot M950 C+

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy obrotowy Vogel Noot M950 C+

      …regulowana szerokość orki na skibę do 50 cm, elementy robocze wymienione na nowe. Pług w bardzo dobrym stanie…

      32 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług 4 skibowy obrotowy Eberhardt

      Obserwuj

    • Pług 4 skibowy obrotowy Eberhardt

      …Sprzedam pług 4 skibowy obrotowy Eberhardt. Obrót na 2 węże . Nowe scinacze Rama 110mm Możliwość regulacji…

      10 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług gassner 4 skibowy obrotowy

      Obserwuj

    • Pług gassner 4 skibowy obrotowy

      …jak i odkładnice w bardzo dobrym stanie rama nie pospawana pług gotowy do orki. TEL 660 435 597. TEL 662 579 426…

      31 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług obrotowy Unia Ibis 3+ jak nowy

      Obserwuj

    • Pług obrotowy Unia Ibis 3+ jak nowy

      …Sprzedam pług obrotowy Unia Ibis 3+. Pług jest jak nowy. Rok produkcji 2019. Najdłuższe odkładnie longi…

      28 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pług Niemeyer Alpha 4 skibowy

      Obserwuj

    • Pług Niemeyer Alpha 4 skibowy

      …sprzedam pług niemeyer 4 skibowy obrotowy szer orki do 50cm tan idealny kontakt tel…

      30 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia