Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"beczka ocynkowana" w Rolnictwo

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Rolnictwo wyłącz filtr
  • Fraza: beczka ocynkowana wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Beczka ocynkowana 600 litrów

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana 600 litrów

      Beczka ocynkowana 600 litrów…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • beczka ocynkowana 700 l w dobrym stanie polecam

      Obserwuj

    • beczka ocynkowana 700 l w dobrym stanie polecam

      beczka ocynkowana 700 l w dobrym stanie polecam…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka stalowa ocynkowana na paliwo 200l

      Obserwuj

    • Beczka stalowa ocynkowana na paliwo 200l

      …Solidne beczki stalowe ocynkowane 200l na paliwo. 4 szt. Cena za sztukę…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczki 200 litrów ocynkowane

      Obserwuj

    • Beczki 200 litrów ocynkowane

      …Sprzedam 4 beczki 200 litrów ocynkowane stan bdb. Cena za 1 sztukę…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka ocynkowana 600l

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana 600l

      …Sprzedam beczkę ocynkowana pojemność 600l. Całkowita długość 3 metry…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam beczki na  paliwo  ocynkowane

      Obserwuj

    • Sprzedam beczki na paliwo ocynkowane

      …Sprzedam beczki na rope ocynkowane stan bardzo dobry cena 50 zł za sztuke dostępne 5 sztuk cena do uzgodnienia…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Korek gumowy beczki ocynkowanej

      Obserwuj

    • Korek gumowy beczki ocynkowanej

      …Korek gumowy boczny beczki ocynkowanej Średnica około 55mm Wysyłka pobranie 25.00…

      22 zł
      FIRMA
    • Beczka ocynkowana 200l

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana 200l

      …Sprzedam używaną beczkę stalową, ocynkowaną 200l. Stan dobry, po abizolu…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka do wody 600 litrów ocynkowana

      Obserwuj

    • Beczka do wody 600 litrów ocynkowana

      Beczka ocynkowana . 600 litrów , stoi w garażu była nowa tylko raz był w niej nalane paliwo ojej napędowy…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Uszczelka spustu beczki ocynkowanej

      Obserwuj

    • Uszczelka spustu beczki ocynkowanej

      …Uszczelka spustu beczki ocynkowanej. średnica uszczelki około 16cm Możliwość wysyłki za pobraniem ( koszt 25.00zł)…

      39 zł
      FIRMA
    • Zbiornik beczka metalowa ocynkowana ocynk 400 litrów nowa

      Obserwuj

    • Zbiornik beczka metalowa ocynkowana ocynk 400 litrów nowa

      …Zbiornik beczka ocynkowana 400 litrów Nowa Na stanie 2 sztuki cena dotyczy 1 sztuki Odbiór w siedzibie firmy…

      1 100 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Beczka na paliwo

      Obserwuj

    • Beczka na paliwo

      Beczka na paliwo ocynkowana 200l…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka ocynkowana 1000l

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana 1000l

      …Witam Sprzedam beczke ocynkowaną 1000l. Wiecej informacji telefonicznie…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka 400 litrów ocynk

      Obserwuj

    • Beczka 400 litrów ocynk

      …Witam. Sprzedam beczkę ocynkowaną na wodę, paliwo 400l. Beczka w bardzo dobrym stanie…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka ocynkowana 2000 l na wodę z zaworem, beczkowóz na kołach, zbiornik

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana 2000 l na wodę z zaworem, beczkowóz na kołach, zbiornik

      Beczka ocynkowana 2000 litrów z zaworem spustowym, wykorzystywana wyłącznie do przewozu wody, beczkowóz z mostem…

      4 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 220l

      Obserwuj

    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 220l

      …Posiadam w sprzedaży obejmy metalowe ocynkowane lub kwasoodporne do beczek plastikowych i metalowych. Możliwość…

      35 zł
      FIRMA
    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 120l

      Obserwuj

    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 120l

      …Posiadam w sprzedaży obejmy metalowe ocynkowane lub kwasoodporne do beczek plastikowych i metalowych. Możliwość…

      30 zł
      FIRMA
    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 150l

      Obserwuj

    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 150l

      …Posiadam w sprzedaży obejmy metalowe ocynkowane lub kwasoodporne do beczek plastikowych i metalowych. Możliwość…

      30 zł
      FIRMA
    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 60l

      Obserwuj

    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 60l

      …Posiadam w sprzedaży obejmy metalowe ocynkowane lub kwasoodporne do beczek plastikowych i metalowych. Możliwość…

