Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Oferta sprzedaży gruntu Kromnów 1556m2

1 / 4
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 115 zł/m²
  • Powierzchnia 1556 m²
  • Szerokość 40 m
  • Długość 33 m
  • Typ budowlana
Do zaoferowania przepięknie położona działka budowlana z widokiem na Karkonosze nieopodal Szklarskiej Poręby Działka jest ustawna, z dala od miejskiego zgiełku. Widok na Karkonosze Działka graniczy z działkami budowlanymi, blisko zalesienia. Cisza i spokój w urokliwej miejscowości Kromnów w gminie Stara Kamienica. Dojazd z drogi asfaltowej. 12 km - Szklarska Poręba 22 km - Karpacz 10 km - Jelenia Góra Działka objęta MPZP - MN8 - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: Prąd - na działce obok (skrzynka) Woda - budowa studni Kanalizacja - szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków Więcej informacji udzielę telefonicznie. Kowalski Maciej ***-***-*** Nieruchomości Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Skontaktuj się

Kowalski Nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 19 | Numer: SPI_8
Zgłoś nadużycie
179 000 zł 115 zł/m²

Kowalski Nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Mar 2026
Kromnów dolnośląskie Zobacz na mapie »

Kowalski Nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Mar 2026
Kromnów dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Kowalski Nieruchomości
Lipowa 1 / 1
58-573 Piechowice
Zobacz na mapie
tel.: 880300905

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Sobota09:00 - 17:00