Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"ceny materiały budowlane" w Działki i grunty

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
  • Grunty i działki wyłącz filtr
  • Fraza: ceny materiały budowlane wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • PLAC NA WYNAJEM ŁADNA, KOŁO TARNOWA (PRZY DK 93)

      Obserwuj

    • PLAC NA WYNAJEM ŁADNA, KOŁO TARNOWA (PRZY DK 93)

      …dla TIR-ów lub maszyn ciężkich • skład materiałów budowlanych • plac manewrowy i logistyczny • punkt magazynowy…

      5 300 zł
    • Działka 4700m2 Jasło Towarowa

      Obserwuj

    • Działka 4700m2 Jasło Towarowa

      …dostępny od zaraz Idealne pod: * bazę transportową / parking TIR * skład materiałów budowlanych * komis samochodowy…

      5 000 zł
    • Działka budowlana w Rdziostowie, gmina Chełmiec

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Rdziostowie, gmina Chełmiec

      …rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek…

      164 000 zł
    • Działka budowlana w Pokrówce przy lesie

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Pokrówce przy lesie

150 000 zł
    • Działki przy ul. Promiennej (boczna ul. Metalowej)

      Obserwuj

    • Działki przy ul. Promiennej (boczna ul. Metalowej)

126 000 zł
    • Działka budowlana przy ul. Myśliwskiej w Zamościu

      Obserwuj

    • Działka budowlana przy ul. Myśliwskiej w Zamościu

      …rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony…

      766 000 zł
    • Działka budowlana w Olszynach w cenie 180000zł

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Olszynach w cenie 180000zł

      …zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób…

      180 000 zł
    • Działka rolno -budowlana Wyrzyki pow. łosicki

      Obserwuj

    • Działka rolno -budowlana Wyrzyki pow. łosicki

82 000 zł
    • Działki w Żółtańcach przy ul. Promiennej

      Obserwuj

    • Działki w Żółtańcach przy ul. Promiennej

      … • Powierzchnia: 2000 m² • Cena: 260 000 zł Najważniejsze informacje: • Przeznaczenie: działki budowlane – MPZP…

      132 000 zł
    • UROKLIWE DZIAŁKI TUŻ PRZY LESIE LUBOCHNIA

      Obserwuj

    • UROKLIWE DZIAŁKI TUŻ PRZY LESIE LUBOCHNIA

      … kategoria: działki i grunty rodzaj: sprzedaż typ: budowlana Działka numer 120/7 - cena: 398 160 zł powierzchnia…

      300 200 zł
    • Sprzedam działki w Sasinie koło Łeby PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam działki w Sasinie koło Łeby

      …hurtowni podstawowych materiałów budowlanych lub noclegowni dla pracowników przy budowie elektrowni w niedalekim…

      195 000 zł
    • Piękne działki budowlane w Janowie - kolo Chełma

      Obserwuj

    • Piękne działki budowlane w Janowie - kolo Chełma

      …Na sprzedaż piękne działki budowlane w Janowie (koło Chełma). Działki o powierzchni - nr działki -205/10- cena

      110 000 zł
    • Działka rolno-budowlana 1,32ha w miejsciwisci Żali

      Obserwuj

    • Działka rolno-budowlana 1,32ha w miejsciwisci Żali

80 000 zł
    • Działki budowlane, Styrzyniec k. Białej Podlaskiej

      Obserwuj

    • Działki budowlane, Styrzyniec k. Białej Podlaskiej

118 000 zł
    • Widokowa Działka Budowlano-Rolna 14 a Tabaszowa

      Obserwuj

    • Widokowa Działka Budowlano-Rolna 14 a Tabaszowa

      …oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony…

      320 000 zł
    • Działka rolni-budowlana 2,95h Żalin, gm. Ruda-Huta

      Obserwuj

    • Działka rolni-budowlana 2,95h Żalin, gm. Ruda-Huta

130 000 zł
    • Działka budowlane MPZP niedaleko plaży Ełk Sędki

      Obserwuj

    • Działka budowlane MPZP niedaleko plaży Ełk Sędki

      …6km. Na sprzedaż 3 działki budowlane: - nr 97/6 - 1130m2 w cenie 110zł/1m2; - nr 97/13 - 1307m2 w cenie 110zł/m2…

      124 300 zł
    • Działki przy ul. Wielkopolskiej budowlane!

      Obserwuj

    • Działki przy ul. Wielkopolskiej budowlane!

      …niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego…

      120 000 zł
    • Na sprzedaż działki nad Bugiem w Bytyniu!

      Obserwuj

    • Na sprzedaż działki nad Bugiem w Bytyniu!

96 030 zł
    • Działka budowlana w Świdniku – 7 ar, numer 143/4

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Świdniku – 7 ar, numer 143/4

      …niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4…

      399 000 zł
    • Działka budowlana blisko jeziora Sumin!

      Obserwuj

    • Działka budowlana blisko jeziora Sumin!