      25 zł
      FIRMA
    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 30l

      Obserwuj

    • Klamra,obejma, zapinka, obręcz do beczki plastikowej 30l

      …Posiadam w sprzedaży obejmy metalowe ocynkowane lub kwasoodporne do beczek plastikowych i metalowych. Możliwość…

      25 zł
      FIRMA
    • Sprzedam beczki 2000 i 600 litrów

      Obserwuj

    • Sprzedam beczki 2000 i 600 litrów

      Beczki 2000 i 600 litrów metalowe ocynkowane, bez dekla…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pokrywa beczki ocynkowanej na gnojowicę lub wodę przemysłową

      Obserwuj

    • Pokrywa beczki ocynkowanej na gnojowicę lub wodę przemysłową

      …Pokrywa beczki ocynkowanej / oryginalna fabrycznie nowa Pojemność : 400 litrów 600 litrów 1000 litrów 2000 litrów…

      99 zł
      FIRMA
    • Beczka beczkowóz do wody 4000l

      Obserwuj

    • Beczka beczkowóz do wody 4000l

      Beczka do wody o pojemności 4000l, ocynkowana , stan ok , opony nie ciekawe, idealna do podlewania…

      4 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczki 200l ocynkowane

      Obserwuj

    • Beczki 200l ocynkowane

      …Witam posiadam na sprzedaż beczki po ropie w pełni szczelne 4szt cena 80zl szt więcej info priv…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka aseniazcyjna 6000l

      Obserwuj

    • Beczka aseniazcyjna 6000l

      …Witam mam do sprzedania beczkę asenizacyjną ocynkowaną z pompą próżniową kompletna Zapraszam…

      24 000 zł
      FIRMA
    • Beczka asenizacyjna 2600l

      Obserwuj

    • Beczka asenizacyjna 2600l

      Beczka asenizacyjna Pojemność 2600l Wąż nowy Wylewka Wałek wom Ocynkowana Stan bardzo dobry, po przeglądzie pompy. Możliwość transportu…

      7 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka , Cysterna do bentonitu

      Obserwuj

    • Beczka , Cysterna do bentonitu

      …Do sprzedaży oferuję nową beczkę do bentonitu. Pojemność 2000l Masa własna 748kg Beczka ocynkowana. Silnik Honda…

      68 000 zł
    • beczka asenizacyjna

      Obserwuj

    • beczka asenizacyjna

      Beczka Asenizacyjna Ocynkowana. Pojemność 5000 litrów. Posiada pompę ssąco-tłoczącą. Zasuwę otwieraną z tyłu i z boku. Boczny zawór Stan Bardzo Dobry. Tel.692 011 687…

      11 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka ocynkowana na czystą wodą 1 000 litrów

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana na czystą wodą 1 000 litrów

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka 200 litrow czysta

      Obserwuj

    • Beczka 200 litrow czysta

      …Sprzedam beczke ocynkowana 200 litrow czysta ,na rope ,deszczuwke 100 zl…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • beczka na wodę 1000l ocynk

      Obserwuj

    • beczka na wodę 1000l ocynk

      …sprzedam beczkę na wodę 1000l ocynkowaną, stan bardzo dobry bez rdzy, szczelna, garazowana tel: 500-009-912 gdy bym nie odbierał proszę o smsa na pewno oddzwonię…

      550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz 1000 litrów

      Obserwuj

    • Beczkowóz 1000 litrów

      …Na solidnej ramie z ceownika 10-tki. Oś z przyczepy na kołach balonowych. Beczka ocynkowana na czystą wodę. Stan bardzo dobry…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz LOMMA

      Obserwuj

    • Beczkowóz LOMMA

      …Pojemność beczkowozu 20000 l, Zawieszenie przód i tył resor, Hamulce pneumatyczne, Posiada mieszadło napędzane silnikiem hydraulicznym, Beczka ocynkowana

      107 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz 6000L beczka asenizacyjna wóz na wodę szambo Tandem z włókna 5000

      Obserwuj

    • Beczkowóz 6000L beczka asenizacyjna wóz na wodę szambo Tandem z włókna 5000

      …ofercie różne maszyny oraz beczkowóz ocynkowany jednoosiowy 6000 L 12.9 Ocynkowany 3000L 12.5 Kontakt teI. 661_969_153…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz ipsa

      Obserwuj

    • Beczkowóz ipsa

      …Sprzedam beczkowóz marki ipsa orginalny niemiecki rok produkcji 1979 pojemność 4000 L na ramię opony w dobrym stanie beczka ocynkowana, garażowania…

      7 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczka asenizacyjna STREU MIX stan idealny 2700l.

