Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"cena wizualizacji za m2" w Mieszkania

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
  • Mieszkania wyłącz filtr
  • Fraza: cena wizualizacji za m2 wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Oferta sprzedaży mieszkania Wrocław 37.07m2 1 pokój PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży mieszkania Wrocław 37.07m2 1 pokój

      …centrum Wrocławia. Klucze już za kilka miesięcy. ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ: -pokój z aneksem kuchennym-28,51 m2

      565 000 zł
    • Sprzedaż mieszkania Wrocław Królewiecka 53.98m2 3 pokoje PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedaż mieszkania Wrocław Królewiecka 53.98m2 3 pokoje

      …POMIESZCZEŃ -pokój z aneksem kuchennym (z wyjściem na balkon)-22,34 m2 -pokój -8,05 m2 -sypialnia -11,99 m2

      653 129 zł
    • Sprzedaż mieszkania Pszczyna 140m2 4 pok

      Obserwuj

    • Sprzedaż mieszkania Pszczyna 140m2 4 pok

      …Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród…

      530 000 zł
    • Inwestycyjnie, 2 mieszkania w 1, 5 pokoi PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Inwestycyjnie, 2 mieszkania w 1, 5 pokoi

      …modelu najmu pokojowego, generując stabilny, bieżący przychód. ✔ 5 pokoi : 18 m2 , 8 m2 , 13 m2, 16 m2 , 9 m2 ✔ 2…

      1 800 000 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania Warszawa Wołoska 42.91m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży mieszkania Warszawa Wołoska 42.91m2

      …Do sprzedania od dewelopera (bez podatku PCC) dwupokojowy apartament o powierzchni 42,91 m2 na warszawskim…

      882 664 zł
    • Mieszkanie 37.42m2 2-pokojowe Warszawa Wołoska

      Obserwuj

    • Mieszkanie 37.42m2 2-pokojowe Warszawa Wołoska

      …Do sprzedania od dewelopera (bez podatku PCC) dwupokojowy apartament o powierzchni 37,42 m2 na warszawskim…

      861 292 zł
    • Mieszkanie 59.58m2 3 pokojowe Warszawa

      Obserwuj

    • Mieszkanie 59.58m2 3 pokojowe Warszawa

      …Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59.58 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym…

      1 000 595 zł
    • Mieszkanie 50.9 metrów 2 pokoje Nadarzyn PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie 50.9 metrów 2 pokoje Nadarzyn

      …powierzchni 50,90 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 21,37 m2 z wyjściem na loggię i…

      680 000 zł
    • Oferta sprzedaży mieszkania Sulejówek 86.58m2 3-pok PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży mieszkania Sulejówek 86.58m2 3-pok

      …Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego…

      798 000 zł
    • Mieszkanie sprzedam 87.8m2 4-pok Warszawa Jana Pawła Ii PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie sprzedam 87.8m2 4-pok Warszawa Jana Pawła Ii

      …odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zobacz nasze wizualizacje i odkryj…

      990 000 zł
    • Mieszkanie Piastów Stanisława Bodycha 86.18m2 4-pokojowe PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mieszkanie Piastów Stanisława Bodycha 86.18m2 4-pokojowe

      …Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu…

      1 034 000 zł
    • Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

      Obserwuj

    • Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

      …się na III piętrze. Dlaczego ciekawe ? Metraż-90,8 m2 oraz cena- 5495 zł/m2 Świetna oferta dla osób poszukujących…

      499 000 zł
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?