0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

TOP 5 najlepszych przewodników po krajach europejskich

TOP 5 najlepszych przewodników po krajach europejskich

Planujesz podróż na weekend lub dłużej i chcesz poznać lepiej kraj, do którego się udajesz? Pomocne będą w tym specjalistyczne książki, w których znajdziesz mapy, wskazówki, a także listę najbardziej znanych zabytków, które musisz zwiedzić. W jakie zatem przewodniki po Europie warto się zaopatrzyć planując urlop?

 

 

„Przewodnik zimowy po Europie”, wyd. Carta Blanca

„Przewodnik zimowy po Europie” to świetna propozycja dla osób, które planują urlop zimą lub szukają ciekawej propozycji na spędzenie ferii z dziećmi. Przedstawione są w nim praktyczne informacje turystyczne, które obejmują takie kraje jak Polska, Słowacja, Czechy, Włochy, Austria, Szwajcaria i Francja. W poradniku znaleźć można zestawienie tras i wyciągów narciarskich, co będzie pomocne zapalonym narciarzom. Warto wiedzieć, które stoki są lepiej zagospodarowane i gdzie są piękne widoki. W przewodniku są także przedstawione panoramy gór i mapy ułatwiające dojazd do konkretnych kurortów. Osoby, które chcą odpocząć od szusowania na nartach i snowboardzie znajdą też listę zabytków w okolicy ośrodków, które warto zobaczyć.

Przewodnik zimowy po Europie

 

„Odkrywanie Europy. Wielka księga podróży”, wyd. Hachette Polska

„Odkrywanie Europy. Wielka księga podróży” to książka, która łączy w sobie cechy przewodnika, atlasu i albumu. To świetna propozycja dla osób, które lubią skrupulatnie planować swoje podróże i przygotowują plan zwiedzania na każdy dzień. Pierwsza część przewodnika po Europie obejmuje najpiękniejsze miasta, zabytki, parki itp., które warto w danym kraju zobaczyć. W drugiej części widzimy trasy, którymi warto przemierzyć europejskie kraje, by jak najwięcej miejsc zwiedzić. Są one uzupełnione o zdjęcia, które dodatkowo zachęcają do pokonania konkretnych dróg. W sumie otrzymujemy aż 147 gotowych tras, którymi warto podążać po Europie, by nasze wycieczki były udane. Oprócz tego, możemy obejrzeć 1000 fotografii, które przekonają nas do tego, by jak najszybciej ruszyć w podróż.

Odkrywanie Europy

 

„Europa na każdy miesiąc w roku”, wyd. Pascal

„Europa na każdy miesiąc w roku” to świetna propozycja dla osób, które lubią wyjeżdżać chociażby na weekend. Dzięki temu przewodnikowi, można zaplanować ciekawą podróż w każdym miesiącu w roku, a ze wskazówkami zawartymi w tej publikacji, staje się to dużo łatwiejsze. Z poradnika dowiadujemy się co warto zwiedzić w takich miastach jak Praga, Berlin, Budapeszt, Amsterdam, Paryż, Londyn, Lizbona, Madryt, Sztokholm, Wiedeń, Rzym i Kopenhaga. Otrzymujemy szereg informacji turystycznych o historii i położeniu tych miejsc, głównych atrakcjach, zabytkach itp. Całość uzupełniają pomocne mapy i atrakcyjne zdjęcia.

 

„Europa na wakacje. 10 najpiękniejszych wysp”, wyd. Pascal

„Europa na wakacje. 10 najpiękniejszych wysp” to idealny przewodnik dla osób, które planują leniwy urlop. W książce przedstawiono rajskie miejsca w Europie, które warto zwiedzić. Wśród nich są: Cypr, Fuerteventura, Gran Canaria, Kreta, Madera, Majorka, Matla, Rodos, Sycylia i Teneryfa. W poradniku można znaleźć ciekawe informacje odnośnie plaż i modnych kurortów. Nie brakuje również wskazówek odnośnie tego, co warto zwiedzić na wyspach, by nasz urlop nie ograniczał się jedynie do wypoczywania na pięknych plażach.

 

„Hiszpania i Portugalia. Przewodnik dla zmotoryzowanych”, wyd. Pascal

„Hiszpania i Portugalia. Przewodnik dla zmotoryzowanych” to ciekawa propozycja dla osób, które lubią podróżować samochodem. W książce znajdziemy dwie dojazdowe drogi do tych krajów, które są najbezpieczniejsze i najbardziej komfortowe. Oprócz tego, zawarto również 10 zalecanych tras po Hiszpanii i Portugalii, które pozwalają na zobaczenie najbardziej atrakcyjnych miejsc w tych państwach. Podane są również współrzędne GPS i dokładny kilometraż, a nawet szacowany czas zwiedzania wybranych miejsc. Szczegółowo zostały opisane również zabytki, które warto zobaczyć podczas podróży do obu tych państw. Co ważne, w przewodniku znajdują się także porady odnośnie jazdy samochodem po Hiszpanii i Portugalii, które zostały omówione przez specjalistów ze Szkoły Auto SKODA.

Może Cię również zainteresować

 • O nas

 • Bezpieczenstwo

 • Pomoc

 • Poradnik kupującego

 • Blog

 • Mapa kategorii

 • Ogłoszenia archiwalne

 • Media

 • Reklama

 • Praca

 • Kontakt

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Przewiń do góry