      Obserwuj

    • Beczka asenizacyjna STREU MIX stan idealny 2700l.

      Ocynkowana beczka asenizacyjna niemieckiej filrmy STREU MIX Poj.max 2700 litrów pompa ssąco-tłocząca możliwość…

      16 900 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Beczkowóż beczka asenizacyjna

      Obserwuj

    • Beczkowóż beczka asenizacyjna

      …Sprzedam beczkowozy ocynkowane, stan bardzo dobry. Więcej informacji 6/9/4/0/3/1/3/2/2 Możliwy transport…

      9 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Opryskiwacz sadowniczy 1500l

      Obserwuj

    • Opryskiwacz sadowniczy 1500l

      …Sprzedam Włoski opryskiwacz sadowniczy 1500l rama ocynkowana na resorach z hamulcem , pompa 143 na przekładni ,beczka cała nie klejona stan oryginalny gotowy do pracy…

      14 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz 7000 litrów beczka PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Beczkowóz 7000 litrów beczka

      …Sprzedam ocynkowany beczkowóz Benken o pojemności 7000 litrów. Pompa wydajna . Wałek, rozlewka i wąż w komplecie…

      15 900 zł
    • Beczka Asenizacyjna beczkowóz beczka Kaweco 6000Litrów Możliwość Transport

      Obserwuj

    • Beczka Asenizacyjna beczkowóz beczka Kaweco 6000Litrów Możliwość Transport

      Beczka Asenizacyjna Holenderskiej produkcji Kaweco Pojemność 6000 Litrów Pompa sąco tłoczoca 8000 litrów szybko…

      16 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz 4500l IPSAM, nowe części

      Obserwuj

    • Beczkowóz 4500l IPSAM, nowe części

      …uszczelniacze. Nowy wąż ssawny, wylewka i zawór. Beczka w bardzo dobrym stanie, szczelna ocynkowana. Kontakt 663 028 615…

      10 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wózek do beczki 200l

      Obserwuj

    • Wózek do beczki 200l

      …Sprzedam wózek/wywrotnice do transportu, mycia oraz opróżniania beczek 200l. Idealny do transportu deszczówki w…

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • MC3463533 POMPKA RĘCZNA DO OLEJU JD

      Obserwuj

    • MC3463533 POMPKA RĘCZNA DO OLEJU JD

      …do 200 l - Teleskopowa stalowa rura ssąca 450–860 mm - Stalowy, ocynkowany korpus - Złączki przejściowe do beczki

      369 zł
    • Beczka ocynkowana BR-4A 400L Agromet Inofama + wieżyczka do ciągnika TUZ

      Obserwuj

    • Beczka ocynkowana BR-4A 400L Agromet Inofama + wieżyczka do ciągnika TUZ

      …dorobiony zestaw do podnoszenia i transportu na tylny TUZ ciągnika. Stan dobry: beczka szczelna, bez spawów, zawsze…

      599 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zbiornik beczka ze stali nierdzewnej 250l

      Obserwuj

    • Zbiornik beczka ze stali nierdzewnej 250l

      …Na sprzedaż kontener ze stali nierdzewnej w ramie ocynkowanej. Pojemność - 250 l. Zbiornik czysty, szczelny…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BECZKOWÓZ 6000L beczka asenizacyjna MARCHNER ocynk +pompa-kompresor RESORY

      Obserwuj

    • BECZKOWÓZ 6000L beczka asenizacyjna MARCHNER ocynk +pompa-kompresor RESORY

      …Witam. Sprzedam beczkowóz Marchner 6000 L ocynkowany Stan widoczny na zdjęciach, jednoosiowy. Oś na resorach…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beczkowóz Joskin 10000 litrów beczka szambiarka PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Beczkowóz Joskin 10000 litrów beczka szambiarka

      …Sprzedam ocynkowany beczkowóz o pojemności 10000 litrów . Joskin . Rok prod 2002. Zawory do ciągnięcia z obu stron…

      58 900 zł
    • Wóz asenizacyjny Pichon SV 16 - 2022 rok- 16 600 l, tandem, pompa fi200 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wóz asenizacyjny Pichon SV 16 - 2022 rok- 16 600 l, tandem, pompa fi200

      …W sprzedaży fabrycznie nowy beczkowóz Pichon SV 16 z 2022 roku. Jest to wysokiej jakości beczka asenizacyjna o…

      254 000 zł
    • Wtyk z Kołnierzem 4" WÓZ ASENIZACYJNY Beczka [1648]

