Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"sprzedam biznes firmę" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Nieruchomości wyłącz filtr
  • Fraza: sprzedam biznes firmę wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Hotel w Bydgoszczy - rentowny biznes

      Obserwuj

    • Hotel w Bydgoszczy - rentowny biznes

      …Oferujemy do sprzedaży dobrze prosperujący biznes w postaci dwugwiazdkowego Hotelu w doskonałej lokalizacji w…

      4 200 000 zł
    • Gotowy biznes garmażeria + dom mieszkalany PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Gotowy biznes garmażeria + dom mieszkalany

      firmy na miejscu, bez kosztów najmu i dojazdów Opcja przejęcia sprawdzonego biznesu garmażeryjnego z 19-letnią…

      3 200 000 zł
    • DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

      …prowadzenia firmy na miejscu, bez kosztów najmu i dojazdów Opcja przejęcia sprawdzonego biznesu garmażeryjnego z 19-letnią…

      3 200 000 zł
    • IDEALNE MIEJSCE POD TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ- DĘBNO

      Obserwuj

    • IDEALNE MIEJSCE POD TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ- DĘBNO

      …DZIAŁANIA! Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Ten obiekt to idealne miejsce…

      10 500 zł
    • MIŁOSŁAW | DK15 | GOTOWY GRUNT POD INWESTYCJĘ 1,17 ha

      Obserwuj

    • MIŁOSŁAW | DK15 | GOTOWY GRUNT POD INWESTYCJĘ 1,17 ha

      … – sieć sklepów spożywczych – stację paliw – drive-thru – magazyny / logistyka – siedzibę firmy ? 15 km Września | 17 km…

      2 650 000 zł
    • Działka Zawada 3800m2

      Obserwuj

    • Działka Zawada 3800m2

      …Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu działka przy DK94, Zawada k. Dębicy! Szukasz miejsca, które zapewni…

      15 000 zł
    • Lokal na sprzedaż Kraków witryna parter PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal na sprzedaż Kraków witryna parter

      …centrum ✔ inwestor pod wynajem komercyjny ✔ firma rozwijająca działalność w Krakowie ✔ biznes wymagający zaplecza…

      660 000 zł
    • Nieruchomość z dochodową firmą branża budowlana PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Nieruchomość z dochodową firmą branża budowlana

      …nieruchomość komercyjna wraz z prosperującym biznesem firmą Arbud II działającą w branży budowlanej i narzędziowej w…

      1 690 000 zł

      Obserwuj

    • Nieruchomość z dochodową firmą branża budowlana

1 690 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa 50m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa 50m2

      …Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei Niepodległości - w miejscu, gdzie biznes spotyka się z…

      7 500 zł
    • Lokal Warszawa Mokotowska 50m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Mokotowska 50m2

      …osobowego. Umowa min. 12 msc. Oferta stworzona z myślą o innowacyjnych firmach, startupach oraz freelancerach, którzy…

      8 750 zł
    • Lokal Warszawa Tadeusza Czackiego 30m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Tadeusza Czackiego 30m2

      …To miejsce stworzone z myślą o firmach, które cenią sobie nowoczesny design, pełną elastyczność najmu oraz gotową…

      3 020 zł
    • MIŁOSŁAW | DK15 | GOTOWY GRUNT POD INWESTYCJĘ PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • MIŁOSŁAW | DK15 | GOTOWY GRUNT POD INWESTYCJĘ

      … – siedzibę firmy ? 15 km Września | 17 km A2 | 50 km Poznań To nie jest działka „do sprawdzenia” – to lokalizacja pod…

      2 650 000 zł
    • Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębiorstwa sp… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębiorstwa sp…

      …OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Okazja. Sprzedam firmę handlowo usługową wraz z kamienicą ( żółto czerwona…

      2 899 000 zł
    • BIONANOPARK - ŁÓDZKA DOLINA KRZEMOWA

      Obserwuj

    • BIONANOPARK - ŁÓDZKA DOLINA KRZEMOWA

      …w sercu Bionanoparku, jednego z najbardziej innowacyjnych punktów na mapie Łodzi. To tu łączy się nauka, biznes i…

      4 500 000 zł
    • Lokal 25m2 Warszawa Postępu PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 25m2 Warszawa Postępu

      …wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o firmach, które cenią sobie nowoczesny design, Dlaczego warto? Lokalizacja…

      3 500 zł
    • Do wynajęcia lokal ok. 110 m² PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Do wynajęcia lokal ok. 110 m²

      …osiedla domów jednorodzinnych. To miejsce, w którym Twój biznes może się rozwijać, dzięki dobrej lokalizacji…

      4 000 zł
    • Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie

      … • showroom lub centrum szkoleniowe To lokalizacja, która naturalnie przyciąga biznes – szczególnie firmy związane z…

      3 400 000 zł
    • Grunt do wynajęcia-ul.Kostrzyńska!

      Obserwuj

    • Grunt do wynajęcia-ul.Kostrzyńska!

