Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wz cena zakupu czy sprzedaży" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Nieruchomości wyłącz filtr
  • Fraza: wz cena zakupu czy sprzedaży wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Do sprzedaży grunt Przyjaźń 4007m2

      Obserwuj

    • Do sprzedaży grunt Przyjaźń 4007m2

      … Powierzchnia łączna: 4007 m² Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna (WZ) Forma sprzedaży: kompleks działek wraz z…

      303 450 zł
    • Sprzedam działkę w miejscowości Obojna z warunkami zabudowy WZ

      Obserwuj

…zapraszam do kontaktu telefonicznego. 5-0-1-3-6-5-9-3-3 W przypadku zainteresowania zakupem innej działki, informacji proszę szukać na pozostałych ogłoszeniach lub telefonicznie…

      85 000 zł

      Obserwuj

85 000 zł

      Obserwuj

85 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki Straszydle 2000m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Straszydle 2000m2

      …Na sprzedaż działki budowalne w Straszydlu - tylko 20 km od centrum Rzeszowa Straszydle, gmina Lubenia, powiat…

      120 000 zł
    • Dawidy – duża działka 0,5306 ha (WZ)

      Obserwuj

    • Dawidy – duża działka 0,5306 ha (WZ)

      …Oferta sprzedaży działki rolnej z decyzją o warunkach zabudowy (WZ) Lokalizacja: Dawidy – wieś w woj. warmińsko…

      169 000 zł
    • Grunt 2071m2 Solina

      Obserwuj

    • Grunt 2071m2 Solina

      …Na sprzedaż działka w Solinie z WZ na pensjonat oraz dwa budynki rekreacji indywidualnej. Dojazd do działki…

      509 466 zł
    • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

      Obserwuj

    • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

      …Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości…

      84 000 zł
    • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ

      …Na sprzedaż działka budowlana 2842m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie…

      341 000 zł
    • Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ

      …Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie…

      274 000 zł
    • Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów

      …Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie…

      167 000 zł
    • Spokojna działka 1400 m² | Skotniki | Media | WZ PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Spokojna działka 1400 m² | Skotniki | Media | WZ

      …Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m² w miejscowości Skotniki, w gminie Zgierz…

      210 000 zł
    • Działka Szyldak Parkowa 1143m2

      Obserwuj

    • Działka Szyldak Parkowa 1143m2

      …ognisko i dostępem do stawu). W sprzedaży pozostała ostatnia działka budowlana: - działka A (nr ewid. 117/3) SPRZEDANA…

      82 296 zł
    • Działki budowlane z WZ na domy jednorodzinne PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działki budowlane z WZ na domy jednorodzinne