      Obserwuj

    • Wtyk z Kołnierzem 4" WÓZ ASENIZACYJNY Beczka [1648]

      …Wtyk z kołnierzem do wozów Asenizacyjnych / Beczkowozów KOD SKRAW-MET: [1648] Ocynkowany ogniowo Precyzyjnie…

      188 zł
      FIRMA
    • Beczkowóz beczka do gnojowicy nowa marco polo

      Obserwuj

    • Beczkowóz beczka do gnojowicy nowa marco polo

      ocynkowany obustronnie, - konstrukcja beczkowozów ramowa, - zawieszenie resorowane, - pompa B&P MEC, - hamulce jedno i…

      51 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • beczka do gnojowicy szambiarka wóz asenizacyjny

      Obserwuj

    • beczka do gnojowicy szambiarka wóz asenizacyjny

      …innymi: - zbiornik wykonany z blachy o grubości 6 mm ocynkowany obustronnie, - konstrukcja beczkowozów ramowa…

      105 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Beczkowóz / Wóz asenizacyjny 5000 l – sprawny, solidny, ocynkowany

      Obserwuj

    • Beczkowóz / Wóz asenizacyjny 5000 l – sprawny, solidny, ocynkowany

      …jako beczka do wody lub do zastosowań gospodarczych Beczkowóz przez lata użytkowany w gospodarstwie, obecnie…

      12 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wóz asenizacyjny PICHON TCI 12600 PROMOCJA  beczka pompa jurop jak joskin

      Obserwuj

    • Wóz asenizacyjny PICHON TCI 12600 PROMOCJA beczka pompa jurop jak joskin

      … - pojemność beczki 12600 litrów - ø1700 – grubość 7mm – zintegrowane podwozie (oś wahadłowa bogie/tandem) – 12 600 l…

      149 900 zł
      do negocjacji
    • Wóz asenizacyjny PICHON TCI 12600 PROMOCJA beczka pompa jurop ŁM

      Obserwuj

    • Wóz asenizacyjny PICHON TCI 12600 PROMOCJA beczka pompa jurop ŁM

      … - pojemność beczki 12600 litrów - ø1700 – grubość 7mm – zintegrowane podwozie (oś wahadłowa bogie/tandem) – 12 600 l…

      149 900 zł
      do negocjacji
    • Wóz asenizacyjny PICHON 10000 litrów beczka NOWY z gwarancją pompa jurop

      Obserwuj

    • Wóz asenizacyjny PICHON 10000 litrów beczka NOWY z gwarancją pompa jurop

      …OFERUJEMY DO SPRZEDAZY; Wóz asenizacyjny PICHON 10000 w kompletacji - ocynkowany. pojemność 10000l - dyszel…

      112 890 zł
      do negocjacji
    • Wtyk z Kołnierzem 6" WÓZ ASENIZACYJNY Beczka [1647]

      Obserwuj

    • Wtyk z Kołnierzem 6" WÓZ ASENIZACYJNY Beczka [1647]

      …Wtyk z kołnierzem do wozów Asenizacyjnych / Beczkowozów KOD SKRAW-MET:[1647] Ocynkowany ogniowo Precyzyjnie…

      262 zł
      FIRMA
    • Beczka do gnojowicy szambiarka nowa wóz asenizacyjny

      Obserwuj

    • Beczka do gnojowicy szambiarka nowa wóz asenizacyjny

      ocynkowany obustronnie, - konstrukcja beczkowozów ramowa, - zawieszenie resorowane, - pompa B&P MEC, - hamulce jedno i…

      116 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Beczka do gnojowicy 12000/16000/18000 Beczkowóz

      Obserwuj

    • Beczka do gnojowicy 12000/16000/18000 Beczkowóz

      …6 mm ocynkowany obustronnie, - konstrukcja beczkowozów ramowa, - zawieszenie resorowane, - pompa B&P MEC, - hamulce…

      149 500 zł
      FIRMA
    • beczka do gnojowicy 8 10 12 14 16 tysiecy litrow nowa

      Obserwuj

    • beczka do gnojowicy 8 10 12 14 16 tysiecy litrow nowa

      …Beczkowóz o pojemności 8 000 Specyfikacja to między innymi: - zbiornik wykonany z blachy o grubości 6 mm ocynkowany

      68 500 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • beczka do gnojowicy beczkowóz

      Obserwuj

    • beczka do gnojowicy beczkowóz

      …innymi: - zbiornik wykonany z blachy o grubości 6 mm ocynkowany obustronnie, - konstrukcja beczkowozów ramowa…

      149 000 zł
      do negocjacji
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia