-
Obserwuj
-
Do wynajęcia murowane garaże i wiaty- Centrum Pabianice
…Do wynajęcia murowane garaże oraz wiaty różnej wielkości: Garaż 14m2 czynsz najmu 350zł Garaż 20m2 czynsz najmu…
350 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
Obserwuj
…Murowany w zabudowie szeregowej. Bielawa przy ulicy Willowej. Podany czynsz jest odniesiony do 1 miesiąca…
Obserwuj
…Witam Garaż murowany z prądem i kanałem przy ul. Mochnackiego . Czynsz 550 zł, kaucja za 3 m-c…
Obserwuj
…Prywatne. Wynajmę garaż o powierzchni 18m2 przy ul. Kopernika. Cena wynajmu to 300 zł. Czynsz administracyjny…
Obserwuj
…centrum Wrocławia. Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Czynsz: 600 zł Do czynszu najmu należy…
Obserwuj
…na przeciwko sklepu Lewiatan Cena: czynsz 230 zł opłaty administracyjne: 20 zł Razem: 250 zł Miejsce dostępne od zaraz Zapraszam…
Obserwuj
… na planie elewacji. Niski miesięczny czynsz w wysokości jedynie 75 zł ( czynsz oświetlenie fundusz remontowy). Ten…
Obserwuj
…gruntu gruntu. Miesięcznie 350 zl (w tym czynsz zarządcy wspólnoty Jednorazowa kaucja za pilota i klucze 200 zl zwrotna po zakończeniu najmu…
Obserwuj
…Michałowicza. Garaż sprzedam lub wynajmę. Cena najmu 500 złotych m/c. Kaucja płatna w wysokości 2 x czynsz. Prąd wg…
Obserwuj
… Opcjonalnie wynajmę pomieszczenia piwniczne. Łącznie około 25 metrów kwadratowych za dodatkową oplatą 220 PLN. Czynsz za…
Obserwuj
…budynku przy Białowieskiej 125 we Wrocławiu. Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Czynsz najmu: 550…
Obserwuj
…działka pod garażem na własność. Zero opłat z tytułu czynszu. Garaż dostępny od ręki. ::LINK DO STRONY http://www…
Obserwuj
…pod garażem na własność. Zero opłat z tytułu czynszu. Jedyne opłaty - za wykorzystany prąd - około 50 złotych…
Obserwuj
…garażu jest oświetlenie, OGRZEWANIE i znajduje się gniazdko elektryczne i Woda. Czynsz 120pln Nieruchomości…
Obserwuj
…m Czynsz administracyjny: ok. 130zł miesięcznie Rodzaj miejsca: miejsce postojowe w hali garażowej…
Obserwuj
… 200 zł- czynsz Zapraszam do rezerwacji! Zadzwoń i dowiedz się więcej! Przemysław Nowak licencjonowany pośrednik w…
Obserwuj
…halach schodzą szybko. -- Stan prawny pełna własność brak obciążeń szybkie przeniesienie -- Cena Cena obejmuje miejsce + box. Czynsz wspólnoty ok 150PLN…
Obserwuj
…użytkowania. Niski czynsz wysokości 124,62 zł + fundusz remontowy 28,24 zł. Cena: 70 000 zł - do negocjacji…