Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"m 2009" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Nieruchomości wyłącz filtr
  • Fraza: m 2009 wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Działka Trójca 4441m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka Trójca 4441m2

      …miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- Uchwała nr 216/09 Rady Gminy Zgorzelec z dnia 23 listopada 2009 r…

      310 870 zł
    • Ogłoszenie dom 220m2 Wieliczka

      Obserwuj

    • Ogłoszenie dom 220m2 Wieliczka

      …Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej…

      1 995 000 zł
    • SPRZEDAM - budynek handlowy - KONIN przy DK25 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • SPRZEDAM - budynek handlowy - KONIN przy DK25

      …przy DK25 Cena: 599 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 365,40 m

      599 000 zł
    • Okolice ul. Buczackiej Nowe2010/Inwestycja

      Obserwuj

    • Okolice ul. Buczackiej Nowe2010/Inwestycja

      …m2, na parterze. Brak ścian nośnych wewnątrz lokalu umożliwia dowolną aranżację. Obecnie salon z aneksem ok 17 m i…

      380 000 zł
    • Grunt Kraków 3704m2

      Obserwuj

    • Grunt Kraków 3704m2

      …biologicznie - min. 70 %; 3) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 4) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do…

      420 000 zł
    • Grunt 1318m2 Kraków

      Obserwuj

    • Grunt 1318m2 Kraków

      …mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 5) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 6) wysokość…

      110 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 1809 metrów Kraków

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 1809 metrów Kraków

      …mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 5) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 6…

      160 000 zł
    • Działka 3787 metrów Kraków

      Obserwuj

    • Działka 3787 metrów Kraków

      …terenu na: 1) uprawy rolnicze; 2) uprawy ogrodnicze; 3) łąki, pastwiska. Wymiary działki: 15 x 253 x 25 x 273 m

      208 285 zł
    • Sprzedaż działki Kraków 3573m2

      Obserwuj

    • Sprzedaż działki Kraków 3573m2

      …terenu na: 1) uprawy rolnicze; 2) uprawy ogrodnicze; 3) łąki, pastwiska. Wymiary działki: 17 x 227 x 15 x 227 m

      178 650 zł
    • Działka 5322 metry Kraków

      Obserwuj

    • Działka 5322 metry Kraków

630 000 zł
    • Działka 1915m2 Kraków

      Obserwuj

    • Działka 1915m2 Kraków

      …min. 70 %; 3) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 4) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy…

      185 000 zł
    • Działka Budowlana 821 m² Czechowice ul.Burzej PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka Budowlana 821 m² Czechowice ul.Burzej

      …DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący 504 254 407 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 821 m², położona w…

      199 500 zł
    • Mieszkanie 68.1 metrów 3 pokojowe Wejherowo

      Obserwuj

    • Mieszkanie 68.1 metrów 3 pokojowe Wejherowo

      …ogólnodostępne przed budynkiem Mieszkanie: Powierzchnia: 68,1 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 / 4 Typ zabudowy: blok (2009

      599 000 zł
    • Dom wolnostojący - Dąbki

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący - Dąbki

      …Dochodowy budynek nad morzem. Budynek pensjonatowy i domek holenderski położone w odległości 750 m od morza, 500 m

      1 500 000 zł
    • Ponadczasowa Rezydencja Wiktoriańska z Ogrodem

      Obserwuj

    • Ponadczasowa Rezydencja Wiktoriańska z Ogrodem

      … Dom został wybudowany w 2009 roku z wysokiej klasy materiałów i w ostatnich latach był systematycznie modernizowany…

      2 149 000 zł
    • Ogłoszenie lokal Białystok 6650m2

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal Białystok 6650m2

      …PARAMETRY TECHNICZNE DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU NAJMU. Hala magazynowa o pow. 6666m² wybudowana w 2009 r. o długości…

      18 zł
    • Lokal sprzedam Piaseczno 106m2

      Obserwuj

    • Lokal sprzedam Piaseczno 106m2

      …niezależnych lokali, każdy z własnym wejściem. //Oferta na wyłączność. // Budynek z 2009 roku, 2-piętrowy, z elegancką…

      1 100 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 20621m2 Kwidzyn PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 20621m2 Kwidzyn

      …transportowych. Powierzchnia:   20570m2 Cena: 300zł/m² Zapisy MPZP - „Rejon ulicy Furmańskiej” (uchwała XXXV/214/09 z 26…

      6 186 300 zł
    • Mieszkanie Kraków 77.72m2 3 pok

      Obserwuj

    • Mieszkanie Kraków 77.72m2 3 pok

      … Powierzchnia ogródka [m2]: 10 Powierzchnia użytkowa [m2]: 77,7200 Rok budowy: 2009 Liczba pokoi: 3 Wysokość pomieszczeń [m

      1 290 000 zł
    • Mieszkanie 76.21m2 Kraków Armii Krajowej

      Obserwuj

    • Mieszkanie 76.21m2 Kraków Armii Krajowej

      … Powierzchnia użytkowa [m2]: 76,2100 Rok budowy: 2009 Liczba pokoi: 3 Wysokość pomieszczeń [m]: 2,5800 Liczba…

      1 150 000 zł
    • Jasne i przestronne 3 pokoje, 2 poziomy, Bemowo/Wola PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Jasne i przestronne 3 pokoje, 2 poziomy, Bemowo/Wola

      …są „z oddechem”, sufit sięga wysokości 3,3 m, klimatyczne skosy z dużymi oknami dachowymi. To dwie ustawne sypialnie…

      5 400 zł
    • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Chrząblice gm. Brudzew - parter + poddasze użytkowe

      …zabudowie wolnostojącej. Dom pobudowany w 2009 r. z materiałów wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości przez…

      939 000 zł
    • Mieszkanie Wejherowo 29.1m2 2-pokojowe

      Obserwuj

    • Mieszkanie Wejherowo 29.1m2 2-pokojowe

      …mieszkaniu: Mieszkanie o powierzchni 29,10 m² znajduje się na drugim piętrze w zadbanym bloku z 2009 roku. Jest w pełni…

      339 000 zł
    • Okolice ul. Okulickiego / Inwestycja /Ogród

      Obserwuj

    • Okolice ul. Okulickiego / Inwestycja /Ogród

      …spokojnej części Wrocławia. Budynek o powierzchni całkowitej ok. 560 m², usytuowany na dużej działce 1306 m². Stan…