Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"pln cena" w Lokale użytkowe

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Grzybowska 15m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu Warszawa Grzybowska 15m2

      …/122 - 15 m² | 3 stanowiska 3 850 PLN netto (4 735 PLN brutto) Biuro 104 - 15 m² | 2 stanowiska 3 550 PLN netto (4…

      3 550 zł
    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Adama Branickiego 2831 metrów

      …/kontrola dostępu winda wykładzina czujniki dymu Koszty NETTO/mc: Czynsz: 69 PLN/m² = 195 340 PLN Opłaty: 23 PLN/m…

      195 340 zł
    • Lokal 430.36m Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 430.36m Warszawa

      …% = 430,36 m² REMONT W CENIE: ✅ Malowanie, wykładzina, drzwi, oświetlenie STANDARD BUDYNKU: Reprezentatywny hol…

      30 425 zł
    • Lokal Warszawa 96.5m PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 96.5m

      …eksploatacyjne: 26 PLN/m² Współczynnik wspólnych: 10% Min. najem: 1 rok DOSTĘPNE MODUŁY I KOSZTY MIESIĘCZNE…

      9 500 zł
    • Lokal 121.5m2 Warszawa Jana Iii Sobieskiego PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 121.5m2 Warszawa Jana Iii Sobieskiego

      … - klimatyzacja - winda - miejsca parkingowe  ( 1mp -> 590 PLN/netto ) - światłowód - sprzątanie 2x w tygodniu - aneks…

      6 683 zł
    • Do wynajęcia lokal 209.5m2 Warszawa Żurawia PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Do wynajęcia lokal 209.5m2 Warszawa Żurawia

      …możliwość stworzenia ogródka. Zezwolenia: alkohol, moc, wentylacja HoReCa Koszty netto/mc: Czynsz: 195 PLN/m² = 40 852…

      40 855 zł
    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal Warszawa Wał Miedzeszyński 262.24m2

      …wykładziny, drzwi i oświetlenia na nowe. Koszty NETTO/mc: Czynsz: 47 PLN/m² = 12 325 PLN Opłaty eksploatacyjne: 23…

      18 640 zł
    • Lokal Warszawa Pańska 225m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Pańska 225m2

      …metro Rondo ONZ 3 min Koszty netto/mc: Czynsz: 18,5 EUR/m² (4163 EUR / 17 800 PLN) Opłaty eksploatacyjne: 38,4…

      17 800 zł
    • Lokal Warszawa Żurawia 46.7 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Żurawia 46.7 metrów

      …pokoje) Dostępność: OD ZARAZ CENA: 65 zł/m2 + opłaty eksploatacyjne 29 zł/m2. KOSZTY NETTO/mc: Czynsz: 65 PLN/m…

      4 391 zł
    • Lokal 60m2 Warszawa Domaniewska PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 60m2 Warszawa Domaniewska

      …KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 1200 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 PLN/os. miesięcznie = 6900 PLN

      7 000 zł
    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 260.5m2 Warszawa Marcina Flisa

      …² = 3517 EUR (~14 950 PLN) Opłaty serwisowe: 23,63 PLN/m² = 6155 PLN RAZEM: ~21 100 PLN Parking: naziemny 50 EUR | podziemny 75 EUR Umowa: 5 lat Zapraszam do kontaktu…

      14 950 zł
    • Do wynajęcia lokal 317m2 Warszawa Aleje Jerozolimskie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Do wynajęcia lokal 317m2 Warszawa Aleje Jerozolimskie

      …NETTO/mc: Czynsz: 12,50 EUR/m² = 3963 EUR (~16 840 PLN) Opłaty serwisowe: 25 PLN/m² = 7925 PLN Parking: naziemny 50…

      16 840 zł
    • Lokal Warszawa Plac Bankowy 101m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Plac Bankowy 101m2

      …здания. Расходы на аренду: арендная плата: 25 € / 1 кв. м: 2676,50 € (11 241 PLN при курсе 1 € = 4,2 PLN

      14 452 zł
    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal 602.86m2 Warszawa Marcina Flisa

      … Wykładzina Koszty NETTO/mc: Czynsz: 13,50 EUR/m² = ~34 560 PLN Opłaty serwisowe: 23,80 PLN/m² = 14 350 PLN RAZEM…

      34 560 zł
    • Wynajem lokalu 96.5m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Wynajem lokalu 96.5m2 Warszawa

      …NAJMU: Czynsz bazowy - 60 PLN/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 25,7 PLN/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 96,5 m2 x…

      8 270 zł
    • Lokal 116m2 Warszawa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal 116m2 Warszawa

      …². ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 60 PLN/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 25,7 PLN/m2 miesięcznie…

      6 960 zł
    • Lokal Warszawa Wspólna 165m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Wspólna 165m2

      … Czynsz: 17 500 PLN (106,1 PLN/m²) Opłaty serwisowe: 2100 PLN RAZEM NETTO: 19 600 PLN (+ VAT 23% = 24 108 PLN brutto…

      17 500 zł
    • Lokal Warszawa Burakowska 119 metrów PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Burakowska 119 metrów

      …NETTO/mc: Czynsz: 27 EUR/m² = 3213 EUR (~13 655 PLN) Opłaty: 32 PLN/m² = 3808 PLN RAZEM: ~17 465 PLN IDEALNY…

      13 655 zł
    • Wynajmę lokal 98.63m2 Kielce

      Obserwuj

    • Wynajmę lokal 98.63m2 Kielce

      …deweloperskim z dużą witryną. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 200 PLN za miejsce. Na czas wykończenia…

      4 931 zł
    • Oferta wynajmu lokalu 130.2m2 Warszawa Jana Iii Sobieskiego PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta wynajmu lokalu 130.2m2 Warszawa Jana Iii Sobieskiego

      … - winda - miejsca parkingowe  ( 1mp -> 690 PLN/netto ) - światłowód - sprzątanie 2x w tygodniu - aneks kuchenny…

      9 765 zł
    • Ogłoszenie lokal 165m2 Warszawa Wspólna PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Ogłoszenie lokal 165m2 Warszawa Wspólna

      …500 PLN (106,1 PLN / 1 m2) + Wysokość opłat serwisowych: 2 100 PLN  + Opłata netto: 19 600 PLN + Wysokość podatku…

      17 500 zł
    • Lokal do wynajęcia Warszawa 172m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal do wynajęcia Warszawa 172m2

      …500 PLN (101,7 PLN / 1 m2) + Wysokość opłat serwisowych: 2 100 PLN  + Opłata netto: 19 600 PLN + Wysokość podatku…

      17 500 zł
    • Lokal Warszawa Erazma Ciołka 82.29m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Erazma Ciołka 82.29m2

      …metra Księcia Janusza KOSZTY NETTO/mc: Czynsz: 66 PLN/m² Opłaty: 15,50 PLN/m² (ogrzewanie/woda/prąd) RAZEM: 6 707 PLN. Kaucja: 2 miesiące. Zapraszam na prezentację!…

      6 707 zł
    • Lokal Warszawa Żegańska 1291m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa Żegańska 1291m2

      …produkcyjna o wielkości 180 m², z posadzką epoksydową. Czynsz najmu: 50 PLN/m².  ATUTY: Blisko SKM, autobusy…

      71 330 zł
    • Lokal Warszawa 376.87m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Lokal Warszawa 376.87m2

      … Klimatyzacja Czujniki dymu Światłowód Uchylne okna Wykładzina Koszty NETTO/mc: Czynsz: 13,50 EUR/m² = ~21 625 PLN

      21 625 zł
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?