Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"wypoczynkowy" w Grunty, działki na sprzedaż

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Trzcinno PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Trzcinno

      …jeziora Trzcińskiego w Otulinie pięknych lasów czyni ją bardzo atrakcyjną pod względem turystyczno-wypoczynkowym

      1 102 500 zł
    • DZIAŁKA NAD JEZIOREM CHEŁMŻYŃSKIM PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • DZIAŁKA NAD JEZIOREM CHEŁMŻYŃSKIM

      …z możliwością realizacji obiektów wypoczynkowych oraz usług towarzyszących. Działka posiada regularny kształt…

      855 000 zł
    • Sprzedam działke z lasem k.Przemysla

      Obserwuj

    • Sprzedam działke z lasem k.Przemysla

      …wycinki.Las obfituje także w grzyby i jagody.Bardzo dobre tereny wypoczynkowe.Cena do negocjacji.Polecam jak tez zachecam…

      95 000 zł
    • Sprzedam grunt Chorzów 328m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam grunt Chorzów 328m2

      …jacuzzi lub strefę wypoczynkową. • Na działce znajduje się również metalowy domek, obecnie wykorzystywany jako miejsce…

      59 900 zł
    • Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy

      …DZIAŁKA BUDOWLANA 1400 m² CHRUSZCZOBRÓD, GM. ŁAZY UL. WYPOCZYNKOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o…

      150 000 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu Iznota 6978m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu Iznota 6978m2

      wypoczynkowym. Bełdany to akwen o długości 12,4 km jest częścią „jachtostrady” umożliwiającej żeglugę pomiędzy…

      6 000 000 zł
    • Działka Rudzienice

      Obserwuj

    • Działka Rudzienice

      …możliwy jest dojazd z dwóch stron - drogą asfaltową i drogą gruntową. Miejscowość ma charakter wypoczynkowy i położona…

      564 000 zł
    • Na sprzedaż działka - Niezgoda, gm. Słupca PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Na sprzedaż działka - Niezgoda, gm. Słupca

      …liczne tereny rekreacyjne i wypoczynkowe, idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną lub inwestycję. To doskonała…

      400 000 zł
      do negocjacji
    • Działka Rymanów-Zdrój 800m2

      Obserwuj

    • Działka Rymanów-Zdrój 800m2

      …miejscowości z bogatą infrastrukturą wypoczynkowo-sanatoryjną · Blisko do szlaków turystycznych, deptaka i terenów…

      40 000 zł
    • Działa budowlana Serpelice n. Bugiem

      Obserwuj

    • Działa budowlana Serpelice n. Bugiem

      …Sprzedam działkę w Serpelicach o powierzchni 1438 m2 Serpelice - miejscowość wypoczynkowa w woj. mazowieckim…

      88 900 zł
    • Oferta sprzedaży działki Karlikowo 10724 metry PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży działki Karlikowo 10724 metry

      …miejscowości Karlikowo w gminie Krokowa. Do miejscowości wypoczynkowych Karwia i Dębki - około 15km. Jeziora Żarnowieckie w…

      400 000 zł
    • Grunt sprzedam 300m2 Rozewie Garnizonowa PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Grunt sprzedam 300m2 Rozewie Garnizonowa

      …Prezentujemy domek wypoczynkowy na sprzedaż, położony kilkaset metrów od plaży. W pięknym, cichym miejscu, gdzie…

      310 000 zł
    • Działka 8431m2 Łeba PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka 8431m2 Łeba

      …hotelowo-wypoczynkowej, uzdrowiskowej, a także usług oświaty i nauki oraz zdrowia. Wskaźnik powierzchni zabudowy w…

      11 000 000 zł
    • Działka 20000m2 Suwałki

      Obserwuj

    • Działka 20000m2 Suwałki

      …ulubionych miejsc wypoczynkowych zgrupowanych wokół Zalewu Arkadia i rzeki Czarna Hańcza. CENA: 150 zł/m2. Zapraszamy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo…

      3 000 000 zł
    • Działka Suwałki 801m2

      Obserwuj

    • Działka Suwałki 801m2

      …domu i zamieszkania. W zasięgu spaceru dotrzemy do ulubionych miejsc wypoczynkowych zgrupowanych wokół Zalewu Arkadia…

      176 220 zł
    • Działka z linią brzegową jeziora

      Obserwuj

    • Działka z linią brzegową jeziora

      …przestrzennego działka przeznaczona była pod projektowany ośrodek wypoczynkowy i projektowaną , ogólnie dostępną plażę i…

      3 690 000 zł
    • Działka rolna - Rusinowo

      Obserwuj

    • Działka rolna - Rusinowo

      wypoczynkowych. Obszar nie jest objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W celu zabudowania działki…

      250 000 zł
    • Natura Przestrzeń Spokój i Góry Sowie

      Obserwuj

    • Natura Przestrzeń Spokój i Góry Sowie

      …otoczeniu przyrody i terenów sprzyjających wypoczynkowi. Najbliższe zabudowania znajdują się w odległości około 200 m, co…

      179 000 zł
    • Sprzedam działka Ramleje 883m2 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprzedam działka Ramleje 883m2

      …okolica sprzyjająca wypoczynkowi, w pobliżu lasy i tereny rekreacyjne, szybki dojazd do Somonina, Kartuz i…

      115 000 zł
    • Działka budowlana - Brzezie, gm. Babiak PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka budowlana - Brzezie, gm. Babiak

      …budowę domu wypoczynkowego lub stałego zamieszkania. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 2019 m² Lokalizacja…

      140 000 zł
      do negocjacji
    • Działka inwestycyjna 2,72 ha nad Zalewem Wiślanym