Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"dzierżawa gruntu" w Grunty, działki na sprzedaż

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki

      Obserwuj

…Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120…

      265 000 zł
      do negocjacji
    • Działka (blisko lotniska w Pyrzowicach) położona przy trasie S1 w Mierzęci… PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka (blisko lotniska w Pyrzowicach) położona przy trasie S1 w Mierzęci…

      …inwestycyjnym lub dowolnym innym. Możliwa również dzierżawa. Powierzchnia: 22653 m² - w tym ok. 2700 m² na budownictwo…

      430 000 zł
    • Działka rekreacyjna sprzedaż lub wynajem Kosewo j. powidzkie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka rekreacyjna sprzedaż lub wynajem Kosewo j. powidzkie

      … Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa

      276 000 zł
    • SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II

      Obserwuj

…nieruchomości: A. Sprzedaż nieruchomości Pełne prawo własności gruntu wraz z koncesją ważną do 2043 r. Idealna opcja dla…

      17 000 000 zł
    • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • OFERTA SPRZEDAŻY LUB DŁUGOTERMINOWEJ DZIERŻAWY ŻWIROWNI – KOCHOWO II

      … Pełne prawo własności gruntu wraz z koncesją ważną do 2043 r. Idealna opcja dla inwestorów planujących długoletnią…

      17 000 000 zł
    • Niepowtarzalna działka widokowa na południowym stoku Zakrzów Wadowice PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Niepowtarzalna działka widokowa na południowym stoku Zakrzów Wadowice

      …według informacji z gminy może to być dzierżawa gruntu. Piękne, ekologiczne tereny, na działce obecnie spacerują sarny i…

      195 000 zł
    • Grunt Świętochłowice 13487m2

      Obserwuj

    • Grunt Świętochłowice 13487m2

      …Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową…

      2 600 000 zł
    • Działka 2288m2 Gdynia PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Działka 2288m2 Gdynia

      … Cena do negocjacji! Działka może być również obiektem dzierżawy, wynajmu pod usługi. **Niniejsze ogłoszenie nie…

      1 000 000 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu Szyce Wesoła 5353m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu Szyce Wesoła 5353m2

      …lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są…

      300 000 zł
    • Grunt 4731m2 Dąbrowa Górnicza

      Obserwuj

    • Grunt 4731m2 Dąbrowa Górnicza

      …prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których…

      307 515 zł
    • Oferta sprzedaży gruntu Rudzica 822 metry

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży gruntu Rudzica 822 metry

      …własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których…

      189 000 zł
    • Działka 146852m2 Istebna

      Obserwuj

    • Działka 146852m2 Istebna

      Grunty rolne: 10,6968 ha Obejmuje grunty orne, uprawy polowe, łąki, pastwiska. Działki budowlane: 6,5376 ha Z…

      12 000 000 zł
    • Grunt Psary 2859m2

      Obserwuj

    • Grunt Psary 2859m2

      …lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem…

      250 000 zł
    • Grunt do sprzedania Mysłowice 1048m2

      Obserwuj

    • Grunt do sprzedania Mysłowice 1048m2

      …)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części…