Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"ceny nieruchomości trójmiasto" w Działki i grunty

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
  • Grunty i działki wyłącz filtr
  • Fraza: ceny nieruchomości trójmiasto wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Oferta sprzedaży działki Reda Rolnicza 7500m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Reda Rolnicza 7500m2

      …BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

      800 000 zł
    • Grunt do sprzedania Koleczkowo Leśna Polana 2009m2

      Obserwuj

    • Grunt do sprzedania Koleczkowo Leśna Polana 2009m2

      …SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza - żadnych ukrytych kosztów…

      502 000 zł
    • Działka 1915m2 Straszyn Dworcowa

      Obserwuj

    • Działka 1915m2 Straszyn Dworcowa

      …dojazdem do Gdańska i całego Trójmiasta. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego…

      1 650 000 zł
    • Działka Gdańsk 2003m2

      Obserwuj

    • Działka Gdańsk 2003m2

      …GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki…

      999 000 zł
    • Sprzedam grunt 1439m2 Pruszcz Gdański

      Obserwuj

    • Sprzedam grunt 1439m2 Pruszcz Gdański

1 250 000 zł
    • Działkę sprzedam Gdańsk 7245m2

      Obserwuj

    • Działkę sprzedam Gdańsk 7245m2

      … - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza - bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w…

      950 000 zł
    • Działka Reda 15800m2

      Obserwuj

    • Działka Reda 15800m2

399 000 zł
    • Działka Straszyn 1261 metrów

      Obserwuj

    • Działka Straszyn 1261 metrów

      …GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze…

      1 090 000 zł
    • Działka Koleczkowo 1305m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka Koleczkowo 1305m2

      …Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m² położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość oddalona…

      182 700 zł
    • Działka Koleczkowo 1895m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka Koleczkowo 1895m2

      …szkoły oraz tereny rekreacyjne, stawy, las. Nieruchomość dobrze skomunikowana z Trójmiastem, węzeł Koleczkowo-Kielno…

      265 000 zł
    • Grunt Szemudzka Huta 1015m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grunt Szemudzka Huta 1015m2

      …Szemudu. Możliwość nabycia innych działek podobnej wielkości w cenie 180 zł/m2. Nieruchomość nieogrodzona, w…

      182 700 zł
    • Grunt 902m2 Miszewko

      Obserwuj

    • Grunt 902m2 Miszewko

      …i Obejrzyj na żywo, - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą…

      280 000 zł
    • Działka 455m2 Gdańsk Żniwna

      Obserwuj

    • Działka 455m2 Gdańsk Żniwna

      … - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza - bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU…

      1 029 000 zł
    • Działka 14064 metry Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa

      Obserwuj

    • Działka 14064 metry Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa

      …obwodnicy Trójmiasta oraz głównych tras wylotowych. Główne atuty nieruchomości: Częściowe zalesienie - prywatny…

      351 600 zł
    • Działka do sprzedania 1075m2 Tuchom Szkolna

      Obserwuj

    • Działka do sprzedania 1075m2 Tuchom Szkolna

      …prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w…

      350 000 zł
    • Działka Kłosowo 9516m2

      Obserwuj

    • Działka Kłosowo 9516m2

      …KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza - bezpieczny zakup z…

      1 500 000 zł
    • Działka budowlano-usługowa Skowarcz|Trójmiasto PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlano-usługowa Skowarcz|Trójmiasto

      … zabudowę jednorodzinną, zabudowę usługową. CENA: 910 000 zł do negocjacji Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia…

      910 000 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu 1185m2 Żukowo PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu 1185m2 Żukowo

      …wniosek o wydanie warunków zabudowy na dom jednorodzinny z garażem). Nieruchomość w kształcie zbliżonym do…

      290 000 zł
    • Grunt 4480m2 Gdańsk

      Obserwuj

    • Grunt 4480m2 Gdańsk

      …zabudowa mieszkaniowa oraz obwodnica trójmiasta, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości. Działka posiada…

      1 650 000 zł
    • Działka Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa 3335m2

      Obserwuj

    • Działka Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa 3335m2

      …KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza - bezpieczny…

      360 000 zł
    • Sprzedam grunt Ciechocin 23800 metrów

      Obserwuj

    • Sprzedam grunt Ciechocin 23800 metrów

      …NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u…

      200 000 zł
    • Działka Karwia Relaksowa 4015m2

      Obserwuj

    • Działka Karwia Relaksowa 4015m2

5 219 500 zł
    • Grunt 2346m2 Pomlewo Kasztanowa

      Obserwuj

    • Grunt 2346m2 Pomlewo Kasztanowa

      …w spokojnej, zielonej okolicy, jednocześnie z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Ta nieruchomość w malowniczym…

      351 900 zł
    • Grunt Pszczółki 3342m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grunt Pszczółki 3342m2

      …Gdańska Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Pszczółki, 22km od Gdańska. Nieruchomość znajduje się w…

      685 000 zł
    • Do sprzedaży grunt Przyjaźń 4007m2

      Obserwuj

    • Do sprzedaży grunt Przyjaźń 4007m2

      … - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną…

      303 450 zł
    • Grunt Dobrzewino Wejherowska 6000m

      Obserwuj

    • Grunt Dobrzewino Wejherowska 6000m

      CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY. - gwarancja najlepszej ceny nieruchomości - najlepsze stawki u Notariusza…

      2 999 999 zł
    • Działka siedliskowa Cedry Małe|Gdańsk|Trójmiasto PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka siedliskowa Cedry Małe|Gdańsk|Trójmiasto

      …rolkarzy, dookoła dużo tras z widokami. Cena: 289 zł/m² (do negocjacji) Zapraszam do kontaktu + 48 504 457 033 W…

      898 000 zł
    • Sprzedam grunt 2300 metrów Dębogórze

      Obserwuj

    • Sprzedam grunt 2300 metrów Dębogórze

      … - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną i…

      800 000 zł
    • Działka na Kaszubach ,150 m od jeziora | MPZP + pozwolenie | Media | Natur… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka na Kaszubach ,150 m od jeziora | MPZP + pozwolenie | Media | Natur…

      …rekreacyjnych – spokojna okolica (Natura 2000) – szybki dojazd do Trójmiasta To idealne miejsce dla osób szukających…

      399 000 zł
    • Działka 1525m2 Dobrzewino

      Obserwuj

    • Działka 1525m2 Dobrzewino

      cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną i bezpłatną…

      465 000 zł
    • Grunt Milwino 3111m2

      Obserwuj

    • Grunt Milwino 3111m2

      …się na Prezentację, - Przyjedź i Obejrzyj na żywo, - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy…

      230 000 zł
    • Działka budowlana - Jantar - blisko morza w doskonałej lokalizacji PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana - Jantar - blisko morza w doskonałej lokalizacji

      …Jantar, gmina Stegna, doskonale skomunikowaną z Trójmiastem, położoną w cichej i spokojnej lokalizacji przy samym lesie…

      759 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki 8585m2 Koleczkowo PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki 8585m2 Koleczkowo

      …handlowo- usługowa, sklepy, szkoły oraz tereny rekreacyjne, stawy, las. Nieruchomość dobrze skomunikowana z Trójmiastem

      999 500 zł
    • Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo

      Obserwuj

    • Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo

      …względu na doskonałe skomunikowanie z Trójmiastem. Do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC 2%, koszty…

      249 000 zł
    • Grunt Ustarbowo 1000m2

      Obserwuj

    • Grunt Ustarbowo 1000m2

      nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu…

      200 000 zł
    • Oferta sprzedaży działki Miłocin 952m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Miłocin 952m2

      …żywo, - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ

      169 000 zł