      …Masz pomysł na biznes i szukasz idealnego miejsca do jego realizacji? Sprawdź tę ofertę wynajmu gruntu o…

      9 000 zł
    • ATRAKCYJNY OBIEKT INWESTYCYJNY - ROI 10% - KOWALE

      Obserwuj

    • ATRAKCYJNY OBIEKT INWESTYCYJNY - ROI 10% - KOWALE

      …garaż dla 2 samochodów System centralnego ogrzewania na gaz firmy Viessmann (wydajny-oszczędny piec z zamkniętą…

      3 799 000 zł
    • DZIAŁKA USŁUGOWA Z WZ PRZY DK7 | 2 KM OD S7 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • DZIAŁKA USŁUGOWA Z WZ PRZY DK7 | 2 KM OD S7

      … ✔ SĄSIEDZTWO FIRM I BIZNESU ✔ DUŻA EKSPOZYCJA ✔ PEŁNE MEDIA W DRODZE ✔ IDEALNA POD DZIAŁALNOŚĆ PODSUMOWANIE To…

      615 000 zł
    • Hale do wynajęcia do 13.000 m2 Ruda Śląska przy A4 - 0% PROWIZJI!

      Obserwuj

…Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie

      108 000 zł
      do negocjacji
    • Hale do wynajęcia Dąbrowa Górnicza - 0% PROWIZJI!

      Obserwuj

    • Hale do wynajęcia Dąbrowa Górnicza - 0% PROWIZJI!

184 960 zł
      do negocjacji
    • Działka 5600m2 z magazynami Ożarów Maz.

      Obserwuj

    • Działka 5600m2 z magazynami Ożarów Maz.

      …OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI USŁUGOWO-PRODUKCYJNEJ - GOTOWY BIZNES Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Zapraszamy do…

      23 000 000 zł
      do negocjacji
    • Wynajmę lokal 225m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal 225m2 Warszawa

      …świetnie sprawdzi się jako siedziba kancelarii, firmy technologicznej, finansowej, consultingowej lub każdego biznesu

      17 800 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 30m2 Warszawa Plac Stanisława Małachowskiego PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 30m2 Warszawa Plac Stanisława Małachowskiego

      …lokalizacja sprzyjająca rozwojowi biznesu Udogodnienia: ✔ Dostęp do biura 24/7 ✔ Ultraszybki internet bez limitu…

      5 250 zł
    • Oferta wynajmu lokalu Cieszyn 103m2

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Cieszyn 103m2

      biznesu. Biuro, Barber, kosmetyczka, kancelaria i wiele innych tego typu firm idealnie wpasuje się do tego lokalu…

      3 800 zł
    • Lokal Warszawa Grzybowska 40m2

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Grzybowska 40m2

      …która łączy prestiżową lokalizację z najwyższym standardem i komfortem pracy. To idealna przestrzeń dla firm ceniących…

      5 800 zł
    • Jarosław – lokal handlowo-usługowy 269 m² na wynajem | Globus, centrum,

      Obserwuj

…Jana Pawła II Jarosław Globus. Masz pomysł na biznes i szukasz przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy…

      10 000 zł
    • Lokal 65m2 Biłgoraj

      Obserwuj

    • Lokal 65m2 Biłgoraj

      …Do wynajęcia: Twój biznes widoczny z daleka! Doskonale wyeksponowany lokal na parterze w ścisłym centrum miasta…

      3 250 zł
    • Sprzedam magazyn

      Obserwuj

    • Sprzedam magazyn

      …również Wrocławski Park Biznesu , Wyższe Szkoły i wiele firm. Nieruchomość oddalona jest od ścisłego centrum ok…

      3 000 000 zł
    • Sprzedam lokal Warszawa 63m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam lokal Warszawa 63m2

      …Lokal usługowy 63 m² na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes! Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców…

      1 250 000 zł
    • Lokal do wynajęcia 45m2 Warszawa Ogrodowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal do wynajęcia 45m2 Warszawa Ogrodowa

      …rytm Waszej pracy oraz pozwoli na rozwój Twojego biznesu. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferuje nasze…

      4 500 zł
    • Lokal Warszawa Grzybowska 30m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Grzybowska 30m2

      …Zamieszkaj z firmą tam, gdzie bije rytm stołecznego biznesu! Do wynajęcia biura przy ul. Grzybowskiej. To…

      5 700 zł
    • Oferta sprzedaży działki 7635m2 Pierławki

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 7635m2 Pierławki

      …80 zł/m²! Szukasz dużej, gotowej pod biznes działki w świetnej lokalizacji komunikacyjnej z MPZP pod produkcję i…

      610 800 zł
    • Biuro bezczynszowe willa Stary Grunwald PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Biuro bezczynszowe willa Stary Grunwald

      …administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę. opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600zł/m-c Firmy chętnie…

      3 000 zł
    • Lokal 181.92m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 181.92m2 Warszawa

      …Nowoczesne Biuro przy SKM Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes! Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy…

      11 825 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?