-
Obserwuj
-
Działka 4070m2 Turze
…Budziska, Ruda, Turze)Działka Numer: 702/2 Obręb: TURZE Nieruchomość znajduje się w 2 linii zabudowy. Dojazd do…
198 000 zł
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
Obserwuj
…generująca stabilny, przewidywalny dochód – idealna dla inwestora szukającego cashflowu od pierwszego dnia. ? Ruda Śląska…
Obserwuj
…Na sprzedaż ogródek działkowy zrzeszony w PZD ROD „Stokrotka”, numer działki 152, kolonia nr 2 w Nowym Bytomiu…
Obserwuj
…również w kierunku Górnego Śląska i Krakowa. Ofertę znakomicie uzupełnia linia kolejowa Kłodzko - Wałbrzych…
Obserwuj
…Dom z lat 30tych posadowiony na dużej działce o pow. 1750m wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Rudzie Kozielskiej…
Obserwuj
…Na sprzedaż funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w bliskiej odległości od…
Obserwuj
…Na wynajem funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w bliskiej odległości od…
Obserwuj
… Orzegowskiego (granica Rudy Śląskiej) i zabytkowego rewitalizowanego niedawno parku Fazaniec. Działka: Narożna, o…
Obserwuj
…wynosi ok. 251 m², natomiast całkowita 341 m². Dom posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni…
Obserwuj
…zachodniej części miasta - w dzielnicy Chropaczów, w rejonie granicy Świętochłowic z Rudą Śląską. W otoczeniu znajdują…
Obserwuj
…przy granicy z Rudą Śląską. Kształt, topografia terenu i uzbrojenie: Działka wielokątna, o kształcie zbliżonym do…
Ogłoszenia archiwalne
Obserwuj
…Sprzedam przyczepę wraz z przybudówką nad jeziorem Pławniowickim w miejscowości Niewiesze na działce rekreacyjnej…
…Działka Rudy, śląskie Działka rekreacyjna Cena: 95 355 zł Powierzchnia: 1467 m2 Cena za m2: 65 zł/m2 Piękna…