      …korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy…

      110 000 zł
    • Działka budowlana Żółtańce

      Obserwuj

    • Działka budowlana Żółtańce

101 000 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu Straszydle 1639m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu Straszydle 1639m2

      …), szczegółowe zestawienie materiałów potrzebnych do budowy - zakupione dodatkowo Cena: 250 000 PLN Działka nr. 2…

      144 000 zł
    • Działka rolno-budowlana 77 ar Łabunie

      Obserwuj

    • Działka rolno-budowlana 77 ar Łabunie

      …korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami…

      115 000 zł
    • Działka budowlana Czarny Las –idealna pod Twój dom

      Obserwuj

    • Działka budowlana Czarny Las –idealna pod Twój dom

      materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o…

      175 000 zł
    • Działka budowlana Międzyrzec Podlaski ul Tartaczna

      Obserwuj

    • Działka budowlana Międzyrzec Podlaski ul Tartaczna

137 000 zł
    • Działka budowlana przy ul Sienkiewicza- Terespol

      Obserwuj

    • Działka budowlana przy ul Sienkiewicza- Terespol

85 000 zł
    • Działka budowlana z widokiem na sprzedaż

      Obserwuj

    • Działka budowlana z widokiem na sprzedaż

350 000 zł
    • 2 działki budowlane przy ul Polnej w Janowie Podl

      Obserwuj

    • 2 działki budowlane przy ul Polnej w Janowie Podl

101 500 zł
    • Działka Inwestycyjna w Nowym Sączu

      Obserwuj

    • Działka Inwestycyjna w Nowym Sączu

1 830 000 zł
    • Działka budowlana 1039 m² z prądem i WZ

      Obserwuj

    • Działka budowlana 1039 m² z prądem i WZ

127 000 zł
    • Działka na sprzedaż 849m2 Rekowo Górne Koralowa

      Obserwuj

    • Działka na sprzedaż 849m2 Rekowo Górne Koralowa

      …) słupy, maszty: wysokość do 12 m; 2) elewacje: cegła, kamień, drewno (dopuszcza się imitację tych materiałów), tynk…

      339 000 zł
    • Działka 3356m2 Drewnica Zielona

      Obserwuj

    • Działka 3356m2 Drewnica Zielona

      …). Forma architektoniczna: Stosować tradycyjne materiały budowlane: cegła, drewno, tynk, dopuszczony kamień w partii…

      333 000 zł
    • Duża działka rolno - budowlana Żeszczynka

      Obserwuj

    • Duża działka rolno - budowlana Żeszczynka

69 000 zł
    • Działka budowlana nad jeziorem

      Obserwuj

    • Działka budowlana nad jeziorem

      …Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza…

      105 000 zł
    • Działki budowlane w Okunince nad jeziorem Białym n

      Obserwuj

    • Działki budowlane w Okunince nad jeziorem Białym n

1 400 000 zł
    • Dwie działki przemysłowa i budowlana - Podedwórze

      Obserwuj

    • Dwie działki przemysłowa i budowlana - Podedwórze

      materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r…

      395 000 zł
    • Dwie działki budowlane przy zalewie Zółtańce

      Obserwuj

    • Dwie działki budowlane przy zalewie Zółtańce

      …prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób…

      115 000 zł
    • Działka rolno- budowlana w Dobratyczach

      Obserwuj

    • Działka rolno- budowlana w Dobratyczach

59 000 zł
    • Działka budowlana w Lachówce Dużej gmina Zalesie

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Lachówce Dużej gmina Zalesie

45 000 zł
    • Działka na sprzedaż Gdańsk Jasieńska 358m2

      Obserwuj

    • Działka na sprzedaż Gdańsk Jasieńska 358m2

      …zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A. Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub…

      700 000 zł
    • Słoneczna działka budowlana w Świdniku

      Obserwuj

    • Słoneczna działka budowlana w Świdniku

390 000 zł
    • Działka budowlana nad jeziorem Białym na sprzedaż

      Obserwuj

    • Działka budowlana nad jeziorem Białym na sprzedaż

3 900 000 zł
    • Działki budowlane w Janowie- 1400m2 - 85 zł/m2,

      Obserwuj

    • Działki budowlane w Janowie- 1400m2 - 85 zł/m2,

120 000 zł
    • Działka Zbychowo 6416m2

      Obserwuj

    • Działka Zbychowo 6416m2

      …mieszkalne i budynki usług turystyki - wolnostojące, d) kolorystyka i materiały: ᠆ rodzaj pokrycia dachu: wskazane…

      999 000 zł
    • Zalesie – 2 działki budowlane z mediami

      Obserwuj

    • Zalesie – 2 działki budowlane z mediami

      …zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający…

      67 000 zł
    • Działka Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa 3335m2

      Obserwuj

    • Działka Nowy Dwór Wejherowski Letniskowa 3335m2

      …oferta z 25 banków _ Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji…

      360 000 zł
    • Grunt 2914 metry Drewnica

      Obserwuj

    • Grunt 2914 metry Drewnica

      …Sprzedam dużą działkę budowlaną w Drewnicy - 2914 m² Na sprzedaż ładna, przestronna działka budowlana o…

      312 000 zł
    • Działka przy ul. Świerkowej w Okszowie - 3004m2

      Obserwuj

    • Działka przy ul. Świerkowej w Okszowie - 3004m2

215 000 zł
    • Działka budowlana w Gotówce 1,21ha

      Obserwuj

    • Działka budowlana w Gotówce 1,21ha

170 000 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60