Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"kupię koszty" w Nieruchomości

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Wiata Śmietnikowa -Obudowa na kosze ! PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wiata Śmietnikowa -Obudowa na kosze !

      …terenie całego kraju! Cena zawiera koszty dostawy do województwa małopolskiego, koszty transportu do innych województw…

      2 300 zł
    • Garaż 2-stanowiskowy 6x5 - PRODUCENT - krótkie terminy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Garaż 2-stanowiskowy 6x5 - PRODUCENT - krótkie terminy

      …kolorze prosimy o kontakt. Podana cena jest ceną brutto i nie uwzględnia kosztów transportu. Koszt transportu…

      5 850 zł
    • Rozkładowe, jasne, blisko centrum w atrakcyjnej cenie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rozkładowe, jasne, blisko centrum w atrakcyjnej cenie

      …dwufunkcyjnego co znacząco obniża koszty ogrzewania – brak stałych opłat za utrzymanie sieci ciepłowniczej. Okna PCV, na…

      575 000 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 74m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 74m2 Warszawa

      …): Stawiamy na jasne zasady i przejrzyste rozliczenia: Czynsz najmu: 66,00 zł / m² Koszty eksploatacyjne: 28,50 zł / m…

      4 884 zł
    • Obserwuj

    • Klimatyzowane kontenery modułowe – sprzedaż na sztuki | ŚLĄSK

      …stanie – gotowe do użytkowania od razu. Kup dokładnie tyle, ile potrzebujesz – już od 1 kontenera! To idealne…

      14 700 zł
    • Mieszkanie 63.05m2 2-pok Zgorzelec

      Obserwuj

    • Mieszkanie 63.05m2 2-pok Zgorzelec

      …Przedmiotowy lokal wymaga remontu. Niskie koszty do wspólnoty ok.185 zł/ mc + plus fundusz remontowy 220,68 zł Cena 280…

      280 000 zł
    • Sprzedaż domu wolnostojącego 195m2 Kamień Kieleńska

      Obserwuj

    • Sprzedaż domu wolnostojącego 195m2 Kamień Kieleńska

      …Energooszczędny dom po generalnym remoncie | Geotermalna pompa ciepła | Niskie koszty utrzymania Kamień k. Szemudu…

      1 149 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 1320m2 Filice

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 1320m2 Filice

      …marzenie każdego budującego Prosty kształt i płaska powierzchnia = mniej kosztów niwelacji i pełna swoboda aranżacji…

      79 000 zł
    • Dom wolnostojący 210m Giby

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 210m Giby

      …lokalizacja, w której naprawdę można odetchnąć. ———— NOWOCZESNE TECHNOLOGIE = NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA Dom wyposażony…

      1 649 000 zł
    • Dom i budynek gospodarczy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom i budynek gospodarczy

      …cenę 449 tys. zł. Do kosztów nabycia trzeba doliczyć prowizję pośrednika w wysokości 1% wynegocjowanej ceny. Zachęcam…

      449 000 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania 81m2 3-pokojowe Wejherowo