Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wodny plac zabaw" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Apartamenty u Gosi

      Obserwuj

    • Apartamenty u Gosi

      zabaw dla dzieci i boiskiem do siatkówki ✔️sklepy i restauracje ✔️stadnina koni (ok. 2 km) ✔️hotel Gołębiewski (ok. 5 km) Zarezerwuj: ? 697 267 304…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mieszkanie Wrocław Gnieźnieńska 30.82m2 1 pokojowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie Wrocław Gnieźnieńska 30.82m2 1 pokojowe

      …osiedla - alejki spacerowe, oczka wodne, plac zabaw, siłownia terenowa Doskonała komunikacja - szybki dostęp do centrum…

      619 000 zł
    • Dom nowy, Krynica -Zdrój, zbocze Góry Parkowej PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom nowy, Krynica -Zdrój, zbocze Góry Parkowej

      …„Ogrodach Żywiołów” i „Wodnym Placu Zabaw” na Górze Parkowej. Z okien domków rozpościera się widok na Jaworzynę. Blisko…

      1 350 000 zł
    • Ogłoszenie mieszkanie 37.3m2 Wrocław

      Obserwuj

    • Ogłoszenie mieszkanie 37.3m2 Wrocław

      …Glinianki, popularnego miejsca spacerów i wypoczynku, - w pobliżu nowa szkoła podstawowa , przedszkole i plac zabaw

      480 000 zł
    • Mieszkanie 46.52m2 Siechnice PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie 46.52m2 Siechnice

      …zwiększonej odporności na włamanie Na terenie inwestycji zaplanowano strefę relaksu oraz plac zabaw dla…

      498 000 zł
    • sprzedaż uzbrojona działka budowl.5120m2. Popielów

      Obserwuj

    • sprzedaż uzbrojona działka budowl.5120m2. Popielów

      …restauracje , sklepy, kościół, plac zabaw dla dzieci , tereny rekreacyjne /, zadbana miejscowość, bardzo dobre…

      239 000 zł
    • Mieszkanie 24.52m2 1-pokojowe Gdynia Widna PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie 24.52m2 1-pokojowe Gdynia Widna

      zabaw, -szybki dojazd do obwodnicy (ok. 2 minut samochodem), -dogodna komunikacja z centrum Gdyni — 10 minut autem…

      339 000 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania 194.32m2 5 pokojowe Kraków Kotlarska - okolice

      Obserwuj

…zagospodarowania uwzględnia także fontannę, oczka wodne oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci. Serdecznie polecam i zapraszam…

      5 052 320 zł
    • Mieszkanie Kraków Kotlarska - okolice 37.64m2 1 pokojowe

      Obserwuj

    • Mieszkanie Kraków Kotlarska - okolice 37.64m2 1 pokojowe

1 251 530 zł
    • Mieszkanie Kraków Kotlarska - okolice 47.49m2 2 pokoje

      Obserwuj

    • Mieszkanie Kraków Kotlarska - okolice 47.49m2 2 pokoje

1 514 931 zł
    • Grunt na sprzedaż 4338m2 Ossy

      Obserwuj

    • Grunt na sprzedaż 4338m2 Ossy

      place zabaw; - w okolicy 3 zbiorniki wodne: Świerklaniec, Chechło oraz Rogożnik 1 i 2 gdzie można spacerować, zażywać…

      530 000 zł
    • Dom wolnostojący Krynica Morska 1200m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Krynica Morska 1200m2

      …wyposażeniem.  Obiekt oferuje plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, basen zewnętrzny, rowery, miejsce do grilowania…

      5 900 000 zł
    • Mieszkanie 2 pokojowe 46m2 Bielany, 1piętro z widną kuchnią PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie 2 pokojowe 46m2 Bielany, 1piętro z widną kuchnią

      placów do spacerowania i zabaw dla dzieci. W granicy osiedla szkoła przedszkole i sklepy osiedlowe, darmowe…

      650 000 zł
    • Apartament Premium★Gotowy Biznes nad Morzem ROI 7%

      Obserwuj

    • Apartament Premium★Gotowy Biznes nad Morzem ROI 7%

      …widokiem na basen i plac zabaw. Idealne położenie zapewnia pełną intymność (brak bezpośredniego sąsiedztwa części…

      699 000 zł
    • Mieszkanie Kraków 211.89m2 5 pokoi

      Obserwuj

    • Mieszkanie Kraków 211.89m2 5 pokoi

      …rowerowymi. Koncepcja zagospodarowania uwzględnia także fontannę, oczka wodne oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci…

      7 416 150 zł
    • Mieszkanie 194.44m2 5-pok Kraków Kotlarska - okolice

      Obserwuj

    • Mieszkanie 194.44m2 5-pok Kraków Kotlarska - okolice

6 805 400 zł
    • Mieszkanie 271.03 metry 5-pokojowe Kraków

      Obserwuj

    • Mieszkanie 271.03 metry 5-pokojowe Kraków

9 486 050 zł
    • Domek w lesie-71 m2 Szałe Kalisz Bezpośrednio

      Obserwuj

    • Domek w lesie-71 m2 Szałe Kalisz Bezpośrednio

      zabaw ścianka wspinaczkowa dla dzieci. Donice drewniane, alejki wypłytowane oraz utwardzony podjazd pod auta z…

      550 000 zł
      do negocjacji
    • Dom wolnostojący Szczebra 210m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Szczebra 210m2

      …niezwykle atrakcyjnie zagospodarowanym ogrodem: altana i altana grillowa, duży taras, jacuzzi, plac zabaw dla dzieci…

      2 250 000 zł
    • Działka 3100m2 Ogonki

      Obserwuj

    • Działka 3100m2 Ogonki

      …do jeziora Święcajty oraz prywatnym terenem rekreacyjnym. Do dyspozycji: plaża z pomostem, boisko, plac zabaw oraz…